Hráč Lahola Květoslav

Lahola Květoslav

User Pic
Jméno: Lahola Květoslav
Oddíl: Dynamo DP Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1607
Elo mezinárodní: 1622
ID: 6549
FIDE ID: 358215
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Návrat Václav Slavoj Poruba G 0 1182 ½
2018/2019 10 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Vaněk Jakub TJ Ostrava E 1055 1169 ½
2018/2019 9 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Repa Dušan VOKD Poruba 0 0 1
2018/2019 8 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Szabó Pavel Slovan Ostrava B 1485 1533 ½
2018/2019 6 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Šumský Miroslav ŠK Šenov E 0 1123 1
2018/2019 4 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Herič Milan ŠK Ostrava - Jih C 1570 1643 ½
2018/2019 3 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Golis Petr Šachový spolek Polanka 0 1347 0
2018/2019 2 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Votýpka Miroslav ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 0
2018/2019 1 Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 Walach Vít ŠK Šenov D 0 1294 ½
2018/2019 2 DP Ostrava A 1622 1652 Kozel Miroslav ŠK Šenov C 0 1741 0
2018/2019 1 DP Ostrava A 1622 1652 Ruiz Miguel TJ Sokol Vítkovice 0 1104 1
2018/2019 4 DP Ostrava A 1622 1652 Ruiz Miguel TJ Sokol Vítkovice 0 1104 1
2015/2016 9 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "D" 1513 1668 ½
2015/2016 8 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Golis Petr Sokol Polanka "A" 1000 1
2015/2016 7 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1752 ½
2015/2016 6 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Neumann Karel TJ Ostrava "F" 1356 1371 ½
2015/2016 5 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "B" 1717 1738 ½
2015/2016 4 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Broskevič Lumír ŠK Šenov "E" 1756 1681 0
2015/2016 3 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Miklosz Michael TJ Ostrava "E" 1384 1222 1
2015/2016 2 Dynamo DPO "C" 1766 1759 Křivánek Vladimír Dynamo DPO "B" 1677 0
2014/2015 7 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Gavroň Ladislav ŠK Šenov "C" 1726 1704 0
2014/2015 6 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Palanek René TJ Ostrava "E" 1260 0
2014/2015 5 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Kolář Karel Sokol Polanka n/O 1377 1
2014/2015 4 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Skočík Marek Dynamo DP Ostrava "B" 1771 1880 0
2014/2015 2 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Čech Jaroslav TJ Mariánské Hory "D" 1642 0
2014/2015 1 Dynamo DP Ostrava "C" 1597 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1692 1611 ½
2014/2015 7 Dynamo DP Ostrava 1597 Šafarčík Miroslav HTJ Odra 1636 1674 ½
2013/2014 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Březovják Karel Dynamo DP Ostrava "B" 1706 ½
2013/2014 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba "C" 1577 ½
2013/2014 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "C" 1749 1705 0
2013/2014 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1748 1852 0
2013/2014 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Štefan Aleš Slovan Ostrava 1685 0
2013/2014 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1626 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1666 1648 0
2013/2014 9 Dynamo DP Ostrava "C" 1626 Bravanský Michal TJ Ostrava "E" 1000 1
2013/2014 8 Dynamo DP Ostrava "C" 1626 Valčikevič Kristián TJ Ostrava "D" 1000 1
2013/2014 5 Dynamo DP Ostrava "C" 1626 Štros Jaroslav TJ Mariánské Hory "D" 1000 1
2013/2014 4 Dynamo DP Ostrava "C" 1626 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba "D" 1471 0
2012/2013 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Omasta Dušan ŠK Šenov "B" 1783 1761 0
2012/2013 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1680 ½
2012/2013 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Bosák Michal TJ Sokol Vítkovice 1574 1
2012/2013 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "C" 1640 ½
2012/2013 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Strmiska Václav ŠK Slavoj Poruba "C" 1741 0
2012/2013 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Balon René HTJ Odra Ostrava 1770 0
2012/2013 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1718 ½
2012/2013 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "D" 1540 1636 0
2012/2013 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1652 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1645 1635 ½
2011/2012 11 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Třetina Zdeněk VOKD Poruba ,,D" 1796 1802 ½
2011/2012 10 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Šumbera Antonín Mariánské Hory ,,C" 1684 1657 ½
2011/2012 9 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Strmiska Václav Slavoj Poruba,,C" 1734 ½
2011/2012 7 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Bártek Jaromír Slovan Ostrava 1707 ½
2011/2012 6 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1821 1752 ½
2011/2012 5 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Kotlář Jarmil Šk Šenov,,B" 1920 1889 0
2011/2012 4 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Chrostek Lukáš TJ Mittal Ostrava 1744 1743 ½
2011/2012 3 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1779 ½
2011/2012 2 Dynamo DP Ostrava,,A" 1645 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava ,,B" 1767 ½
2010/2011 9 Dynamo DP Ostrava A 1645 Strmiska Václav Slavoj Poruba C 1743 ½
2010/2011 8 Dynamo DP Ostrava A 1645 Balogh Milan TJ Mittal Ostrava 1781 ½
2010/2011 7 Dynamo DP Ostrava A 1645 Eliáš Josef HTJ Odra Ostrava 1738 0
2010/2011 6 Dynamo DP Ostrava A 1645 Petrov Nikolaj ŠK Šenov 1903 1
2010/2011 5 Dynamo DP Ostrava A 1645 Mutina Antonín VOKD Poruba 1922 0
2010/2011 4 Dynamo DP Ostrava A 1645 Bártek Jaromír Slovan Ostrava A 1724 0
2010/2011 3 Dynamo DP Ostrava A 1645 Bagar Miroslav TJ Vítkovice A 1582 0
2010/2011 2 Dynamo DP Ostrava A 1645 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory C 1723 ½
2010/2011 1 Dynamo DP Ostrava A 1645 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava B 1638 ½
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava D 1643 Lička Radek TJ Mariánské Hory E 1601 ½
2009/2010 6 Dynamo DP Ostrava D 1643 Vaněk Jiří Sokol Polanka n/O 1794 ½
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava D 1643 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava C 1624 ½
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava D 1643 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava B 1778 1
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava D 1643 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory D 1649 1
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava D 1643 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C 1847 ½
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava 1643 Hruška Stanislav ŠK Šenov 1511 1
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava 1643 Ludvová Marie Sokol Vítkovice B 1512 ½
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava 1643 Šafarčík Miroslav Slovan Ostrava 1409 ½
2009/2010 6 Dynamo DP Ostrava 1643 Škuta Arnošt TJ Mariánské Hory G 1648 ½
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava 1643 Vaníček Adolf TJ Mariánské Hory F 1865 0
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava 1643 Dostál Petr Slavoj Poruba 1962 1
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava 1643 Chlapek Ondřej Mittal Ostrava 1296 1
2009/2010 2 Dynamo DP Ostrava 1643 Cvik Štěpán VOKD Poruba F 1697 ½
2009/2010 9 Dynamo DP Ostrava B 1643 Halámka Václav Slovan Ostrava A 1703 ½
2009/2010 8 Dynamo DP Ostrava B 1643 Churová Hana Mittal Ostrava E 1450 ½
2009/2010 7 Dynamo DP Ostrava B 1643 Cvik Štěpán VOKD Poruba E 1697 0
2009/2010 5 Dynamo DP Ostrava B 1643 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory C 1694 0
2009/2010 4 Dynamo DP Ostrava B 1643 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1533 ½
2009/2010 3 Dynamo DP Ostrava B 1643 Urbanec Drahomír ŠK Šenov B 1773 ½
2008/2009 7 Dynamo DP Ostrava "D" 1702 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1743 0
2008/2009 5 Dynamo DP Ostrava "D" 1702 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1624 0
2008/2009 4 Dynamo DP Ostrava "D" 1702 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "C" 1815 0
2008/2009 3 Dynamo DP Ostrava "D" 1702 Šaffer Miroslav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1647 ½
2008/2009 2 Dynamo DP Ostrava "D" 1702 Mitas Lambert Dynamo DP Ostrava "C" 1715 ½
2008/2009 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "D" 1734 0
2008/2009 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Hudeček Jaroslav ŠK Šenov "B" 1615 ½
2008/2009 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1771 0
2008/2009 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava "B" 1748 ½
2008/2009 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Blažek Martin VOKD Poruba "E" 1557 0
2008/2009 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Hečko Miloslav ŠK Šenov "C" 1658 ½
2008/2009 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Macalka František HTJ Odra Ostrava "A" 1681 0
2008/2009 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1536 0
2008/2009 1 Dynamo DP Ostrava "A" 1702 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1624 0
2007/2008 11 Dynamo DP Ostrava 1711 Beniš Václav ŠK Svinov "E" 1446 1
2007/2008 10 Dynamo DP Ostrava 1711 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1577 1
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava 1711 Urgácsová Sára Šenov junioři 1250 1
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava 1711 Jurčaga František TJ Mariánské Hory 1370 ½
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava 1711 Týn Marek Mittal Ostrava 1669 0
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava 1711 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "D" 1730 ½
2007/2008 5 Dynamo DP Ostrava 1711 Klíma Václav Slovan Ostrava "B" 1665 1
2007/2008 4 Dynamo DP Ostrava 1711 Sakmar Jan Šenov-muži 1583 ½
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava 1711 Malík Radovan ŠK Sokol Polanka 1439 1
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava 1711 Kašperlík Martin VOKD Poruba "G" 1100 1
2007/2008 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "B" 1775 0
2007/2008 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Čáp Šimon VOKD Poruba "E" 1100 1
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1548 1
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Balon René HTJ Odra Ostrava "A" 1
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava "B" 1789 ½
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Siemko Richard Mittal Ostrava "E" 1665 ½
2007/2008 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Michalík Antonín ŠK Šenov "C" 1815 0
2007/2008 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1892 1
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1705 ½
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1711 Bosák Michal Sokol Vítkovice "A" 1522 1
2007/2008 9 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1790 1
2007/2008 8 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Lukáš Dalibor Slavoj Poruba "C" 1824 0
2007/2008 7 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "F" 1883 ½
2007/2008 6 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1682 0
2007/2008 4 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1777 ½
2007/2008 3 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Lindovský Bohdan Slovan Ostrava "B" 1532 1
2007/2008 2 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "C" 1802 ½
2007/2008 1 Dynamo DP Ostrava "D" 1711 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava "C" 1662 ½
2006/2007 11 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Bunczek Helmut ŠK Šenov "C" 1709 ½
2006/2007 10 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava ½
2006/2007 9 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1740 ½
2006/2007 8 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice "A" 1551 ½
2006/2007 7 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "E" 1841 0
2006/2007 6 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Urbanec Drahomír ŠK Šenov "B" 1801 ½
2006/2007 5 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1807 0
2006/2007 4 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1782 ½
2006/2007 3 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "B" 1553 1
2006/2007 2 Dynamo DP Ostrava "A" 1766 Grzegorz Roman ŠK Hošťalkovice "A" 1676 1
2006/2007 9 Dynamo DPO 1766 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "B" 1873 1
2006/2007 8 Dynamo DPO 1766 Mačejovský Igor VOKD Poruba 2024 0
2006/2007 7 Dynamo DPO 1766 Revenda Josef ŠK Šenov 1655 ½
2006/2007 5 Dynamo DPO 1766 Kohut Lumír Slovan Ostrava "A" 1535 ½
2006/2007 4 Dynamo DPO 1766 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 ½
2006/2007 3 Dynamo DPO 1766 ŠK Svinov "A" 1
2006/2007 2 Dynamo DPO 1766 Janíček Július ŠK Sokol Polanka 1
2006/2007 9 Dynamo DPO "D" 1766 Herič Milan ŠK Svinov "C" 1718 ½
2006/2007 7 Dynamo DPO "D" 1766 Pyka Milan VOKD Poruba "E" 1706 ½
2006/2007 5 Dynamo DPO "D" 1766 Czorniak František Slavoj Poruba "D" 1692 ½
2006/2007 4 Dynamo DPO "D" 1766 Kamaryt Zdenek TJ Mariánské Hory "A" ½
2006/2007 3 Dynamo DPO "D" 1766 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1770 1
2006/2007 2 Dynamo DPO "D" 1766 Nešpor Ivan ŠK Šenov "D" 1000 ½
2006/2007 1 Dynamo DPO "D" 1766 Janků Viktor Dynamo DPO "C" 1658 0
2005/2006 11 DP Ostrava "A" 1785 Brháček Lubomír Unie Hlubina "A" 1444 1
2005/2006 10 DP Ostrava "A" 1785 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1646 ½
2005/2006 9 DP Ostrava "A" 1785 Lechner Miroslav Mittal Ostrava "E" 1753 ½
2005/2006 8 DP Ostrava "A" 1785 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1526 ½
2005/2006 7 DP Ostrava "A" 1785 Studnik Oldřich Mittal Ostrava "D" 1826 1
2005/2006 6 DP Ostrava "A" 1785 Revenda Josef ŠK Šenov "C" 1641 ½
2005/2006 5 DP Ostrava "A" 1785 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory "A" 1742 0
2005/2006 4 DP Ostrava "A" 1785 Lyčka Jaromír HTJ Odra Ostrava "A" 1605 ½
2005/2006 3 DP Ostrava "A" 1785 Skočková Kateřina VOKD Poruba "D" 1652 ½
2005/2006 2 DP Ostrava "A" 1785 Křivánek Vladimír DP Ostrava "B" 1781 ½
2005/2006 1 DP Ostrava "A" 1785 Pokorný Bohumil ŠK Šenov "B" 1652 1
2005/2006 11 DP Ostrava "D" 1785 Kolář Luboš Sokol Polanka "A" 1641 ½
2005/2006 10 DP Ostrava "D" 1785 Zdráhal Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1535 1
2005/2006 9 DP Ostrava "D" 1785 Šumbera Antonín Unie Hlubina "B" 1659 ½
2005/2006 8 DP Ostrava "D" 1785 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1784 0
2005/2006 7 DP Ostrava "D" 1785 Týn Ondřej Mittal Ostrava "F" 1549 ½
2005/2006 6 DP Ostrava "D" 1785 Baron Jaroslav VOKD Poruba "E" 1655 1
2005/2006 5 DP Ostrava "D" 1785 Koreň Pavel Slavoj Poruba "D" 1441 ½
2005/2006 4 DP Ostrava "D" 1785 Michalík Antonín ŠK Šenov "D" 1701 1
2005/2006 3 DP Ostrava "D" 1785 Wojcik Stanislav Slovan Ostrava "B" 1592 ½
2005/2006 2 DP Ostrava "D" 1785 Poništ Milan DP Ostrava "C" 1655 ½
2005/2006 1 DP Ostrava "D" 1785 Gromnica Milan ŠK Svinov "C" 1729 ½
2004/2005 11 DPMO Ostrava B" 1809 Herman Pavel DPMO Ostrava C" 1888 ½
2004/2005 10 DPMO Ostrava B" 1809 Snopek Jiří ŠK Svinov B" 2009 ½
2004/2005 9 DPMO Ostrava B" 1809 Broskevič Lumír ŠK Šenov B" 1820 0
2004/2005 8 DPMO Ostrava B" 1809 Veselý Martin NH Ostrava D" 2157 0
2004/2005 7 DPMO Ostrava B" 1809 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1836 ½
2004/2005 6 DPMO Ostrava B" 1809 Zajíc Jiří HTJ Odra Ostrava A 1896 ½
2004/2005 5 DPMO Ostrava B" 1809 Sklenář Josef ŠK Svinov C" 1656 1
2004/2005 4 DPMO Ostrava B" 1809 Skýba Radim ŠK Šenov C" 1787 ½
2004/2005 3 DPMO Ostrava B" 1809 Šamu Pavel NH Ostrava E" 1993 0
2004/2005 2 DPMO Ostrava B" 1809 Jamka Josef Slovan Ostrava A" 1801 0
2004/2005 1 DPMO Ostrava B" 1809 Šipl František VOKD Poruba D" 1883 1
2004/2005 11 DPMO Ostrava D" 1809 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory A" 1803 ½
2004/2005 10 DPMO Ostrava D" 1809 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 2001 0
2004/2005 9 DPMO Ostrava D" 1809 Petráš Alois VOKD Poruba E" 1907 ½
2004/2005 8 DPMO Ostrava D" 1809 Novotný Stanislav Polanka A" 1850 ½
2004/2005 7 DPMO Ostrava D" 1809 Urbanec Drahomír ŠK Šenov D" 1781 0
2004/2005 6 DPMO Ostrava D" 1809 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory B" 1558 ½
2004/2005 5 DPMO Ostrava D" 1809 Týn Ondřej NH Ostrava F" 1500 ½
2004/2005 4 DPMO Ostrava D" 1809 Rodshtein Tereza Slavoj Poruba D" 1928 0
2004/2005 3 DPMO Ostrava D" 1809 Votýpka Miroslav Unie Hlubina B" 1880 ½
2004/2005 2 DPMO Ostrava D" 1809 Maceček Pavel HTJ Odra B" 1795 ½
2004/2005 1 DPMO Ostrava D" 1809 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava B" 1759 ½
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1769 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 ½
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1769 Novotný Stanislav Polanka 1774 ½
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1769 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1836 ½
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1769 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1769 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1769 Olšarová Karolína Slavoj Poruba 1732 0
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1769 Votýpka Miroslav Unie Hlubina 1928 ½
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1769 Petráš Alois VOKD Poruba 1906 1
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1769 Folta Jaroslav DPMO Ostrava 1810 ½
2003/2004 11 DPMO Ostrava 1769 Lička Radek TJ Mar.Hory 1626 1
2003/2004 10 DPMO Ostrava 1769 Zinglar David ŠK Hošťálkovice A 0
2003/2004 9 DPMO Ostrava 1769 Třetina Zdeněk VOKD Poruba 1771 ½
2003/2004 8 DPMO Ostrava 1769 Skýba Radim ŠK Šenov 1817 1
2003/2004 7 DPMO Ostrava 1769 Marek Michal HTJ Odra Ostrava A 1664 1
2003/2004 6 DPMO Ostrava 1769 Herič Milan ŠK Svinov 1741 1
2003/2004 5 DPMO Ostrava 1769 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 1
2003/2004 4 DPMO Ostrava 1769 Petrovský Jan DPMO Ostrava 1847 ½
2003/2004 3 DPMO Ostrava 1769 Liška Marek ŠK Šenov ½
2003/2004 2 DPMO Ostrava 1769 Pektor Vítězslav Unie Hlubina 1835 1
2003/2004 1 DPMO Ostrava 1769 Kubica Radek NH Ostrava 1695 0