Hráč Konštacký Matěj

Konštacký Matěj

User Pic
Jméno: Konštacký Matěj
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2145
Elo mezinárodní: 2110
ID: 13301
FIDE ID: 324370
Rok narození: 1991
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2111 2146 Bakoš Eduard VSK Universita Brno 2072 2072 ½
2017/2018 4 ŠK Agrotec Hustopeče 2110 2146 Mrkus František ŠK Staré Město B 2038 2024 1
2011/2012 10 TJ Mořkov "A" 2103 2142 Jelínek Marek Mittal Ostrava "B" 2088 2068 ½
2010/2011 8 TJ Mořkov "A" 2134 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2014 1
2010/2011 7 TJ Mořkov "A" 2134 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1803 1
2010/2011 6 TJ Mořkov "A" 2134 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1991 1
2009/2010 11 TJ Mořkov 2117 Búran Robert Slavoj Bruntál 2077 0
2009/2010 10 TJ Mořkov 2117 Šobáň Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov B 2146 0
2009/2010 9 TJ Mořkov 2117 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2138 ½
2009/2010 8 TJ Mořkov 2117 Straděj Vlastimil Zbrojovka Vsetín 2064 1
2009/2010 7 TJ Mořkov 2117 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2142 1
2009/2010 6 TJ Mořkov 2117 Strašil Pavel T.J. Sokol Šumperk 2146 ½
2009/2010 5 TJ Mořkov 2117 Rodshtein Tereza TJ Mittal B 2150 0
2009/2010 4 TJ Mořkov 2117 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec C 2204 0
2009/2010 2 TJ Mořkov 2117 Pecha Tomáš BŠŠ FM B 2241 ½
2009/2010 1 TJ Mořkov 2117 Helis Tadeusz ŠK MSA Dolní Benešov A 2288 ½
2008/2009 11 TJ Mořkov 2133 Tomeček Jan Baník Havířov 2160 0
2008/2009 10 TJ Mořkov 2133 Slovák Petr BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2105 ½
2008/2009 9 TJ Mořkov 2133 Trombík Karel SK Slavia Orlová "B" 2143 1
2008/2009 8 TJ Mořkov 2133 Tkadlec Miloslav Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 2102 1
2008/2009 7 TJ Mořkov 2133 Šindler Michal TJ VOKD Poruba 2175 ½
2008/2009 6 TJ Mořkov 2133 Hladík Oto TJ Mittal Ostrava "B" 2170 ½
2008/2009 5 TJ Mořkov 2133 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava "B" 2236 0
2008/2009 4 TJ Mořkov 2133 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2195 ½
2008/2009 3 TJ Mořkov 2133 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál 2121 1
2008/2009 2 TJ Mořkov 2133 Koutný Petr ŠK Zlín "C" 2077 ½
2008/2009 1 TJ Mořkov 2133 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2151 ½
2007/2008 9 ŠS Frýdek-Místek 2063 Novák Bohdan TJ Sokol Skalice"A" 1901 0
2007/2008 7 ŠS Frýdek-Místek 2063 Bílek Ladislav TJ Sokol Dobrá"C" 1805 1
2007/2008 5 ŠS Frýdek-Místek 2063 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1862 1
2007/2008 4 ŠS Frýdek-Místek 2063 Pavelková Michaela BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1906 1
2007/2008 3 ŠS Frýdek-Místek 2063 Cupek Martin Mosty u Jablunkova 2091 0
2007/2008 2 ŠS Frýdek-Místek 2063 Blahut Jaroslav TŽ Třinec"E" 1783 1
2007/2008 1 ŠS Frýdek-Místek 2063 Kraus František ŠK Bystřice n.Olší 2098 ½
2006/2007 11 TJ Mořkov 2099 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "A" 2150 1
2006/2007 10 TJ Mořkov 2099 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov "A" 2024 ½
2006/2007 8 TJ Mořkov 2099 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2083 1
2006/2007 6 TJ Mořkov 2099 Antošík Alois Jakl Karviná "A" 2251 ½
2006/2007 4 TJ Mořkov 2099 Rambousek Jan Slezan Opava "A" 2074 0
2006/2007 3 TJ Mořkov 2099 Holušová Táňa BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2079 ½
2006/2007 1 TJ Mořkov 2099 Andrzejewska Edyta LaborTech Ostrava "B" 0
2004/2005 9 Frýdek-Místek B" 2005 Ondika Roman Slávia Orlová B" 1951 ½
2004/2005 11 ŠK Frýdek Místek C 2005 Maršálek Jaromír TJ Sokol Dobrá B 2024 0
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 2005 Kahánek Martin ŠK ASK Kopřivnice 1769 1
2004/2005 8 ŠK Frýdek Místek C 2005 Daříček Vítězslav Loko Krnov A 1846 1
2004/2005 7 ŠK Frýdek Místek C 2005 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1441 1
2004/2005 6 ŠK Frýdek Místek C 2005 Ondrejka Pavel TJ Břidličná A 1919 1
2004/2005 4 ŠK Frýdek Místek C 2005 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2125 0
2004/2005 3 ŠK Frýdek Místek C 2005 Černoch Lukáš TJ Mořkov A 1752 1
2004/2005 2 ŠK Frýdek Místek C 2005 Kašpárek Ivo Slavoj Poruba B 1727 0
2004/2005 1 ŠK Frýdek Místek C 2005 Škola Miroslav ŠK Svinov A 2171 ½
2004/2005 1 Frýdek Místek 2005 Svojanovský Tomáš Bruntál 1441 1
2004/2005 6 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Dvořák Petr TJ Sok.Postoupky A 1736 ½
2004/2005 5 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Fic Zbyněk Tatran Poštorná 1719 ½
2004/2005 4 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Svoboda Tomáš ŠK Hodonín 1571 1
2004/2005 3 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Suchánek Miroslav ŠK TJMSA D.Benešov 1601 0
2004/2005 2 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Vašenda Robin TJ VOKD O.-Poruba 1841 1
2004/2005 1 BŠŠ+ŠK FM B 2005 Boráň Tomáš BŠŠ+ŠK FM C 1791 0
2003/2004 11 BŠŠ+DDM FM B 1952 Dvořák Martin Sokol Postoupky A 1523 1
2003/2004 10 BŠŠ+DDM FM B 1952 Basovník Marek Sokol Postoupky B 1309 1
2003/2004 2 BŠŠ+DDM FM B 1952 Kvapil Jaroslav A64 Grygov B 1612 1
2003/2004 1 BŠŠ+DDM FM B 1952 Biolek Richard A64 Grygov A 2178 0
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 1952 Slaměník Jan TJ Břidličná A 2063 1
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 1952 Černoch Lukáš Mořkov A 1647 1
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 1952 Kornasiewicz Stan. ŠKTP Hrabyně A 2256 0
2003/2004 1 ŠK Frýdek-MístekC 1952 Martinek Pavel West 1999 Opava A 1755 ½