Hráč Beluská Tereza

Beluská Tereza

User Pic
Jméno: Beluská Tereza
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1925
Elo mezinárodní: 1943
ID: 37025
FIDE ID: 369098
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1938 1932 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov n. K. 1935 1944 ½
2018/2019 11 BSŠ Frýdek Místek D 1938 1932 Petrov Nikolaj Baník Havířov B 1749 1740 1
2018/2019 8 BSŠ Frýdek Místek D 1948 1932 Kozelský Marek ŠK Šenov A 1961 1953 0
2018/2019 6 BSŠ Frýdek Místek D 1951 1932 Kopec Ladislav TJ Ostrava C 2092 2082 0
2018/2019 5 BSŠ Frýdek Místek D 1951 1932 Krampol Vladimír SK Stonava 1717 1726 1
2018/2019 4 BSŠ Frýdek Místek D 1955 1964 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice A 1909 1920 0
2018/2019 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1948 1932 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná 1729 1714 ½
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1948 1932 Zemková Klára TJ Sokol Dobrá "B" 1783 1760 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1951 1932 Štamposký Libor Inter Petrovice 1928 1864 ½
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1955 1964 Kwasek Andrzej TJ Vendryně 1857 1846 1
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1972 1964 Pekárek Aleš SK Slavia Orlová "D" 1760 1785 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1995 1995 Hron Robert ŠK Gordic 2059 2072 0
2017/2018 11 BŠŠ Frýdek-Místek 1971 1995 Gajdušek Josef Inter Petrovice 2001 1977 ½
2017/2018 8 BŠŠ Frýdek-Místek 1980 1995 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2004 0 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1995 1995 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 2043 2056 0
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1995 1995 Walica Roman TJ Vendryně 2053 2046 ½
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1971 1995 Lojek Marek SK Slavia Orlová D 2075 2091 ½
2017/2018 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1971 1995 Konečný Vladimír ŠK Karviná B 1857 1875 1
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 0
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2066 2043 ½
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 ½
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Mrkus František ŠK Staré Město 1842 1850 0
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1773 1725 0
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 0
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Sucharda David ŠK AD Jičín 2040 2029 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno 2004 2000 ½
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2168 2169 ½
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 Vincze Roman ŠK Gordic Jihlava 2125 2107 ½
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2118 2108 ½
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1956 1933 Sikora Jan TŽ Třinec 2252 2210 ½
2015/2016 8 Beskydská šachová škola F-M "D" 1956 1933 Krampol Vladimír SK Stonava 1855 1857 1
2015/2016 5 Beskydská šachová škola F-M "D" 1956 1933 Majerčík Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1626 1742 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "D" 1956 1933 Gajdušek Josef Inter Petrovice "A" 2012 1980 0
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Novák Jan SK Slavia Orlová B 1484 1522 1
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 2011 1971 ½
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Funiok Richard ŠK Staré Město 1838 1836 1
2015/2016 10 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1933 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2067 2025 0
2015/2016 2 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1933 Pavera Vít Slavoj Poruba "C" 1980 1995 0
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1956 1933 Hurta Jiří Baník Havířov "B" 1784 1793 1
2015/2016 4 Beskydská šachová škola F-M "B" 1956 1933 Rambousek Jan KVS EKODIVIZE Opava 1988 1994 0
2015/2016 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 0
2015/2016 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2015/2016 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1
2015/2016 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2015/2016 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 2011 1971 ½
2015/2016 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 Funiok Richard ŠK Staré Město 1838 1836 1
2014/2015 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Izakovič Petr TJ Slovan Havířov "B" 1650 1
2014/2015 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1792 1795 ½
2014/2015 9 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Kalmár Martin TJ Viktorie Bohumín "A" 1983 1847 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Sikora Matouš OS Rychvald "A" 1665 1760 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Novák Jan SK Slavia Orlová "D" 1312 1279 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1777 1802 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Oczko Zdeněk Baník Havířov "C" 1720 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Krampol Vladimír SK Stonava 1856 1872 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1729 1722 Mičulka Ivo BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1428 0
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1698 1682 0
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Novotná Barbora Desko Liberec 1618 1613 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad 1482 1552 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Sucharda Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1600 1568 1
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1725 1733 1
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 ½
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1765 1798 ½
2014/2015 10 Beskydská šachová škola "F" 1729 1722 Kluz Michal TJ Bystřice 1706 1
2014/2015 1 Beskydská šachová škola "F" 1729 1722 Vantuch Lucian Beskydská šachová škola "G" 1533 1614 1
2014/2015 7 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Dvořáková Olga ŠK Duras BVK Královo Pole 1455 1510 1
2014/2015 6 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1725 1733 1
2014/2015 5 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1677 1709 1
2014/2015 4 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno B 1743 1743 ½
2014/2015 3 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno A 1627 1722 0
2014/2015 2 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1939 1987 1
2014/2015 1 BŠŠ Frýdek-Místek 1729 1722 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1765 1798 ½
2013/2014 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Gemsa Pavel OŠŠ TJ Ostrava 1626 1713 0
2013/2014 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Chytil Petr SK Řetězárna Česká Ves 1719 1739 0
2013/2014 5 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1743 1817 0
2013/2014 4 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1765 1831 ½
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Funiok Richard TJ Slovan Havířov 1670 1677 1
2013/2014 2 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Jiříček Jakub Zbrojovka Vsetín 1633 1740 1
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1644 1867 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1812 1771 ½
2013/2014 11 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Štěpán Patrik BŠŠ F-M "F" 1762 1856 ½
2013/2014 9 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Lys Josef Sokol Dobrá "B" 2192 2210 0
2013/2014 8 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1781 1751 1
2013/2014 5 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Topinka Leoš Sokol Dobrá "C" 1000 1
2013/2014 2 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Lipovský Tomáš Sokol Brušperk 2011 1973 1
2013/2014 1 BŠŠ F-M "H" 1644 1867 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1922 1827 ½
2013/2014 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 Mutina Zdeněk Slavoj Český Těšín 1558 1
2013/2014 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1676 ½
2013/2014 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 Kluz Miroslav TŽ Třinec "C" 1000 1
2013/2014 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 Kutálek Jan ŠK Karviná "B" 1712 1670 ½
2013/2014 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1644 1867 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1750 1756 1