Hráč Smarkoň Antonín

Smarkoň Antonín

User Pic
Jméno: Smarkoň Antonín
Oddíl: ŠK DDM Postoloprty
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1808
Elo mezinárodní: 1831
ID: 13371
FIDE ID: 353191
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1830 1798 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec "A" 1879 1845 ½
2018/2019 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1812 1798 Kubík Miroslav CHESS Most "C" 1702 1666 1
2018/2019 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1812 1798 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1830 1818 1
2018/2019 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1798 Poloprutský Ladislav Slovan Jirkov "A" 1747 1761 ½
2018/2019 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1798 Hutař Josef TJ Klášterec n. O. "B" 1614 1684 ½
2018/2019 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1966 1936 ½
2018/2019 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 Jeřábek Jan CHESS Most "C" 1795 1853 0
2018/2019 3 ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1634 1544 0
2018/2019 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1826 1795 Pecka František Slovan Jirkov "A" 2008 2004 1
2018/2019 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1795 Mayer Daniel TJ Klášterec n. O. "B" 1708 1686 1
2017/2018 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1815 1805 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "B" 1965 1958 ½
2017/2018 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1835 1805 Majerik Vladimír ŠK Union Louny "B" 1830 1829 0
2017/2018 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1835 1805 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1845 1849 0
2017/2018 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1805 Šebl Jan CHESS Most "C" 1677 1688 1
2017/2018 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1819 1805 Strašlipka Jiří Bystřanští jezdci 1644 1700 0
2017/2018 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1837 1805 Godla Milan TJ Klášterec n. O. "B" 1720 1686 1
2016/2017 7 ŠK DDM Postoloprty "B" 1867 1785 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice "B" 2145 2093 0
2016/2017 6 ŠK DDM Postoloprty "B" 1867 1785 Kozák Karel TJ Klášterec nad Ohří "A" 1925 1931 0
2016/2017 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1867 1785 Vokřál Petr TJ Sokol Údlice "C" 1747 1713 1
2016/2017 2 ŠK DDM Postoloprty "B" 1867 1785 Volák Jan CHESS MOST "C" 1838 1815 ½
2016/2017 1 ŠK DDM Postoloprty "B" 1867 1785 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1942 1945 0
2015/2016 10 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Nudčenko Karel Sokol Udlice "C" 2145 2093 0
2015/2016 9 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Štich Jan CHESS Most "D" 1811 1892 1
2015/2016 8 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Hanzlík David TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1756 1760 1
2015/2016 7 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1983 1988 1
2015/2016 6 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Hladík Vladimír Sokol Udlice "D" 1741 1758 0
2015/2016 5 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Císař Jiří SO TJ Klasterec n. O. "A" 1781 1774 1
2015/2016 4 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Sova Ondřej SK Magic Zatec "A" 1877 1839 0
2015/2016 3 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Lasík Petr Bystransti jezdci "A" 1685 1639 1
2015/2016 2 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Majerik Vladimír SK UNION Louny "B" 1845 1841 1
2015/2016 1 SK DDM Postoloprty 1867 1785 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov "B" 1687 1699 1
2014/2015 11 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Kindl František Sokol Údlice "B" 1848 1844 0
2014/2015 10 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Reitinger Jan ŠK Union Louny "B" 1779 1819 ½
2014/2015 9 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1846 1852 ½
2014/2015 8 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Šebl Jan CHESS Most "E" 1713 1752 ½
2014/2015 7 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Hanzlík David CHESS Most "D" 1754 1760 1
2014/2015 6 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1756 1719 1
2014/2015 5 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Vokřál Petr Sokol Údlice "C" 1710 1699 ½
2014/2015 4 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Anh La Tuan Slovan Jirkov "B" 1741 1
2014/2015 3 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1828 1844 1
2014/2015 2 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň "A" 1868 1830 1
2014/2015 1 ŠK DDM Postoloprty 1698 1723 Rath Vladimír ŠK Magic Žatec "A" 1590 1
2013/2014 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1778 1825 0
2013/2014 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Lausmann Kurt ŠK Střelnice Kadaň"A" 1808 1841 1
2013/2014 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1898 1882 0
2013/2014 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Budil Zdeněk CHESS Most "D" 2000 1986 0
2013/2014 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Fryček David CHESS Most "E" 1570 1
2013/2014 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1604 1630 0
2013/2014 5 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Diviš Jiří ŠK Stropnik Osek "A" 1756 1702 1
2013/2014 4 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Špírek David ŠK Magic Žatec "A" 1638 ½
2013/2014 2 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1810 1820 0
2013/2014 1 ŠK DDM Postoloprty "A" 1741 1750 Blažek Jaroslav ŠO Tatran Podbořany "B" 1707 1673 0
2013/2014 3 ŠK DDM Postoloprty "B" 1741 1750 Šatra Šimon CHESS Most "F" 1250 ½
2012/2013 11 ŠK DDM Postoloprty 1697 Mirakjan Mikajel ŠK Stropník Osek "A" 1720 1720 1
2012/2013 9 ŠK DDM Postoloprty 1697 Šebl Jan CHESS MOST "F" 1789 1
2012/2013 8 ŠK DDM Postoloprty 1697 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1756 1718 0
2012/2013 7 ŠK DDM Postoloprty 1697 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1815 1799 1
2012/2013 6 ŠK DDM Postoloprty 1697 Jílek Jaromír ŠK Union Louny "B" 1835 0
2012/2013 5 ŠK DDM Postoloprty 1697 Hanzlík David CHESS MOST "E" 1748 1735 1
2012/2013 4 ŠK DDM Postoloprty 1697 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1831 1835 0
2012/2013 2 ŠK DDM Postoloprty 1697 Libosvár Jan TJ Tatran Podbořany "B" 1532 1536 1
2012/2013 1 ŠK DDM Postoloprty 1697 Bartoš Václav ŠK Teplice "C" 1689 1740 0
2011/2012 11 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1825 1821 0
2011/2012 10 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1629 1
2011/2012 9 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Štich Jan CHESS MOST "D" 1489 1532 1
2011/2012 8 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Kubík Miroslav CHESS MOST "C" 1730 1730 0
2011/2012 7 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Libosvár Jan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1537 1524 1
2011/2012 6 ŠK DDM Postoloprty "A" 1683 Jirušek Zdeněk ŠK Střelnice Kadaň "A" 1863 1859 1
2009/2010 9 ŠK Magic Žatec "A" 1690 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 0
2009/2010 5 ŠK Magic Žatec "A" 1690 Korecký František ŠK Střelnice Kadaň "B" 1728 0
2008/2009 9 Magic Žatec"A" 1716 Kučera Petr TJ Sokol Údlice"A" 1946 0
2008/2009 7 Magic Žatec"A" 1716 Rozšafný Václav ŠK Most"B" 1526 0
2008/2009 5 Magic Žatec"A" 1716 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov"B" 1818 0
2008/2009 4 Magic Žatec"A" 1716 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"B" 1703 1
2008/2009 3 Magic Žatec"A" 1716 Císař Jiří TK Klášterec n.O."A" 1891 0
2008/2009 1 Magic Žatec"A" 1716 Kučera Tomáš Tatran Podbořany"B" 1632 0
2007/2008 8 Magik Žatec A 1709 Kovář Jan TJ Sokol Údlice B 1784 0
2007/2008 5 Magik Žatec A 1709 Nudčenko Karel ŠK Merkur Kadaň A 2061 0
2007/2008 4 Magik Žatec A 1709 Boháč Vlastimil ŠK Most C 1664 1
2007/2008 3 Magik Žatec A 1709 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1976 1
2007/2008 2 Magik Žatec A 1709 Grussová Helena TJ Klášterec n.O. A 1754 0
2006/2007 7 Magic Žatec A 1689 Magát Josef Sokol Údlice B 2001 0
2006/2007 6 Magic Žatec A 1689 Tuma Jakub ŠK Most C 1884 1
2006/2007 4 Magic Žatec A 1689 Balín Kamil Tatran Podbořany 2007 0
2006/2007 3 Magic Žatec A 1689 Liška Jiří Ing. Merkur Kadaň A 1952 1
2005/2006 9 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Hovůrek Gerhard ŠK STROP. OSEKA"" 1844 0
2005/2006 7 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Bakajsa Libor TJ LOKO MOSTD"" 1428 1
2005/2006 4 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Alferi Marcel KC KAS. BÍLINAA"" 1522 1
2005/2006 3 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Wirkner František TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1709 1
2005/2006 2 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Kindl Jan TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1727 1
2005/2006 1 ŠK MAGIC ŽATECA"" 1649 Ulrych Radek ŠK UNION LOUNYC"" 1583 1
2004/2005 10 ŠK MAGIC ŽATECB" 1607 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1667 1
2004/2005 3 ŠK MAGIC ŽATECB" 1607 Veselý Jiří ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1663 1
2004/2005 1 ŠK MAGIC ŽATECB" 1607 Mikeš Roman ŠK MAGIC ŽATECD" 1444 1
2004/2005 9 ŠK MAGIC ŽATECA" 1607 Louka František ŠK UNION LOUNYB" 1807 1
2004/2005 8 ŠK MAGIC ŽATECA" 1607 Zmeškal Stanislav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1616 1
2004/2005 7 ŠK MAGIC ŽATECA" 1607 Vyskočil Zdeněk TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1662 ½
2004/2005 3 ŠK MAGIC ŽATECA" 1607 Bakajsa Luboš TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2003/2004 6 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Marhan Jan TJ KLÁŠ. N./OB" 1665 1
2003/2004 4 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Pravda David TJ KLÁŠ. N./OC" 1394 1
2003/2004 3 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Farský Milan SK TOK. CHOMUT.B" 0
2003/2004 2 ŠK MAGIC ŽATECC" 1598 Korecký František ŠK MERKUR KADAŇA" 1
2003/2004 7 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1835 0
2003/2004 5 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Paukert Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1
2003/2004 4 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Paldrman Vladimír In SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1746 1
2003/2004 3 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Hořan Tomáš TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1792 0
2003/2004 2 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1665 0
2003/2004 1 ŠK MAGIC ŽATEC A 1598 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATEC B 1545 ½