Hráč Fic Zbyněk

Fic Zbyněk

User Pic
Jméno: Fic Zbyněk
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1873
Elo mezinárodní: 1916
ID: 13581
FIDE ID: 331953
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná A 1916 1866 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1831 1806 1
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná A 1916 1866 Merlíček Jiří ŠK "64" Brno B 1756 1
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná A 1916 1866 Solařík Pavel TJ Podlužan Prušánky B 1665 ½
2011/2012 11 TJ Tatran Poštorná A 1890 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1662 1
2011/2012 10 TJ Tatran Poštorná A 1890 Zerdaloglu Vasilis ŠK 64 Brno B 1840 0
2011/2012 9 TJ Tatran Poštorná A 1890 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno G 1797 1776 1
2011/2012 8 TJ Tatran Poštorná A 1890 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1989 0
2011/2012 5 TJ Tatran Poštorná A 1890 Doxanský Josef Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 0
2011/2012 4 TJ Tatran Poštorná A 1890 Maršálek Bohumil BK Moravská Slavia Brno B 1742 0
2011/2012 2 TJ Tatran Poštorná A 1890 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná B 1681 1
2011/2012 1 TJ Tatran Poštorná A 1890 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1831 1787 ½
2010/2011 11 TJ Tatran Poštorná 1907 Zerdaloglu Vasilis ŠK 64 Brno B 1810 ½
2010/2011 9 TJ Tatran Poštorná 1907 Matula Roman Š.K.1923 Sokol Kyjov 1772 ½
2010/2011 7 TJ Tatran Poštorná 1907 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 0
2010/2011 5 TJ Tatran Poštorná 1907 Kocáb Jan SK Horáček Sudoměřice A 1925 0
2010/2011 4 TJ Tatran Poštorná 1907 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1909 1
2010/2011 1 TJ Tatran Poštorná 1907 Vítek Milan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1766 ½
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná B 1894 Škoda Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1952 0
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná B 1894 Točev Dosi ŠK Lokomotiva Brno F 1761 0
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná B 1894 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2084 0
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná 1894 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1944 ½
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná 1894 Mižák Ján TJ Spartak Adamov 2041 0
2009/2010 6 TJ Tatran Poštorná 1894 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná 1894 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2023 ½
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná 1894 Wehrenberg Petr ŠK Rosice 1586 1
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná 1894 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim A 1979 1
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná 1894 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim B 1486 1
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná 1894 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1951 1
2008/2009 11 TJ Tatran Poštorná B 1931 Pešák Roman S.K. Horáček Sudoměřice 2034 ½
2008/2009 10 TJ Tatran Poštorná B 1931 Symerský Petr SK STAK Domanín 2121 ½
2008/2009 9 TJ Tatran Poštorná B 1931 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2122 0
2008/2009 8 TJ Tatran Poštorná B 1931 Bělík Evžen ŠK Dubňany A 1802 1
2008/2009 6 TJ Tatran Poštorná B 1931 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2060 0
2008/2009 5 TJ Tatran Poštorná B 1931 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno F 2020 0
2008/2009 4 TJ Tatran Poštorná B 1931 Škoda Martin ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2009 1
2008/2009 3 TJ Tatran Poštorná B 1931 Petráň Tomáš Šach Pavlov 1845 ½
2008/2009 2 TJ Tatran Poštorná B 1931 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí n./M B 2019 0
2008/2009 1 TJ Tatran Poštorná B 1931 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče B 1894 0
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná B 1924 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Mor. B 1929 1
2007/2008 9 TJ Tatran Poštorná B 1924 Beránek Jaroslav ŠK Dubňany 1655 1
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná B 1924 Kusalík Roman SK Horáček Sudoměřice 1989 0
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná B 1924 Pálka Miroslav TJ Podlužan Prušánky 2051 1
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná B 1924 Strmiska Pavel TJ Baník Šardice 1759 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná B 1924 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1847 0
2007/2008 3 TJ Tatran Poštorná B 1924 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 ½
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná B 1924 Bohuslav Pavel TJ Tatran Poštorná C 1710 1
2007/2008 1 TJ Tatran Poštorná B 1924 Šišák Libor TJ Sokol Bzenec 1701 1
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná 1924 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1895 ½
2007/2008 6 TJ Tatran Poštorná 1924 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2017 0
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná C 1893 Kusalík Roman Horáček Sudoměřice 2018 0
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná C 1893 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1917 1
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná C 1893 Růžička František TJ Bučovice 2141 1
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná C 1893 Cupák Břetislav Sokol Vranovice 1735 0
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná C 1893 Šafařík Vojtěch ŠK "Pod Věží" Strážnice 1976 1
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná C 1893 Nykl Radomír Š.K.1923 Sokol Kyjov 1713 ½
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná C 1893 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. B 1843 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná C 1893 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1763 1
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná C 1893 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1902 0
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná C 1893 Hicl Zdeněk Šach Pavlov 1787 1
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná 1893 Taptič Filip ŠK Hodonín 1487 1
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná 1893 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1881 0
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná 1893 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1810 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná 1893 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno D 1850 0
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná 1893 Karber Jan ŠK Tetčice 1692 1
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná 1893 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí nad Moravou 1843 1
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná 1893 Holemář Kamil ŠK Lokomotiva Brno E 1840 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná 1893 Horák Bronislav ŠK KME DDM Kuřim 1957 0
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná 1893 Kovář Miroslav TJ Sokol Bzenec 1
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná 1893 Kuchařík Jan BK Moravská Slavia Brno 1756 ½
2005/2006 11 TJ Tatran Poštorná 1863 Kudla Richard ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1642 1
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná 1863 Suchánek Miroslav TJ Dolní Benešov 1704 1
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná 1863 Pavelková Michaela BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1603 1
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná 1863 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 1936 0
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná 1863 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1977 0
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná 1863 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1745 0
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná 1863 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1378 1
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná 1863 Gabriel Adam ŠK Boršice 1784 0
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná 1863 Králík František ŠK SŠŠ Staré Město B 1490 1
2005/2006 11 Tatran Poštorná C 1863 Konečný Pavel ŠK Dubňany 1733 1
2005/2006 10 Tatran Poštorná C 1863 König Robert Prostor Břeclav 1808 ½
2005/2006 9 Tatran Poštorná C 1863 Dryšl Radek Podlužan Prušánky 1848 0
2005/2006 8 Tatran Poštorná C 1863 Doxanský Josef Baník Šardice 1806 1
2005/2006 7 Tatran Poštorná C 1863 Odrazil Luděk MKS Vyškov B 1684 1
2005/2006 6 Tatran Poštorná C 1863 Jordán Josef STAK Domanín 1966 0
2005/2006 5 Tatran Poštorná C 1863 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1746 ½
2005/2006 4 Tatran Poštorná C 1863 Michna Jan DDM Vel. Pavlovice 1746 1
2005/2006 3 Tatran Poštorná C 1863 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2033 ½
2005/2006 2 Tatran Poštorná C 1863 Fridrich Michal Strážnice "Pod Věží" 1880 ½
2005/2006 1 Tatran Poštorná C 1863 Píštěk Jan Veselí n.M. B 1810 ½
2005/2006 11 TJ Tatran Poštorná B 1863 Němec Zdeněk Lokomotiva Brno E 1932 1
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná B 1863 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1809 0
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná B 1863 Pospíšil Dušan ŠK Bydo Zakřany 2142 0
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná B 1863 Kusalík Roman SK Horáček Sudoměřice 1941 ½
2005/2006 5 TJ Tatran Poštorná B 1863 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2068 0
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná B 1863 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná A 2013 ½
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná B 1863 Tichý Miroslav TJ Bučovice 1965 ½
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná B 1863 Gubáš Jan ŠK KME DDM Kuřim 1964 ½
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná B 1863 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1919 ½
2004/2005 11 Tatran Poštorná B 1719 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 ½
2004/2005 10 Tatran Poštorná B 1719 Rubeš Pavel KME DDM Kuřim 1918 ½
2004/2005 9 Tatran Poštorná B 1719 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2178 0
2004/2005 8 Tatran Poštorná B 1719 Baránek Tomáš TJ Sloup 1803 0
2004/2005 7 Tatran Poštorná B 1719 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 2058 ½
2004/2005 6 Tatran Poštorná B 1719 Martišek Karel I. brněnská Brno 1797 1
2004/2005 5 Tatran Poštorná B 1719 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1887 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná B 1719 Cupal Miroslav Tatran Poštorná A 1999 ½
2004/2005 3 Tatran Poštorná B 1719 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1716 ½
2004/2005 2 Tatran Poštorná B 1719 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 ½
2004/2005 1 Tatran Poštorná B 1719 Chládek Václav Garde Lipovec 2119 0
2004/2005 11 Tatran Poštorná C 1719 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče B 2058 ½
2004/2005 10 Tatran Poštorná C 1719 Vičar Petr ŠK Veselí n.Mor. B 1921 ½
2004/2005 9 Tatran Poštorná C 1719 Sysel Michal TJ Bučovice B 1968 0
2004/2005 8 Tatran Poštorná C 1719 Flašar Roman ŠK Dubňany 1845 ½
2004/2005 7 Tatran Poštorná C 1719 Racek Michal ŠK ZŠ Brankovice 1772 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná C 1719 Strakáč Petr Horáček Sudoměřice 1988 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná C 1719 Pukl Rostislav SK STAK Domanín 1905 0
2004/2005 4 Tatran Poštorná C 1719 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2083 0
2004/2005 3 Tatran Poštorná C 1719 Němec Miloslav Podlužan Prušánky 2061 ½
2004/2005 2 Tatran Poštorná C 1719 Marek Jiří Prostor Břeclav 1968 0
2004/2005 1 Tatran Poštorná C 1719 Šmíd Vladimír TJ Baník Šardice 1857 1
2004/2005 11 Tatran Poštorná 1719 Machalík Marek TJ Sok.Postoupky B 1
2004/2005 10 Tatran Poštorná 1719 Olšarová Karolína TJ VOKD O.-Poruba 1845 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná 1719 Dvořák Martin TJ Sok.Postoupky A 1735 ½
2004/2005 8 Tatran Poštorná 1719 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1353 1
2004/2005 7 Tatran Poštorná 1719 Rakús Pavel ŠK TJMSA D.Benešov 2074 0
2004/2005 6 Tatran Poštorná 1719 Náplava Petr ŠK Boršice 1272 1
2004/2005 5 Tatran Poštorná 1719 Konštacký Matěj BŠŠ+ŠK FM B 2005 ½
2004/2005 4 Tatran Poštorná 1719 Novosadová Kristýna BŠŠ+ŠK FM C 1720 1
2004/2005 3 Tatran Poštorná 1719 Bartas Pavel TJ F.-S.Napajedla 1592 1
2004/2005 2 Tatran Poštorná 1719 Valešová Šárka ŠK SŠŠ St.Město B 1572 ½
2004/2005 1 Tatran Poštorná 1719 Dvořáček Petr ŠK Hodonín 1477 1
2003/2004 11 Tatran Poštorná B 1641 Tomek Milan MKS Vyškov 1745 ½
2003/2004 7 Tatran Poštorná B 1641 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1910 ½
2003/2004 11 TJ Tatran Poštorná 1641 Holoubková Kamila A64 Grygov A 1712 ½
2003/2004 10 TJ Tatran Poštorná 1641 Horváth Petr A64 Grygov B 1
2003/2004 9 TJ Tatran Poštorná 1641 Miturová Magdaléna BŠŠ+DDM FM B 1287 1
2003/2004 8 TJ Tatran Poštorná 1641 Baran Martin BŠS+DDM FM C 1361 0
2003/2004 7 TJ Tatran Poštorná 1641 Vybíral Jan Sokol Postoupky C 1
2003/2004 6 TJ Tatran Poštorná 1641 Mikuláštík David SŠŠ Staré Město B 1
2003/2004 5 TJ Tatran Poštorná 1641 Hlaváček Pavel Sokol Postoupky A 1313 0
2003/2004 4 TJ Tatran Poštorná 1641 Doležal Jiří Sokol Postoupky B 1
2003/2004 2 TJ Tatran Poštorná 1641 Čermáková Klára ŠK ZŠ Brankovice B 1384 1
2003/2004 1 TJ Tatran Poštorná 1641 Premus Jan ŠK Boršice 0
2003/2004 9 Tatran Poštorná D 1641 Šlosar Jan Šach Pavlov 1487 1
2003/2004 8 Tatran Poštorná D 1641 Osička Jaroslav Velké Bílovice 1356 1
2003/2004 6 Tatran Poštorná D 1641 Vojáček František MF Energy Mikulov 1
2003/2004 4 Tatran Poštorná D 1641 Křivánková Aneta ŠK Hustopeče C 1
2003/2004 3 Tatran Poštorná D 1641 Fiška Jakub Sokol Lanžhot 1
2003/2004 2 Tatran Poštorná D 1641 Košutová Jitka Sokol Šakvice 1
2003/2004 1 Tatran Poštorná D 1641 Bernard Miroslav Tatran Poštorná C 1444 1