Hráč Ursta Lubomír

Ursta Lubomír

User Pic
Jméno: Ursta Lubomír
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1821
Elo mezinárodní: 1831
ID: 912
FIDE ID: 354228
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice A 1831 1839 Svoboda Jaroslav GROP - D 1667 1755 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice A 1831 1839 Fejfar Petr ŠK Mahrla C 0 1592 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice A 1831 1839 Klíma Jan SK OAZA Praha D 1906 1943 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice A 1831 1839 ŠK Viktoria Žižkov C 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice A 1831 1839 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha C 1924 1904 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1831 1839 Dolejš Jakub TJ Kobylisy E 1523 1616 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1831 1839 Zimovčák Zdeněk TJ Pankrác F 1512 1515 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1831 1839 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1831 1839 Kolář Dan Dukla E 1846 1844 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1831 1839 Fišer Jiří Unichess E 1935 1909 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1831 1839 Dušek Richard SK Rapid Praha 1805 1846 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1831 1839 Malá Anna Unichess Ž 1820 1818 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1831 1839 Kučera Jan LISA A 1909 1893 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1831 1839 Axamit Robert TJ Bohemians E 2067 2044 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1831 1839 Králová Josefína SK OAZA Praha E 1505 1654 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Pacovský Ota ŠK Mahrla C 1737 1783 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Mára Jiří Šachový klub Praha 4 "B" 1612 1629 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Baďouček Otakar Sokol Nebušice 0 1687 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Staněk Václav SK Lokomotiva Radlice B 1751 1782 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Lukeš Martin SK OAZA Praha F 1681 1652 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Šmíd Jaroslav SNAD Kbely 0 0 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Malijevský Anatol Dukla F 1658 1652 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Strnad Václav ŠK Smíchov C 0 1620 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Leština Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1297 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1879 1885 Dudarec Elias ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1100 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Mazuret Maxim ŠK AURORA 1168 1267 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Sedláček Jan LISA A 1860 1855 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Paulovič Milan TJ Kobylisy D 1793 1795 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Tomíšek Petr USK Praha A 1819 1777 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Matyska Jiří Dukla C 1900 1913 0 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Klaus Jan GROP Classical Chess 1873 1905 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1888 1875 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Charvát Jiří SK OAZA Praha C 1895 1919 0 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1963 1953 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 Celba Pavel TJ Pankrác E 1747 1821 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 1879 1885 Matějka Petr TJ Bohemians Praha 2062 2067 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 1889 1899 Pauš Marek SK OAZA Praha D 1750 1728 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1889 1899 Kučera Jan LISA A 1905 1915 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 1889 1899 Kaláb Jaromír DDM Praha 6 B 0 1824 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1889 1899 Kubeša David ŠK Praha - Smíchov B 1689 1697 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1889 1899 Krčil Aleš Šachový klub Praha 4 A 1784 1796 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1889 1899 Staňková Zuzana TJ Bohemians Praha E 1666 1692 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1889 1899 Pazdera Tomáš Sokol Praha Vršovice D 1915 1911 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1889 1899 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice A 1828 1796 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 1889 1899 Peter Jakub Steinitz - Makabi 0 1770 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice A 1889 1899 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1990 1990 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice A 1889 1899 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha B 2078 2080 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice A 1889 1899 Řehák Jiří USK Praha A 1791 1809 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice A 1889 1899 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2034 2045 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice A 1889 1899 Paulovič Milan TJ Kobylisy E 1742 1777 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice A 1889 1899 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice A 1889 1899 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1917 1918 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice A 1889 1899 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1886 1904 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice A 1889 1899 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2112 2105 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice A 1889 1899 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1795 1846 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice B 1894 1924 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1921 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice B 1894 1924 Meca Viktor Kbel.šach. reprezentace B 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice B 1894 1924 Kafka Vladimír ŠK Viktoria Žižkov C 1728 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice B 1894 1924 Karkuš Dušan Sokol Praha Vršovice D 1861 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice B 1894 1924 Mahrla Josef ŠK Mahrla Praha B 1765 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice A 1894 1924 Chloupek Petr Sokol Kobylisy D 1684 1738 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice A 1894 1924 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 1972 1988 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice A 1894 1924 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice A 1894 1924 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1903 1901 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice A 1894 1924 Hackel Luděk ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice A 1894 1924 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha C 1997 2005 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1894 1924 Kučera Jan LISA A 1938 1939 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1894 1924 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice C 1949 1971 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1894 1924 Drahotský Luboš ŠK Praha - Smíchov A 1886 1884 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1894 1924 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1831 1821 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1908 1899 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1831 1821 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace A 1904 1925 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1831 1821 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2110 2099 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1831 1821 Barabas Aleš ŠK DP Praha C - VŠFS I 1745 1774 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1894 1924 Wadura Robert Unichess E 1728 1756 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 1894 1924 Neuman Zákoucká Adéla GROP Classical Chess 1957 1965 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1894 1924 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1946 1946 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 1894 1924 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1894 1924 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1879 1890 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice A 1894 1924 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1921 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice A 1894 1924 Klíma Jan SK OAZA Praha B 1903 1901 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1894 1924 Profant Tibor LISA A 2220 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1894 1924 Matějka Vladimír ŠK DP Praha - VŠFS I 1968 1991 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1894 1924 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice C 1949 1971 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice A 1894 1924 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1894 1942 Wiener Richard Sokol Vršovice C 2005 1926 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1894 1942 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1802 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1894 1942 Dvořák Bohumil USK Praha A 1797 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice A 1894 1942 Čuchna Martin SK Loko Praha B 1907 1910 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1894 1942 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov B 1857 1878 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice A 1894 1942 Havrdová Lenka Bohemians Praha D 1852 1912 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice A 1894 1942 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1962 1989 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice A 1894 1942 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1865 1859 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice A 1894 1942 Talpa Pavel Unichess ČSOB E 1884 1830 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1973 1984 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác E 1960 2007 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1973 1984 Gáj Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2002 2058 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1973 1984 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1946 1936 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1973 1984 Krejbich Miloslav SK LISA A 1971 1969 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1973 1984 Korol Jiří ŠK Černý Baron A 2042 2041 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1973 1984 Hála Martin TJ Praga Praha B 1971 1969 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1973 1984 Muzikář Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1881 1849 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1973 1984 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2173 2167 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1973 1984 Spurný Ondřej ŠK PORG B 2022 2049 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1973 1984 Laube Milan ŠK Sokol Vyšehrad D 2024 2102 0 soutěž