Hráč Votýpka Miroslav

Votýpka Miroslav

User Pic
Jméno: Votýpka Miroslav
Oddíl: Šachový klub Ostrava-Jih
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1894
Elo mezinárodní: 0
ID: 7124
FIDE ID: 23721944
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Novotný Stanislav Šachový spolek Polanka 1727 1724 ½
2018/2019 9 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Hruška Stanislav ŠK Šenov D 1293 1361 1
2018/2019 8 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Návrat Vladimír Slavoj Poruba G 0 1616 ½
2018/2019 6 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba 1393 1418 ½
2018/2019 2 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Lahola Květoslav Dynamo DP Ostrava B 1622 1652 1
2018/2019 1 ŠK Ostrava - Jih D 0 1928 Šumbera Antonín ŠK Ostrava - Jih C 1570 1514 ½
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1928 Štefan Aleš Slovan Ostrava A 0 1629 ½
2018/2019 6 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1928 Poništ Milan DP Ostrava A 0 1651 ½
2018/2019 3 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1928 Růžička Lubomír TJ Sokol Vítkovice 1216 1487 ½
2018/2019 1 Šachový klub Ostrava Jih B 0 1928 Walach Vít ŠK Šenov C 0 1294 1
2017/2018 8 Mariánské Hory B 0 1928 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 1726 1746 1
2017/2018 7 Mariánské Hory B 0 1928 Petrov Nikolaj ŠK Hošťálkovice 1735 1748 ½
2017/2018 6 Mariánské Hory B 0 1928 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1547 1
2017/2018 4 Mariánské Hory B 0 1928 Čížek Petr ŠK Šenov C 1818 1866 ½
2017/2018 3 Mariánské Hory B 0 1928 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava A 0 1710 1
2017/2018 1 Mariánské Hory B 0 1928 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba E 1806 1777 ½
2013/2014 4 TJ Mariánské Hory "C" 1932 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2059 2026 1
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1923 1943 ½
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Jamka Břetislav Slovan Ostrava 2011 2004 ½
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Karhánek Pavel VOKD Poruba "D" 2120 2079 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Skočková Kateřina Sokol Polanka n./O 1752 1783 1
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2030 2015 ½
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1689 1819 ½
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "C" 1910 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1873 1962 0
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1845 1765 1
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "A" 1738 1
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1779 1
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1655 1
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Galia Zdeněk TJ Studénka "A" 1719 1
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Klečka Ivo ŠK Petřvald "A" 1737 1
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "B" 1910 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "A" 1721 1644 ½
2011/2012 11 Mariánské Hory ,,C" 1881 Bárta Jan Slavoj Poruba,,C" 1963 1
2011/2012 10 Mariánské Hory ,,C" 1881 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava,,A" 1838 1840 ½
2011/2012 9 Mariánské Hory ,,C" 1881 Chliapas Nikos Slovan Ostrava 1954 1948 1
2011/2012 8 Mariánské Hory ,,C" 1881 Novotný Stanislav Sokol Polanka n./O 1975 1927 ½
2011/2012 7 Mariánské Hory ,,C" 1881 Pohludka Ondřej Šk Šenov,,B" 2118 2067 ½
2011/2012 6 Mariánské Hory ,,C" 1881 Jelínek Marek TJ Mittal Ostrava 2088 2068 ½
2011/2012 5 Mariánské Hory ,,C" 1881 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1909 1950 ½
2011/2012 11 TJ Mariánské Hory "B" 1881 Macháček Josef TJ Studenka "A" 1584 ½
2011/2012 10 TJ Mariánské Hory "B" 1881 Hýl Miroslav ŠK Petřvald u NJ "A" 1525 1518 1
2011/2012 9 TJ Mariánské Hory "B" 1881 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "A" 1740 1677 1
2011/2012 6 TJ Mariánské Hory "B" 1881 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "A" 1685 1707 1
2010/2011 1 TJ Mariánské Hory C 1875 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava A 1779 1
2009/2010 8 TJ Mariánské Hory C 1891 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A 1710 ½
2009/2010 7 TJ Mariánské Hory C 1891 Pšenička Pavel Mittal Ostrava E 1848 ½
2009/2010 6 TJ Mariánské Hory C 1891 Kondula Lukáš VOKD Poruba E 1929 ½
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory C 1891 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava B 1778 ½
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory C 1891 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava A 1700 ½
2009/2010 3 TJ Mariánské Hory C 1891 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1720 ½
2009/2010 2 TJ Mariánské Hory C 1891 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B 1899 ½
2009/2010 1 TJ Mariánské Hory C 1891 Třetina Zdeněk VOKD Poruba D 1771 ½
2008/2009 11 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A 1897 ½
2008/2009 10 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1731 ½
2008/2009 9 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Šorel Eduard Dynamo DP Ostrava "B" 1908 ½
2008/2009 8 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Jarolím Jan VOKD Poruba "E" 1798 ½
2008/2009 7 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Podlesný Petr ŠK Šenov "C" 2016 1
2008/2009 6 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1797 1
2008/2009 5 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava "A" 1699 ½
2008/2009 4 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Vašenda Robin Dynamo DP Ostrava "A" 1879 0
2008/2009 3 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1917 ½
2008/2009 2 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1796 ½
2008/2009 1 TJ Mariánské Hory "A" 1897 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1813 ½
2007/2008 11 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1780 1
2007/2008 10 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Omasta Dušan ŠK Šenov "B" 1788 ½
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Geffert Michal ŠK Šenov "C" 2003 ½
2007/2008 8 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Raiman Tom VOKD Poruba "E" 1678 1
2007/2008 7 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Dobeš Luděk VOKD Poruba "D" 2048 0
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1729 1
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Šálek Josef Slovan Ostrava "A" 1754 1
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1765 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice "A" 1799 ½
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1811 1
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "A" 1874 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1766 ½
2006/2007 11 Unie Hlubina "A" 1882 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "A" 1734 1
2006/2007 9 Unie Hlubina "A" 1882 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "E" 1805 1
2006/2007 8 Unie Hlubina "A" 1882 Michalík Antonín ŠK Šenov "B" 1773 ½
2006/2007 7 Unie Hlubina "A" 1882 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "D" 1807 ½
2006/2007 6 Unie Hlubina "A" 1882 Kordas Oldřich Dynamo DP Ostrava "B" 1782 0
2006/2007 5 Unie Hlubina "A" 1882 Linart Ludvík Slovan Ostrava "B" 1747 0
2006/2007 4 Unie Hlubina "A" 1882 Fiala Radovan ŠK Hošťalkovice "A" 1707 ½
2006/2007 3 Unie Hlubina "A" 1882 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava 1718 ½
2006/2007 2 Unie Hlubina "A" 1882 Schoffer Martin ŠK Šenov "C" 1740 1
2006/2007 1 Unie Hlubina "A" 1882 Štverka Josef Dynamo DP Ostrava "A" 1891 1
2005/2006 3 Unie Hlubina "A" 1869 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1646 ½
2005/2006 11 Unie Hlubina "B" 1869 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "F" 1773 1
2005/2006 7 Unie Hlubina "B" 1869 Horký Josef Slavoj Poruba "D" 1800 1
2005/2006 6 Unie Hlubina "B" 1869 Broskevič Lumír ŠK Šenov "D" 1770 1
2005/2006 4 Unie Hlubina "B" 1869 Folta Jaroslav DP Ostrava "C" 1825 ½
2005/2006 2 Unie Hlubina "B" 1869 Novotný Stanislav Sokol Polanka "A" 1866 ½
2005/2006 1 Unie Hlubina "B" 1869 Bagar Miroslav TJ Mariánské Hory "B" 1569 1
2004/2005 11 Unie Hlubina A" 1880 Kubelka Martin TJ Fulnek A" 1815 1
2004/2005 1 Unie Hlubina A" 1880 Rafaj Oldřich DP Ostrava A" 1995 ½
2004/2005 11 Unie Hlubina B" 1880 Halámka Václav Slovan Ostrava B" 1761 ½
2004/2005 10 Unie Hlubina B" 1880 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory A" 1803 ½
2004/2005 9 Unie Hlubina B" 1880 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 2001 ½
2004/2005 8 Unie Hlubina B" 1880 Petráš Alois VOKD Poruba E" 1907 0
2004/2005 7 Unie Hlubina B" 1880 Novotný Stanislav Polanka A" 1850 ½
2004/2005 6 Unie Hlubina B" 1880 Urbanec Drahomír ŠK Šenov D" 1781 ½
2004/2005 4 Unie Hlubina B" 1880 Týn Ondřej NH Ostrava F" 1500 ½
2004/2005 3 Unie Hlubina B" 1880 Lahola Květoslav DPMO Ostrava D" 1809 ½
2004/2005 2 Unie Hlubina B" 1880 Rodshtein Tereza Slavoj Poruba D" 1928 0
2004/2005 1 Unie Hlubina B" 1880 Maceček Pavel HTJ Odra B" 1795 1
2003/2004 7 Unie Hlubina 1928 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1762 ½
2003/2004 5 Unie Hlubina 1928 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice 1836 0
2003/2004 4 Unie Hlubina 1928 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 3 Unie Hlubina 1928 Lahola Květoslav DPMO Ostrava 1769 ½
2003/2004 2 Unie Hlubina 1928 Olšarová Karolína Slavoj Poruba 1732 ½
2003/2004 1 Unie Hlubina 1928 Šprinc Tomáš TJ Mar.Hory 1807 ½
2003/2004 6 Unie Hlubina 1928 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 0
2003/2004 4 Unie Hlubina 1928 Diviš Martin TJ Mar.Hory 1579 ½