Hráč Šimetka Vlastimil

Šimetka Vlastimil

User Pic
Jméno: Šimetka Vlastimil
Oddíl: TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1748
Elo mezinárodní: 1716
ID: 13030
FIDE ID: 388289
Rok narození: 1958
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1705 1751 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1922 1927 ½
2018/2019 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1703 1751 Štefaník Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1432 1467 1
2018/2019 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1703 1751 Novotný Josef ŠK Ostrava-Jih A 2046 2125 0
2018/2019 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1716 1751 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1845 1873 0
2017/2018 8 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1695 1753 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1716 1733 1
2017/2018 7 TJ Frenštát pod Radhoštěm 1716 1753 Zeman Karel ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1692 1746 0
2016/2017 8 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 0
2016/2017 3 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Bienek Petr Nový Jičín „B“ 1838 1880 0
2016/2017 2 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Jančálek Petr TJ Mořkov „B“ 2044 1999 0
2015/2016 10 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba 1497 1558 ½
2015/2016 9 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Koleček Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1636 1552 0
2015/2016 7 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice 1566 1614 0
2015/2016 6 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Klíma Lukáš Slavoj Poruba "D" 2345 2304 0
2015/2016 5 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1705 1686 1
2015/2016 3 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Schoffer Martin ŠK Šenov "B" 1628 1706 ½
2015/2016 2 TJ Frenštát p/R "A" 1781 1847 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "A" 1723 1759 1
2015/2016 8 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1721 1729 0
2015/2016 4 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Vinklárek Vlastimil Nový Jičín „B“ 1742 1761 0
2015/2016 3 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1749 1694 1
2015/2016 1 TJ Frenštát „B“ 1781 1847 Bříza Jiří ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1931 1896 0
2014/2015 10 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Kotek René ŠK Petřvald u NJ 1740 0
2014/2015 8 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Nebor Dominik Spartak Bílovec 1384 1
2014/2015 7 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Adamčík David TJ Mořkov "B" 1567 1567 ½
2014/2015 6 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Berek Miroslav TJ Fulnek 1595 ½
2014/2015 5 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1687 1676 ½
2014/2015 3 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Píša Lubomír Spartak Bílovec 1656 1656 1
2014/2015 2 TJ Frenštát p/R "B" 1792 Sládkovská Petra TJ Mořkov "B" 1478 1
2014/2015 11 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1792 Hlaváček Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1760 ½
2014/2015 10 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1792 Pirhala Ladislav TJ VOKD Poruba "C" 1471 1501 ½
2014/2015 9 TJ Frenštát pod Radhoštěm "A" 1792 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1922 1940 ½
2013/2014 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1787 Šimek Jiří TJ Nový Jičín "A" 2009 2014 0
2013/2014 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1787 Šerek Ondřej TJ Fulnek "A" 1000 1
2013/2014 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1787 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1557 1
2013/2014 1 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1787 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1622 1689 1
2012/2013 11 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 Káňa Patrik ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1000 ½
2012/2013 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 Poláček Michal TJ Ostrava "B" 1991 2018 ½
2012/2013 6 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 Herič Milan TJ Mariánské Hory "B" 1633 1744 0
2012/2013 5 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 Valušek Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1000 0
2012/2013 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1802 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "C" 1540 1636 0
2011/2012 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1800 Divinec František TJ Fulnek "A" 1417 1
2010/2011 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1800 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1000 ½
2009/2010 9 TJ Frenštát 1786 Novotný Josef TJ Mariánské Hory B 2172 0
2009/2010 8 TJ Frenštát 1786 Suchý Vladimír ŠK Hošťálkovice 1584 1
2009/2010 6 TJ Frenštát 1786 Folta František TJ Nový Jičín 1829 0
2009/2010 5 TJ Frenštát 1786 Sudolský Jan VOKD Poruba C 1638 1
2009/2010 4 TJ Frenštát 1786 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1790 ½
2009/2010 3 TJ Frenštát 1786 Pšenička Pavel Mittal Ostrava D 1848 1
2009/2010 2 TJ Frenštát 1786 Píša Lubomír Vagonka Studénka 1578 1
2008/2009 11 TJ Frenštát "A" 1788 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "D" 1772 0
2008/2009 10 TJ Frenštát "A" 1788 Friedel Radim ŠK Petřvald u NJ "A" 1517 ½
2008/2009 9 TJ Frenštát "A" 1788 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1621 1
2008/2009 7 TJ Frenštát "A" 1788 Mutina Antonín VOKD Poruba "B" 1974 ½
2008/2009 4 TJ Frenštát "A" 1788 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1572 1
2007/2008 10 TJ Frenštát "A" 1786 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1724 ½
2007/2008 3 TJ Frenštát "A" 1786 Kaša Martin TJ Petřvald u NJ 1718 ½
2007/2008 2 TJ Frenštát "A" 1786 Babica Petr ŠK Svinov "B" 1634 1
2006/2007 10 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1801 Kadlec Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1883 ½
2006/2007 8 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1801 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1841 0
2006/2007 4 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1801 Vícha Martin TJ Fulnek "A" 1890 0
2006/2007 2 T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1801 Bárta Jan Slavoj Poruba "C" 1965 0
2005/2006 11 TJ Frenštát "A" 1819 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1851 ½
2005/2006 9 TJ Frenštát "A" 1819 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1722 0
2005/2006 8 TJ Frenštát "A" 1819 Uherek Jan ŠK Svinov "B" 1816 0
2005/2006 7 TJ Frenštát "A" 1819 Bíža Miroslav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1855 0
2005/2006 6 TJ Frenštát "A" 1819 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1684 ½
2005/2006 5 TJ Frenštát "A" 1819 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 1
2005/2006 4 TJ Frenštát "A" 1819 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1642 1
2005/2006 2 TJ Frenštát "A" 1819 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba "C" 1812 0
2005/2006 1 TJ Frenštát "A" 1819 Bříza Jiří ŠK ASK Kopřivnice "B" 2043 ½
2004/2005 11 TJ Frenštát A" 1849 Pavlas Jaroslav DP Ostrava A" 1795 ½
2004/2005 10 TJ Frenštát A" 1849 Pektor Vítězslav Unie Hlubina A" 1822 0
2004/2005 9 TJ Frenštát A" 1849 Kubelka Martin TJ Fulnek A" 1815 ½
2004/2005 8 TJ Frenštát A" 1849 Třetina Zdeněk VOKD Poruba C" 1873 0
2004/2005 7 TJ Frenštát A" 1849 Kotlář Jarmil ŠK Šenov A" 1884 ½
2004/2005 6 TJ Frenštát A" 1849 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2080 0
2004/2005 5 TJ Frenštát A" 1849 Bárta Jan Slavoj Poruba C" 1950 0
2004/2005 4 TJ Frenštát A" 1849 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín A" 2028 0
2004/2005 3 TJ Frenštát A" 1849 Juchelka Matěj VOKD Poruba B" 1730 ½
2004/2005 1 TJ Frenštát A" 1849 Pšenička Pavel NH Ostrava C" 1842 ½