Hráč Madecký Bedřich

Madecký Bedřich

User Pic
Jméno: Madecký Bedřich
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1941
Elo mezinárodní: 1924
ID: 6604
FIDE ID: 356441
Rok narození: 1939
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1806 1786 0
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1776 1795 0
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1723 1759 1
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Polášek Pavel SK Petřvald 1614 1624 1
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Šlechta Josef TJ Frenštát p/R "A" 1391 0
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1924 1960 Bošňák Ondrej TJ VOKD Poruba 1492 1517 1
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1705 1
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1773 1773 ½
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Fiala Radovan ŠK Hošťalkovice "A" 1869 1831 0
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1745 1763 ½
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1854 1860 1
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1777 1760 1
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1933 Kondula Dominik Slavoj Poruba "D" 1825 1877 1
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1933 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 1995 2015 ½
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1933 Žák Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2048 2043 1
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1686 1
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Opluštil Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1584 1
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1877 1882 ½
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Černoch Petr TJ Mořkov "A" 1662 1
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "C" 1581 1661 1
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Diviš Jan TJ Studénka "A" 1739 1682 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Drlík Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1730 1
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "A" 1666 1648 1
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1769 1809 1
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1902 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1837 1804 1
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1547 1
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 ½
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1596 1
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1827 1858 ½
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1779 1
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1678 ½
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Zacharová Lada TJ Studénka "A" 1694 1
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1893 Kotek René ŠK Petřvald "A" 1749 1
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1715 ½
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1795 0
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1769 1
2011/2012 3 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice "A" 1725 0
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1744 1
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice "B" 1903 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1796 1802 1
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1893 ½
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Oborný Lubor Slavoj Poruba "B" 1991 0
2010/2011 9 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Londin Milan TJ Studenka "A" 1847 ½
2010/2011 8 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1817 ½
2010/2011 7 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Šima František TJ Fulnek "A" 1723 1
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1732 1
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Pšenička Pavel VOKD Poruba "C" 1999 0
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 1
2010/2011 2 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1957 ½
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "B" 1909 Říman Václav TJ Mořkov "A" 2042 0
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1922 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory A 1834 0
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1959 0
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Staníček František VOKD Poruba C 1819 ½
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Vrobel Jaromír TJ Fulnek 1872 1
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Osladil Jaroslav Vagonka Studénka 1815 ½
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Hardyn Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1716 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1922 Peřík Alois TJ Mariánské Hory B 1846 1
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1786 1
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Smrek Dušan TJ Spartak Bílovec 0
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Diviš Jan ŠK Petřvald u N.J. "B" 1850 ½
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" 1632 ½
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Borovička Bohumil TJ Nový Jičín "B" 2024 ½
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1956 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1678 1
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Herič Milan ŠK Svinov "B" 1691 1
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1843 ½
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Přepiora Václav VOKD Poruba "B" 1776 1
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Kozlovský Jiří TJ Frenštát "A" 1421 1
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1572 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1733 ½
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1607 ½
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "D" 1772 ½
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1730 ½
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Diviš Jan ŠK Petřvald u N.J. "B" 1850 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Borovička Bohumil TJ Nový Jičín "B" 2024 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1944 Mička Norbert TJ Mořkov "C" 1678 ½
2007/2008 11 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Bayer Vlastimil TJ Mittal Ostrava "D" 1850 ½
2007/2008 10 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Besta Miroslav TJ Petřvald u NJ 1789 1
2007/2008 9 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Pecha Vladan ŠK Svinov "B" 1797 0
2007/2008 6 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1774 1
2007/2008 4 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1936 1
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Kubačák Lubomír ŠK Svinov "A" 2037 ½
2007/2008 2 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Hardyn Jaroslav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 ½
2007/2008 1 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1942 Tkadleček Petr TJ Frenštát "A" 1614 1
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Zinglar David ŠK Svinov "B" 1789 1
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Vallo Ján T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1678 1
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Poláček Michal Mittal Ostrava "C" 2042 0
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Kondula Lukáš VOKD Poruba "B" 1788 1
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Mikoška Josef Vagónka Studénka "A" 1763 ½
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1807 1
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Novotný Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 1
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1841 ½
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Diviš Jan TJ Nový Jičín "B" 1782 1
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1827 1
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Zinglar David ŠK Svinov "B" 1747 0
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1909 0
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1981 0
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Kubica Radek Mittal Ostrava "C" 1835 1
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "C" 1736 1
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Drlík Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1756 ½
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1933 1
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1909 0
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 1
2004/2005 11 ASK Kopřivnice B" 1935 Broskevič Lumír ŠK Šenov A" 1820 ½
2004/2005 10 ASK Kopřivnice B" 1935 Sládeček Ivo Vagónka Studénka 1930 ½
2004/2005 9 ASK Kopřivnice B" 1935 Dostál Petr Slavoj Poruba C" 1934 1
2004/2005 8 ASK Kopřivnice B" 1935 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín A" 2028 ½
2004/2005 7 ASK Kopřivnice B" 1935 Kudla Richard VOKD Poruba B" 1532 1
2004/2005 6 ASK Kopřivnice B" 1935 Vrobel Jaromír TJ Fulnek A" 1797 ½
2004/2005 4 ASK Kopřivnice B" 1935 Pavlas Jaroslav DP Ostrava A" 1795 1
2004/2005 3 ASK Kopřivnice B" 1935 Diviš Jan Unie Hlubina A" 1689 ½
2004/2005 2 ASK Kopřivnice B" 1935 Kokeš Ladislav TJ Frenštát A" 1
2004/2005 1 ASK Kopřivnice B" 1935 Král Pavel VOKD Poruba C" 1585 1
2004/2005 10 ŠK ASK Kopřivnice 1935 Štverka Josef IPM COLOR Ostrava 1930 ½
2004/2005 8 ŠK ASK Kopřivnice 1940 Hudziak Pawel TJ Mořkov A 2192 0
2004/2005 2 ŠK ASK Kopřivnice 1935 Ludwig Petr Loko Krnov A 1963 1
2003/2004 9 Tatra Kopřivnice 1953 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 ½
2003/2004 3 Tatra Kopřivnice 1953 Veselý Libor VOKD Poruba A" 2099 0
2003/2004 2 Tatra Kopřivnice 1953 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov 1816 1
2003/2004 1 Tatra Kopřivnice 1953 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov 1992 0
2003/2004 11 Kopřivnice 1953 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 0
2003/2004 10 Kopřivnice 1953 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 ½
2003/2004 9 Kopřivnice 1953 Novotný Josef Slavoj Poruba 2177 0
2003/2004 7 Kopřivnice 1953 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 0
2003/2004 2 Kopřivnice 1953 Pšenička Pavel NH Ostrava 1867 ½
2003/2004 1 Kopřivnice 1953 Peřík Alois ŠK Svinov 1924 0