Hráč Krejčová Kateřina

Krejčová Kateřina

User Pic
Jméno: Krejčová Kateřina
Oddíl: TJ Sparta Kutná Hora
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1911
Elo mezinárodní: 1918
ID: 14465
FIDE ID: 323993
Rok narození: 1985
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny D 1931 1924 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1968 1993 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny D 1931 1924 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 0
2011/2012 10 TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 Špaček Libor TJ Dvůr Králové n. Labem 2191 2166 0
2011/2012 9 TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 Kouba Václav DDM Třebechovice p. Orebem 1849 1853 1
2011/2012 8 TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1784 1901 0
2011/2012 7 TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1808 1841 0
2011/2012 6 TJ Sokol Hradec Králové 1968 1953 Zvěřina Jan TJ Slavia Hradec Králové C 1926 1905 0
2010/2011 11 Sokol Hradec Králové 1962 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 1
2010/2011 8 Sokol Hradec Králové 1962 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1918 ½
2010/2011 7 Sokol Hradec Králové 1962 Jirásek Pavel ŠK Polymar Lípa A 2264 0
2010/2011 6 Sokol Hradec Králové 1962 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 ½
2010/2011 4 Sokol Hradec Králové 1962 Štěpán Michal Slovan Broumov 2052 1
2010/2011 2 Sokol Hradec Králové 1962 Baláž René TJ Jiskra Hořice A 2079 0
2010/2011 10 Stadion Kutná Hora 1962 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem "B" 2176 0
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 1
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 0
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1851 1
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny D"" 1961 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2192 ½
2009/2010 11 Sokol Hradec Králové 1961 Fuchs František TJ Dvůr Králové nad Labem B 1977 ½
2009/2010 9 Sokol Hradec Králové 1961 Málek Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1820 1
2009/2010 7 Sokol Hradec Králové 1961 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1692 ½
2009/2010 3 Sokol Hradec Králové 1961 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1694 0
2008/2009 11 Sokol Hradec Králové 1939 Bažant Zdeněk Slovan Broumov B 1943 ½
2008/2009 10 Sokol Hradec Králové 1939 Hepnar David TJ Sokol Vrchoviny A 1778 0
2008/2009 9 Sokol Hradec Králové 1939 Pyka Roman TJ Hronov A 2075 1
2008/2009 8 Sokol Hradec Králové 1939 Slavík Libor DDM Třebechovice 1862 1
2008/2009 5 Sokol Hradec Králové 1939 Vochozka Jindřich Slavia Hradec Králové D 1837 1
2008/2009 2 Sokol Hradec Králové 1939 Burdilák Milan Sokol Červený Kostelec A 1839 0
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny D 1939 Bartoš Martin TJ ŠO a DDM Chrudim B 1733 1
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny D 1939 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 ½
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny D 1939 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1938 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny D 1939 Petruň Milan TJ Lanškroun 1974 ½
2006/2007 9 Praga Praha A 1999 Dlábek Emil Sokol Vršovice B 2181 0
2006/2007 4 Praga Praha A 1999 Hašek Václav Sokol Tábor B 2085 0
2006/2007 2 Praga Praha A 1999 Mrňa Vladimír Praga Praha B 2007 0
2006/2007 1 Praga Praha A 1999 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 C 2081 0
2005/2006 9 Kutná Hora 2033 Lizner Milan Říčany B 2100 0
2005/2006 8 Kutná Hora 2033 Franc Lubor Kolín B 1899 0
2005/2006 7 Kutná Hora 2033 Vojta Tomáš Vlašim 2301 0
2005/2006 6 Kutná Hora 1918 1911 Vinklárek Ondřej Sendražice 2148 2158 0
2005/2006 5 Kutná Hora 2033 Doležal Karel Poděbrady 2030 ½
2005/2006 4 Kutná Hora 2033 Malý Filip Říčany C 2031 1
2005/2006 3 Kutná Hora 2033 Pankovič Ján SE Ml.Boleslav C 1968 1
2005/2006 2 Kutná Hora 2033 Hora Milan Nymburk 2113 0
2005/2006 1 Kutná Hora 2033 Fialka Miroslav Brodce 2128 1
2004/2005 11 TJ Dvůr Králové 2024 Novák Luděk ŠK Lípa B 1985 0
2004/2005 10 TJ Dvůr Králové 2024 Jiruše Josef Jiskra Hořice v P. 2127 0
2004/2005 9 TJ Dvůr Králové 2024 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1915 1
2004/2005 7 TJ Dvůr Králové 2024 Kopec Mariusz Panda Rychnov B 0
2004/2005 6 TJ Dvůr Králové 2024 Gogela Jan TJ Hronov 1927 1
2004/2005 5 TJ Dvůr Králové 2024 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2179 0
2004/2005 3 TJ Dvůr Králové 2024 Štěpán Michal Slovan Broumov 1977 0
2004/2005 2 TJ Dvůr Králové 2024 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2092 0
2004/2005 1 TJ Dvůr Králové 2024 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1924 1
2004/2005 11 Stadion Kutná Hora 2024 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2313 0
2004/2005 10 Stadion Kutná Hora 2024 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2225 1
2004/2005 9 Stadion Kutná Hora 2024 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 0
2004/2005 7 Stadion Kutná Hora 2024 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 ½
2004/2005 6 Stadion Kutná Hora 2024 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2210 1
2004/2005 5 Stadion Kutná Hora 2024 Moravec Michal Sokol Kolín B 2311 0
2004/2005 4 Stadion Kutná Hora 2024 Buchar Petr Sklípek Spartak Vrchlabí 2039 ½
2004/2005 3 Stadion Kutná Hora 2024 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 0
2004/2005 2 Stadion Kutná Hora 2024 Velecký Viktor Panda Rychnov nad Kněžnou 2142 ½
2004/2005 1 Stadion Kutná Hora 2024 Procházka Dalibor TJ Praga Praha 2138 0
2003/2004 13 TJ Dvůr Králové nad Labem Chalupecký Vladimír DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 12 TJ Dvůr Králové nad Labem Prouza Pavel Jiskra Jaroměř 1
2003/2004 11 TJ Dvůr Králové nad Labem Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 1
2003/2004 10 TJ Dvůr Králové nad Labem Baláž René Jiskra Hořice v Podkrkonoší ½
2003/2004 9 TJ Dvůr Králové nad Labem Pražák Luděk Sokol Náchod ½
2003/2004 8 TJ Dvůr Králové nad Labem Lukša Aleš ŠK Lípa B 0
2003/2004 7 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Šmíd Jaroslav ŠK Lípa A 2046 ½
2003/2004 6 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2138 ½
2003/2004 5 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Miler Jan Slovan Broumov 1878 1
2003/2004 4 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1901 ½
2003/2004 3 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Zatloukal Václav Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 1878 1
2003/2004 2 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Duczynski Petr Sokol Nová Paka 2034 ½
2003/2004 1 TJ Dvůr Králové nad Labem 1826 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1900 1