Hráč Dudová Pavlína

Dudová Pavlína

User Pic
Jméno: Dudová Pavlína
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1588
Elo mezinárodní: 1517
ID: 39718
FIDE ID: 394629
Rok narození: 2005
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1517 1588 Goszyk Bartosz ŠK Karviná "B" 0
2019/2020 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1517 1588 Tomanec Samuel SK Slavia Orlová 1299 1333 ½
2019/2020 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1517 1588 Zrůbek Adam A64 Grygov 1440 1606 1
2019/2020 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1517 1588 Mohapl Tomáš SK Prostějov 1623 1672 0
2018/2019 8 BŠŠ F-M "G" 1450 1444 Kocur Gustav TJ Vendryně "B" 1680 1678 ½
2018/2019 6 BŠŠ F-M "G" 1422 1439 Bok Tomáš TJ Sokol Dobrá "C" 1746 1779 1
2018/2019 2 BŠŠ F-M "G" 1457 1439 Daniš Lumír TJ Sokol Metylovice 1611 1636 0
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1486 1444 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1901 1965 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1486 1444 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1937 1938 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1486 1444 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1987 1943 0
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1486 1444 Finěk Václav Desko Liberec 1864 2046 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1422 1444 Kupsa Matěj TJ Štefanydes Polička 1949 1917 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1408 1439 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1608 1612 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 Fizer Marek Interchess Frýdek-Místek 1731 1629 0
2018/2019 11 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1505 1444 Brzezny Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1733 1804 0
2018/2019 8 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1450 1444 Lavrišin Jan TJ Sokol Dobrá "B" 1495 1499 1
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1422 1444 Szmek Milan Viktorie Bohumín 1840 1846 ½
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1381 1439 Paseka Aleš Sokol Brušperk "A" 1679 1701 1
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1381 1439 Sikora Jakub TJ Mosty u Jablunkova 0 1093 1
2018/2019 7 BŠŠ Frýdek-Místek B 1422 1444 Fizer Marek Interchess Frýdek-Místek 1597 1594 0
2018/2019 6 BŠŠ Frýdek-Místek B 1422 1444 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová 1564 1582 0
2018/2019 5 BŠŠ Frýdek-Místek B 1408 1439 Vantuch Lucian BŠŠ Frýdek-Místek A 1949 1982 ½
2018/2019 4 BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 Kupsa Matěj TJ Štefanydes Polička 1846 1859 0
2018/2019 3 BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 Ambrožová Lucie ŠK Staré Město 1843 1860 0
2018/2019 2 BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny 1893 1853 0
2018/2019 1 BŠŠ Frýdek-Místek B 1457 1439 Křížek Kryštof TJ Spartak Vlašim 1675 1703 0
2017/2018 7 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1489 1478 Oborný Stanislav TJ Ostrava 1041 1097 1
2017/2018 6 BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1489 1478 Jaššo Matěj TJ Lokomotiva Krnov 0 1269 1
2017/2018 12 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1526 1478 Klus Milan TJ Dobratice "A" 1614 1638 0
2017/2018 10 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1509 1478 Rajca Erik TJ Vendryně "B" 0 1271 1
2017/2018 5 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1489 1478 Filipczyk Jan TJ Bystřice 1379 1375 1
2017/2018 3 BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1526 1478 Čubok Miroslav TJ Dobratice "B" 1687 1722 1
2016/2017 11 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1567 1605 0
2016/2017 10 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Gregůrková Nikola SK Prostějov 1112 0
2016/2017 9 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno 1671 1717 0
2016/2017 8 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno "B" 1320 1356 0
2016/2017 7 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Šimek Viktor ŠK Zlín 1250 1
2016/2017 6 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín 1438 1444 1
2016/2017 5 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Gřes Michal BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1395 1302 0
2016/2017 4 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1601 1531 0
2016/2017 3 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Mikesch Dalibor Interchess Frýdek-Místek 1406 1403 1
2016/2017 2 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Šebesta Jan SK Slavia Orlová "B" 1472 1555 1
2016/2017 1 BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1216 1249 Miklosz Michael OŠŠ TJ Ostrava 1384 1222 0
2015/2016 3 Beskydská šachová škola FM B 1216 1249 Janotka Oldřich Beskydská šachová škola FM C 1377 1377 1