Hráč Friedel Radim

Friedel Radim

User Pic
Jméno: Friedel Radim
Oddíl: ŠK Petřvald u NJ
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1702
Elo mezinárodní: 1750
ID: 8979
FIDE ID: 23702397
Rok narození: 1979
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Petřvald u NJ 1750 1702 Novotný Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice "D" 1574 1692 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Zelenka Pavel TJ Mořkov „B“ 1735 1727 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Mička Norbert TJ Nový Jičín „B“ 1845 1827 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Šerek Ondřej Spartak Bílovec „B“ 1743 1828 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Novotný Jaroslav ŠK ASK Kopřivnice „D“ 1568 1656 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Zelenka Pavel TJ Mořkov „B“ 1734 1728 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Bienek Petr TJ Nový Jičín „B“ 1832 1828 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Literák Jaromír TJ Frenštát „B“ 1607 1597 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1714 Falhar Břetislav Spartak Bílovec „A“ 0 1241 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1733 1736 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1432 1467 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Vallo Ján TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1561 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Adamčík David TJ Mořkov „ B“ 1567 1595 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1708 1741 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Osladil Jaroslav Spartak Bílovec 1691 1766 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1608 1626 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 Obšil Přemysl TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Petřvald 1740 1749 Kondula Lukáš TJ VOKD Poruba 1933 1950 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Petřvald 1743 1749 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba D 2316 2277 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Petřvald 1702 1749 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1965 1955 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Petřvald 1702 1749 Neumann Filip TJ Ostrava D 1859 1784 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Petřvald 1720 1749 Košťál Otakar TJ Mariánské Hory A 1903 1892 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Petřvald 1720 1749 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1963 1954 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Petřvald 1743 1749 Halamíček Robert TJ Frenštát pod Radhoštěm 1727 1819 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Petřvald 1743 1749 Vrubl Jaroslav TJ Nový Jičín A 2128 2102 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Petřvald 1743 1749 Benda Aleš TJ Mořkov A 2118 2132 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Petřvald 1743 1749 Šíma Pavel TJ Fulnek 2053 1987 0 soutěž
2015/2016 11 SK Petřvald 1537 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba 1497 1558 1 soutěž
2015/2016 10 SK Petřvald 1537 Holiš Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1716 1632 ½ soutěž
2015/2016 9 SK Petřvald 1537 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1813 1824 1 soutěž
2015/2016 8 SK Petřvald 1537 Slaný Jiří ŠK Hošťálkovice 1000 ½ soutěž
2015/2016 5 SK Petřvald 1537 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1931 1896 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Petřvald u NJ 1547 Macháč Petr TJ Mořkov "B" 1420 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Petřvald u NJ 1547 Berek Miroslav TJ Fulnek 1595 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Petřvald u NJ 1547 Nebor Dominik Spartak Bílovec 1384 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Petřvald u NJ 1547 Andrási István ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Petřvald u NJ 1547 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1324 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Petřvald u NJ 1543 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1448 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Petřvald u NJ 1543 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1749 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Petřvald u NJ 1543 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1668 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Petřvald u NJ 1543 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1456 1492 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Petřvald u NJ 1543 Vallo Ján TJ Frenštát p/R "B" 1606 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Petřvald u NJ 1543 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1749 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Petřvald u NJ 1543 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1752 1720 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Petřvald u NJ 1543 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1456 1492 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Petřvald "A" 1573 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1940 1963 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Petřvald "A" 1573 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1707 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Petřvald "A" 1573 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Petřvald "A" 1573 Novotný Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Petřvald "A" 1573 Mikoška Josef TJ Studénka "A" 1800 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Petřvald "A" 1573 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1744 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Petřvald "A" 1573 Grzegorz Roman ŠK Hošťálkovice "A" 1708 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Petřvald "A" 1573 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Petřvald "A" 1573 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1912 1935 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1909 1950 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1792 1750 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1935 1930 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "A" 1785 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Hanko František TJ Mořkov "B" 1571 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1541 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Šimek Jiří Slavoj Poruba "B" 2058 2030 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1569 Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1795 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1876 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Beseda Roman TJ Mořkov "A" 2137 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Kořínková Gabriela TJ Mariánské Hory "B" 1743 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1677 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Kaňovský Jan Tatra Kopřivnice "B" 1816 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Hlubina Pavel VOKD Poruba "C" 1929 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1564 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1795 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Petřvald u NJ "B" 1565 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1790 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Petřvald u NJ "B" 1565 Bobek Jan TJ Nový Jičín "B" 1759 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Petřvald u NJ "B" 1565 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1393 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Petřvald u NJ "B" 1565 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1335 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Petřvald 1565 Mutina Antonín VOKD Poruba C 1914 0 soutěž
2009/2010 10 ŠK Petřvald 1565 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1724 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Petřvald 1565 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava D 1777 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Petřvald 1565 Macháček Josef Vagonka Studénka 1595 ½ soutěž
2009/2010 7 ŠK Petřvald 1565 Georgiu Dimitri TJ Frenštát 1724 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Petřvald 1565 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1584 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Petřvald 1565 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1752 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Petřvald 1565 Adámek Emil TJ Nový Jičín 1679 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát "A" 1788 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1632 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Petráš Ivan TJ Fulnek "A" 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "B" 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1748 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1956 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "C" 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Holiš Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1581 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Kubelka Jaroslav TJ Spartak Bílovec 1572 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "C" 1425 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Golich Jaroslav TJ Nový Jičín "B" 1726 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Šimonová Debora ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Slížek Zdeněk TJ Mořkov "C" 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Petřvald u N.J. "B" 1517 Kaniok Petr TJ Frenštát p/R "B" 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Petřvald u NJ 1525 Bříza Jiří ASK Tatra Kopřivnice "A" 1990 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Petřvald u NJ 1525 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1635 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Petřvald u NJ 1525 Zeman Bořivoj ASK Tatra Kopřivnice "B" 1744 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Petřvald u NJ 1525 Kramoliš Pavel TJ Mittal Ostrava "D" 1748 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Petřvald "B" 1525 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1824 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Petřvald "B" 1525 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1874 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Petřvald "B" 1525 Černoch Lukáš TJ Mořkov "B" 1792 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Petřvald "B" 1525 Adámek Emil TJ Nový Jičín "C" 1580 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Petřvald "B" 1525 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1586 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Petřvald "B" 1525 Polášek Drahoslav Spartak Bílovec 1627 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Petřvald "B" 1525 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1287 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Petřvald "B" 1525 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1874 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Petřvald "B" 1525 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1873 0 soutěž
2006/2007 10 ŠK Petřvald 1540 Janes Martin Spartak Bílovec 1310 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Petřvald 1540 Gregor Filip TJ Nový Jičín "C" ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Petřvald 1540 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1672 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Petřvald 1540 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1732 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Petřvald 1540 Kaniok Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Petřvald 1540 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1617 ½ soutěž
2006/2007 4 ŠK Petřvald 1540 Bobek Jan TJ Nový Jičín "C" ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Petřvald 1540 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1651 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Petřvald 1540 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1705 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Petřvald 1540 Konvičný Libor TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" ½ soutěž
2006/2007 6 ŠK Petřvald "B" 1540 Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1392 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Petřvald "B" 1540 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Petřvald "B" 1540 Hanko František TJ Mořkov "C" 1559 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK Petřvald "B" 1540 Bobek Jan TJ Nový Jičín "D" 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Petřvald "B" 1540 Bárta Lumír ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 0 soutěž
2005/2006 11 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1766 0 soutěž
2005/2006 9 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Literák Jaromír TJ Frenštát "A" 1680 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1602 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Czorniak František Slavoj Poruba "C" 1748 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Stalmach Kamil ŠK ASK Kopřivnice "B" 1993 0 soutěž
2005/2006 5 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1828 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1864 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK Petřvald u NJ "A" 1567 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice "A" 1780 0 soutěž