Hráč Světinský Antonín

Světinský Antonín

User Pic
Jméno: Světinský Antonín
Oddíl: Dolní Němčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1452
Elo mezinárodní: 0
ID: 4352
FIDE ID: 0
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠK Dolní Němčí B 0 1452 KK-ŠK Osvětimany 1
2018/2019 1 B ŠK Dolní Němčí B 0 1452 Hlúšek Martin SK Boršice C 0 1087 0
2017/2018 4 B ŠK Dolní Němčí B 0 1467 Gajdoš Jakub SK Boršice C 0 0 1
2017/2018 3 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1467 Zelnitius Albert ŠK Staré Město F 1507 1472 0
2017/2018 2 B ŠK Dolní Němčí B 0 1467 ŠO Kunovice C 1
2017/2018 1 Č ŠK Dolní Němčí B 0 1467 Vrtal Martin KK-ŠK Osvětimany 0 1284 1
2017/2018 11 Č ŠK Dolní Němčí A 0 1467 Machala Matěj ŠK Zlín C 0 1301 0
2016/2017 9 B ŠK Dolní Němčí B 1543 ŠK Staré Město F 1
2016/2017 8 Č ŠK Dolní Němčí B 1543 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1733 1605 0
2016/2017 7 B ŠK Dolní Němčí B 1543 Kegler Rudolf TJ Velehrad 1428 1
2016/2017 6 Č ŠK Dolní Němčí B 1543 Vrtal Roman KK-ŠK Osvětimany A 1268 0
2016/2017 5 B ŠK Dolní Němčí B 1543 Spáčilová Klára ŠK Staré Město G 1000 1
2016/2017 4 Č ŠK Dolní Němčí B 1543 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1441 0
2016/2017 3 B ŠK Dolní Němčí B 1543 Hlúšek Michal SK Boršice C 1000 1
2016/2017 1 Č ŠK Dolní Němčí B 1543 Plachý Stanislav TJ Mařatice 1502 ½
2015/2016 11 Č TJ Dolní Němčí B 1543 Lukáš Vojtěch ŠK Staré Město H 1168 1191 1
2015/2016 10 B TJ Dolní Němčí B 1543 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1750 0
2015/2016 9 Č TJ Dolní Němčí B 1543 Mrva Štěpán KK-ŠK Osvětimany A 1407 0
2015/2016 8 B TJ Dolní Němčí B 1543 Pondělek Patrik SK Boršice C 1269 0
2015/2016 7 Č TJ Dolní Němčí B 1543 Grygerová Martina ŠO Kunovice B 1636 0
2015/2016 6 B TJ Dolní Němčí B 1543 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1317 1
2015/2016 5 Č TJ Dolní Němčí B 1543 Katrňák Michal ŠK Staré Město G 1101 1
2015/2016 4 B TJ Dolní Němčí B 1543 Kegler Rudolf Sokol Velehrad 1428 0
2015/2016 3 Č TJ Dolní Němčí B 1543 Zifčák Josef TJ Mařatice 1469 1
2015/2016 2 B TJ Dolní Němčí B 1543 Hendrychová Elen ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2015/2016 9 Č TJ Dolní Němčí A 1543 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1616 0
2015/2016 6 B TJ Dolní Němčí A 1543 Roubalík Jaromír Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1302 0
2015/2016 3 B TJ Dolní Němčí A 1543 Stodůlka Václav SK Boršice B 1633 0
2014/2015 11 Č TJ Dolní Němčí A 1557 Trubačík Pavel ŠK Staré Město F 1503 0
2014/2015 5 Č TJ Dolní Němčí A 1557 Piluša Antonín ŠK Staré Město E 1771 1
2014/2015 11 Č TJ Dolní Němčí B 1557 Trubačík Pavel ŠK Staré Město H 1503 0
2014/2015 10 B TJ Dolní Němčí B 1557 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1599 0
2014/2015 9 Č TJ Dolní Němčí B 1557 Kegler Rudolf Sokol Velehrad 1433 1
2014/2015 8 B TJ Dolní Němčí B 1557 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1407 0
2014/2015 7 Č TJ Dolní Němčí B 1557 Pondělek Patrik SK Boršice C 1329 1
2014/2015 6 B TJ Dolní Němčí B 1557 Schön Antonín TJ Polešovice 1000 0
2014/2015 5 Č TJ Dolní Němčí B 1557 Koběrský Petr ŠK Staré Město G 1115 1
2014/2015 4 B TJ Dolní Němčí B 1557 Bublík Darek TJ Mařatice 1000 1
2014/2015 3 Č TJ Dolní Němčí B 1557 Košut Josef TJ Bojkovice B 1568 1
2014/2015 2 B TJ Dolní Němčí B 1557 Růčka Pavel ŠO Kunovice A 1733 1636 0
2014/2015 1 B TJ Dolní Němčí B 1557 Dobřecký Antonín ŠK Ostrožská Nová Ves A 1000 1
2013/2014 11 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Křen Antonín Sokol Velehrad 1453 0
2013/2014 10 B TJ Dolní Němčí B 1617 Skalský Alexandr ŠK Staré Město G 1746 1746 0
2013/2014 9 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Jurčík Josef TJ Mařatice 1324 0
2013/2014 8 B TJ Dolní Němčí B 1617 Kadlčík Petr TJ Vlčnov C 1000 0
2013/2014 7 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov B 1643 0
2013/2014 6 B TJ Dolní Němčí B 1617 Smištík Ondřej ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2013/2014 5 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Zemčík Jan ŠO Kunovice A 1603 1
2013/2014 4 B TJ Dolní Němčí B 1617 Skupina Josef SK Boršice C 1480 1
2013/2014 3 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1690 0
2013/2014 2 B TJ Dolní Němčí B 1617 Vrtal Martin ŠK-KK Osvětimany 1244 0
2013/2014 1 Č TJ Dolní Němčí B 1617 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1588 0
2013/2014 7 B TJ Dolní Němčí A 1617 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1613 0
2012/2013 11 B TJ Dolní Němčí 1600 Luňák Květoslav SK Boršice D 1377 1
2012/2013 10 Č TJ Dolní Němčí 1600 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1592 1
2012/2013 9 B TJ Dolní Němčí 1600 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 8 Č TJ Dolní Němčí 1600 Košut Josef TJ Bojkovice B 1561 ½
2012/2013 7 B TJ Dolní Němčí 1600 Nekarda Tomáš ŠK Staré Město H 1000 1
2012/2013 6 Č TJ Dolní Němčí 1600 Vávra Petr TJ Vlčnov C 1462 1
2012/2013 5 B TJ Dolní Němčí 1600 Burda Vratislav Velehrad 1384 1
2012/2013 3 Č TJ Dolní Němčí 1600 Smištík Ondřej ŠK Ost.Nová Ves 1000 1
2012/2013 2 B TJ Dolní Němčí 1600 Jurčík Josef TJ Mařatice 1000 1
2012/2013 1 Č TJ Dolní Němčí 1600 Skalský Alexandr ŠK Staré Město G 1250 1
2011/2012 11 B TJ Dolní Němčí 1589 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1612 1
2011/2012 10 Č TJ Dolní Němčí 1589 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1551 0
2011/2012 9 B TJ Dolní Němčí 1589 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1796 1
2011/2012 8 Č TJ Dolní Němčí 1589 Němec Pavel ŠK Staré Město F 1774 1774 0
2011/2012 7 B TJ Dolní Němčí 1589 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1788 0
2011/2012 6 Č TJ Dolní Němčí 1589 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1522 1497 1
2011/2012 5 B TJ Dolní Němčí 1589 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1735 1736 ½
2011/2012 4 Č TJ Dolní Němčí 1589 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky B 1756 1744 0
2011/2012 3 B TJ Dolní Němčí 1589 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1679 1634 1
2011/2012 2 Č TJ Dolní Němčí 1589 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla B 1643 0
2010/2011 11 B TJ Dolní Němčí 1617 Navrátil Marek TJ Sokol Postoupky B 1774 ½
2010/2011 10 Č TJ Dolní Němčí 1617 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1776 0
2010/2011 9 Č TJ Dolní Němčí 1617 Hlaváček Tomáš TJ Polešovice 1684 0
2010/2011 8 B TJ Dolní Němčí 1617 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1707 0
2010/2011 7 Č TJ Dolní Němčí 1617 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1747 0
2010/2011 6 B TJ Dolní Němčí 1617 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1748 0
2010/2011 5 Č TJ Dolní Němčí 1617 Štefaník Richard ŠK Staré Město F 1606 1
2010/2011 4 B TJ Dolní Němčí 1617 Javor Jan TJ Vlčnov A 1715 0
2010/2011 3 Č TJ Dolní Němčí 1617 Jaroš Vlastimil ZLÍNTERM Zlín A 1957 0
2010/2011 1 Č TJ Dolní Němčí 1617 Grygerová Martina ŠO Kunovice A 1629 0
2009/2010 9 B Dolní Němčí 1584 Skupina Josef Boršice D 1507 1
2009/2010 8 Č Dolní Němčí 1584 Křen Antonín Velehrad 1424 1
2009/2010 7 B Dolní Němčí 1584 Macek Libor Vlčnov C 1250 1
2009/2010 6 Č Dolní Němčí 1584 Jančář Viktor Bojkovice B 1608 1
2009/2010 5 B Dolní Němčí 1584 Javor Jan Vlčnov B 1790 ½
2009/2010 4 Č Dolní Němčí 1584 Mrkus František Staré Město G 1665 1
2009/2010 3 B Dolní Němčí 1584 Vichorec Antonín Kunovice B 1491 1
2009/2010 2 Č Dolní Němčí 1584 Luňák Květoslav Osvětimany 1395 1
2009/2010 1 Č Dolní Němčí 1584 Vychorec Miroslav Hluk A 1575 0
2008/2009 9 Č Dolní Němčí 1553 Rathúský Roman Staré Město H 1379 1
2008/2009 8 B Dolní Němčí 1553 Přibyl Tomáš Staré Město G 1535 1
2008/2009 7 B Dolní Němčí 1553 Mrva Štěpán Osvětimany A 1429 1
2008/2009 6 Č Dolní Němčí 1553 Kegler Rudolf Velehrad 1497 1
2008/2009 5 B Dolní Němčí 1553 Tománek Pavel Boršice D 1405 1
2008/2009 4 Č Dolní Němčí 1553 Ondra Jiří Kunovice A 1804 0
2008/2009 3 B Dolní Němčí 1553 Jančář Viktor Bojkovice B 1624 1
2008/2009 2 Č Dolní Němčí 1553 Pavelčík Jaroslav Vlčnov B 1531 1
2008/2009 1 B Dolní Němčí 1553 Růsek Jaroslav Hluk A 1474 0
2007/2008 9 B Dolní Němčí 1549 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1849 1
2007/2008 8 Č Dolní Němčí 1549 Macků Lubomír Osvětimany A 1568 0
2007/2008 7 B Dolní Němčí 1549 Staňa Michael Vlčnov B 1557 0
2007/2008 6 Č Dolní Němčí 1549 Růsek Jaroslav Hluk A 1448 0
2007/2008 5 Č Dolní Němčí 1549 Burda Vratislav Velehrad 1395 1
2007/2008 4 B Dolní Němčí 1549 Růčka Pavel Kunovice A 1530 0
2007/2008 3 Č Dolní Němčí 1549 Lapčík Petr Staré Město G 1
2007/2008 2 B Dolní Němčí 1549 Donátek Kamil Boršice D 1545 1
2007/2008 1 Č Dolní Němčí 1549 Holík Miroslav Mařatice 1667 1
2006/2007 2 Č Dolní Němčí 1544 Marek Tomáš Bojkovice B 1445 1
2006/2007 1 Č Dolní Němčí 1544 Grygerová Martina Kunovice 1642 0
2006/2007 7 Č Dolní Němčí 1544 Boček Tomáš Mařatice A 1657 0
2006/2007 6 B Dolní Němčí 1544 Tománek Alois Boršice D 1749 0
2006/2007 5 Č Dolní Němčí 1544 Košut Josef Bojkovice B 1521 1
2006/2007 4 B Dolní Němčí 1544 Růsek Jaroslav Hluk A 1451 1
2006/2007 3 Č Dolní Němčí 1544 Náplava Petr Boršice C 1686 0
2006/2007 2 B Dolní Němčí 1544 Macků Lubomír Osvětimany A 1568 0
2006/2007 1 Č Dolní Němčí 1544 Šácha Milan Kunovice 1741 1
2005/2006 9 B Dolní Němčí 1548 Vaňhara Petr Bojkovice "A" 1724 0
2005/2006 8 Č Dolní Němčí 1548 Slaník Antonín Mařatice "A" 1832 ½
2005/2006 6 Č Dolní Němčí 1548 Kašpárek Ondřej Kunovice 1511 ½
2005/2006 5 B Dolní Němčí 1548 Stojnov Vladimír Osvětimany "A" 0
2005/2006 3 Č Dolní Němčí 1548 Kremr Antonín Hluk "A" 1330 ½
2005/2006 2 B Dolní Němčí 1548 Šilhavík Marek Staré Město "F" 1421 0
2005/2006 1 Č Dolní Němčí 1548 Oharek Vlastimil Vlčnov "B" 1653 1
2004/2005 9 B Dol. Němčí 1553 Bílek Jaromír Kunovice ŠO 1465 ½
2004/2005 8 Č Dol. Němčí 1553 Valešová Šárka Staré Město F 1572 0
2004/2005 7 B Dol. Němčí 1553 Blaha Pavel Osvětimany 1488 1
2004/2005 6 Č Dol. Němčí 1553 Oharek Vlastimil Vlčnov B 1645 0
2004/2005 5 Č Dol. Němčí 1553 Kašpárek Ondřej Uherský Ostroh C 1503 1
2004/2005 4 B Dol. Němčí 1553 Gabriel Adam Boršice C 1463 0
2004/2005 3 Č Dol. Němčí 1553 Stodůlka Miroslav Boršice B 1655 1
2004/2005 2 B Dol. Němčí 1553 Holík Miroslav Mařatice A 1690 ½
2004/2005 1 Č Dol. Němčí 1553 Valeš Josef Bojkovice A 1592 0