Hráč Orsák Radim

Orsák Radim

User Pic
Jméno: Orsák Radim
Oddíl: Šachový klub Valašské Klobouky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1885
Elo mezinárodní: 0
ID: 9485
FIDE ID: 381209
Rok narození: 1967
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Valašské Klobouky 0 1883 Martiňák Cyril Valašské Meziříčí 1801 1928 0 soutěž
2019/2020 5 Valašské Klobouky 0 1883 Doležal Karel Lužná 1959 1970 ½ soutěž
2019/2020 4 Valašské Klobouky 0 1883 Běhunčík Josef Brumov 2044 1998 0 soutěž
2019/2020 3 Valašské Klobouky 0 1883 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín C 2059 2041 1 soutěž
2019/2020 1 Valašské Klobouky 0 1883 Pyš Zbyněk Valašská Bystřice B 1947 1952 ½ soutěž
2018/2019 10 Valašské Klobouky A 0 1877 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 1 soutěž
2018/2019 5 Valašské Klobouky A 0 1877 Petrůj Roman Valašské Klobouky B 0 1085 1 soutěž
2018/2019 4 Valašské Klobouky A 0 1877 Šimek Viktor ŠK Zlín D 1374 1509 1 soutěž
2018/2019 1 Valašské Klobouky A 0 1877 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín B 0 1434 1 soutěž
2018/2019 6 ŠO TJ Sokol Lužná 0 1877 Špaňhel Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 2205 2053 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠO TJ Sokol Lužná 0 1877 Raška Václav SK Brumov-Bylnice 1929 1935 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠO TJ Sokol Lužná 0 1877 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 0 1754 ½ soutěž
2017/2018 3 Lu�n� 0 1896 Kozáček Radomír Vizovice 0 1880 ½ soutěž
2017/2018 1 Lu�n� 0 1896 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1888 1928 0 soutěž
2017/2018 5 Valašské Klobouky B 0 1896 Peléšek Zdeněk ŠK DDM Slavičín B 0 1614 ½ soutěž
2017/2018 4 Valašské Klobouky B 0 1896 Hrabovský Vladimír SK Brumov-Bylnice B 1984 1975 ½ soutěž
2017/2018 3 Valašské Klobouky B 0 1896 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice B 1616 1547 ½ soutěž
2015/2016 9 Valašské Klobouky A 1905 Blahynka Svatopluk Napajedla C 1653 1 soutěž
2015/2016 7 Valašské Klobouky A 1905 Žáček Lubomír Horní Lhota 1685 ½ soutěž
2015/2016 6 Valašské Klobouky A 1905 Hronek Martin Zlín D 1706 1731 1 soutěž
2015/2016 5 Valašské Klobouky A 1905 Sviták Josef Slavičín C 1865 1887 0 soutěž
2015/2016 2 Valašské Klobouky A 1905 Vaculík Samuel Zlín-Malenovice B 1118 1297 1 soutěž
2015/2016 1 Valašské Klobouky A 1905 Jedlička František Brumov-Bylnice B 1515 1 soutěž
2015/2016 11 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 1 soutěž
2015/2016 10 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Beil Martin ŠO Kunovice A 2166 2174 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2141 2113 ½ soutěž
2015/2016 8 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí A 1870 ½ soutěž
2015/2016 5 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Blümel Michal Slavia Kroměříž D 1875 1920 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1890 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1905 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1811 0 soutěž
2014/2015 11 Val. Klobouky 1910 Jasný Igor Val. Bystřice B 1874 1987 1 soutěž
2014/2015 10 Val. Klobouky 1910 Zajíček Petr ŠKZ Vsetín B 1963 1994 0 soutěž
2014/2015 9 Val. Klobouky 1910 Doležal Karel Lužná 1988 1966 0 soutěž
2014/2015 8 Val. Klobouky 1910 Raška Václav Brumov-Bylnice 1929 1942 0 soutěž
2014/2015 7 Val. Klobouky 1910 Pala Vladimír Bystřice p. Hostýnem 2248 2227 0 soutěž
2014/2015 4 Val. Klobouky 1910 Janíček Jindřich Rajnochovice 2038 2016 ½ soutěž
2014/2015 1 Val. Klobouky 1910 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2108 ½ soutěž
2013/2014 10 Val. Klobouky 1895 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1883 1893 ½ soutěž
2013/2014 9 Val. Klobouky 1895 Janál Vladimír Vizovice 2122 2008 ½ soutěž
2013/2014 7 Val. Klobouky 1895 Ploch Petr EMKaD Holešov 1833 1862 0 soutěž
2013/2014 6 Val. Klobouky 1895 Doležal Karel Lužná 2005 2006 1 soutěž
2013/2014 5 Val. Klobouky 1895 Jasný Igor Val. Bystřice 1951 ½ soutěž
2013/2014 4 Val. Klobouky 1895 Běhunčík Josef Brumov - Bylnice 1980 1977 0 soutěž
2013/2014 3 Val. Klobouky 1895 Bobalík Petr Val. Meziříčí 1949 1944 1 soutěž
2013/2014 2 Val. Klobouky 1895 Uhlíř Jiří Rajnochovice 1893 1875 1 soutěž
2012/2013 11 Val. Klobouky 1905 Rafaja Marek Holešov B 2022 2065 0 soutěž
2012/2013 10 Val. Klobouky 1905 Janíček Jindřich Rajnochovice 2053 2020 ½ soutěž
2012/2013 9 Val. Klobouky 1905 Smilek Petr ŠKZ Vsetín B 2006 2026 0 soutěž
2012/2013 8 Val. Klobouky 1905 Palica Jiří Zlín D 1936 0 soutěž
2012/2013 7 Val. Klobouky 1905 Foukal Jiří Val. Bystřice 1962 1935 1 soutěž
2012/2013 6 Val. Klobouky 1905 Kozáček Radomír Vizovice 1930 ½ soutěž
2012/2013 5 Val. Klobouky 1905 Raška Václav Brumov-Bylnice 1919 1962 ½ soutěž
2012/2013 4 Val. Klobouky 1905 Lev Pavel Val. Meziříčí 2169 2149 0 soutěž
2012/2013 3 Val. Klobouky 1905 Kubín Petr Zašová 2020 2031 1 soutěž
2012/2013 2 Val. Klobouky 1905 Zicháček Libor Bystřice p.H. 2053 2025 ½ soutěž
2012/2013 1 Val. Klobouky 1905 Mieres Petr Ústí 1794 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Sokol Francova Lhota A 1905 Volčík Stanislav SK Boršice A 1770 1752 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Francova Lhota A 1905 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková A 1758 1887 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Francova Lhota A 1905 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1812 1841 0 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Francova Lhota A 1905 Svák Josef TJ Gumárny Zubří 1734 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Francova Lhota A 1905 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1793 1 soutěž
2011/2012 5 Valašské Klobouky 1902 Slavičín B 1 soutěž
2011/2012 4 Valašské Klobouky 1902 Peléšek Zdeněk Slavičín A 1652 1 soutěž
2011/2012 3 Valašské Klobouky 1902 Chytil Vladimír Zlínterm B 1250 1 soutěž
2010/2011 7 Valašské Klobouky 1909 Svítek Jiří Zlínterm B 2060 0 soutěž
2010/2011 6 Valašské Klobouky 1909 Častulík Jiří Brumov-Bylnice B 1811 ½ soutěž
2010/2011 4 Valašské Klobouky 1909 Lekeš René Pozlovice 1698 ½ soutěž
2010/2011 1 Valašské Klobouky 1909 Kolomazník Ladislav Napajedla B 1726 1 soutěž
2009/2010 11 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Zvardoň Petr TJ Sokol Hostalkova 2086 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Hromada Petr TJ Sokol Usti 1930 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Běhunčík Josef SO Brumov-Bylnice 1970 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1741 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Sviták Josef Sokol ORA SV Slavicin 1903 0 soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Stojan František SK Zlin E 1787 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Janíček Jindřich TJ Sokol Podhr. Lhota 2082 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Chmelař Zdeněk TJ Sokol Vizovice 1980 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Malčánek Jan TJ Sokol V. Bystrice 1907 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Valo Rudolf TJ Sokol Huslenky 1893 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak V. Klobouky 1864 Adame Vladimír TJ Valasske Mezirici 1931 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková 2030 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Zvardoň Petr TJ Sokol Francova Lhota 2097 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Janál Vladimír TJ Sokol Vizovice 2122 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Bobalík Petr TJ Valašské Meziříčí 1962 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Votava Petr TJ Sokol Ústí 2103 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Janíček Jindřich TJ Sokol Podhr. Lhota 2092 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Zajíček Petr ŠKZ Vsetín B 2024 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Doležal Karel TJ MEZ Vsetín 2005 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2044 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak Val. Klobouky 1878 Řehák Lukáš Sokol ORA SV Slavičín 1942 0 soutěž
2006/2007 11 Spartak Valašské Klobouky 1869 Maňák Antonín TJ MEZ Vsetín 1882 1 soutěž
2006/2007 9 Spartak Valašské Klobouky 1869 Burdík Lubomír Sokol Bystřička 2179 0 soutěž
2006/2007 5 Spartak Valašské Klobouky 1869 Janál Vladimír TJ Sokol Vizovice 2052 1 soutěž
2006/2007 4 Spartak Valašské Klobouky 1869 Hromada Petr Sokol Valašská Polanka 1922 0 soutěž
2006/2007 3 Spartak Valašské Klobouky 1869 Káňa Zdeněk Sokol Podhradní Lhota 2150 ½ soutěž
2006/2007 2 Spartak Valašské Klobouky 1869 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2039 0 soutěž
2006/2007 1 Spartak Valašské Klobouky 1869 Zvardoň Petr Sokol Francova Lhota 2081 0 soutěž
2005/2006 11 Spartak V.Klobouky Foukal František ŠK Zlín D 1963 1 soutěž
2005/2006 10 Spartak V.Klobouky Zicháček Libor MKS Holešov B 1948 0 soutěž
2005/2006 8 Spartak V.Klobouky Michalčák Lubomír Sokol Bystřička 2022 ½ soutěž
2005/2006 7 Spartak V.Klobouky Křek Pavel ORA SV Slavičín 1982 0 soutěž
2005/2006 6 Spartak V.Klobouky Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2076 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak V.Klobouky Konečný Zdeněk TJ Gumárny Zubří 2039 0 soutěž
2005/2006 2 Spartak V.Klobouky Šenkýř Martin ŠK Zlín C 1925 1 soutěž
2005/2006 1 Spartak V.Klobouky Veselský František ŠKZ Vsetín B 1999 1 soutěž