Hráč Zámečník Ondřej

Zámečník Ondřej

User Pic
Jméno: Zámečník Ondřej
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1563
Elo mezinárodní: 1602
ID: 29490
FIDE ID: 349097
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 Fikejs Tomáš ŠK Kuřim E 1387 1362 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 ŠK Tišnov B 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 Prášek Ladislav Slovan Ivančice B 0 1503 1
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 Ptáček Pavel ŠK Střelice B 0 1410 0
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 Hlavsa Vladimír ŠK Tišnov A 0 1708 ½
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1602 1553 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno E 1212 1357 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1602 1553 Kulhavý František Slavia Boskovice "B" 1712 1712 ½
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1602 1553 Tajovský Šimon ŠK Kuřim "E 1376 1459 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1602 1553 Polák Zdeněk ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1529 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1602 1553 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 0 2020 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "F" 1602 1553 Horák Karel ŠK Střelice "B" 0 1666 1
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "J" 1832 1862 0
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Žaža Martin Šachy Zastávka "B" 1088 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "G" 1269 1324 ½
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 0
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 1
2014/2015 3 Lokomotiva J 1602 1568 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1846 0
2014/2015 2 Lokomotiva J 1602 1568 Skoumal Bohumil Bystrc Oilers B 1846 0
2014/2015 14 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 Dumková Daniela Šachy Zastávka "B" 1776 1825 0
2014/2015 12 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1719 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1797 1797 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1817 1841 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1632 1678 0
2013/2014 11 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1660 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1805 1805 0
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1780 1817 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1698 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1660 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov 1757 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1854 0
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Musil Radek Sokol Zastávka 1285 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1630 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Pešl Jan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 ½
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Beranec Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1559 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1654 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 Novotný Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1373 ½
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno F 1602 1613 Vaculíková Renáta VSK Univerzita Brno 1841 0
2011/2012 3 Lokomotiva Brno F 1603 1577 Hampel David SK Tetčice 1946 1922 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno F 1603 1577 Horák Miloš Sokol Střelice B 1557 1
2011/2012 1 Lokomotiva Brno F 1603 1577 Hloušek Milan Lokomotiva Brno E 1507 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Kirš Dušan TJ Sokol Vranovice 1617 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Hampel David ŠK Tetčice "B" 1946 1922 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "C" 1556 ½
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Smíšek Radovan ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1441 ½
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1000 0
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1474 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1603 1577 Krupica Aleš ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1576 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1533 Sedláček Vladimír ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 ½
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1533 Sedláček Vladimír ŠK Lokomotiva Brno "N" 1100 ½
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1533 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice B 1100 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1533 Heger Miroslav ŠK Tetčice "B" 1683 ½
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1533 Svoboda Filip ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1337 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1533 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1406 1
2009/2010 5 SK Lokomotiva Brno L 1617 Továrek Antonín Sokol Vranovice 1743 0
2009/2010 4 SK Lokomotiva Brno L 1617 Peška Jan Sokol Strelice B 1662 ½
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno L 1617 Patočka Roman TJ Slovan Ivancice B 1502 0
2009/2010 2 SK Lokomotiva Brno L 1617 Adler Lubomír SK KME-DDM Kurim D 1464 ½
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Prokop Jiří BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1737 0
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Hloušek Milan SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1511 ½
2009/2010 5 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Laštovička František SK KME-DDM KURIM "C" 1795 0
2009/2010 4 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Varga Marian VINOHRADY BRNO 1708 0
2009/2010 3 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Petráňová Teresa SK 64 BRNO "B" 1752 0
2009/2010 1 SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 Endl Ladislav TJ ZNOJMO "B" 1759 0
2008/2009 1 Lokomotiva M 1000 Vícha Jaroslav Lokomotiva O 1000 ½
2008/2009 11 Lokomotiva H 1000 Moravská Slávia D 1
2008/2009 9 Lokomotiva H 1000 Vaněk Vladimír Vinohrady B 1572 ½
2008/2009 2 Lokomotiva H 1000 Flídr Jaroslav Lokomotiva K 1597 0
2008/2009 1 Lokomotiva H 1000 Hafrovič Vendelín ŠK 64 C 1526 0
2008/2009 11 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Precek Dusan SO TJ VOKD Poruba 1100 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Janoš Marek ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1250 ½
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Ryšavý Jindřich TJ Sokol Postoupky 1528 1
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Skopal Vojtěch TZ Trinec 1477 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Bureš Michael SK Rošáda Prostějov 1404 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Slabá Lenka SK Borsice "B" 1100 1
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Blechová Lenka TJ ŠK Veseli nad Moravou 1250 1
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "B" 1521 ½
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Ciprys Radim TJ Tatran Postorna 1000 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Plevák Petr SK Stare Mesto "A" 1586 1
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "C" 1000 Mrkus František SK Stare Mesto "B" 1374 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno P 1250 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno C 1250 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno P 1250 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM E 1413 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno P 1250 Patočka Roman TJ Slovan B - SVC Ivancice 1502 0
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno P 1250 Hloušek Milan SK Lokomotiva Brno O 1461 0
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno P 1250 Janků Michal Vinohrady Brno C 1250 0
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno P 1250 Raštica Pavel SK Kocianka Brno 1
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno P 1250 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM E 1413 0
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno P 1250 Hloušek Milan SK Lokomotiva Brno O 1461 1
2007/2008 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jireš Jiří SK DDM Vyškov 1363 1
2007/2008 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Boček Tadeáš Duras BVK Brno B 1316 0
2007/2008 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Špaček David Sokol Vranovice 1100 1
2007/2008 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Čermáková Radka TJ Bučovice 1273 0
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno A 1250 Šácha Martin Slavoj České Budějovice A 1100 1
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1250 Žahour Daniel Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1250 Malá Anna TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1250 Šebo Viktor SK OAZA Praha B 1000 1
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Chlpoš Pavel ŠK Sokol Tišnov "B" 1473 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Sojka Oldřich Sokol Střelice "B" 1561 0
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Krupica Aleš ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1398 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice 1100 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Prášek Ladislav ŠK Bydo Zakřany "B" 1595 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva P 1250 Keše Tibor ŠK Duras Královo Pole "H" 1504 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva P 1250 Raštica Pavel ÚSP Kociánka 1
2006/2007 4 Lokomotiva Brno 1250 Štěpničková Martina Tatran Poštorná 1100 1
2005/2006 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Kopecký Vojtěch ŠK Sokol Tišnov "B" 1100 1
2005/2006 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1100 Šon Jakub ŠK Tetčice "B" 1100 0
2005/2006 5 ŠK Lokomotiva Brno "R" 1100 Zeman Jáchym ŠK Duras BVK Královo Pole "J" 1250 0
2005/2006 4 ŠK Lokomotiva Brno "R" 1100 Peichl Denis ŠK Tetčice "C" 1000 0
2005/2006 3 ŠK Lokomotiva Brno "R" 1100 Podolský Jan TJ Slovan Ivančice "B" 1100 ½
2005/2006 1 ŠK Lokomotiva Brno "R" 1100 Vaculík Karel ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1000 0