Hráč Štekl Filip

Štekl Filip

User Pic
Jméno: Štekl Filip
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1397
Elo mezinárodní: 1403
ID: 44575
FIDE ID: 398250
Rok narození: 2002
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice C 1407 1315 Stránský Luboš ŠO Hlinsko B 1555 1532 0
2019/2020 9 ŠK Rapid Pardubice C 1334 1315 Stoček Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1575 1555 ½
2019/2020 8 ŠK Rapid Pardubice C 1334 1315 Šmejdíř Waldemar Spartak Choceň 1530 1563 1
2019/2020 7 ŠK Rapid Pardubice C 1286 1315 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1629 1646 1
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice C 1286 1315 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B 1774 1750 ½
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice C 1296 1309 Krys Jan TJ ŠO Chrudim B 1626 1643 0
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice C 1271 1309 Fiala Jan ŠK Rapid Pardubice B 1601 1629 0
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice C 1271 1309 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1526 1537 ½
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice C 1274 1309 Tyč Miroslav ŠS Železné hory 1726 1728 0
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice D 1407 1315 Jambor Ladislav Rapid G + DDM Přelouč 1554 1754 ½
2019/2020 9 ŠK Rapid Pardubice D 1334 1315 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny G 1583 1631 1
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice D 1286 1315 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice F 1722 1738 ½
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice D 1286 1309 Včela Martin TJ CHS Chotěboř C 1261 1331 0
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice D 1271 1309 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1519 1511 ½
2018/2019 11 Rapid Pardubice D 1280 1281 Stehlík Pavel SK Bohemia Pardubice C 1400 1411 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice D 1264 1281 Jun Robert TJ CHS Chotebor C 1200 1186 1
2018/2019 9 Rapid Pardubice D 1264 1281 Laurin Jakub Rapid G + DDM Prelouc 0 0 1
2018/2019 8 Rapid Pardubice D 1280 1281 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1648 1663 0
2018/2019 7 Rapid Pardubice D 1280 1281 Fiala Jan Rapid Pardubice F 1588 1566 0
2018/2019 6 Rapid Pardubice D 1263 1281 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny G 1481 1524 0
2018/2019 5 Rapid Pardubice D 1263 1281 Roub Radek Zelezne hory C 1370 1282 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice D 1270 1290 Tyč Miroslav Zelezne hory B 1714 1709 0
2018/2019 3 Rapid Pardubice D 1272 1290 Krys Jan TJ SO Chrudim C 1633 1660 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice D 1272 1290 Vinš Karel Rapid Pardubice E 1307 1358 0
2018/2019 1 Rapid Pardubice D 1281 1290 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1499 1530 0
2018/2019 8 SK Rapid Pardubice C 1280 1281 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice B 1579 1591 0
2018/2019 4 SK Rapid Pardubice C 1270 1290 Joukl Jakub Eurobit 1643 1707 0
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice C 1217 1243 Vašková Marie SO Hlinsko B 1392 1377 0
2017/2018 10 Rapid Pardubice D 1217 1243 Dědič Tomáš TJ Sokol Krouna 1067 1147 1
2017/2018 9 Rapid Pardubice D 1217 1243 Šulc Jiří SO Hlinsko C 0 1250 0
2017/2018 8 Rapid Pardubice D 1222 1243 Mottl Jan TJ Sokol Krucemburk 1560 1567 0
2017/2018 6 Rapid Pardubice D 1222 1243 Píšová Adriana Rapid Pardubice F 0 1081 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice E 1228 Houška František TJ Štefanydes Polička D 1181 1253 0
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice E 1228 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko 1602 1665 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice F 1228 Hlína Adam ŠS Železné hory B 1080 0
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice F 1228 Stránský Luboš ŠO Hlinsko B 0