Hráč Sedláčková Janka

Sedláčková Janka

User Pic
Jméno: Sedláčková Janka
Oddíl: Šachový klub Praha 4
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1551
Elo mezinárodní: 1513
ID: 4001
FIDE ID: 384933
Rok narození: 1944
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 B 1504 1545 Soukup Štěpán Unichess G 0 1237 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 B 1504 1545 Mlejnek Petr LR AAA 0 1783 0 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Mlejnek Petr LR Expres 0 1783 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Brabec Jaroslav Sokol Vršovice F 1652 1593 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Popov Roman Unichess F 1507 1537 0 soutěž
2019/2020 3 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1659 1 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Cvak Rudolf www.SKSCR.cz 0 1426 1 soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Praha 4 C 1504 1545 Svoboda Vratislav GROP - F 0 1545 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Čižmár Štefan Šachový klub Bohnice - C 1716 1724 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Vokůrka František GROP - E 0 1556 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Žigala Štefan ŠK Teplárna Malešice 0 1498 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Dvořák Alois ŠK Mlejn B 1941 1975 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Macoun Jiří Dukla E 1707 1806 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Nývlt Vlastimil Sokol Praha Vršovice G 0 1721 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1758 1679 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "C" 1488 1588 Baštýř Pavel TJ Pankrác G 1432 1501 0 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "B" 1488 1588 Hafiz Mohamed Karim ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Praha 4 "B" 1488 1588 Kučera Vladimír Šachový klub Bohnice - B 1883 1864 0 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Praha 4 "B" 1488 1588 Staněk Václav Dukla F 1600 1622 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Praha 4 "B" 1488 1588 Haase Tomáš ŠK DP Praha H - PORG 0 1268 1 soutěž
2017/2018 8 Sokol Nebušice 1521 1613 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha F 0 1899 0 soutěž
2017/2018 6 Sokol Nebušice 1521 1613 Prachař Josef GROP F 1851 1848 0 soutěž
2017/2018 5 Sokol Nebušice 1521 1613 Vejvoda Robert SNAD Kbely 0 1284 0 soutěž
2017/2018 4 Sokol Nebušice 1521 1613 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice D 0 1767 0 soutěž
2017/2018 3 Sokol Nebušice 1521 1613 Šafář Miroslav Sokol Praha Vršovice F 0 1682 ½ soutěž
2017/2018 2 Sokol Nebušice 1521 1613 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad I 0 1510 0 soutěž
2017/2018 1 Sokol Nebušice 1521 1613 Šrámek Jiří ŠO Praga Praha D 1840 1841 ½ soutěž
2017/2018 11 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Chmiel Michael DDM Praha 6 C 0 1563 0 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1585 1532 0 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Kovář Marek SK OAZA Praha G 0 0 1 soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 ŠK DP Praha E 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Kyselý Václav ŠK Viktoria Žižkov D 0 1400 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Sadil Pavel ŠK Loko Praha D 1602 1507 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 C 1521 1613 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha F 1584 1667 0 soutěž
2017/2018 10 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Ďurčat Josef SK Lokomotiva Radlice C 0 1350 1 soutěž
2017/2018 9 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Boleslav Petr GROP E 2027 1996 0 soutěž
2017/2018 8 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1502 1522 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Vít Zdeněk SK Rapid Praha A 1707 1771 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Beneš Stanislav TJ Kobylisy G 0 1482 1 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Skočková Kateřina TJ Zora Praha z.s. 1808 1805 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 0 1619 1 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Rezek Filip SK OAZA Praha F 1306 1370 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Praha 4 B 1521 1613 Vácha Martin ŠO Praga Praha E 1454 1500 1 soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 B 1628 Werner Roman ŠK DP Praha C 1682 ½ soutěž
2016/2017 9 Šachový klub Praha 4 B 1628 Píša Ivo SK Lokomotiva Radlice B 1785 ½ soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 B 1628 Rejzek Miloslav ŠK Bohnice D 1325 0 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 B 1628 Závůrka Vladimír ŠO Praga Praha C 1632 1706 0 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 B 1628 Kühnmund Ivan Steinitz - Makabi 1787 0 soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 B 1628 Brabec Jaroslav Sokol Praha Vršovice F 1611 ½ soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 B 1628 Ucháč Adam SK OAZA Praha F 1291 1 soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 B 1628 Mesmer Robert ŠO TJ Dukla Praha E 1000 ½ soutěž
2016/2017 11 Šachový klub Praha 4 C 1628 Řehák Jiří USK Praha B 1841 1834 0 soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Praha 4 C 1628 Rychtecký Pavel ŠK Teplárna Malešice 1588 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachový klub Praha 4 C 1628 Rylek Milan DDM Praha 6 C 1702 0 soutěž
2016/2017 7 Šachový klub Praha 4 C 1628 Vandas Karel ŠK Mlejn B 1707 0 soutěž
2016/2017 6 Šachový klub Praha 4 C 1628 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad G 1874 1849 0 soutěž
2016/2017 5 Šachový klub Praha 4 C 1628 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 soutěž
2016/2017 4 Šachový klub Praha 4 C 1628 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1635 1 soutěž
2016/2017 3 Šachový klub Praha 4 C 1628 Vokůrka František GROP F 1582 1 soutěž
2016/2017 2 Šachový klub Praha 4 C 1628 Charvát Karel SK OAZA Praha G 1499 1 soutěž
2016/2017 1 Šachový klub Praha 4 C 1628 Svoboda Jan ŠO Praga Praha F ½ soutěž
2016/2017 10 Šachový klub Praha 4 A 1628 Adam Rostislav Sokol Kobylisy F 1507 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 A 1628 Lukeš Martin SK OAZA Praha E 1402 1411 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 A 1628 Klubert Pavel ŠK DP Praha - EA Hotels I 1680 0 soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 A 1628 Orna Jan Sokol Praha-Kobylisy G 1399 1 soutěž
2015/2016 8 Šachový klub Praha 4 B 1628 Stankev Martin ŠK Černý Baron B 1802 1814 0 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 B 1628 Bašek Václav SK Újezd nad Lesy 1601 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový klub Praha 4 B 1628 Nepožítek Svatomír Steinitz - Makabi Praha 1851 0 soutěž
2015/2016 5 Šachový klub Praha 4 B 1628 Kvapil Jaroslav Kbelská šachová reprezentace C 1526 ½ soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 B 1628 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 1 soutěž
2015/2016 3 Šachový klub Praha 4 B 1628 Kalík Josef ŠK Mlejn B 1524 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 B 1628 Kučera Josef ŠK DP Praha - EA Hotels II 1781 1747 0 soutěž
2015/2016 9 Šachový klub Praha 4 C 1628 Kudrna Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad H 1579 1 soutěž
2015/2016 7 Šachový klub Praha 4 C 1628 Palla Ivan SK OAZA Praha H 1557 1580 ½ soutěž
2015/2016 4 Šachový klub Praha 4 C 1628 Chudáček Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1714 1752 0 soutěž
2015/2016 2 Šachový klub Praha 4 C 1628 Urbanec Richard ŠO TJ Dukla Praha F 1585 0 soutěž
2015/2016 1 Šachový klub Praha 4 C 1628 Dvořák Bohumil USK Praha B 1970 1970 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Praha 4 A 1650 Košťálek Otakar ŠK Teplárna A 1459 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Praha 4 A 1650 Fejfar Petr ŠK Mahrla Praha C 1660 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Praha 4 A 1650 Mykiska Mojmír ŠK Sokol Vyšehrad H 1435 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Praha 4 A 1650 Bára Josef GROP G 1457 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Praha 4 A 1650 Šrol Pavel ŠK Bohnice C 1844 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Praha 4 A 1650 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha F 1305 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Praha 4 A 1650 Krieger Miroslav TJ Praga Praha F 1629 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Praha 4 B 1650 Chloupek Petr Sokol Kobylisy F 1663 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Praha 4 B 1650 Novák Vratislav DDM Praha 6 C 1618 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Praha 4 B 1650 Strnad Václav ŠK Smíchov D 1635 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Praha 4 B 1650 Šípek Robert SK Loko Praha D 1439 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Praha 4 B 1650 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy A 1726 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Praha 4 B 1650 Krotký David Kbelská šachová reprezentace B 1565 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Praha 4 B 1650 Katzer Radovan Holdia DP Praha D 1821 1872 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Praha 4 B 1650 Šilhavý Josef TJ Praga Praha G 1610 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Praha 4 A 1641 Teiml Albert ŠK PORG E 1308 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Praha 4 A 1641 Kadera Daniel SK Újezd nad Lesy A 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Praha 4 A 1641 Rogach Ivan ŠK Aurora A 1100 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Praha 4 A 1641 Štross František DDM Praha 6 C 1556 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Praha 4 A 1641 Žižka Petr Bohemians Praha G 1841 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Praha 4 A 1641 Kučera Tomáš Holdia DP Praha D 1712 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Praha 4 A 1641 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1905 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Praha 4 A 1641 Adámek Stanislav ŠK Bohnice D 1363 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Praha 4 A 1641 Dolejší Zbyněk TJ Praga Praha D 1762 0 soutěž