Hráč Sedlák Josef

Sedlák Josef

User Pic
Jméno: Sedlák Josef
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1768
Elo mezinárodní: 1799
ID: 2293
FIDE ID: 386774
Rok narození: 1938
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Bohnice C 1799 1796 Šimandl Stanislav Šachový klub Praha 4 C 0 1288 ½
2019/2020 8 ŠK Bohnice C 1799 1796 Novák Milan SK Újezd nad Lesy 1907 1858 ½
2019/2020 6 ŠK Bohnice C 1799 1796 Kříž Jiří GROP - F 1750 1661 1
2019/2020 3 ŠK Bohnice C 1799 1796 Terpstra Wiep LR Expres 1803 1803 ½
2019/2020 2 ŠK Bohnice C 1799 1796 Fiala Jan Sokol Vršovice F 1674 1724 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice C 1799 1796 Rucabado Štefan Unichess F 1513 1476 ½
2019/2020 7 ŠK Bohnice A 1799 1796 Tománek Karel ŠK Mahrla C 1428 1471 1
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1799 1796 Tolar Jan Sokol Vršovice D 1588 1563 ½
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1799 1796 Blažek Miroslav Šachový klub Praha 4 A 1801 1795 ½
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1799 1796 Macoun Jiří Dukla E 1713 1776 0
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1799 1796 Rousek Jan Unichess E 1645 1679 0
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1799 1796 Homola Josef SK Rapid Praha 1623 1794 1
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1799 1796 Lipovská Viktorie Unichess Ž 0 1079 1
2019/2020 4 ŠK Bohnice B 1799 1796 Kovaĺ Michal USK Praha B 2027 ½
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1799 1796 Poš Jiří LISA A 1846 1840 ½
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1799 1796 Novotný Josef TJ Bohemians E 1714 1701 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1799 1796 Cuřín Richard SK OAZA Praha E 0 1806 ½
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1631 ½
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Novák Josef ŠK Teplárna Malešice 0 1685 ½
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Kučera Tomáš ŠK DP Praha F 1523 1633 0
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Matyska Jiří Dukla E 1900 1913 ½
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Puchmajer Pavel Sokol Praha Vršovice G 1693 1729 0
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Papírník Milan ŠO Praga Praha C 1763 1759 1
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Bunda Stepan SK Újezd nad Lesy 0 1912 1
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Votruba Ladislav TJ Pankrác G 1795 1700 1
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 Boleslav Petr GROP - E 2030 1999 0
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Skřivan Jiří ŠK Mahrla C 1723 1715 0
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Šachový klub Praha 4 "B" 1
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Ahmed Unis Sokol Nebušice 0 1250 1
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 SNAD Kbely 1
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Zoubek Tomáš ŠK Smíchov C 1463 1446 1
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Myslivec Pavel ŠK DP Praha H - PORG 0 0 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1785 1809 Hafiz Mohamed Karim ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Akhedzhak Ruslan ŠK AURORA 0 1114 1
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Macháček Otakar USK Praha A 1968 1900 0
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Kolář Dan Dukla C 1908 1900 1
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Koller Martin ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1789 0
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1863 1918 ½
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - A 1785 1809 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov B 2001 1978 ½
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 1819 1876 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1877 1879 ½
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1819 1876 Krejbich Miloslav LISA A 1949 1958 ½
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 1819 1876 Němec Jan DDM Praha 6 B 2016 1990 ½
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1819 1876 Bainhofner Jiří ŠK Praha - Smíchov B 1812 1756 1
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1819 1876 Kopecký František Šachový klub Praha 4 A 0 1879 0
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1819 1876 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha E 1892 1891 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1819 1876 Kovář Jan Sokol Praha Vršovice D 1801 1845 ½
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1819 1876 Doktor Pavel SK Lokomotiva Radlice A 1892 1817 ½
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 1819 1876 Katsap Vitaly Steinitz - Makabi 0 1467 0
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1819 1876 Ocelák Jakub Unichess E 1532 1454 0
2017/2018 11 ŠK Bohnice A 1819 1876 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1878 1889 0
2017/2018 10 ŠK Bohnice A 1819 1876 Němec Milan ŠK Loko Praha B 1978 1982 0
2017/2018 8 ŠK Bohnice A 1819 1876 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha D 1887 1882 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice A 1819 1876 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1783 1831 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice A 1819 1876 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace A 1814 1818 0
2017/2018 3 ŠK Bohnice A 1819 1876 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov B 1841 1874 ½
2017/2018 2 ŠK Bohnice A 1819 1876 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1950 1944 ½
2017/2018 1 ŠK Bohnice A 1819 1876 Němec Stanislav ŠK DP Praha C - VŠFS I 1913 1901 1
2017/2018 10 ŠK Bohnice C 1819 1876 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1799 1796 1
2017/2018 9 ŠK Bohnice C 1819 1876 Přibylová Růžena ŠK DP Praha G 1874 1830 ½
2017/2018 5 ŠK Bohnice C 1819 1876 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha G 1903 1925 0
2017/2018 3 ŠK Bohnice C 1819 1876 Hroděj Karel ŠK Praha - Smíchov D 0 1700 ½
2017/2018 2 ŠK Bohnice C 1819 1876 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna Malešice 1820 1826 1
2017/2018 1 ŠK Bohnice C 1819 1876 Židů Jan ŠK Mlejn A 1913 1901 0
2016/2017 11 ŠK Bohnice B 1933 1933 Klement Václav ŠK Praha - Smíchov B 1000 1
2016/2017 10 ŠK Bohnice B 1933 1933 Mach Jan TJ Bohemians Praha F 1802 1802 1
2016/2017 9 ŠK Bohnice B 1933 1933 Havrlík Pavel SK Lokomotiva Radlice A 1836 1813 1
2016/2017 8 ŠK Bohnice B 1933 1933 Jandovský Viktor TJ Pankrác E 2121 2120 ½
2016/2017 7 ŠK Bohnice B 1933 1933 Wadura Robert Unichess E 1728 1756 1
2016/2017 6 ŠK Bohnice B 1933 1933 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace B 1762 1
2016/2017 5 ŠK Bohnice B 1933 1933 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov C 1845 1902 ½
2016/2017 4 ŠK Bohnice B 1933 1933 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice D 1934 1887 1
2016/2017 3 ŠK Bohnice B 1933 1933 Macoun Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1885 1
2016/2017 2 ŠK Bohnice B 1933 1933 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla Praha B 1795 1743 0
2016/2017 1 ŠK Bohnice B 1933 1933 Kučera Josef ŠK DP Praha B 1781 1747 0
2016/2017 11 ŠK Bohnice A 1933 1933 Kalaidzidis Mikis Sokol Kobylisy D 1550 ½
2016/2017 10 ŠK Bohnice A 1933 1933 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1942 1947 ½
2016/2017 9 ŠK Bohnice A 1933 1933 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 0
2016/2017 7 ŠK Bohnice A 1933 1933 Budinský Petr ŠK DP Praha - VŠFS II 1921 1970 ½
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1933 1933 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 0
2016/2017 10 ŠK Bohnice C 1933 1933 Celba Pavel TJ Pankrác G 1708 1742 0
2016/2017 9 ŠK Bohnice C 1933 1933 Veselý Jaroslav USK Praha C 1785 ½
2016/2017 8 ŠK Bohnice C 1933 1933 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha D 1800 1843 0
2016/2017 7 ŠK Bohnice C 1933 1933 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha G 1854 1716 0
2016/2017 6 ŠK Bohnice C 1933 1933 Novotný Lubomír ŠK Praha - Smíchov D 1927 1928 ½
2016/2017 5 ŠK Bohnice C 1933 1933 Klubert Pavel ŠK DP Praha - EA Hotels II 1680 1
2016/2017 4 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1796 ½
2016/2017 3 ŠK Bohnice C 1933 1933 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1870 1837 1
2016/2017 1 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kříž Pavel Sokol Kobylisy F 1979 1936 ½
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1799 1768 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha A 1738 1807 0
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1799 1768 Černý Karel Kbel.šach. reprezentace A 1840 1819 0
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1799 1768 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov B 1843 1868 ½
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1799 1768 Tyle Vladimír SK OAZA Praha B 1913 1913 ½
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1799 1768 Němec Stanislav ŠK DP Praha C - VŠFS I 1851 1850 1
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1933 1933 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 1
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1933 1933 Daňhel Jaroslav ŠK DP Praha - VŠFS II 1976 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1933 1933 Slavík Petr TJ Praga Praha C 1733 1818 ½
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1933 1933 Škába Ladislav TJ Praga Praha D 1674 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1933 1933 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1950 1961 0
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1933 1933 Bobek Daniel ŠK Praha - Smíchov B 1768 1835 1
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1933 1933 Kudela Stanislav Sokol Praha Vršovice D 1845 1876 ½
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 1933 1933 Vozábal Petr GROP Classical Chess 1897 1
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 1933 1933 Pokorný Pavel ŠK Praha - Smíchov A 1832 1828 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1933 1933 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 ½
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1933 1933 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 0
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1933 1933 Třešňák Filip ŠK DP Praha - VŠFS I 1964 1977 0
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1933 1933 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1912 1926 0
2015/2016 11 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kříž Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1979 1936 1
2015/2016 9 ŠK Bohnice C 1933 1933 Krumphanzl Vlastimil TJ Bohemians Praha G 1757 1805 ½
2015/2016 8 ŠK Bohnice C 1933 1933 Řehák Jiří USK Praha C 1841 1834 ½
2015/2016 6 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kozák Martin ŠK Dopravní podnik Praha C 1847 1909 ½
2015/2016 5 ŠK Bohnice C 1933 1933 Přibylová Sofie ŠK PORG Praha 1853 1902 1
2015/2016 4 ŠK Bohnice C 1933 1933 Voršilka Jiří SK OAZA Praha G 1617 1614 ½
2015/2016 3 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kozel Miroslav Unichess G 1846 1865 1
2015/2016 2 ŠK Bohnice C 1933 1933 Kočí Martin SK Lokomotiva Radlice C 1814 1796 ½
2015/2016 1 ŠK Bohnice C 1933 1933 Hromas Jan Viktoria Žižkov D 1807 0
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1771 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1865 1859 ½
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1771 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1780 0
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1771 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 ½
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1771 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1893 1882 1
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1771 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 ½
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1771 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 2032 2060 0
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1771 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy C 1773 1917 0
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1771 Krejbich Miloslav SK LISA A 2006 2010 ½
2014/2015 11 ŠK Bohnice A 1771 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 ½
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1771 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1828 1
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1771 Veselý Jaroslav USK Praha A 1755 ½
2014/2015 7 ŠK Bohnice A 1771 Líška Milan SK Loko Praha B 1866 ½
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1771 Soukal Roman Viktoria Žižkov B 1929 1922 1
2014/2015 9 ŠK Bohnice C 1771 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice C 2082 2054 0
2014/2015 8 ŠK Bohnice C 1771 Porteš Pavel ŠK Mlejn B 1766 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice C 1771 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1694 1713 0
2014/2015 5 ŠK Bohnice C 1771 Papírník Milan TJ Praga Praha F 1699 1
2014/2015 4 ŠK Bohnice C 1771 Kostlivý Miroslav ŠK Teplárna A 1916 ½
2014/2015 3 ŠK Bohnice C 1771 Festa Samuele ŠK Mahrla Praha C ½
2014/2015 2 ŠK Bohnice C 1771 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1775 1848 0
2014/2015 1 ŠK Bohnice C 1771 Barabas Aleš GROP G 1811 1859 1
2013/2014 11 ŠK Bohnice B 1812 Papírník Milan TJ Praga Praha C 1716 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1812 Fiala Jan Sokol Praha-Vršovice D 1792 ½
2013/2014 8 ŠK Bohnice B 1812 Šimáček Ivan Steinitz-Makabi A 1528 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1812 Janda Jiří ŠK Černý Baron B 1752 ½
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1812 Trochta Vojtěch ŠK PORG C 1764 1804 0
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 1812 Šafránek David DDM Praha 6 B 1705 1768 0
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1812 Ucháč Jakub SK OAZA Praha D 1438 1
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 1812 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1925 1907 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice B 1812 Vojta Ladislav SK Lokomotiva Radlice B 1420 ½
2013/2014 1 ŠK Bohnice B 1812 Volejník Pavel Sokol Praha-Kobylisy D 1917 1
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1812 Hykš Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1934 1916 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 1812 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1874 1885 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice C 1812 Koreček Michail SK OAZA Praha F 1702 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice C 1812 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad H 1789 1855 ½
2013/2014 5 ŠK Bohnice C 1812 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice C 1642 1
2013/2014 3 ŠK Bohnice C 1812 Sochor Martin Bohemians Praha F 1898 1904 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice C 1812 Volejník Pavel Sokol Praha-Kobylisy F 1917 0
2013/2014 1 ŠK Bohnice C 1812 Porteš Pavel ŠK Smíchov D 1724 0