Hráč Novotný Jaroslav

Novotný Jaroslav

User Pic
Jméno: Novotný Jaroslav
Oddíl: Tatra Kopřivnice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1657
Elo mezinárodní: 1570
ID: 7475
FIDE ID: 387932
Rok narození: 1951
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1575 1664 Jančálek Petr TJ Mořkov A 1861 1832 0
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1575 1664 Kozelský Marek ŠK Šenov B 1988 1953 0
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1582 1664 Tkadleček Petr TJ Frenštát pod Radhoštěm 1710 1720 0
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1590 1664 Raiman Tom ŠK Ostrava-Jih A 1805 1813 0
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1590 1664 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice 1845 1873 0
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1596 1680 Albertovič Lukáš ŠK Slavoj Poruba E 1891 1908 0
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1596 1680 Chrostek Lukáš TJ Ostrava D 1879 1907 0
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1600 1680 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2030 2035 0
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1600 1680 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1916 1920 0
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1605 1680 Pindjak Michal TJ Fulnek 1815 1811 0
2018/2019 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1575 1664 Žáček Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1557 1577 ½
2018/2019 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1575 1664 Šerek Ondřej Spartak Bílovec 1720 1753 ½
2018/2019 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1582 1664 Zelenka Pavel TJ Mořkov „ B“ 1766 1745 0
2018/2019 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1582 1664 Zedník Petr ŠK Petřvald u N.J. 1798 1892 0
2018/2019 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1590 1664 Mička Norbert TJ Nový Jičín „B“ 1838 1837 0
2018/2019 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1590 1664 Žáček Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1548 1577 1
2018/2019 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1596 1680 Šerek Ondřej Spartak Bílovec 1730 1754 0
2018/2019 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1600 1680 Jančálek Petr TJ Mořkov „ B“ 1882 1845 1
2018/2019 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1600 1680 Kaša Martin ŠK Petřvald u N.J. 1720 1765 1
2018/2019 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „D“ 1605 1680 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín „B“ 1864 1852 ½
2017/2018 10 ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 Jančálek Petr TJ Mořkov „B“ 1901 1900 1
2017/2018 9 ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1819 1798 0
2017/2018 8 ŠK Kopřivnice „D“ 1629 1679 Žáček Josef TJ Frenštát p.R. „B“ 1560 1585 1
2017/2018 7 ŠK Kopřivnice „D“ 1629 1679 Bienek Petr TJ Nový Jičín „ B“ 1860 1850 0
2017/2018 5 ŠK Kopřivnice „D“ 1632 1679 Zelenka Pavel TJ Mořkov „B“ 1796 1793 ½
2017/2018 4 ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 Opluštil Jiří Spartak Bílovec 1742 1754 1
2017/2018 3 ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p.R. „B“ 0 1252 1
2017/2018 2 ŠK Kopřivnice „D“ 1614 1679 Mička Norbert TJ Nový Jičín „ B“ 1835 1823 0
2017/2018 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1607 1679 Jarolím Jan ŠK Slavoj Poruba D 1969 1958 0
2017/2018 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1614 1679 Kotlář Jarmil ŠK Šenov B 1879 1884 0
2017/2018 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1629 1679 Balogh Milan TJ Ostrava D 1835 1849 0
2017/2018 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1629 1679 Nováček Pavel TJ Mariánské Hory A 1949 1949 0
2017/2018 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1632 1679 Vantuch Lucian TJ Frenštát pod Radhoštěm 1975 1944 0
2017/2018 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1632 1679 Kotek René ŠK Petřvald 1660 1720 ½
2017/2018 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1614 1679 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín A 2024 2025 0
2017/2018 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1614 1679 Hanko František TJ Mořkov A 1753 1747 0
2017/2018 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1614 1679 Pindjak Michal TJ Fulnek 1801 1800 ½
2017/2018 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1614 1679 Kadlec Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 1831 1841 ½
2016/2017 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát „B“ 1320 1
2016/2017 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Adámek Emil Nový Jičín „B“ 1664 0
2016/2017 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Langer Rudolf Spartak Bílovec 1000 1
2016/2017 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Tejnský Břetislav TJ Fulnek 1897 1901 0
2016/2017 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Sládkovská Petra TJ Mořkov „B“ 1480 1
2016/2017 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Dobiáš Zdeněk TJ Frenštát „B“ 1320 ½
2016/2017 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Adámek Emil Nový Jičín „B“ 1664 1
2016/2017 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Bravanský Michal Spartak Bílovec 1104 1
2016/2017 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Přikryl Stanislav TJ Fulnek 1663 0
2015/2016 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Hanko František TJ Mořkov "A" 1771 1726 0
2015/2016 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Balon René SK Petřvald 1731 1747 0
2015/2016 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Tkadleček Petr TJ Frenštát p/R "A" 1781 1675 0
2015/2016 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba 1497 1558 ½
2015/2016 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Slaný Jiří ŠK Hošťálkovice 1000 ½
2015/2016 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Repák Jan TJ Ostrava "C" 1705 1686 0
2015/2016 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2019 2007 0
2015/2016 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1653 1717 Broskevič Lumír ŠK Šenov "B" 1756 1681 1
2015/2016 9 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Bohdal Karel Spartak Bílovec 1229 1
2015/2016 6 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Blažek Stanislav TJ Frenštát „B“ 1000 1
2015/2016 4 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Bohdal Karel Spartak Bílovec 1229 1
2015/2016 3 ŠK Tatra Kopřivnice „C“ 1653 1717 Mička Martin TJ Mořkov „B“ 1000 1
2014/2015 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1708 1722 1
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1669 ½
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1902 1902 0
2014/2015 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Lýsek Lukáš ŠK Petřvald u NJ 2029 2001 0
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Cyroň Karel Spartak Bílovec 1708 1722 0
2014/2015 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1669 1
2014/2015 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Pindjak Michal TJ Fulnek 1763 1776 ½
2014/2015 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1726 Tománek Marek ŠK Petřvald u NJ 1959 1965 0
2014/2015 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1726 Píša Lubomír TJ Studénka 1656 1656 0
2014/2015 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1726 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1754 1
2014/2015 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1726 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťalkovice "A" 1636 1674 ½
2014/2015 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1726 Kozelský Marek ŠK Šenov "A" 1922 1940 0
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 Fabík Jan TJ Mořkov "B" 1610 ½
2013/2014 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1796 1
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ 1739 1682 ½
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1683 0
2013/2014 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1687 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1749 1
2013/2014 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Bošňák Ondrej VOKD Poruba "C" 1471 1
2013/2014 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Červenka Roman ŠK Šenov "A" 1837 1874 1
2013/2014 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "A" 1666 1648 0
2013/2014 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1837 1804 0
2013/2014 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1686 1
2013/2014 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Smělý Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnive "A" 1814 1
2013/2014 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1687 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1877 1882 1
2012/2013 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Halamíček Robert T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1823 0
2012/2013 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Sládeček Ivo TJ Studénka "A" 1873 0
2012/2013 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Friedel Radim ŠK Petřvald "A" 1573 1
2012/2013 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Fiala Radovan ŠK Hošťálkovice "A" 1853 1857 1
2012/2013 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Peřík Alois TJ Mariánské Hory "B" 1835 1864 0
2012/2013 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Veřmiřovský René ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1828 1828 ½
2012/2013 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1853 0
2012/2013 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Černoch Lukáš TJ Mořkov "A" 1838 0
2012/2013 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1693 Kondula Dominik VOKD Poruba "C" 1820 1899 0
2011/2012 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1000 1
2011/2012 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Vinklárek Robert TJ Nový Jičín "B" 1685 1707 0
2011/2012 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Adamčík David TJ Mořkov "C" 1443 1
2011/2012 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát p/R "B" 1000 1
2011/2012 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1477 0
2011/2012 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1724 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1566 0
2011/2012 10 Tatra Kopřivnice "B" 1724 Černoch Petr TJ Mořkov "B" 1648 ½
2010/2011 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Černoch Josef TJ Mořkov "D" 1349 1
2010/2011 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Babiš Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1547 0
2010/2011 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Mol Václav TJ Frenštát p/R "B" 1443 1
2010/2011 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "C" 1708 1
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Kaniok Petr TJ Frenštát p/R "C" 1307 1
2010/2011 6 Tatra Kopřivnice "B" 1736 Černoch Josef TJ Mořkov "B" 1349 1
2010/2011 5 Tatra Kopřivnice "B" 1736 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice "A" 1699 0
2010/2011 3 Tatra Kopřivnice "B" 1736 Hrach Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1324 1
2010/2011 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Černoch Petr TJ Mořkov "C" 1652 ½
2010/2011 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Žáček Josef TJ Frenštát p/R "B" 1000 ½
2010/2011 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1736 Vinklárek Vlastimil TJ Nový Jičín "B" 1843 0
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1705 0
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Janes Martin TJ Spartak Bílovec 1360 ½
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Adámek Emil TJ Nový Jičín "B" 1679 1
2009/2010 11 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Vágner Ladislav Vagonka Studénka 2052 0
2009/2010 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Václavík David VOKD Poruba B 2064 1
2009/2010 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Šíma Pavel TJ Fulnek 2052 0
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory B 2196 0
2009/2010 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1959 0
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Jamka Josef ŠK Petřvald 1816 ½
2009/2010 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Šimek Jiří TJ Nový Jičín 2099 0
2009/2010 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Rosinský Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2028 0
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1720 Týn Marek Mittal Ostrava D 1932 0
2009/2010 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Sládkovská Petra TJ Mořkov "C" 1458 1
2009/2010 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Vojvodík Vlastimil TJ Frenštát pod Radhoštěm"B" 1
2009/2010 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Polášek Pavel ŠK Petřvald u NJ "B" 1521 1
2009/2010 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "D" 1720 Závada Jakub TJ Nový Jičín "B" 1634 1
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Marek Matyáš TJ Frenštát p/R "B" 1752 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Tisovský Zdeněk TJ Spartak Bílovec 1
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Hýl Martin ŠK Petřvald u N.J. "B" 1403 1
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Závada Jakub TJ Nový Jičín "C" 1417 0
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Prokop Michal ŠK ASK Tatra Kopřivnice"D" 1
2008/2009 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Mička Norbert TJ Mořkov "B" 1678 ½
2008/2009 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Zacharová Lada Vagonka Studénka "A" 0
2008/2009 8 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1798 0
2008/2009 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Dobiáš Petr Mittal Ostrava "D" 1771 ½
2008/2009 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Kaša Martin ŠK Petřvald u NJ "A" 1730 0
2008/2009 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Snopek Jiří ŠK Svinov "B" 1927 ½
2008/2009 4 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Stalmach Kamil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2080 0
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Majerčík Pavol VOKD Poruba "B" 1821 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Georgiu Dimitri TJ Frenštát "A" 1702 0
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1752 Bobek Jan TJ Nový Jičín "A" 1632 0
2008/2009 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Hýl Martin ŠK Petřvald u N.J. "B" 1403 1
2008/2009 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Folta František TJ Nový Jičín "B" 1274 1
2008/2009 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice"C" 1752 Černoch Josef TJ Mořkov "C" 1350 1
2007/2008 11 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2062 ½
2007/2008 10 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba "B" 2138 ½
2007/2008 9 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2095 ½
2007/2008 8 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Bolacký Jiří ŠK Svinov "A" 2277 0
2007/2008 6 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Lažo Juraj TJ Frenštát "A" 2038 0
2007/2008 5 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Šamu Pavel TJ Mittal Ostrava "D" 2025 0
2007/2008 4 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Karhánek Pavel TJ Petřvald u NJ 2188 0
2007/2008 3 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Snopek Jiri ŠK Svinov "B" 1886 ½
2007/2008 2 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Káňa Pavel ASK Tatra Kopřivnice "A" 2117 0
2007/2008 1 ASK Tatra Kopřivnice "B" 1733 Omamík Pavel Vagonka Studénka "A" 2093 0
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Hajduček Milan ŠK Petřvald "B" 1585 0
2007/2008 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1695 1
2007/2008 1 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Kudělka Jan TJ Nový Jičín "B" 1
2007/2008 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Macháč Antonín TJ Mořkov "B" 1673 0
2007/2008 5 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Kubelka Jaroslav Spartak Bílovec 1635 1
2007/2008 3 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1733 Havrlantová Tereza TJ Nový Jičín "B" 1
2006/2007 11 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Beneš Jaroslav VOKD Poruba "C" 1734 ½
2006/2007 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1728 1
2006/2007 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1841 1
2006/2007 8 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1844 ½
2006/2007 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1767 0
2006/2007 6 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1854 0
2006/2007 4 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Madecký Bedřich ŠK ASK Kopřivnice "A" 1921 0
2006/2007 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1721 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1993 0
2006/2007 10 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 Šlechta Josef TJ Frenštát pod Radhoštěm "B" 1260 1
2006/2007 9 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 Babiš Zdeněk Spartak Bílovec 1581 1
2006/2007 7 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 Besta Miroslav ŠK Petřvald 1752 0
2006/2007 6 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 Hromádka Jaromír TJ Mořkov "B" 1722 1
2006/2007 2 ŠK ASK Tatra Kopřivnice "C" 1721 Besta Miroslav ŠK Petřvald 1752 ½
2005/2006 10 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Oborný Lubor Slavoj Poruba "C" 1959 0
2005/2006 9 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2074 0
2005/2006 7 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín "A" 2077 0
2005/2006 5 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Noha Michal ŠK Svinov "B" 2050 0
2005/2006 3 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Kocián Karel TJ Fulnek "A" 2185 0
2005/2006 2 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Bražina David Mittal Ostrava "C" 1830 1
2005/2006 1 ŠK ASK Kopřivnice "B" 1736 Vysoglad Petr TJ Frenštát "A" 2081 0
2004/2005 9 ASK Kopřivnice B" 1777 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba C" 1748 0
2004/2005 8 ASK Kopřivnice B" 1777 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín A" 1898 0
2004/2005 6 ASK Kopřivnice B" 1777 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek A" 1695 0
2004/2005 5 ASK Kopřivnice B" 1777 Pšenička Pavel NH Ostrava C" 1795 0
2004/2005 3 ASK Kopřivnice B" 1777 Dimov Georgiev Unie Hlubina A" 1529 1
2003/2004 11 Kopřivnice 1751 Mahďák František TJ Nový Jičín 1893 ½
2003/2004 10 Kopřivnice 1751 Peterek Stanislav TJ Fulnek 1611 1
2003/2004 8 Kopřivnice 1751 Hruška Stanislav NH Ostrava 1904 ½
2003/2004 7 Kopřivnice 1751 Vágner Ladislav Vagónka Studénka 1914 0
2003/2004 3 Kopřivnice 1751 Keprt Pavel H FUCHS Ostrava 2086 1