Hráč Slaměník Jan

Slaměník Jan

User Pic
Jméno: Slaměník Jan
Oddíl: ŠO Jiskra Rýmařov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1960
Elo mezinárodní: 1958
ID: 2137
FIDE ID: 312355
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠO Jiskra Rýmařov 1954 1957 Petřik Alfred SK Kravaře 1734 1724 1
2018/2019 8 ŠO Jiskra Rýmařov 1949 1957 Magál Ladislav TJ Lokomotiva Krnov 1752 1714 1
2018/2019 6 ŠO Jiskra Rýmařov 1953 1957 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1807 1775 ½
2018/2019 4 ŠO Jiskra Rýmařov 1951 1959 Karásek Jaroslav ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1584 1599 1
2018/2019 1 ŠO Jiskra Rýmařov 1955 1959 Vojvodík Robert ŠK Orel Opava A 1816 1825 ½
2017/2018 10 SK Jiskra Rýmařov 1951 1960 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1705 1736 1
2017/2018 9 SK Jiskra Rýmařov 1955 1960 Depta Tomáš ŠK Orel Opava A 1798 1865 ½
2017/2018 6 SK Jiskra Rýmařov 1955 1960 Melecký Jaroslav TJ Ludgeřovice 1941 1940 ½
2017/2018 4 SK Jiskra Rýmařov 1951 1960 Petřik Alfred SK Kravaře 1711 1690 1
2017/2018 3 SK Jiskra Rýmařov 1951 1960 Gazda Pavel ŠK Orel Opava B 1790 1798 ½
2017/2018 2 SK Jiskra Rýmařov 1951 1960 Zeman Jiří TJ Lokomotiva Krnov 1780 1755 1
2017/2018 1 SK Jiskra Rýmařov 1954 1960 Bartošek Martin ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1767 1791 ½
2008/2009 11 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Godovský Jiří ŠK Kravaře 1915 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Habina Martin ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 2071 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Lokomotiva Krnov "B" 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Klimša Jiří ŠK TP Hrabyně 1894 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Záleský Karel Slezan Opava "B" 2089 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Byma Pavel TJ Sokol Háj 2042 0
2008/2009 5 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1966 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Polách Jiří Lokomotiva Krnov "A" 2067 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Vlček Antonín ŠO TJ Vítkov 1740 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1896 ½
2008/2009 1 TJ Jiskra Rýmařov 2021 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava "A" 1852 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1682 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "B" 1713 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Slanina Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1494 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Bergloviec Jan ŠK West 1999 Opava "A" 1752 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Černý Pavel Sokol Jakartovice 1882 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Filgas Václav ŠK TP Hrabyně 1655 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Vašut Pavel Lokomotiva Krnov "B" 1769 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Bělka Lubomír ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1975 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Rýmařov 2009 Souček Jaroslav ŠK West 1999 Opava "B" 1735 1
2006/2007 7 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 Pavlíček Miroslav TJ Slavoj Bruntál "D" 1751 1
2006/2007 4 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 Wagner Karel TJ Granitol Moravský Beroun 1746 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 Vlachopulos Georgis Lokomotiva Krnov "B" 2068 1
2006/2007 2 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 Zeman Pavel Lokomotiva Krnov "C" 1741 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1944 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "C" 1721 1
2006/2007 11 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Lanc Rudolf TJ Slavoj Bruntál "B" 1871 ½
2006/2007 10 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Jacko Miroslav TJ Břidličná 1790 1
2006/2007 9 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Grygar David Slezan Opava "C" 1772 1
2006/2007 8 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1861 1
2006/2007 7 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Mirvald Marcel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "D" 1683 1
2006/2007 6 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Pavera Václav TJ Sokol Háj 1717 1
2006/2007 5 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Polák Petr ŠK West 1999 Opava 1899 ½
2006/2007 4 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Lužný Rostislav TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 1882 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Klimeš Jan ŠK TP Hrabyně 1897 1
2006/2007 2 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Müller Herbert Slezský šachový klub Opava 1691 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Rýmařov 1944 Moravec Jindřich ŠK u Freda Darkovičky 1584 1
2005/2006 11 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Richter Ivan TJ Sokol Vrbno p. Pradědem 2005 1
2005/2006 10 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Miketa Jiří ŠK TJ MSA Dolní Benešov "C" 1853 0
2005/2006 9 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Ondrová Michaela TJ Břidličná 1972 0
2005/2006 8 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Černín Radim TJ Sokol Jakartovice 2252 0
2005/2006 6 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Mucha Břetislav TJ Slavoj Bruntál "B" 1925 ½
2005/2006 5 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Pillarz Ervín TJ Slavoj Bruntál "C" 1665 1
2005/2006 3 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Štencel Václav Slezský šachový klub Opava 1849 1
2005/2006 2 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Martinek Pavel ŠK West 1999 Opava 1795 ½
2005/2006 1 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Kocur Valter ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 2106 0
2005/2006 6 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 Fojtů František TJ Sokol Vrbno p. Pradědem "B" 1639 1
2005/2006 4 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 Balogh Milan TJ Granitol Moravský Beroun 1650 1
2005/2006 3 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 Hadámek Miroslav TJ Slavoj Bruntál "D" 1657 ½
2005/2006 2 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 Novák Stanislav VMS Sosnová - Lichnov "B" 1610 1
2005/2006 1 TJ Jiskra Rýmařov "C" 1989 Novotný Lubomír TJ Jiskra Rýmařov "B" 1526 0
2004/2005 11 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Malinovský Petr Loko Krnov A 2085 ½
2004/2005 10 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Karhánek Pavel Ritmus Ostrava 2216 0
2004/2005 9 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Pán Vladimír TJ Břidličná A 2115 1
2004/2005 8 TJ Jiskra Rýmařov 1989 Krajina Aleš IPM COLOR Ostrava 2204 0
2004/2005 7 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Incédi Aleš ŠK Frýdek Místek C 2157 0
2004/2005 6 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Borovička Bohumil TJ Mořkov A 2080 ½
2004/2005 5 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Malík Jan Slavoj Poruba B 2240 1
2004/2005 4 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2212 0
2004/2005 3 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 0
2004/2005 2 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 0
2004/2005 1 TJ Jiskra Rýmařov 1979 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1
2004/2005 9 SVČ J. Rýmařov C 1979 Daříček Vítězslav Lokomotiva Krnov C 1841 ½
2004/2005 8 SVČ J. Rýmařov C 1979 Milián Milan Slavoj Bruntál E 1968 ½
2004/2005 7 SVČ J. Rýmařov C 1979 Kozák Vladimír Slavoj Bruntál C 1658 1
2004/2005 6 SVČ J. Rýmařov C 1979 Kubelová Soňa VMS Sosnová-Lichno 1543 1
2004/2005 4 SVČ J. Rýmařov C 1979 Wagner Karel TJ Moravský Beroun 1719 1
2004/2005 3 SVČ J. Rýmařov C 1979 Přikryl Alen Slavoj Bruntál D ½
2003/2004 11 TJ Břidličná A 2063 Martinek Pavel West 1999 Opava A 1755 1
2003/2004 10 TJ Břidličná A 2063 Sanitrák Tomáš Ritmus Ostrava 1836 ½
2003/2004 9 TJ Břidličná A 2063 Konštacký Matěj ŠK Frýdek-MístekC 1952 0
2003/2004 8 TJ Břidličná A 2063 Hajda Jaroslav ŠKTP Hrabyně B 1907 1
2003/2004 7 TJ Břidličná A 2063 Čech Tomáš Sokol Dobrá B 2194 1
2003/2004 6 TJ Břidličná A 2063 Šnyta Zdeněk Mořkov A 2097 0
2003/2004 5 TJ Břidličná A 2063 Mayerhofer Horst ŠKTP Hrabyně A 2197 1
2003/2004 4 TJ Břidličná A 2063 Šimek Jiří Slavoj Poruba B 2155 ½
2003/2004 3 TJ Břidličná A 2063 Janyška Pavel Slavoj Bruntál A 1953 1
2003/2004 2 TJ Břidličná A 2063 Geffert Michal Baník Havířov B 2082 0
2003/2004 11 Jiskra Rýmařov 2063 Lorenz Bohumír SŠK Opava 1922 ½
2003/2004 10 Jiskra Rýmařov 2063 Bartoš Michal MSA Dol.Benešov C 1826 ½
2003/2004 9 Jiskra Rýmařov 2063 Černín Radim Sokol Jakartovice 2204 0
2003/2004 8 Jiskra Rýmařov 2063 Vrba Svatopluk Sokol Vrbno p.Prad 1911 ½
2003/2004 7 Jiskra Rýmařov 2063 Martínek Oldřich Lokomotiva Krnov B 1591 1
2003/2004 6 Jiskra Rýmařov 2063 Vaněk Ladislav TJ Břidličná B 1972 0
2003/2004 5 Jiskra Rýmařov 2063 Dekan Miroslav Granitol M.Beroun 1459 1
2003/2004 4 Jiskra Rýmařov 2063 Vícha Martin Slezan Opava D 1798 ½
2003/2004 3 Jiskra Rýmařov 2063 Kurka Vilém MSA Dol.Benešov D 1941 ½
2003/2004 2 Jiskra Rýmařov 2063 Studený Petr Slavoj Bruntál B 1721 1
2003/2004 1 Jiskra Rýmařov 2063 Richter Ivan WEST 1999 Opava B 1913 1