Hráč Plener Tomáš

Plener Tomáš

User Pic
Jméno: Plener Tomáš
Oddíl: TJ Bižuterie Jablonec n.Nisou
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1679
Elo mezinárodní: 1778
ID: 15175
FIDE ID: 326844
Rok narození: 1989
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 9 Bižuterie Jablonec n.N. B 1709 Bradáč Daniel Lokomotiva Liberec D 1515 0
2007/2008 6 Bižuterie Jablonec n.N. B 1709 Michálek Miroslav Jiskra Tanvald B 1836 0
2007/2008 4 Bižuterie Jablonec n.N. B 1709 Duda Rudolf Bižuterie Jablonec n.N. C 1673 ½
2007/2008 3 Bižuterie Jablonec n.N. B 1709 Bošková Herta Lokomotiva Liberec C 1599 1
2007/2008 1 Bižuterie Jablonec n.N. B 1709 Sedlák Jaroslav Desko Liberec D 1765 0
2006/2007 11 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Žanta Miloslav Jiskra Tanvald 1557 1
2006/2007 9 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Hyška Pavel ŠK Libštát 1862 ½
2006/2007 8 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Prokop Jan TJ Zikuda Turnov "B" 1893 0
2006/2007 7 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Kovář Jindřich TJ Lokomotiva Liberec 1781 0
2006/2007 6 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Novotný Viktor 1.Novoborský ŠK "C" 1995 0
2006/2007 5 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa "A" 1891 1
2006/2007 4 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Mašek Arnošt TJ Bižuterie Jablonec n/N. "A" 1779 0
2006/2007 3 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Knížek Osvald TJ Nové Město pod Smrkem 1662 1
2006/2007 1 TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1712 Trávník Petr Desko Liberec "B" 1819 1
2006/2007 8 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Škopan Martin Desko Liberec E 1647 1
2006/2007 7 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Trejbal Martin Lokomotiva Liberec C 1556 1
2006/2007 6 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Kovář Jindřich Lokomotiva Liberec D 1781 0
2006/2007 5 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Bareš Tomáš TJ Sokol Koberovy 1
2006/2007 4 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Švec Luděk Desko Liberec D 1770 1
2006/2007 3 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald B 1830 1
2006/2007 2 Bižuterie Jablonec n.N.C 1712 Bradáč Adam Lokomotiva Liberec B 1717 1
2004/2005 10 Bižuterie Jablonec 1410 Braun Tomáš Desko Liberec C" 1453 0
2004/2005 11 Bižu Jablonec B" 1410 Mohyla Zdeněk Loko Liberec B" 0
2004/2005 9 Bižu Jablonec B" 1410 Barbulj Nenad Loko Liberec A" 1736 ½
2004/2005 7 Bižu Jablonec B" 1410 Endlich Peter Slavie Liberec ½
2004/2005 6 Bižu Jablonec B" 1410 Braun Tomáš Desko Liberec E" 1453 1
2004/2005 5 Bižu Jablonec B" 1410 Slažanský Martin Desko Liberec D" 1488 0
2004/2005 4 Bižu Jablonec B" 1410 Schier František LIAZ Jablonec n/N 1
2004/2005 3 Bižu Jablonec B" 1410 Pecháček David Loko Liberec C" 1
2004/2005 2 Bižu Jablonec B" 1410 Fráňa Tomáš Jiskra Tanvald B" 1
2004/2005 1 Bižu Jablonec B" 1410 Hošková Aneta Sokol Koberovy 1
2004/2005 11 Desko Liberec B 1410 Ebert Tomáš ŠK Kladno 1424 ½
2004/2005 10 Desko Liberec B 1410 Tuma Jakub Lokomotiva Most A 1582 ½
2004/2005 9 Desko Liberec B 1410 Körschner Miroslav Lokomotiva Most B 0
2004/2005 5 Desko Liberec B 1410 Řebíček Jan Bonex Teplice 1
2004/2005 4 Desko Liberec B 1410 Kolář Daniel Spartak Ústí n.L. 1424 0
2004/2005 3 Desko Liberec B 1410 Zach Adam Bohemians Praha 1
2004/2005 2 Desko Liberec B 1410 Žamboch Jiří Easy Engl.Kralupy 1425 0
2004/2005 1 Desko Liberec B 1410 Bělský Kamil Sokol Buštěhrad 1
2003/2004 10 Bižu Jablonec B Slažanský Martin Desko Liberec D 1330 0
2003/2004 9 Bižu Jablonec B Matůšů Dalibor Loko Liberec A 1
2003/2004 7 Bižu Jablonec B Žanta Miloslav Jiskra Tanvald B 1574 0
2003/2004 5 Bižu Jablonec B Honc Martin Desko Libere E 1917 0
2003/2004 4 Bižu Jablonec B Koula Lukáš Loko Liberec C 1
2003/2004 3 Bižu Jablonec B Valenta Marek Sokol Koberovy 1