Hráč Kučera Petr

Kučera Petr

User Pic
Jméno: Kučera Petr
Oddíl: ŠK Střelnice Kadaň
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1905
Elo mezinárodní: 1922
ID: 10832
FIDE ID: 301833
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 8 ŠO TJ Klášterec n.O 1945 1923 Begy Jan ŠK Magic Žatec"A" 1758 1692 0
2017/2018 7 ŠO TJ Klášterec n.O 1945 1923 Král David Sportis Svádov-Olšinky"A" 2020 2006 0
2017/2018 5 ŠO TJ Klášterec n.O 1947 1923 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1876 1888 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Klášterec n.O 1922 1923 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1901 1874 1
2015/2016 9 ŠK Střelnice Kadaň 1926 1906 Isteník Petr Slovan Jirkov C 1595 1589 1
2015/2016 6 ŠK Střelnice Kadaň 1926 1906 Škuthan Radek CHESS Most E 1357 1359 1
2015/2016 3 ŠK Střelnice Kadaň 1926 1906 Císař Jiří TJ Klášterec n/O. B 1781 1774 1
2015/2016 2 ŠK Střelnice Kadaň 1926 1906 Pichert Miroslav TJ Tatran Podbořany B 1817 1832 1
2015/2016 1 ŠK Střelnice Kadaň 1926 1906 Havliš Dominik TJ Sokol Údlice E 1693 1654 1
2014/2015 4 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1938 1913 Hladík Vladimír Sokol Údlice "C" 1740 1764 ½
2014/2015 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1938 1913 Horák Jiří Slovan Jirkov "B" 2173 2175 ½
2014/2015 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1938 1913 Urban Miroslav ŠK DDM Postoloprty 1832 1832 ½
2014/2015 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1938 1913 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1908 1890 ½
2014/2015 7 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1938 1913 Richter Pavel Slovan Jirkov 1747 1759 ½
2014/2015 4 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1938 1913 Kalužný Jiří Sokol Údlice "A" 1828 1836 0
2014/2015 3 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1938 1913 Kubánek Martin Šachy Povrly 1906 1906 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1938 1913 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 0
2013/2014 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Dostál Petr ŠK Magic Žatec "A" 1786 1757 1
2013/2014 10 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1788 1812 ½
2013/2014 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Kučera Milan ŠO Tatran Podbořany "B" 1731 1754 ½
2013/2014 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Kreissl Čestmír TJ Sokol Údlice "B" 1828 ½
2013/2014 4 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Budil Zdeněk CHESS Most "D" 2000 1986 ½
2013/2014 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Zmeškal Stanislav Slovan Jirkov "B" 1725 1733 ½
2013/2014 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1983 1950 Bauer Pavel ŠK Stropnik Osek "A" 1841 1850 ½
2013/2014 11 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "A" 1967 1973 ½
2013/2014 10 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2011 2027 ½
2013/2014 8 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Šebesta Jan SK Děčín "B" 1879 1904 0
2013/2014 7 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 0
2013/2014 6 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 1
2013/2014 3 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 0
2013/2014 2 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 0
2013/2014 1 ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2059 2018 1
2012/2013 11 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 Štich Jan CHESS MOST "F" 1530 1566 1
2012/2013 10 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty 1875 1875 1
2012/2013 5 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1797 1800 1
2012/2013 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 1972 1928 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek "A" 1485 1
2012/2013 8 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Janeček Jan ŠK UNION Louny C-Opočno 1000 1
2012/2013 7 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Jančička Jakub TJ Sokol Údlice C 1000 1
2012/2013 6 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Kolman Milan ŠK Magic Žatec B 1441 1
2012/2013 5 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Slovan Jirkov C 1
2012/2013 3 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Sivák Matěj CHESS Most G 1350 1
2012/2013 1 ŠK Střelnice Kadaň B 1972 1928 Kopáček Lukáš CHESS Most H 1100 1
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1823 1830 1
2011/2012 9 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Boháč Vlastimil CHESS MOST "C" 1767 1822 ½
2011/2012 8 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Slavík Ladislav TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1479 ½
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Hutař Josef TJ Klášterec nad Ohří "A" 1805 ½
2011/2012 6 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1635 ½
2011/2012 5 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Kopřiva Richard ŠK Union Louny "B" 1547 1
2011/2012 3 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1731 1748 ½
2011/2012 2 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Dolanský Vladimír TJ Slovan Jirkov "B" 1857 1830 1
2011/2012 1 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1990 1957 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1825 1821 1
2011/2012 11 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 Kubík Miroslav Chess Most "E" 1730 1730 1
2011/2012 9 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 Kasal Jaroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1641 1625 ½
2011/2012 7 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 Horák Aleš Slovan Jirkov "C" 1633 1679 ½
2011/2012 4 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 Sova Ondřej Magic Žatec "B" 1549 0
2011/2012 2 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1990 1957 Kadlec Daniel Chess Most "G" 1284 1
2010/2011 11 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Vychodil Radomír ŠK Magic Žatec "A" 1752 ½
2010/2011 10 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Švarc Ladislav TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1651 1
2010/2011 9 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Tuma Josef DDM Most "C" 1789 ½
2010/2011 8 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Vyhnálek Jaroslav ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1507 1
2010/2011 7 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Novák Petr ŠK Union Louny "B" 1494 1
2010/2011 5 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Hanzlík Tomáš DDM Most "D" 1463 1
2010/2011 4 TJ Klášterec n/O "A" 1946 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1841 0
2010/2011 11 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Zrzavý Václav ŠK Union Louny"A" 1877 ½
2010/2011 10 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Rudolf Petr Slovan Jirkov"A" 1911 ½
2010/2011 9 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2006 1
2010/2011 7 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 0
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1887 1
2010/2011 5 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Seliger Bedřich ŠK Viamont Teplice"B" 1824 1
2010/2011 4 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1937 ½
2010/2011 3 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Kšána Václav DDM Most"A" 2127 0
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Hozda David DDM Most"B" 2010 ½
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň 1946 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 1
2009/2010 11 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 1
2009/2010 10 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1987 ½
2009/2010 9 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 ½
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Tureček Václav Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 1
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Dusbaba Karel ŠK Teplice"B" 2012 1
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2023 0
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 0
2009/2010 3 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 1
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 1
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň 1951 Mrišo Miloš TJ Sj.Litoměřice"A" 1882 ½
2009/2010 9 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Pešek Radomír DDM Most "A" 2062 ½
2009/2010 8 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Grussová Helena TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 0
2009/2010 7 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 2003 ½
2009/2010 6 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1933 0
2009/2010 5 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Mitošinka Boris ŠK Magic Žatec "A" 1494 1
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Hanzlík David ŠK Most "B" 1525 1
2009/2010 2 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1717 0
2009/2010 1 ŠK Střelnice Kadaň "B" 1951 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany "B" 1797 1
2008/2009 11 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Hula Lukáš Sj.Litoměřice"A" 2099 1
2008/2009 9 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Boháč Vlastimil ŠK Most"A" 1731 ½
2008/2009 8 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 ½
2008/2009 7 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 6 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 1
2008/2009 5 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Drbal Petr Sj.Litoměřice"B" 1692 1
2008/2009 3 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 ½
2008/2009 2 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2013 ½
2008/2009 1 ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2072 0
2008/2009 9 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Smarkoň Antonín Magic Žatec"A" 1716 1
2008/2009 8 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Ta Van Duy ŠK Most"B" 1680 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Dolanský Vladimír Slovan Jirkov"B" 1818 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Salaba Václav TJ Sokol Údlice"B" 1790 1
2008/2009 4 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Grussová Helena TK Klášterec n.O."A" 1873 1
2008/2009 2 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany"B" 1788 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Údlice"A" 1946 Zmeškal Stanislav TJ Sokol Údlice"C" 1700 ½
2007/2008 9 TJ Ostrov 1985 Ungr Daniel Baník Habartov 2078 0
2007/2008 7 TJ Ostrov 1985 Vojtěch Jaroslav AVZO Františkovy Lázně 2171 0
2007/2008 3 TJ Ostrov 1985 Folta Václav TJ Slavoj Kynšperk 2059 ½
2007/2008 1 TJ Ostrov 1985 Tichý Štěpán Tietz Karlovy Vary B 2073 0
2007/2008 9 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Vyskočil Zdeněk TJ Klášterec n.O. A 1699 1
2007/2008 8 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Reitinger Jan ŠK Most B 1865 1
2007/2008 7 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Magát Josef TJ Sokol Údlice A 2012 ½
2007/2008 6 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice B 1745 1
2007/2008 5 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Zuska Pavel Magik Žatec A 1
2007/2008 4 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Zavadilová Barbora ŠO TJ Tatran Podbořany B 1837 0
2007/2008 3 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Brázda Antonín ŠK Union Louny B 1802 ½
2007/2008 2 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Tuma Josef ŠK Most C 1790 ½
2007/2008 1 ŠK Merkur Kadaň A 1985 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov B 1917 ½
2006/2007 9 Merkur Kadaň A 1804 Kalužný Jiří Sokol Údlice B 1664 1
2006/2007 8 Merkur Kadaň A 1804 Turek Tomáš ŠK Most C 1570 1
2006/2007 7 Merkur Kadaň A 1804 Reitinger Jan ŠK Most B 1793 1
2006/2007 6 Merkur Kadaň A 1804 Blažek Jaroslav Tatran Podbořany 1874 0
2006/2007 5 Merkur Kadaň A 1804 Urban Miroslav Union Louny B 1786 0
2006/2007 4 Merkur Kadaň A 1804 Tímr Jan Magic Žatec B 1251 1
2006/2007 3 Merkur Kadaň A 1804 Dostál Petr Magic Žatec A 1692 ½
2006/2007 2 Merkur Kadaň A 1804 Grussová Helena Klášterec n.O. A 1668 1
2006/2007 1 Merkur Kadaň A 1804 Vojta Jaroslav Slovan Jirkov B 1716 1
2005/2006 8 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Porč Pavel TJ T. PODBOŘANYA"" 1538 ½
2005/2006 7 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Berky Josef KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 6 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Dostál Petr ŠK MAGIC ŽATECA"" 1666 1
2005/2006 4 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Vostřel Martin ŠK UNION LOUNYC"" 1661 1
2005/2006 3 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Diepold Jiří ŠK STROP. OSEKA"" 1612 ½
2005/2006 2 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Tuma Jakub TJ LOKO MOSTC"" 1669 0
2005/2006 1 ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 Smolík Boris TJ LOKO MOSTD"" ½
2005/2006 9 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Raška Jindřich ŠK UNION LOUNYD"" 1654 ½
2005/2006 8 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Gruss Petr TJ KLÁŠT. n/O.C"" 1616 1
2005/2006 7 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Marhan Jan TJ KLÁŠT. n/O.B"" 1567 1
2005/2006 6 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Poloprutský Ladislav TJ SLOV. JIRKOVB"" 1738 ½
2005/2006 4 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Hladík Vladimír TJ SOKOL ÚDLICEC"" 1644 1
2005/2006 3 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICED"" 1658 1
2005/2006 2 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Srkal Miroslav TJ TAT. PODB.B"" 1695 1
2005/2006 1 ŠK MERKUR KADAŇB"" 1791 Horák Petr ŠK MAGIC ŽATECB"" 1655 ½
2004/2005 10 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Vojta Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "B" 1732 1
2004/2005 8 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Mitošinka Boris ŠK MAGIC ŽATECC" 1347 1
2004/2005 7 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Sýs Vojtěch ŠK MAGIC ŽATECD" ½
2004/2005 6 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Marhan Jan TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "B" 1620 1
2004/2005 5 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Gruss Petr TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "C" 1667 1
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "B" 1698 Pecka František TJ SLOVAN JIRKOV "B" 2074 ½
2004/2005 9 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Reitinger Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1704 ½
2004/2005 7 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Schwarzbek Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1672 ½
2004/2005 6 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Vojta Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 1
2004/2005 5 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Urban Miroslav ŠK UNION LOUNYB" 1853 1
2004/2005 4 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Kalužný Jiří TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1645 0
2004/2005 2 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Kovář Jiří ŠK MAGIC ŽATECA" 1781 0
2004/2005 1 ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1698 Matys Robert TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1620 1
2003/2004 8 ŠK MERKUR KADAŇA" 1657 Horečný Jarmil TJ KLÁŠ. N./OB" 1647 1
2003/2004 6 ŠK MERKUR KADAŇA" 1657 Váňa Zdeněk TJ KLÁŠ. N./OC" 1489 1
2003/2004 5 ŠK MERKUR KADAŇA" 1657 Farský Milan SK TOK. CHOMUT.B" 1
2003/2004 4 ŠK MERKUR KADAŇA" 1657 Kalužný Michal TJ SOKOL ÚDLICED" 1381 1
2003/2004 3 ŠK MERKUR KADAŇA" 1657 Popelková Lenka TJ SOKOL ÚDLICEC" 1
2003/2004 8 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Tuma Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" ½
2003/2004 7 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Budil Zdeněk TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1940 ½
2003/2004 6 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Mikeš Roman ŠK MAGIC ŽATEC B 1464 1
2003/2004 5 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Zrzavý Václav ŠK UNION LOUNY B 1866 ½
2003/2004 4 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Reitinger Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1658 1
2003/2004 3 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Schlosser Miroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1698 ½
2003/2004 2 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Rath Vladimír ŠK MAGIC ŽATEC A 1557 1
2003/2004 1 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1657 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1751 0