Hráč Adamčík Bohdan

Adamčík Bohdan

User Pic
Jméno: Adamčík Bohdan
Oddíl: Rychvaldský spolek šachový 1945
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1646
Elo mezinárodní: 1629
ID: 11293
FIDE ID: 343625
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1629 1646 Pisz Břetislav SK Stonava 1629 1768 1
2018/2019 11 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1675 1654 Tran Robin ŠK Karviná 1250 1249 1
2018/2019 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1675 1654 Frank Martin BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1467 1432 1
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1663 1654 Bebek Ivan TJ Sokol Dobrá "B" 1246 1279 1
2018/2019 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1663 1654 Chmiel Jan Inter Petrovice 1673 1699 1
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1650 1654 Vacek Antonín Viktorie Bohumín 0 0 1
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1650 1654 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1758 1779 1
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1645 1655 Novotný Stanislav Baník Havířov "C" 1733 1718 0
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1645 1655 Bohanesová Vendula Sokol Brušperk "A" 1742 1714 1
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1647 1655 Kowolowski Vít TJ Mosty u Jablunkova 1674 1756 1
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "A" 1647 1655 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "D" 1540 1612 0
2018/2019 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1675 1654 Papuga Miroslav TJ Sokol Těrlicko 0 1628 1
2018/2019 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1663 1654 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 0 1696 1
2018/2019 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1650 1654 Pisz Břetislav ŠK Karviná "C" 1578 1769 0
2018/2019 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1650 1654 Burda Josef Baník Havířov "D" 1525 1524 ½
2018/2019 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1645 1655 Novák Tomáš SK Slavia Orlová "F" 1139 1284 1
2018/2019 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1647 1655 Šebesta Petr SK Slavia Orlová "E" 1688 1754 ½
2018/2019 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1647 1655 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov "C" 1302 1316 1
2018/2019 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1647 1655 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1799 1833 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1659 1631 Mrázek Roman SK Slavia Orlová "F" 1048 1027 1
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1662 1631 Nezval Petr TJ Slovan Havířov "C" 1178 1177 1
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1662 1631 Šosták Viktor TJ Sokol Těrlicko 0 1621 1
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1649 1631 Polka Bohumil Baník Havířov "D" 1606 1555 1
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1649 1631 Mutina Zdeněk TJ Sokol Chotěbuz 0 1536 1
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1659 1631 Tran Robin ŠK Karviná "C" 1250 1254 1
2017/2018 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1651 1630 Rucki Kevin Slavoj Český Těšín "B" 0 1392 1
2017/2018 10 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1659 1631 Šíma Aleš Viktorie Bohumín 1877 1876 0
2017/2018 9 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1662 1631 Chwastek Otto TJ Vendryně 1778 1774 ½
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1662 1631 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek 1808 1829 0
2017/2018 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1649 1631 Kowolowski Vít TJ Mosty u Jablunkova 1750 1794 1
2017/2018 5 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1659 1631 Stetz Jan ŠK Karviná B 1520 1528 0
2017/2018 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1659 1631 Oczko Zdeněk Baník Havířov C 1582 1646 1
2017/2018 2 Rychvaldský spolek šachový 1945 A 1659 1631 Neděla Adam TJ Slovan Havířov B 1449 1410 1
2017/2018 8 Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1662 1631 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín C 1937 1932 0
2017/2018 7 Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1649 1631 Němec Jaroslav Slovan Havířov E 0 1483 1
2017/2018 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 D 1659 1631 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín C 1943 1932 ½
2016/2017 6 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1689 1677 Neumann Karel SK Slavia Orlová "E" 1356 1371 1
2016/2017 4 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1689 1677 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1626 1637 1
2016/2017 3 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1689 1677 Němec Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1516 1
2016/2017 1 Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1689 1677 Semančík Jiří Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1000 0
2016/2017 5 Rychvaldsky spolek sachovy 1945 D 1689 1677 Kowalczyk Marek SK Slavia Orlova H 1754 1250 0
2016/2017 1 Rychvaldsky spolek sachovy 1945 D 1689 1677 Šimon David TJ Banik Havirov E 1309 1
2015/2016 8 OS Rychvald "B" 1689 1677 Stonawski Krystian Slavoj Cesky Tesin "B" 1000 1
2015/2016 6 OS Rychvald "B" 1689 1677 Balys Stanislav Inter Petrovice "B" 1623 1656 0
2015/2016 5 OS Rychvald "B" 1689 1677 Křikava Václav Sokol Chotebuz 1664 ½
2015/2016 4 OS Rychvald "B" 1689 1677 Dušek Libor TJ Banik Havirov "C" 1847 1874 0
2015/2016 3 OS Rychvald "B" 1689 1677 Tomanec Samuel SK Slavia Orlova "F" 1030 1
2015/2016 2 OS Rychvald "B" 1689 1677 Krajčovič Filip SK Karvina "C" 1653 1681 0
2015/2016 1 OS Rychvald "B" 1689 1677 Lipus Drahomír OS Rychvald "C" 1585 1633 ½
2015/2016 9 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1689 1677 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1653 1681 1
2015/2016 6 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1689 1677 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1677 1785 ½
2015/2016 5 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1689 1677 Chwastek Otto TJ Vendryně 1838 1816 ½
2015/2016 4 Rychvaldský šachový oddíl "A" 1689 1677 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1734 1789 0
2014/2015 9 OS Rychvald "B" 1731 1722 Kotas Marian SK Slávia Orlová "F" 1494 1507 ½
2014/2015 7 OS Rychvald "B" 1731 1722 Hájek Tomáš TJ Baník Havířov "D" 1
2014/2015 6 OS Rychvald "B" 1731 1722 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1710 1
2014/2015 5 OS Rychvald "B" 1731 1722 Holub Tomáš ŠK Karviná "C" 1651 1627 ½
2014/2015 4 OS Rychvald "B" 1731 1722 Ženíšek Tadeáš SK Slávia Orlová "E" 1170 1
2014/2015 2 OS Rychvald "B" 1731 1722 Istel Josef Inter Petrovice "B" 1000 1
2014/2015 1 OS Rychvald "B" 1731 1722 Lakota Zbyšek Sokol Těrlicko 1568 1
2014/2015 6 OS Rychvald "C" 1731 1722 Polka Bohumil TJ Baník Havířov "E" 1620 1619 ½
2014/2015 5 OS Rychvald "C" 1731 1722 Miturová Renata Slavoj Český Těšín "B" 1000 1
2014/2015 4 OS Rychvald "C" 1731 1722 Nezval Filip TJ Slovan Havířov "D" 1127 1
2014/2015 2 OS Rychvald "C" 1731 1722 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1494 1507 ½
2014/2015 11 OS Rychvald "A" 1731 1722 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1774 1766 0
2014/2015 10 OS Rychvald "A" 1731 1722 Holub Tomáš ŠK Karviná "B" 1651 1627 0
2014/2015 9 OS Rychvald "A" 1731 1722 Grepl Lukáš Sokol Brušperk 1807 ½
2013/2014 9 OS Rychvald "B" 1744 1740 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1751 1810 1
2013/2014 7 OS Rychvald "B" 1744 1740 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1702 1791 ½
2013/2014 6 OS Rychvald "B" 1744 1740 Melzer Petr TJ Slovan Havírov "C" 1614 1680 0
2013/2014 5 OS Rychvald "B" 1744 1740 Martinák Tomáš Sokol Terlicko 1827 0
2013/2014 4 OS Rychvald "B" 1744 1740 Koběrský Patrik TJ Slovan Havírov "D" 1799 0
2013/2014 3 OS Rychvald "B" 1744 1740 Lang Miloš ŠK Karviná "C" 1946 0
2013/2014 2 OS Rychvald "B" 1744 1740 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotebuz 1791 1
2013/2014 11 OS Rychvald "A" 1744 1740 Kadlučka Jiří SK Stonava 1856 0
2013/2014 9 OS Rychvald "A" 1744 1740 Kaňák Filip BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1831 1878 0
2013/2014 7 OS Rychvald "A" 1744 1740 Mach Milan Slavoj Český Těšín 1992 ½
2013/2014 4 OS Rychvald "A" 1744 1740 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 3 OS Rychvald "A" 1744 1740 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1780 ½
2013/2014 2 OS Rychvald "A" 1744 1740 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 0
2012/2013 8 OS Rychvald "B" 1793 1779 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "D" 1620 0
2012/2013 7 OS Rychvald "B" 1793 1779 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "B" 1576 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "B" 1793 1779 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1787 1
2012/2013 5 OS Rychvald "B" 1793 1779 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1746 1853 0
2012/2013 4 OS Rychvald "B" 1793 1779 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2108 2081 ½
2012/2013 1 OS Rychvald "B" 1793 1779 Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1735 0
2012/2013 11 OS Rychvald "A" 1793 1779 Istel Josef Inter Petrovice "A" 1000 1
2012/2013 10 OS Rychvald "A" 1793 1779 Čech Jan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1631 1705 0
2012/2013 9 OS Rychvald "A" 1793 1779 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1872 1843 0
2012/2013 8 OS Rychvald "A" 1793 1779 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 0
2012/2013 7 OS Rychvald "A" 1793 1779 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B" 1675 1801 ½
2012/2013 6 OS Rychvald "A" 1793 1779 Chwastek Otto TJ Vendryně 1900 1830 ½
2012/2013 5 OS Rychvald "A" 1793 1779 Bedrunka Petr TJ Sokol Fryčovice 1707 1
2012/2013 1 OS Rychvald "A" 1793 1779 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1864 0
2011/2012 10 OS Rychvald "A" 1820 1789 Walica Roman TJ Vendryně 1661 1674 0
2011/2012 9 OS Rychvald "A" 1820 1789 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1807 1895 0
2011/2012 8 OS Rychvald "A" 1820 1789 Vaníček Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C 1775 1788 1
2011/2012 6 OS Rychvald "A" 1820 1789 Szotkowski Jan TŽ Třinec "D" 1679 0
2011/2012 5 OS Rychvald "A" 1820 1789 Rusín Tomáš ŠK Karviná "B" 1670 1
2011/2012 4 OS Rychvald "A" 1820 1789 Knopp René SK Stonava 1881 1
2011/2012 3 OS Rychvald "A" 1820 1789 Zemková Klára BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1564 1653 1
2011/2012 1 OS Rychvald "A" 1820 1789 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1958 1876 0
2011/2012 9 OS Rychvald "B" 1820 1789 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "C" 2125 2120 ½
2011/2012 6 OS Rychvald "B" 1820 1789 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2020 ½
2011/2012 5 OS Rychvald "B" 1820 1789 Kloza Jaroslav ŠK Karviná "C" 2011 1847 0
2011/2012 4 OS Rychvald "B" 1820 1789 Melzer Petr TJ Slovan Havířov "D" 1645 1716 1
2011/2012 3 OS Rychvald "B" 1820 1789 Orzechowski Krzystof SK Slavia Orlová "E" 1778 1743 ½
2011/2012 2 OS Rychvald "B" 1820 1789 Stetz Jan Inter Petrovice "B" 1703 1720 ½
2011/2012 1 OS Rychvald "B" 1820 1789 Pilch Jan TJ Baník Havířov "D" 1864 0
2010/2011 9 OS Rychvald "B" 1816 Drbůl Pavel TJ Baník Havířov "C" 1893 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "B" 1816 Kordela Monika SK Slavia Orlová "E" 1250 1
2010/2011 7 OS Rychvald "B" 1816 Szmek Milan SK Slavia Orlová "D" 1881 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "B" 1816 Wardas Pavel TJ Sokol Chotěbuz 1736 ½
2010/2011 3 OS Rychvald "B" 1816 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1620 1
2010/2011 2 OS Rychvald "B" 1816 Hudeček Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1635 1
2010/2011 11 OS Rychvald "A" 1816 Kaplita Ladislav Inter Petrovice 1000 1
2010/2011 10 OS Rychvald "A" 1816 Hovorka Vítězslav TŽ Třinec "E" 1000 1
2010/2011 9 OS Rychvald "A" 1816 Krajčovič Filip Jäkl Karviná "B" 1801 ½
2010/2011 8 OS Rychvald "A" 1816 Hanzel Zdislav SK Stonava 1564 ½
2010/2011 5 OS Rychvald "A" 1816 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1637 0
2010/2011 4 OS Rychvald "A" 1816 Szmek Milan TJ Viktorie Bohumín "A" 1881 ½
2010/2011 3 OS Rychvald "A" 1816 Kowolowski Vít ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 1665 1
2010/2011 2 OS Rychvald "A" 1816 Krůl Lukáš SK Slavia Orlová "C" 1660 1
2010/2011 1 OS Rychvald "A" 1816 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1775 ½
2009/2010 11 OS Rychvald 1828 Plchut Jan Inter Petrovice 1864 ½
2009/2010 10 OS Rychvald 1828 Kubošová Hana Slavia Orlová D 1481 1
2009/2010 8 OS Rychvald 1828 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1813 ½
2009/2010 6 OS Rychvald 1828 Szotkowski Bohuslav Sokol Mosty u Jablunkova 1853 ½
2009/2010 5 OS Rychvald 1828 Bok Tomáš Sokol Fryčovice 1748 ½
2009/2010 4 OS Rychvald 1828 Slavia Orlová C 1
2009/2010 9 OS Rychvald B 1828 Pisarek Magdalena Slavia Orlová E 1250 ½
2009/2010 8 OS Rychvald B 1828 Hričko Martin Slovan Havířov B 1986 0
2009/2010 7 OS Rychvald B 1828 Knopp René Sokol Chotěbuz 1851 0
2009/2010 6 OS Rychvald B 1828 Janota Pavel Slavoj Český Těšín 1630 1
2009/2010 5 OS Rychvald B 1828 Bukový Josef Baník Havířov C 1807 1
2009/2010 4 OS Rychvald B 1828 Škuta Rostislav Slavia Havířov B 1777 ½
2009/2010 3 OS Rychvald B 1828 Babušek Miroslav Jakl Karviná C 1972 0
2009/2010 2 OS Rychvald B 1828 Eichler Gustav Slovan Havířov C 1597 1
2009/2010 1 OS Rychvald B 1828 Tchuř Pavel Viktorie Bohumín 1990 0
2008/2009 11 OS Rychvald 1768 Kapsia Václav TŽ Třinec E 1444 1
2008/2009 10 OS Rychvald 1768 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1887 0
2008/2009 9 OS Rychvald 1768 Spěvák Pavel ŠK Inter Petrovice 1835 1
2008/2009 8 OS Rychvald 1768 Babušek Miroslav Jäkl Karviná B 1984 1
2008/2009 7 OS Rychvald 1768 Tvrdý Petr Sokol Dobrá B 1812 0
2008/2009 5 OS Rychvald 1768 Hudák Imrich Slavia Havířov 1837 ½
2008/2009 3 OS Rychvald 1768 Valenčík Jozef Slovan Havířov 1724 0
2008/2009 2 OS Rychvald 1768 Lorenčič Lukáš Slavia Orlová C 1000 1
2008/2009 1 OS Rychvald 1768 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1945 0
2008/2009 9 OS Rychvald B 1768 Malík Lubomír Slavoj Český Těšín 1687 1
2008/2009 8 OS Rychvald B 1768 Filip Hubert Jäkl Karviná C 1838 1
2008/2009 7 OS Rychvald B 1768 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 1668 ½
2008/2009 6 OS Rychvald B 1818 Krůl Lukáš Slavia Orlová D 1564 1
2008/2009 4 OS Rychvald B 1768 Kučera Jaroslav Viktorie Bohumín B 1000 ½
2008/2009 3 OS Rychvald B 1768 Konečný Herbert Sokol Těrlicko 1611 ½
2008/2009 2 OS Rychvald B 1768 Hudeček Jaroslav Slovan Havířov B 1615 ½
2008/2009 1 OS Rychvald B 1768 Mareš Petr Baník Havířov C 1848 1
2007/2008 11 OS Rychvald 1818 Mareš Petr Baník Havířov C 1669 1
2007/2008 10 OS Rychvald 1818 Matusiak Paulina C Slavia Orlová C 1724 ½
2007/2008 9 OS Rychvald 1818 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1895 0
2007/2008 8 OS Rychvald 1818 Bok Tomáš Sokol Dobrá B 1750 ½
2007/2008 7 OS Rychvald 1818 Chroboček Ladislav Viktarie Bohumín 1721 0
2007/2008 6 OS Rychvald 1818 Novotný Vilém Slavia Havířov 1710 0
2007/2008 5 OS Rychvald 1818 Schoupal Edvard TŽ Třinec D 1974 0
2007/2008 4 OS Rychvald 1818 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná B 1913 ½
2007/2008 3 OS Rychvald 1818 Plchut Jan Inter Petrovice 1865 ½
2007/2008 2 OS Rychvald 1818 Drbůl Pavel Baník Havířov B 1907 ½
2007/2008 1 OS Rychvald 1818 Nowak Radek SK Stonava B 1826 0
2007/2008 9 0S Rychvald B Stetz Jan Jakl Karviná C ½
2007/2008 8 0S Rychvald B Papuga Zdeněk Sokol Těrlicko 1
2007/2008 7 0S Rychvald B Tománek Gustav Slavoj Český Těšín ½
2007/2008 6 0S Rychvald B Volný Ivo Slavia Havířov B 1
2007/2008 5 0S Rychvald B Wertheim Adolf Slovan Havířov A 0
2007/2008 4 0S Rychvald B Šuta Petr Viktorie Bohumín B ½
2007/2008 3 0S Rychvald B Pavlíček Tomáš Slovan Havířov B 0
2007/2008 2 0S Rychvald B Ptošek Jan Slavia Orlová D ½
2007/2008 1 0S Rychvald B Chmiel Jan Sokol Chotěbuz 1
2006/2007 10 OS Rychvald "A" 1773 Srba Antonín SK Slavia Orlová "C" 1758 1
2006/2007 9 OS Rychvald "A" 1773 Plchut Jan Inter Petrovice "A" 1877 ½
2006/2007 8 OS Rychvald "A" 1773 Hudák Imrich Slavia Havířov "A" 1888 0
2006/2007 7 OS Rychvald "A" 1773 Dworok Mieczyslaw ŠK Stonava "B" 1822 ½
2006/2007 5 OS Rychvald "A" 1773 Mrázek Roman Jakl Karviná "B" 1814 ½
2006/2007 4 OS Rychvald "A" 1773 Jarnot Roman TŽ Třinec "D" 1775 ½
2006/2007 3 OS Rychvald "A" 1773 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1868 1
2006/2007 2 OS Rychvald "A" 1773 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice "B" 1635 1
2006/2007 1 OS Rychvald "A" 1773 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1886 ½
2006/2007 11 OS Rychvald B 1773 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1747 1
2006/2007 10 OS Rychvald B 1773 Škuta Radim Slavia Havířov B 1734 ½
2006/2007 9 OS Rychvald B 1773 Polák Radim Viktorie Bohumín 1949 1
2006/2007 8 OS Rychvald B 1773 Ruta Dominik Slovan Havířov 1816 0
2006/2007 7 OS Rychvald B 1773 Bystroň Vladislav Baník Havířov D 1653 0
2006/2007 6 OS Rychvald B 1773 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1780 1
2006/2007 5 OS Rychvald B 1773 Kloza Jaroslav Inter Petrovice B 1900 ½
2006/2007 4 OS Rychvald B 1773 Knopp René Sokol Chotěbuz 1839 ½
2006/2007 3 OS Rychvald B 1773 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1702 1
2006/2007 2 OS Rychvald B 1773 Broda Michal Jakl Karviná C 1843 0
2006/2007 1 OS Rychvald B 1773 Mrázek Lumír Slavia Orlová D 2039 1
2005/2006 11 OS Rychvald B 1775 Kyjonka Radomír ŠK Inter Petrovice B 1705 ½
2005/2006 9 OS Rychvald B 1775 Bukový Josef Baník Havířov D 1801 0
2005/2006 8 OS Rychvald B 1782 Michálek Martin Baník Havířov E 1
2005/2006 7 OS Rychvald B 1775 Krampol Vladimír SK Stonava B 1778 1
2005/2006 6 OS Rychvald B 1775 Onderek Alexandr Slavoj Český Těšín 1756 ½
2005/2006 5 OS Rychvald B 1775 Šosták Viktor Sokol Těrlicko 1640 0
2005/2006 4 OS Rychvald B 1775 Wardas Pavel Sokol Chotěbuz 1719 1
2005/2006 3 OS Rychvald B 1775 Rajský Stanislav Viktoria Bohumín B 1000 1
2005/2006 2 OS Rychvald B 1775 Broda Michal Jakl Karviná C 1649 0
2005/2006 1 OS Rychvald B 1775 Hudeček Jaroslav Slovan Havířov A 1655 1
2005/2006 7 OS Rychvald D 1775 Kotouček Jiří TJ Slavia Havířov C 1796 ½
2005/2006 6 OS Rychvald D 1775 Kála Jiří TJ Slovan Havířov C 1461 1
2005/2006 5 OS Rychvald D 1775 Srba Antonín SK Slavia Orlová F 1722 1
2005/2006 4 OS Rychvald D 1775 Majkrák Petr TJ Jakl Karviná E 1791 0
2005/2006 2 OS Rychvald D 1775 Omasta Dušan TJ Slovan Havířov B 1611 ½
2004/2005 9 OS Rychvald B 1782 Hrubý Jiří Baník Havířov D 0
2004/2005 8 OS Rychvald B 1782 Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C 1549 ½
2004/2005 7 OS Rychvald B 1782 Křikava Václav Slavoj Český Těšín 1603 1
2004/2005 6 OS Rychvald B 1782 Krampol Vladimír SK Stonava B 1801 ½
2004/2005 5 OS Rychvald B 1782 Kotouček Jiří Slavie Havířov B 1797 ½
2004/2005 4 OS Rychvald B 1782 Slovák Michal Baník Havířov E 1861 ½
2004/2005 3 OS Rychvald B 1782 Kyjonka Radomír Jakl Karviná D 1656 ½
2004/2005 2 OS Rychvald B 1782 Chroboček Ladislav Vikt.Bohumín B ½
2004/2005 1 OS Rychvald B 1782 Hansel Jaromír OS Rychvald C 1645 0
2003/2004 11 OS Rychvald B 1691 Bugla Miroslav Jakl Karviná D 1776 1
2003/2004 10 OS Rychvald B 1691 Pavliňák David Slavoj Český Těšín 0
2003/2004 9 OS Rychvald B 1691 Hříbek Dětmar Baník Havířov E 1552 0
2003/2004 8 OS Rychvald B 1691 Pisz Břetislav SK Stonava B 1830 1
2003/2004 7 OS Rychvald B 1691 Novotný Vilém Slavia Havířov B 1786 1
2003/2004 6 OS Rychvald B 1691 Čechovský Miroslav Jakl Karviná C 1811 1
2003/2004 5 OS Rychvald B 1691 Kupský Adam Baník Havířov D 1
2003/2004 4 OS Rychvald B 1691 Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1856 ½
2003/2004 3 OS Rychvald B 1691 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1771 1
2003/2004 2 OS Rychvald B 1691 Šíma Aleš Viktorie Bohumín B 1848 1
2003/2004 1 OS Rychvald B Cyroň Karel OS Rychvald A 0
2003/2004 7 OS Rychvald 1691 Stařičný Bronislav Lokomotiva Petrovice "B" 1759 0
2003/2004 6 OS Rychvald 1691 Nowak Michal TJ JAKL Karviná E 1448 1
2003/2004 5 OS Rychvald 1691 Kosiorek Lukasz SK Slavie Orlová "D" 0
2003/2004 3 OS Rychvald 1691 Křenek Tomáš TJ Slovn Havířov 1