Hráč Tatarčík Vladimír

Tatarčík Vladimír

User Pic
Jméno: Tatarčík Vladimír
Oddíl: ŠKTP Hrabyně
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1781
Elo mezinárodní: 1791
ID: 2168
FIDE ID: 330361
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 10 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Polák Petr ŠK Orel Opava B 1922 1844 0
2015/2016 8 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava A 1893 1956 0
2015/2016 7 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Kučeja Pavel SK Kravaře 1781 1752 0
2015/2016 6 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Jaššo Slavomír ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1774 1854 1
2015/2016 5 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 0
2015/2016 3 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Dabrowski Jaroslaw TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1998 1954 0
2015/2016 2 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1977 1979 0
2015/2016 1 ŠKTP Hrabyně 1790 1772 Hrazdilová Hana ŠK Bruntál 1817 1859 0
2014/2015 11 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Martinek Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1848 0
2014/2015 10 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Hrabal Roman ŠK Bruntál A 1851 1852 0
2014/2015 9 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Kramář Lumír ŠK TJ MSA Dolní Benešov C 1686 1
2014/2015 7 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Boháč Josef SK Kravaře 1810 1
2014/2015 6 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Hružík Lumír Sokol Háj ve Slezsku 1860 0
2014/2015 5 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Prokůpek Miroslav TJ Lokomotiva Krnov 1910 1883 0
2014/2015 4 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1945 1876 1
2014/2015 3 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1877 1956 1
2014/2015 2 ŠKTP Hrabyně 1853 1782 Bergloviec Jan ŠK TJ Vítkov 1858 1881 0
2013/2014 9 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Gemsa Matouš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1755 1732 ½
2013/2014 7 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Wippler Milan ŠK GOBE Píšť "B" 1586 1
2013/2014 6 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Švarc Jiří ŠK Spartak Budišov nad Budišovkou 1738 0
2013/2014 4 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Drastík Jan TJ Sokol Kobeřice "B" 1421 1
2013/2014 3 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Škrobánek Vít TJ Hradec nad Moravicí 1785 0
2013/2014 2 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Kundrát Jiří Pogo Budišov nad Budišovkou "B" 1640 1
2013/2014 1 ŠKTP Hrabyně B 1889 1849 Káč Jan ŠK 1935 Bolatice 1750 ½
2013/2014 11 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1941 1939 0
2013/2014 10 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2088 2106 0
2013/2014 9 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice "A" 2023 2059 0
2013/2014 8 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2038 2010 0
2013/2014 7 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Šamu Pavel TJ Ostrava "B" 1929 1955 ½
2013/2014 6 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Solný Michal Slezan Opava "B" 2043 2032 ½
2013/2014 5 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Trombík Karel SK Slavia Orlová "C" 2017 2005 0
2013/2014 4 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1944 1955 ½
2013/2014 3 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2000 1993 1
2013/2014 2 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2199 0
2013/2014 1 ŠK TP Hrabyně "A" 1889 1849 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1997 1991 0
2012/2013 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Popek Tomáš TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1444 ½
2012/2013 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1736 1
2012/2013 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Skuplík Jaroslav TJ SK Kravaře "A" 1633 1
2012/2013 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Musil Milan TJ Lokomotiva Krnov 1689 1
2012/2013 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Štencel Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1786 ½
2012/2013 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1851 1830 0
2012/2013 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Kubita Daniel Orel Opava "B" 1000 1
2012/2013 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Staněk Antonín Orel Opava "A" 1863 1
2012/2013 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1848 Kubiš Zdeněk ŠK Bruntál "B" 1324 1
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Meisel Karel ŠK Gobe Píšť "A" 1721 ½
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Gazda Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1616 ½
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Sněhota Milan ŠK 1935 Bolatice 1783 0
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Bergloviec Jan ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1839 1886 0
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Byma Pavel TJ Velká Polom 1962 1945 0
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Vavřínek Radomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1799 1
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1905 1884 Czudek Bohuslav TJ Sokol Štěpánkovice 1828 1
2011/2012 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Vitásek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1945 1941 ½
2011/2012 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1884 1817 1
2011/2012 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Vrubl Jaroslav Slavoj Bruntál "A" 2049 0
2011/2012 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Müller Leo ŠO TJ Vítkov 1851 1809 1
2011/2012 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Hružík Lumír TJ Sokol Háj ve Slezsku 1866 0
2011/2012 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1861 0
2011/2012 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Zlámal František TJ Město Albrechtice "B" 1877 1788 0
2011/2012 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Lorenz Bohumír Orel Opava "B" 1900 1953 0
2011/2012 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1905 1884 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1881 ½
2010/2011 11 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Křefký Verner ŠK Gobe Píšť 1710 1
2010/2011 10 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Škrobánek Vít ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1818 1
2010/2011 9 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Krella Martin ŠK U Lípy Malé Hoštice 1692 1
2010/2011 8 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Gemsa Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1584 1
2010/2011 7 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Mrákota Zdeněk Slezan Opava "D" 1647 ½
2010/2011 6 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1624 ½
2010/2011 5 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1740 1
2010/2011 4 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Trojek Miroslav TJ Velká Polom 1810 ½
2010/2011 3 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Müller Herbert Orel Opava "B" 1679 ½
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Kurka Vilém TJ Sokol Štěpánkovice 1826 ½
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně "A" 1866 Moravec Jindřich ŠK "U Freda" Darkovičky 1588 1
2010/2011 2 ŠKTP Hrabyně B 1866 Stareček Josef ŠK 1935 Bolatice 1803 1
2010/2011 1 ŠKTP Hrabyně B 1866 Rytíř Luděk Orel Opava C 1722 1
2009/2010 5 TJ Mariánské Hory C 1900 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava B 1800 ½
2009/2010 4 TJ Mariánské Hory C 1900 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava A 1732 0
2008/2009 10 ŠK Svinov "B" 1889 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "B" 1734 1
2008/2009 8 ŠK Svinov "B" 1889 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1875 0
2008/2009 6 ŠK Svinov "B" 1889 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1733 ½
2008/2009 4 ŠK Svinov "B" 1889 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1798 1
2008/2009 11 Svinov "Talenti" 1889 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2220 0
2008/2009 9 Svinov "Talenti" 1889 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1684 0
2008/2009 7 Svinov "Talenti" 1889 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava-junioři 1733 1
2008/2009 5 Svinov "Talenti" 1889 Broskevič Lumír Šenov-muži 1778 1
2008/2009 3 Svinov "Talenti" 1889 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice 1723 ½
2008/2009 1 Svinov "Talenti" 1889 Kudla Richard Svinov "Masters" 2003 0
2007/2008 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1887 Pavera Pavel ŠK 1935 Bolatice 1663 0
2007/2008 7 ŠKTP Hrabyně "B" 1887 Číž Dušan ŠO TJ Vítkov 1
2007/2008 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1887 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1548 1
2007/2008 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1887 Rinka Petr TJ SK Kravaře "A" 1
2007/2008 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1887 Pavlík Josef ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1643 1
2007/2008 11 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1848 1
2007/2008 10 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1935 0
2007/2008 9 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Hričko Martin ŠK Šenov "C" 1968 ½
2007/2008 6 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1880 0
2007/2008 5 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Jamka Břetislav Slovan Ostrava "A" 1961 1
2007/2008 4 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava "A" 1623 1
2007/2008 3 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Sanitrák Tomáš Sokol Vítkovice "A" 1803 1
2007/2008 2 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1865 1
2007/2008 1 TJ Mariánské Hory "A" 1887 Štverka Josef Dynamo DP Ostrava "A" 1921 1
2006/2007 11 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Hampl Pavel TJ Velká Polom 1552 1
2006/2007 10 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Nevřela Bernard TJ Sokol Štěpánkovice 1527 0
2006/2007 8 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Glabasňa Leo TJ SK Kravaře "A" 1676 1
2006/2007 5 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Vlček Antonín Pogo Budišov nad Budišovkou 1789 0
2006/2007 4 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Čupa Lubomír ŠO TJ Hradec nad Moravicí 1
2006/2007 3 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Sedláček Milan Slezan Opava "D" 1331 1
2006/2007 2 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Krella Martin TJ Sokol Barbone Kobeřice "A" 1
2006/2007 1 ŠKTP Hrabyně "B" 1836 Jarkuliš Vojtěch ŠK TJ MSA Dolní Benešov "E" 1445 0
2006/2007 9 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Nešpor Ivan ŠK Šenov "D" 1000 ½
2006/2007 8 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Janků Viktor Dynamo DPO "C" 1658 1
2006/2007 7 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Babica Petr ŠK Svinov "C" 1620 1
2006/2007 6 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Týn Ondřej Mittal Ostrava "F" 1773 ½
2006/2007 5 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Pyka Milan VOKD Poruba "E" 1706 ½
2006/2007 4 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Viliams Aleš Dynamo DPO "D" 1776 ½
2006/2007 3 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Czorniak František Slavoj Poruba "D" 1692 ½
2006/2007 1 TJ Mariánské Hory "A" 1836 Vaněk Jiří Sokol Polanka "A" 1770 0
2005/2006 1 Unie Hlubina "A" 1782 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1809 ½
2004/2005 11 Unie Hlubina A" 1807 Šíma Pavel TJ Fulnek A" 2082 0
2004/2005 10 Unie Hlubina A" 1807 Holík Jiří TJ Frenštát A" 1831 0
2004/2005 9 Unie Hlubina A" 1807 Hlubina Pavel VOKD Poruba C" 2043 ½
2004/2005 8 Unie Hlubina A" 1807 Kolář Stanislav ŠK Šenov A" 2149 0
2004/2005 6 Unie Hlubina A" 1807 Bárta Jan Slavoj Poruba C" 1950 0
2004/2005 5 Unie Hlubina A" 1807 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A" 2083 0
2004/2005 4 Unie Hlubina A" 1807 Veselý Libor VOKD Poruba B" 2070 0
2004/2005 2 Unie Hlubina A" 1807 Kramoliš Petr NH Ostrava C" 2002 0
2004/2005 1 Unie Hlubina A" 1807 Barteček Ladislav DP Ostrava A" 1926 0