Hráč Hlaváček Pavel

Hlaváček Pavel

User Pic
Jméno: Hlaváček Pavel
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1644
ID: 6239
FIDE ID: 387789
Rok narození: 1948
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1623 1628 Peterek Zbyněk TJ Ostrava "C" 1521 1557 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1623 1628 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1771 1785 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1608 1628 Mikoška Josef TJ Nový Jičín "A" 1671 1685 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1608 1628 Opluštil Jiří TJ Fulnek 1743 1758 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1624 1689 Černoch Václav TJ Mořkov "A" 1683 1719 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1609 1689 Marková Kristýna TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1709 1685 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1609 1689 Dostál Petr ŠK Slavoj Poruba "E" 1805 1795 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1609 1689 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1607 1642 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1614 1689 Čáp Šimon ŠK Ostrava-Jih A 1821 1803 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1658 1673 Kolařík Tomáš ŠK Hošťálkovice 1661 1631 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1658 1673 Stračánek Jaroslav ŠK Slavoj Poruba E 1785 1772 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1649 1673 Tyleček Drahomír TJ Ostrava D 1814 1844 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1649 1673 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1827 1818 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1638 1673 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1670 1757 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1645 1710 Macháč Antonín TJ Mořkov A 1595 1653 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1645 1710 Cvik Štěpán ŠK Šenov B 1821 1800 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1673 1710 Georgiu Dimitri TJ Frenštát pod Radhoštěm 1527 1600 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1673 1710 Diviš Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1513 1519 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1681 1710 Kusák Lubomír ŠK Ostrava-Jih A 1757 1747 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1673 1710 Adamčík David TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Kopřivnice „D“ 1701 1733 Hromádka Jaromír TJ Mořkov „B“ 1669 1685 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kopřivnice „D“ 1701 1733 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 0 1570 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kopřivnice „D“ 1716 1733 Vallo Ján TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1587 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kopřivnice „D“ 1716 1733 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín „ B“ 1787 1778 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kopřivnice „D“ 1716 1733 Černoch Petr TJ Mořkov „B“ 1774 1820 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kopřivnice „D“ 1701 1733 Bravanský Lukáš Spartak Bílovec 1328 1342 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kopřivnice „D“ 1701 1733 Urbańczyk Marek TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1711 1733 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín A 1807 1838 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 Černoch Václav TJ Mořkov A 1691 1737 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1716 1733 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1567 1634 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1716 1733 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm 1695 1753 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1902 1934 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 Šamu Pavel TJ Ostrava D 1980 1961 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 Šíma Nikola TJ Mariánské Hory A 1753 1829 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1701 1733 Píša Lubomír ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1585 1587 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1722 1738 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald 1563 1539 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1691 1714 Langer Rudolf Spartak Bílovec 1000 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1785 1800 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Klečka Ivo SK Petřvald 1733 1773 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Růčka Alois TJ Frenštát p/R "A" 1917 1910 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Raiman Tom TJ VOKD Poruba 1794 1814 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory "A" 1916 1901 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1906 1905 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice 1828 1853 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Dostál Petr Slavoj Poruba "D" 1891 1869 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Skočík Marek TJ Ostrava "C" 1827 1908 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1691 1714 Geffert Michal ŠK Šenov "B" 1825 1859 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1792 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory "B" 1769 1759 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Mikoška Josef TJ Studénka 1758 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1839 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Peška Jan ŠK Hošťalkovice "A" 1576 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "C" 1779 1938 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Čížek Petr ŠK Šenov "A" 1952 1931 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Hanko František TJ Mořkov "A" 1637 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Týn Marek TJ Ostrava "C" 1839 1799 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1422 1493 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "D" 1790 1794 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Klecker David TJ Frenštát p/R "B" 1588 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Zelenka Pavel TJ Mořkov "B" 1772 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1841 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ 1959 1945 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1610 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1841 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1739 1682 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1774 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Zacharová Lada TJ Studénka "A" 1680 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1972 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice "A" 1705 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Týn Ondřej TJ Ostrava "C" 1879 1898 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2009 2014 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1820 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1920 1923 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1831 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1685 1761 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1757 Hanko František TJ Mořkov "A" 1612 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1939 1909 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1802 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Kaňok Jan TJ Ostrava "B" 1975 1987 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2076 2035 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Tománek Marek ŠK Petřvald "A" 1959 1963 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A" 2036 1959 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Tyleček Drahomír TJ Mariánské Hory "B" 1916 1905 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1988 2013 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 2020 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2109 2118 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1765 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 2000 1988 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1665 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1785 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Macháč Antonín TJ Mořkov "C" 1715 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Ludvíček Josef TJ Spartak Bílovec 1885 1850 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1665 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1816 1849 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Macháč Antonín TJ Mořkov "C" 1715 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1757 Ludvíček Josef TJ Spartak Bílovec 1885 1850 1 soutěž
2011/2012 11 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1963 0 soutěž
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1728 0 soutěž
2011/2012 9 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1588 ½ soutěž
2011/2012 8 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2050 2004 ½ soutěž
2011/2012 6 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 0 soutěž
2011/2012 5 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Zacharová Lada TJ Studenka "A" 1706 1 soutěž
2011/2012 4 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1709 ½ soutěž
2011/2012 2 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Fišer Otakar TJ Mariánské Hory "B" 1602 1607 ½ soutěž
2011/2012 1 Tatra Kopřivnice "B" 1757 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "C" 1667 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Adamčík David TJ Mořkov "D" 1419 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Píša Lubomír TJ Spartak Bílovec 1544 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Literák Jaromír TJ Frenštát p/R "B" 1582 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Zelenka Pavel TJ Mořkov "C" 1739 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Klecker David TJ Frenštát p/R "C" 1000 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Prokop David ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1513 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1774 0 soutěž
2010/2011 11 Tatra Kopřivnice "B" 1780 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1717 1 soutěž
2010/2011 10 Tatra Kopřivnice "B" 1780 Dostál Petr Slavoj Poruba "B" 1962 ½ soutěž
2010/2011 4 Tatra Kopřivnice "B" 1780 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1929 ½ soutěž
2010/2011 1 Tatra Kopřivnice "B" 1780 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2137 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Zelenka Pavel TJ Mořkov "C" 1739 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Tkadleček Petr TJ Frenštát p/R "B" 1643 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1780 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1597 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1758 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1762 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Bobek Jan TJ Nový Jičín "B" 1759 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Sládeček Ivo Vagonka Studénka 1907 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Holík Jiří TJ Frenštát 1964 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Kudla Richard VOKD Poruba B 1951 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Pindjak Michal TJ Fulnek 1720 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory B 2106 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1900 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Kotek René ŠK Petřvald 1739 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín 1881 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Třetina Zdeněk VOKD Poruba C 1771 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1867 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 Kramoliš Petr Mittal Ostrava D 1946 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1393 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1762 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Klecker David TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1758 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Karhánek Pavel ŠK Petřvald u NJ "B" 2204 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1780 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1672 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1782 Fiala Radovan TJ Spartak Bílovec 1729 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1782 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát p/R "B" 1332 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1782 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1665 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1782 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1665 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 2011 ½ soutěž
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1844 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Sládeček Ivo Vagonka Studénka "A" 1895 ½ soutěž
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Malík Jan VOKD Poruba "C" 2201 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Šamu Pavel Mittal Ostrava "D" 1995 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1792 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Šplíchal Stanislav ŠK Svinov "B" 2204 ½ soutěž
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2086 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 2003 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Lažo Juraj TJ Frenštát "A" 2038 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2080 0 soutěž
2007/2008 11 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Kubica Radek TJ Mittal Ostrava "D" 1867 ½ soutěž
2007/2008 10 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Tománek Marek TJ Petřvald u NJ 1710 0 soutěž
2007/2008 9 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1791 1 soutěž
2007/2008 8 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Šipl František TJ VOKD Poruba "C" 1830 ½ soutěž
2007/2008 7 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1854 0 soutěž
2007/2008 6 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1724 1 soutěž
2007/2008 5 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Vícha Marek TJ VOKD Poruba "B" 1914 0 soutěž
2007/2008 4 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1874 ½ soutěž
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Gazda Petr ŠK Svinov "A" 2018 0 soutěž
2007/2008 1 ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 Literák Jaromír TJ Frenštát "A" 1631 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Šipl František VOKD Poruba "C" 1900 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Lažo Juraj T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2038 ½ soutěž
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Bražina David Mittal Ostrava "D" 1828 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín "B" 1890 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2066 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1953 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1904 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2012 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Škola Miroslav Mittal Ostrava "C" 2136 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Veselý Libor VOKD Poruba "B" 2214 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1743 Omamík Pavel Vagónka Studénka "A" 2092 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 2030 0 soutěž
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1957 1 soutěž
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Uhlář Jan VOKD Poruba "B" 1970 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Borovička Bohumil Vagonka Studénka "A" 2047 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2075 ½ soutěž
2005/2006 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1827 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Vašek Vladimír ŠK Svinov "B" 2013 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2015 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2070 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1989 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1737 Beseda Roman TJ Frenštát "A" 2121 0 soutěž
2004/2005 5 ASK Kopřivnice B" 1748 Pšenička Pavel NH Ostrava C" 1842 0 soutěž
2004/2005 4 ASK Kopřivnice B" 1748 Marvan Zdeněk DP Ostrava A" 1680 1 soutěž
2004/2005 3 ASK Kopřivnice B" 1748 Tobola Zdeněk Unie Hlubina A" 1397 1 soutěž
2003/2004 11 Kopřivnice 1764 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín 1912 0 soutěž
2003/2004 9 Kopřivnice 1764 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba 1992 ½ soutěž
2003/2004 8 Kopřivnice 1764 Škola Miroslav NH Ostrava 2139 0 soutěž
2003/2004 7 Kopřivnice 1764 Omamík Pavel Vagónka Studénka 2026 0 soutěž
2003/2004 6 Kopřivnice 1764 Veselý Libor VOKD Poruba 2099 0 soutěž
2003/2004 3 Kopřivnice 1764 Krajina Aleš H FUCHS Ostrava 2217 0 soutěž
2003/2004 1 Kopřivnice 1764 Šíma Nikola ŠK Svinov 1846 ½ soutěž