Hráč Sládeček Ivo

Sládeček Ivo

User Pic
Jméno: Sládeček Ivo
Oddíl: TJ Studénka
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1919
Elo mezinárodní: 1919
ID: 6930
FIDE ID: 388319
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2014/2015 11 TJ Studénka 1881 Petrov Bogoljub ŠK Hošťalkovice "A" 1957 1960 0
2014/2015 10 TJ Studénka 1881 Bobek Jan TJ Nový Jičín "B" 1837 ½
2014/2015 9 TJ Studénka 1881 Halacz Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1819 1820 1
2014/2015 7 TJ Studénka 1881 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "A" 2002 1990 1
2014/2015 6 TJ Studénka 1881 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1871 1871 0
2014/2015 5 TJ Studénka 1881 Chrostek Lukáš TJ Ostrava "C" 1818 1854 ½
2014/2015 4 TJ Studénka 1881 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1878 1
2014/2015 3 TJ Studénka 1881 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "D" 1875 1871 ½
2013/2014 11 TJ Studénka "A" 1882 Geffert Michal ŠK Šenov "A" 1960 1972 ½
2013/2014 10 TJ Studénka "A" 1882 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1728 1764 1
2013/2014 9 TJ Studénka "A" 1882 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1828 1
2013/2014 7 TJ Studénka "A" 1882 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1800 1818 0
2013/2014 6 TJ Studénka "A" 1882 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1766 0
2013/2014 5 TJ Studénka "A" 1882 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 ½
2013/2014 4 TJ Studénka "A" 1882 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1956 1921 1
2013/2014 2 TJ Studénka "A" 1882 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1767 ½
2013/2014 1 TJ Studénka "A" 1882 Kondula Lukáš VOKD Poruba "C" 1997 1991 0
2012/2013 11 TJ Studénka "A" 1873 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1838 ½
2012/2013 10 TJ Studénka "A" 1873 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1820 1899 ½
2012/2013 9 TJ Studénka "A" 1873 Růčka Alois T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1939 1909 ½
2012/2013 8 TJ Studénka "A" 1873 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 1
2012/2013 7 TJ Studénka "A" 1873 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2018 ½
2012/2013 6 TJ Studénka "A" 1873 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1749 1
2012/2013 5 TJ Studénka "A" 1873 Aparicio Ignacio ŠK Petřvald "A" 1504 1
2012/2013 4 TJ Studénka "A" 1873 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1857 ½
2012/2013 3 TJ Studénka "A" 1873 Kusák Lubomír TJ Mariánské Hory "B" 1000 0
2012/2013 2 TJ Studénka "A" 1873 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1891 1874 ½
2012/2013 1 TJ Studénka "A" 1873 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2027 2015 0
2011/2012 11 TJ Studenka "A" 1869 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1792 1750 ½
2011/2012 10 TJ Studenka "A" 1869 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1882 ½
2011/2012 9 TJ Studenka "A" 1869 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1816 1849 ½
2011/2012 8 TJ Studenka "A" 1869 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1748 ½
2011/2012 7 TJ Studenka "A" 1869 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1819 1
2011/2012 6 TJ Studenka "A" 1869 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1977 1947 0
2011/2012 5 TJ Studenka "A" 1869 Veřmiřovský René Tatra Kopřivnice "B" 1770 1
2011/2012 4 TJ Studenka "A" 1869 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1945 2114 ½
2011/2012 2 TJ Studenka "A" 1869 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1848 1750 ½
2011/2012 1 TJ Studenka "A" 1869 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 ½
2010/2011 11 TJ Studenka "A" 1880 Vrobel Jaromír TJ Fulnek "A" 1853 ½
2010/2011 10 TJ Studenka "A" 1880 Černoch Václav TJ Mořkov "B" 1732 1
2010/2011 8 TJ Studenka "A" 1880 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1916 1
2010/2011 7 TJ Studenka "A" 1880 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ "A" 1838 0
2010/2011 6 TJ Studenka "A" 1880 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1815 ½
2010/2011 5 TJ Studenka "A" 1880 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 2017 0
2010/2011 4 TJ Studenka "A" 1880 Holík Jiří T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1963 ½
2010/2011 3 TJ Studenka "A" 1880 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2202 0
2010/2011 2 TJ Studenka "A" 1880 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1804 0
2009/2010 11 Vagonka Studénka 1907 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1780 ½
2009/2010 10 Vagonka Studénka 1907 Šplíchal Stanislav TJ Mariánské Hory B 2225 0
2009/2010 9 Vagonka Studénka 1907 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1900 0
2009/2010 8 Vagonka Studénka 1907 Jamka Josef ŠK Petřvald 1816 ½
2009/2010 7 Vagonka Studénka 1907 Šimek Jiří TJ Nový Jičín 2099 ½
2009/2010 6 Vagonka Studénka 1907 Staníček František VOKD Poruba C 1819 0
2009/2010 5 Vagonka Studénka 1907 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1895 0
2009/2010 4 Vagonka Studénka 1907 Kramoliš Petr Mittal Ostrava D 1946 ½
2009/2010 3 Vagonka Studénka 1907 Pindjak Michal TJ Fulnek 1720 1
2009/2010 1 Vagonka Studénka 1907 Kudla Richard VOKD Poruba B 1951 0
2008/2009 10 Vagonka Studénka "A" 1895 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2056 1
2008/2009 9 Vagonka Studénka "A" 1895 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1782 ½
2008/2009 8 Vagonka Studénka "A" 1895 Hlubina Pavel VOKD Poruba "B" 1976 ½
2008/2009 7 Vagonka Studénka "A" 1895 Vícha Marek VOKD Poruba "C" 1949 ½
2008/2009 6 Vagonka Studénka "A" 1895 Růčka Alois TJ Frenštát "A" 1946 0
2008/2009 5 Vagonka Studénka "A" 1895 Kaňok Jan Mittal Ostrava "D" 1948 1
2008/2009 4 Vagonka Studénka "A" 1895 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2094 0
2008/2009 3 Vagonka Studénka "A" 1895 Jamka Josef ŠK Petřvald u NJ "A" 1792 ½
2008/2009 2 Vagonka Studénka "A" 1895 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1701 1
2007/2008 11 Vagonka Studénka "A" 1898 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1794 ½
2007/2008 10 Vagonka Studénka "A" 1898 Kaňok Jan TJ Mittal Ostrava "D" 1937 ½
2007/2008 9 Vagonka Studénka "A" 1898 Diviš Jan TJ Petřvald u NJ 1745 ½
2007/2008 8 Vagonka Studénka "A" 1898 Šíma Nikola ŠK Svinov "B" 1853 ½
2007/2008 7 Vagonka Studénka "A" 1898 Socha Jaromír ASK Tatra Kopřivnice "A" 2074 ½
2007/2008 6 Vagonka Studénka "A" 1898 Majerčík Pavol TJ VOKD Poruba "C" 1886 ½
2007/2008 5 Vagonka Studénka "A" 1898 Vícha Martin TJ Fulnek "A" 1886 ½
2007/2008 4 Vagonka Studénka "A" 1898 Václavík David TJ VOKD Poruba "B" 2039 0
2007/2008 3 Vagonka Studénka "A" 1898 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 2002 1
2007/2008 2 Vagonka Studénka "A" 1898 Petrov Bogoljub ŠK Svinov "A" 2021 0
2007/2008 1 Vagonka Studénka "A" 1898 Kahánek Martin ASK Tatra Kopřivnice "B" 1891 ½
2006/2007 10 Vagónka Studénka "A" 1909 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín "B" 1890 ½
2006/2007 9 Vagónka Studénka "A" 1909 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1988 ½
2006/2007 8 Vagónka Studénka "A" 1909 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1965 ½
2006/2007 4 Vagónka Studénka "A" 1909 Mačejovský Igor VOKD Poruba "B" 2024 0
2006/2007 3 Vagónka Studénka "A" 1909 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1754 ½
2006/2007 2 Vagónka Studénka "A" 1909 Kudláček František VOKD Poruba "C" 1830 ½
2006/2007 1 Vagónka Studénka "A" 1909 Drlík Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "B" 1779 ½
2005/2006 11 Vagonka Studénka "A" 1933 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1749 0
2005/2006 10 Vagonka Studénka "A" 1933 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "C" 1736 1
2005/2006 9 Vagonka Studénka "A" 1933 Dostál Petr Slavoj Poruba "C" 1923 ½
2005/2006 8 Vagonka Studénka "A" 1933 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "B" 2043 0
2005/2006 7 Vagonka Studénka "A" 1933 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1909 0
2005/2006 6 Vagonka Studénka "A" 1933 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1909 ½
2005/2006 5 Vagonka Studénka "A" 1933 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1724 1
2005/2006 4 Vagonka Studénka "A" 1933 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1911 ½
2005/2006 3 Vagonka Studénka "A" 1933 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1940 0
2005/2006 2 Vagonka Studénka "A" 1933 Kubelka Martin TJ Fulnek "A" 1807 1
2005/2006 1 Vagonka Studénka "A" 1933 Kubica Radek Mittal Ostrava "C" 1835 ½
2004/2005 11 Vagónka Studénka 1930 Kondula Lukáš VOKD Poruba B" 1806 ½
2004/2005 10 Vagónka Studénka 1930 Madecký Bedřich ASK Kopřivnice B" 1935 ½
2004/2005 9 Vagónka Studénka 1930 Bražina David NH Ostrava C" 1823 ½
2004/2005 8 Vagónka Studénka 1930 Pavlas Jaroslav DP Ostrava A" 1795 1
2004/2005 7 Vagónka Studénka 1930 Malina Tomáš Unie Hlubina A" 1652 1
2004/2005 6 Vagónka Studénka 1930 Literák Jaromír TJ Frenštát A" 1672 1
2004/2005 5 Vagónka Studénka 1930 Šipl František VOKD Poruba C" 1883 ½
2004/2005 4 Vagónka Studénka 1930 Holek Jaroslav ŠK Šenov A" 2106 0
2004/2005 3 Vagónka Studénka 1930 Přikryl Stanislav TJ Fulnek A" 1766 1
2004/2005 2 Vagónka Studénka 1930 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba C" 1947 ½
2003/2004 10 Vagónka Studénka 1956 Dostál Petr Slavoj Poruba 1939 ½
2003/2004 8 Vagónka Studénka 1956 Mačejovský Igor VOKD Poruba 2026 0
2003/2004 7 Vagónka Studénka 1956 Sykala Vladislav Kopřivnice 1851 ½
2003/2004 6 Vagónka Studénka 1956 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 1987 ½
2003/2004 5 Vagónka Studénka 1956 Mutina Antonín VOKD Poruba 1964 0
2003/2004 4 Vagónka Studénka 1956 Bachořík Otto H FUCHS Ostrava 2196 0
2003/2004 2 Vagónka Studénka 1956 Šíma Nikola ŠK Svinov 1846 ½
2003/2004 1 Vagónka Studénka 1956 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2020 0