Hráč Opluštil Jiří

Opluštil Jiří

User Pic
Jméno: Opluštil Jiří
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak Bílovec z.s
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1753
Elo mezinárodní: 1740
ID: 43510
FIDE ID: 386081
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Fulnek 1745 1736 Šíma Nikola ŠK Ostrava-Jih A 1832 1840 ½
2018/2019 10 TJ Fulnek 1745 1736 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1435 1475 ½
2018/2019 9 TJ Fulnek 1733 1736 Pětroš Vojtěch ŠK Slavoj Poruba E 1730 1730 1
2018/2019 8 TJ Fulnek 1733 1736 Neumann Karel TJ Ostrava D 1340 1426 1
2018/2019 7 TJ Fulnek 1733 1736 Mikoška Josef TJ Nový Jičín A 1714 1729 ½
2018/2019 6 TJ Fulnek 1733 1736 Kaňovský Jan ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1755 1768 ½
2018/2019 4 TJ Fulnek 1731 1737 Macháč Petr TJ Mořkov A 1394 1562 1
2018/2019 3 TJ Fulnek 1749 1737 Cvik Štěpán ŠK Šenov B 1805 1800 0
2018/2019 2 TJ Fulnek 1749 1737 Marek Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm 1728 1724 ½
2018/2019 1 TJ Fulnek 1735 1737 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1622 1626 1
2018/2019 10 Spartak Bílovec 1745 1736 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1685 1729 ½
2018/2019 9 Spartak Bílovec 1745 1736 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1429 1467 1
2018/2019 8 Spartak Bílovec 1733 1736 Friedel Radim ŠK Petřvald u N.J. 1750 1761 1
2018/2019 7 Spartak Bílovec 1733 1736 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1252 1
2018/2019 6 Spartak Bílovec 1733 1736 Macháč Petr TJ Mořkov „ B“ 1425 1569 1
2018/2019 5 Spartak Bílovec 1733 1736 Mikoška Josef TJ Nový Jičín „B“ 1714 1729 ½
2018/2019 4 Spartak Bílovec 1731 1737 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1441 1465 ½
2018/2019 3 Spartak Bílovec 1749 1737 Polášek Pavel ŠK Petřvald u N.J. 1652 1637 1
2018/2019 2 Spartak Bílovec 1749 1737 Obšil Přemysl TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1
2018/2019 1 Spartak Bílovec 1735 1737 Fabík Jan TJ Mořkov „ B“ 1698 1625 1
2017/2018 10 Spartak Bílovec 1742 1754 Mička Norbert TJ Nový Jičín „ B“ 1835 1823 ½
2017/2018 9 Spartak Bílovec 1742 1754 Štefaník Petr ŠK Kopřivnice „D“ 1447 1463 1
2017/2018 8 Spartak Bílovec 1751 1754 Zelenka Pavel TJ Mořkov „B“ 1795 1793 ½
2017/2018 6 Spartak Bílovec 1763 1754 Obšil Přemysl TJ Frenštát p.R. „B“ 0 0 1
2017/2018 5 Spartak Bílovec 1763 1754 Mička Norbert TJ Nový Jičín „ B“ 1816 1823 ½
2017/2018 4 Spartak Bílovec 1742 1754 Novotný Jaroslav ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 0
2017/2018 3 Spartak Bílovec 1742 1754 Zelenka Pavel TJ Mořkov „B“ 1784 1793 ½
2017/2018 1 Spartak Bílovec 1739 1746 Žáček Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1592 1593 1
2017/2018 11 TJ Fulnek 1734 1754 Hanko František TJ Mořkov A 1745 1747 ½
2017/2018 10 TJ Fulnek 1742 1754 Šindler Václav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1600 1682 ½
2017/2018 9 TJ Fulnek 1751 1754 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1827 1841 0
2017/2018 8 TJ Fulnek 1751 1754 Vihnár Milan TJ VOKD Poruba 1876 1898 ½
2017/2018 7 TJ Fulnek 1763 1754 Oborný Lubor ŠK Slavoj Poruba D 1907 1916 0
2017/2018 6 TJ Fulnek 1763 1754 Šoki Zdeněk ŠK Šenov B 0 1829 0
2017/2018 5 TJ Fulnek 1742 1754 Demko Robert TJ Ostrava D 1853 1817 0
2017/2018 4 TJ Fulnek 1742 1754 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory A 1750 1729 1
2017/2018 3 TJ Fulnek 1742 1754 Zeman Bořivoj ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1622 1626 1
2017/2018 2 TJ Fulnek 1742 1754 Jamroz Ladislav ŠK Petřvald 1667 1673 1
2017/2018 1 TJ Fulnek 1739 1746 Bienek Petr TJ Nový Jičín A 1863 1854 ½
2016/2017 10 Spartak Bílovec 1749 1694 Pindjak Michal TJ Fulnek 1811 1771 0
2016/2017 9 Spartak Bílovec 1749 1694 Jančálek Petr TJ Mořkov „B“ 2044 1999 1
2016/2017 8 Spartak Bílovec 1749 1694 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1636 1552 ½
2016/2017 7 Spartak Bílovec 1749 1694 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 ½
2016/2017 6 Spartak Bílovec 1749 1694 Žáček Josef TJ Frenštát „B“ 1642 1
2016/2017 5 Spartak Bílovec 1749 1694 Kubelka Martin TJ Fulnek 1839 1864 ½
2016/2017 4 Spartak Bílovec 1749 1694 Hromádka Jaromír TJ Mořkov „B“ 1723 1759 0
2016/2017 3 Spartak Bílovec 1749 1694 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 ½
2016/2017 2 Spartak Bílovec 1749 1694 Míčka Jaroslav Nový Jičín „B“ 1813 1824 ½
2016/2017 1 Spartak Bílovec 1749 1694 Klecker David TJ Frenštát „B“ 1571 ½
2015/2016 11 TJ Fulnek 1749 1694 Kovács Viliam ŠK Orel Opava B 1801 1766 ½
2015/2016 10 TJ Fulnek 1749 1694 Kozák Lubomír ŠK Orel Opava A 1893 1956 0
2015/2016 9 TJ Fulnek 1749 1694 Badačová Irena ŠKTP Hrabyně 1753 1744 1
2015/2016 8 TJ Fulnek 1749 1694 Glinz Leo SK Kravaře 1769 1808 ½
2015/2016 7 TJ Fulnek 1749 1694 Vlček Antonín ŠK Pogo Budišov nad Budišovkou 1808 1779 0
2015/2016 6 TJ Fulnek 1749 1694 Bartoš Michal ŠK TJ MSA Dolní Benešov B 1719 1861 ½
2015/2016 5 TJ Fulnek 1749 1694 Petkovský Patrik TJ Lokomotiva Krnov 1826 1883 ½
2015/2016 4 TJ Fulnek 1749 1694 Milián Milan TJ Sokol Vrbno pod Pradědem B 1863 1850 ½
2015/2016 3 TJ Fulnek 1749 1694 Tesař Rudolf TJ Ludgeřovice 1367 1642 1
2015/2016 2 TJ Fulnek 1749 1694 Boček Dalibor ŠK Bruntál 1795 1823 1
2015/2016 1 TJ Fulnek 1749 1694 Trojek Miroslav Sokol Háj ve Slezsku 1810 1757 ½
2015/2016 10 Spartak Bílovec 1749 1694 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 1
2015/2016 9 Spartak Bílovec 1749 1694 Halacz Martin ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1819 1815 1
2015/2016 8 Spartak Bílovec 1749 1694 Marková Kristýna TJ Frenštát „B“ 1531 1419 1
2015/2016 7 Spartak Bílovec 1749 1694 Vinklárek Robert Nový Jičín „B“ 1810 1836 0
2015/2016 5 Spartak Bílovec 1749 1694 Adamčík David TJ Mořkov „B“ 1657 1572 ½
2015/2016 4 Spartak Bílovec 1749 1694 Štefaník Marek ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1638 1433 1
2015/2016 3 Spartak Bílovec 1749 1694 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát „B“ 1781 1847 0
2015/2016 2 Spartak Bílovec 1749 1694 Vinklárek Robert Nový Jičín „B“ 1810 1836 1
2014/2015 10 Spartak Bílovec 1000 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 0
2014/2015 9 Spartak Bílovec 1000 Kubelka Martin TJ Fulnek 1840 ½
2014/2015 8 Spartak Bílovec 1000 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1742 ½
2014/2015 7 Spartak Bílovec 1000 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ 1959 1965 0
2014/2015 6 Spartak Bílovec 1000 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½
2014/2015 5 Spartak Bílovec 1000 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1757 1787 1
2014/2015 4 Spartak Bílovec 1000 Šíma Pavel TJ Fulnek 2079 1986 0
2014/2015 3 Spartak Bílovec 1000 Šindler Václav TJ Frenštát p/R "B" 1742 ½
2014/2015 2 Spartak Bílovec 1000 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 0
2014/2015 1 Spartak Bílovec 1000 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 ½