Hráč Kolařík Tomáš

Kolařík Tomáš

User Pic
Jméno: Kolařík Tomáš
Oddíl: ŠK Hošťálkovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1667
Elo mezinárodní: 1695
ID: 37869
FIDE ID: 366609
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Hoštálkovice B 1660 1631 Pšenička Pavel VOKD Poruba 2065 2106 0
2018/2019 8 ŠK Hoštálkovice B 1644 1631 Halada Ondřej ŠK Šenov E 0 1250 1
2018/2019 5 ŠK Hoštálkovice B 1655 1635 Matýsková Romana Šachový spolek Polanka 0 1842 0
2018/2019 4 ŠK Hoštálkovice B 1655 1635 Kusák Lubomír ŠK Ostrava - Jih D 1777 1747 0
2018/2019 11 ŠK Hošťálkovice 1661 1631 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1658 1673 ½
2018/2019 10 ŠK Hošťálkovice 1661 1631 Osladil Jaroslav TJ Fulnek 1639 1757 ½
2018/2019 9 ŠK Hošťálkovice 1644 1631 Černoch Petr TJ Mořkov A 1702 1762 1
2018/2019 8 ŠK Hošťálkovice 1644 1631 Cvik Štěpán ŠK Šenov B 1834 1816 ½
2018/2019 6 ŠK Hošťálkovice 1648 1631 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1478 1659 ½
2018/2019 5 ŠK Hošťálkovice 1655 1635 Kusák Lubomír ŠK Ostrava-Jih A 1777 1747 0
2018/2019 3 ŠK Hošťálkovice 1654 1635 Malina Roman ŠK Slavoj Poruba E 1525 1568 1
2018/2019 2 ŠK Hošťálkovice 1654 1635 Tyleček Drahomír TJ Ostrava D 1803 1829 0
2017/2018 10 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 1723 1746 ½
2017/2018 9 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Chmela Zdeněk Mariánské Hory B 1837 1783 0
2017/2018 8 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Bártek Jaromír Slovan Ostrava A 0 1719 ½
2017/2018 7 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Ramian Zdeněk Mariánské Hory B 1652 1694 1
2017/2018 6 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Tchuř Pavel ŠK HTJ Odra Ostrava 1899 1907 0
2017/2018 4 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava A 1692 1746 0
2017/2018 3 ŠK Hošťálkovice 1642 1629 Bagar Miroslav TJ Sokol Vítkovice 1531 1513 0
2017/2018 2 ŠK Hošťálkovice 1642 1662 Bártek Jaromír Slovan Ostrava A 0 1719 ½
2015/2016 8 ŠK Hošťálkovice "B" 1637 1652 Folta Jaroslav Dynamo DPO "B" 1745 ½
2015/2016 11 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2009 1995 0
2015/2016 9 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Zelenka Pavel TJ Mořkov "A" 1785 1800 ½
2015/2016 7 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Halamíček Robert TJ Frenštát p/R "A" 1824 1849 0
2015/2016 6 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Čech Jaroslav TJ VOKD Poruba 1813 1809 0
2015/2016 5 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Neuwirth Jaroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1555 1802 ½
2015/2016 4 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Vágner Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1933 1932 0
2015/2016 3 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Třetina Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1714 1717 ½
2015/2016 2 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Kondula Dominik Slavoj Poruba "D" 1758 1799 1
2015/2016 1 ŠK Hošťálkovice 1637 1652 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "C" 1870 1882 0
2014/2015 11 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Mikoška Josef TJ Studénka 1758 ½
2014/2015 10 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Kopcová Ludmila TJ Ostrava "C" 1683 1668 0
2014/2015 9 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1794 1800 ½
2014/2015 8 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1266 0
2014/2015 7 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 0
2014/2015 6 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "D" 1875 1871 0
2014/2015 5 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Mutina Antonín TJ VOKD Poruba "C" 1779 1938 0
2014/2015 4 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Marek Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1690 0
2014/2015 3 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1922 1940 0
2014/2015 2 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Novotný Josef TJ Mariánské Hory "B" 2040 2202 0
2014/2015 1 ŠK Hošťalkovice "A" 1694 1697 Mička Norbert TJ Mořkov "A" 1902 1902 0
2013/2014 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Jančálek Zdeněk TJ Mořkov "A" 1746 0
2013/2014 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1774 0
2013/2014 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Mikoška Josef TJ Studénka "A" 1762 0
2013/2014 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Káňa Patrik ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1779 1
2013/2014 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Balogh Milan TJ Ostrava "C" 1882 1905 0
2013/2014 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1800 1818 0
2013/2014 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Šima František TJ Fulnek "A" 1703 ½
2013/2014 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 2034 2027 0
2013/2014 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1819 1
2013/2014 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1717 1706 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1791 ½
2012/2013 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Kahánek Martin ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1882 1876 ½
2012/2013 10 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Folta František TJ Nový Jičín "A" 1827 1858 1
2012/2013 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Macháč Antonín TJ Mořkov "A" 1726 0
2012/2013 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1820 1899 ½
2012/2013 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1769 0
2012/2013 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Janák Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1655 1
2012/2013 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Kramoliš Pavel TJ Ostrava "B" 1898 1904 0
2012/2013 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Mikoška Josef TJ Studénka "A" 1800 ½
2012/2013 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Kotek René ŠK Petřvald "A" 1749 0
2012/2013 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Šima František TJ Fulnek "A" 1716 1
2012/2013 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1735 1723 Pavlas Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1839 ½
2011/2012 11 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1595 1
2011/2012 9 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1743 0
2011/2012 8 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Raiman Tom VOKD Poruba "C" 1746 ½
2011/2012 7 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1963 0
2011/2012 6 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1648 1
2011/2012 5 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1588 ½
2011/2012 4 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "B" 1930 1897 0
2011/2012 3 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Sykala Vladislav Tatra Kopřivnice "B" 1846 0
2011/2012 2 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Géryk Petr T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1000 1
2011/2012 1 ŠK Hošťálkovice "A" 1722 1722 Zacharová Lada TJ Studenka "A" 1706 1
2010/2011 11 ŠK Hošťálkovice "A" Novotný Josef TJ Mariánské Hory "B" 2185 0
2010/2011 10 ŠK Hošťálkovice "A" Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1957 0
2010/2011 9 ŠK Hošťálkovice "A" Šima František TJ Fulnek "A" 1723 ½
2010/2011 8 ŠK Hošťálkovice "A" Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1805 ½
2010/2011 7 ŠK Hošťálkovice "A" Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1634 1
2010/2011 6 ŠK Hošťálkovice "A" Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1717 ½
2010/2011 5 ŠK Hošťálkovice "A" Sykala Vladislav Tatra Kopřivnice "B" 1853 0
2010/2011 4 ŠK Hošťálkovice "A" Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 0
2010/2011 3 ŠK Hošťálkovice "A" Dočekalová Zuzana VOKD Poruba "C" 1799 ½
2010/2011 2 ŠK Hošťálkovice "A" Mikoška Josef TJ Studenka "A" 1776 0
2010/2011 1 ŠK Hošťálkovice "A" Klečka Ivo ŠK Petřvald u NJ "A" 1710 0