Hráč Hrazdilová Hana

Hrazdilová Hana

User Pic
Jméno: Hrazdilová Hana
Oddíl: Šachový klub Bruntál z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1838
Elo mezinárodní: 1773
ID: 10698
FIDE ID: 361372
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Bruntál 1791 1846 Repák Jan TJ Ostrava C 1820 1799 0
2018/2019 2 ŠK Bruntál 1806 1852 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1902 1914 0
2017/2018 5 ŠK Bruntál 1833 1863 Krampol Vladimír SK Stonava 1699 1710 0
2017/2018 1 ŠK Bruntál 1839 1865 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba C 2154 2148 0
2015/2016 10 ŠK Bruntál 1817 1859 Rak Tomáš ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1681 1706 1
2015/2016 8 ŠK Bruntál 1817 1859 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1826 1883 1
2015/2016 7 ŠK Bruntál 1817 1859 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1681 1805 ½
2015/2016 6 ŠK Bruntál 1817 1859 Orság Jaroslav TJ Ludgeřovice 1878 1833 ½
2015/2016 4 ŠK Bruntál 1817 1859 Štencel Václav Sokol Háj ve Slezsku 1800 1800 1
2015/2016 2 ŠK Bruntál 1817 1859 Pindjak Michal TJ Fulnek 1811 1771 0
2015/2016 1 ŠK Bruntál 1817 1859 Tatarčík Vladimír ŠKTP Hrabyně 1790 1772 1
2015/2016 5 ŠK Bruntál "B" 1817 1859 Štefanišin Jan SK Jiskra Rýmařov ½
2015/2016 1 ŠK Bruntál "B" 1817 1859 Hmurčík-Solár Jozef ŠK Bruntál "C" 1741 1733 ½
2014/2015 10 ŠK Bruntál A 1865 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně 1649 1612 ½
2014/2015 7 ŠK Bruntál A 1865 Kubelová Soňa TJ Lokomotiva Krnov 1590 1663 0
2014/2015 6 ŠK Bruntál A 1865 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1843 1836 0
2014/2015 5 ŠK Bruntál A 1865 Kriebel Rudolf ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1879 1881 1
2014/2015 3 ŠK Bruntál A 1865 Černý Pavel Slezan Opava B\r 1926 1918 1
2014/2015 2 ŠK Bruntál A 1865 Pardy Jiří ŠK Orel Opava B 1754 ½
2013/2014 8 ŠK Bruntál "A" 1850 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou "A" 1708 1
2013/2014 6 ŠK Bruntál "A" 1850 Folta Jaroslav Sokol Háj ve Slezsku 1753 1
2013/2014 5 ŠK Bruntál "A" 1850 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1661 1
2013/2014 3 ŠK Bruntál "A" 1850 Bystroň Ladislav TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 1740 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "A" 1850 Kramář Filip TJ SK Kravaře "A" 1605 1
2013/2014 5 ŠK Bruntál "C" 1850 Vrba Svatopluk TJ Sokol Vrbno p. P. "B" 1662 1832 ½
2013/2014 1 ŠK Bruntál "C" 1850 Kovář Karel ŠK Bruntál "B" 1944 ½
2012/2013 6 ŠK Bruntál "B" 1850 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Bud. "A" 1691 1
2012/2013 2 ŠK Bruntál "B" 1850 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2008 0
2011/2012 11 Slavoj Bruntál "A" 1846 Pavera Václav TJ Sokol Háj ve Slezsku 1671 1
2010/2011 8 Slavoj Bruntál "A" 1849 Borovička Bohumil Tatra Kopřivnice "A" 2017 0
2010/2011 6 Slavoj Bruntál "A" 1849 Černý Pavel Slezan Opava "B" 1910 ½
2009/2010 11 Slavoj Bruntál "B" 1865 Gandziarowski Jan Sokol Vrbno p/P 1943 ½
2009/2010 10 Slavoj Bruntál "B" 1865 Mezihorák Rostislav ŠO Jiskra Rýmařov 1895 0
2009/2010 9 Slavoj Bruntál "B" 1865 Josefus Marek TJ SK Kravaře 1823 0
2009/2010 8 Slavoj Bruntál "B" 1865 Staněk Antonín Orel Opava 1850 1
2009/2010 7 Slavoj Bruntál "B" 1865 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov 1988 0
2009/2010 6 Slavoj Bruntál "B" 1865 Vilášek Antonín Slezan Opava "C" 1868 1
2009/2010 5 Slavoj Bruntál "B" 1865 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1848 ½
2009/2010 4 Slavoj Bruntál "B" 1865 Karásek Jaroslav ŠK GOBE Píšť 1609 ½
2009/2010 3 Slavoj Bruntál "B" 1865 Káč Jan Sokol Háj ve Slezsku 1785 0
2009/2010 1 Slavoj Bruntál "B" 1865 Sommer Richard TJ Vítkov 1726 1
2008/2009 11 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Kubelová Soňa Lokomotiva Krnov "B" 1616 0
2008/2009 10 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1916 ½
2008/2009 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Vícha Martin Slezan Opava "B" 1883 1
2008/2009 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Sněhota Vilém ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1765 1
2008/2009 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Prokůpek Miroslav Lokomotiva Krnov "A" 1853 1
2008/2009 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Sommer Richard ŠO TJ Vítkov 1694 ½
2008/2009 4 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Skuplík Jaroslav ŠK Kravaře 1697 ½
2008/2009 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Jureček Daniel ŠK West 1999 Opava "A" 1848 1
2008/2009 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1851 ½
2008/2009 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1849 Vitásek Jan ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2084 ½
2007/2008 4 TJ Slavoj Bruntál "C" 1870 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov "B" 1811 0
2007/2008 9 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava "A" 1797 0
2007/2008 8 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1811 0
2007/2008 7 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Pastorek Alfons ŠK TP Hrabyně 1935 1
2007/2008 6 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Malinovský Karel Lokomotiva Krnov "B" 1834 0
2007/2008 5 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Weczerek Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2046 0
2007/2008 3 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Otisk Miroslav TJ Sokol Háj 1716 1
2007/2008 2 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1630 1
2007/2008 1 TJ Slavoj Bruntál "B" 1870 Golka Jiří Slezan Opava "C" 1492 1
2006/2007 11 TJ Břidličná 1848 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1960 ½
2006/2007 10 TJ Břidličná 1848 Mezihorák Rostislav TJ Jiskra Rýmařov 1915 ½
2006/2007 9 TJ Břidličná 1848 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1640 1
2006/2007 8 TJ Břidličná 1848 Bortlík Daniel ŠK u Freda Darkovičky 1673 1
2006/2007 6 TJ Břidličná 1848 Hajda Jaroslav ŠK TP Hrabyně 1946 0
2006/2007 4 TJ Břidličná 1848 Vavřínek Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1652 1
2006/2007 2 TJ Břidličná 1848 Husar Ivo TJ Sokol Háj 1808 1
2006/2007 1 TJ Břidličná 1848 Pavera Vít ŠK West 1999 Opava 1817 1
2005/2006 11 TJ Břidličná 1853 Klobouk Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1816 ½
2005/2006 10 TJ Břidličná 1853 Škovroň Josef TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1754 ½
2005/2006 9 TJ Břidličná 1853 Svojanovský Tomáš TJ Jiskra Rýmařov 1637 1
2005/2006 8 TJ Břidličná 1853 Josefus Marek ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1861 ½
2005/2006 5 TJ Břidličná 1853 Boglevský Richard TJ Slavoj Bruntál "B" 1689 1
2005/2006 3 TJ Břidličná 1853 Klus Jan VMS Sosnová - Lichnov 1635 0
2005/2006 2 TJ Břidličná 1853 Dubinský Ladislav Slezský šachový klub Opava 1665 ½
2005/2006 1 TJ Břidličná 1853 Kožaný Jan ŠK West 1999 Opava 1760 1
2004/2005 11 TJ Břidličná A 1838 Káňa Zdeněk ŠK ASK Kopřivnice 1856 ½
2004/2005 10 TJ Břidličná A 1838 Ludwig Petr Loko Krnov A 1963 0
2004/2005 8 TJ Břidličná A 1853 Smetana Jaroslav Ritmus Ostrava 2106 1
2004/2005 7 TJ Břidličná A 1838 Pala Jiří IPM COLOR Ostrava 1981 0
2004/2005 6 TJ Břidličná A 1838 Botur Miroslav ŠK Frýdek Místek C 1851 1
2004/2005 5 TJ Břidličná A 1838 Hudziak Pawel TJ Mořkov A 2192 ½
2004/2005 3 TJ Břidličná A 1838 Kubačák Lubomír ŠK Svinov A 2048 0
2004/2005 2 TJ Břidličná A 1838 Prokýšek Karel TJ Sokol Dobrá B 1799 0
2004/2005 1 TJ Břidličná A 1838 Sobek Martin TJ Jakl Karviná B 1865 1
2004/2005 8 VMS SosnováLichnov 1838 Ondryhal Pavel Sokol Vrbno p.Prad 1
2004/2005 6 VMS SosnováLichnov 1838 Kašík Josef Sokol Jakartovice 1770 1
2003/2004 11 TJ Břidličná A 1804 Jureček Daniel West 1999 Opava A 1789 1
2003/2004 10 TJ Břidličná A 1804 Šoki Zdeněk Ritmus Ostrava 1850 ½
2003/2004 9 TJ Břidličná A 1804 Milat Patrik ŠK Frýdek-MístekC 1731 0
2003/2004 8 TJ Břidličná A 1804 Filgas Václav ŠKTP Hrabyně B 1639 1
2003/2004 7 TJ Břidličná A 1804 Maršálek Jaromír Sokol Dobrá B 2027 0
2003/2004 6 TJ Břidličná A 1804 Černoch Václav Mořkov A 1858 1
2003/2004 5 TJ Břidličná A 1804 Svoboda Milan ŠKTP Hrabyně A 1962 1
2003/2004 4 TJ Břidličná A 1804 Dostál Petr Slavoj Poruba B 1939 ½
2003/2004 2 TJ Břidličná A 1804 Martinec Tomáš Baník Havířov B 1810 1
2003/2004 1 TJ Břidličná A 1804 Bělka Lubomír ŠK MSA D.BenešovB 1992 ½