Hráč Surma Martin

Surma Martin

User Pic
Jméno: Surma Martin
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1812
Elo mezinárodní: 1749
ID: 8481
FIDE ID: 361127
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: U
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1760 1825 Lasota Jakub ŠO TJ Sokol Mosty u J. "B" 0 1090 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "F" 1758 1825 Žwak Stanislav TJ Sokol Metylovice 0 0 1
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek 1750 1825 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov B 1726 1746 ½
2017/2018 9 BŠŠ Frýdek-Místek 1760 1825 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1753 1810 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1758 1825 Szmek Milan Viktorie Bohumín 1814 1830 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1750 1825 Nytra Petr SK Slavia Orlová D 1906 1920 0
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1750 1825 Tran Robin ŠK Karviná B 1250 1254 1
2017/2018 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1763 1835 Novotný Stanislav Baník Havířov C 1780 1775 ½
2015/2016 10 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Prokop Tomáš Sokol Brušperk "A" 1803 1742 1
2015/2016 9 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1758 1776 0
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1769 1745 0
2015/2016 6 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Szumilo Štefan TJ Slovan Havířov "B" 1876 1891 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Parma František Inter Petrovice "A" 1866 1888 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Crha Břetislav Rychvaldský šachový oddíl "A" 1721 1775 ½
2015/2016 1 Beskydská šachová škola F-M "D" 1741 1833 Korbel Richard TJ Slovan Havířov "C" 1202 1319 1
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1741 1833 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1911 1934 0
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Nowak Radek SK Stonava 1716 1805 0
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1934 ½
2014/2015 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Polák Radim TJ Viktorie Bohumín "A" 1871 1887 ½
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1783 1833 ½
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1834 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová "D" 1579 1633 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Tvrdý Petr Sokol Brušperk 1883 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Novák Jiří Baník Havířov "C" 1938 1941 0
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1887 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1824 1838 0
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Novák Jiří TJ Baník Havířov "C" 1937 1952 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2158 2155 ½
2013/2014 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Kopecký Břetislav Inter Petrovice "A" 2053 2013 0
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Drygalski Wojciech OS Rychvald "A" 2128 2128 0
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1920 0
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Heczko Rostislav TJ Vendryně 2000 1986 ½
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1713 1706 ½
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2016 2064 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Bednarz Valdemar SK Stonava 1963 1944 0
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Bělačík Jan ŠK Karviná "B" 1990 1957 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1888 Bok Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1897 1899 ½
2012/2013 11 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 Güttler Evžen TJ Viktorie Bohumín "A" 1918 1970 0
2012/2013 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1828 1808 0
2012/2013 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 Čubok Milan TJ Sokol Fryčovice 1794 1883 ½
2012/2013 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 Novotný Stanislav TJ Baník Havířov "C" 1898 1875 1
2012/2013 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1891 Kawala Marek Slavoj Český Těšín 1864 1
2011/2012 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1900 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov "B 1630 1754 ½
2011/2012 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1900 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1780 ½
2011/2012 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C 1900 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová "C" 2227 2207 0
2010/2011 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná "B" 1866 ½
2010/2011 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1000 1
2010/2011 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "B" 2105 0
2010/2011 4 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Heczko Rostislav TJ Vendryně 1943 0
2010/2011 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Čubok Milan TJ Sokol Fryčovice 1946 0
2010/2011 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Koždoň Petr TJ Viktorie Bohumín "A" 2009 1
2010/2011 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1898 Cyroň Karel OS Rychvald "A" 1982 1
2009/2010 7 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Klus Milan TJ Comfort Dobratice 1605 ½
2009/2010 6 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1899 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice 1779 1
2008/2009 5 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1933 Szotkowski Jakub TŽ Třinec "F" 1848 0
2008/2009 3 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1933 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2065 0
2008/2009 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1933 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice "A" 1909 0
2008/2009 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1933 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1914 0
2007/2008 9 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Zabystrzan Pavel TŽ Třinec"E" 2294 0
2007/2008 8 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Makovička Tadeáš TŽ Třinec"F" 1995 1
2007/2008 7 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Polach Zdeněk TJ Sokol Skalice"A" 1902 ½
2007/2008 6 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Lys Josef TJ Sokol Dobrá"C" 2228 1
2007/2008 5 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Macíček Jakub ŠS Frýdek-Místek 2148 0
2007/2008 4 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Kupka Slavoj Mosty u Jablunkova 2161 ½
2007/2008 3 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Mesiarik Rudolf ŠK Bystřice n.Olší 2130 0
2007/2008 2 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Polášek Pavel TJ Sokol Skalice"B" 1638 1
2007/2008 1 BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1907 Čubok Milan TJ Comfort Dobratice 1905 ½
2004/2005 11 ŠK Frýdek-Místek 1865 Trombík Karel Slavia Orlová A" 2254 ½
2003/2004 11 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Parma František Jäkl Karviná B 1987 0
2003/2004 10 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Hóta Petr TŽ Třinec C 2074 ½
2003/2004 8 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Jahn Richard Slavia Orlová C 1891 0
2003/2004 7 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Kopecký Břetislav LokomotivaPetrovice 2131 ½
2003/2004 6 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 1979 1
2003/2004 5 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1866 1
2003/2004 4 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec D 1949 ½
2003/2004 3 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1894 1
2003/2004 2 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Kubeczka Aleš Slavia Havířov A 1960 0
2003/2004 1 VP Frýdek-ístek "D" 1850 Čubok Milan TJ Sokol Skalice 1887 0