Hráč Černý Vlastimil

Černý Vlastimil

User Pic
Jméno: Černý Vlastimil
Oddíl: TJ Baník Sokolov ŠO
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1478
Elo mezinárodní: 1602
ID: 41966
FIDE ID: 23702699
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 Tichý Josef TJ Sp.Horní Slavkov 1597 1634 ½
2018/2019 8 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1631 1647 ½
2018/2019 7 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 Kohout Jiří AVZO Frant. Lázně A 1653 1644 0
2018/2019 6 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role A 1656 1698 0
2018/2019 5 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1478 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1617 1
2018/2019 4 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1460 Bambousek Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1605 1607 1
2018/2019 2 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1460 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary A 1809 1780 ½
2018/2019 1 TJ Baník Sokolov ŠO A 0 1460 Most Zdeněk TJ Baník Habartov A 2008 2012 0
2017/2018 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Macht Dominik ŠK Valdštejn Cheb C 0 1096 1
2017/2018 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Hroch Jiří KŠ Tietz E 2085 2057 0
2017/2018 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Vojíř Václav ŠK Spartak CHodov B 1114 1179 1
2017/2018 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín B 0 1425 1
2017/2018 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1685 1690 ½
2017/2018 4 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Kolář Jiří KŠ Tietz F 0 0 ½
2017/2018 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Bojtár Petr ŠK Caissa Nová Role B 0 1280 1
2017/2018 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 0 1429 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1661 ½
2016/2017 11 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Kohout René TJ Jiskra Aš 1467 1
2016/2017 10 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1000 0
2016/2017 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Most Zdeněk TJ Olympie Hroznětín 2031 2016 0
2016/2017 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz D 1283 1
2016/2017 7 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1443 1443 0
2016/2017 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Maťha Josef ŠK Global Sokolov 1577 ½
2016/2017 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 ½
2016/2017 1 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Srp Pavel TJ Sokol Teplá 1
2015/2016 11 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Růžičková Helena TJ Tašovice B 1538 1472 ½
2015/2016 9 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Kaválek Jiří TJ Ostrov B 1422 1
2015/2016 8 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 0
2015/2016 6 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1768 ½
2015/2016 3 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Černoch Vladislav ŠK Karlovy Vary C 1666 1
2015/2016 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 1605 1
2014/2015 6 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz F 1250 0
2014/2015 5 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 0
2014/2015 3 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1672 0
2014/2015 2 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1922 1757 ½
2014/2015 1 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov C 1277 0
2014/2015 5 TJ Baník Sokolov ŠO B 1000 Friesecký Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1684 1608 ½
2014/2015 2 TJ Baník Sokolov ŠO B 1000 Suljakovič Ibrišim TJ Tašovice B 1000 0
2013/2014 11 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Ordoš Aleš Karlovarský šachklub Tietz E 1100 ½
2013/2014 10 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Doboš Miloslav TJ Olympie Hroznětín B 1000 0
2013/2014 9 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Zícha Radoslav ŠK Spartak Chodov C 1392 ½
2013/2014 8 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Heinrich Martin TJ Jiskra Aš B 1000 0
2013/2014 6 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Beranová Karin ŠK Karlovy Vary C 1366 1
2013/2014 5 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín C 1457 1
2013/2014 4 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Střela Petr TJ Tašovice B 1595 0
2013/2014 3 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov B 1523 0
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1598 ½
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov ŠO C 1000 Nouri Ali ŠK K-servis Cheb 1000 0
2013/2014 9 TJ Baník Sokolov B 1000 Kvasňovský Pavel Spartak Horní Slavkov 0
2013/2014 2 TJ Baník Sokolov B 1000 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary B 1000 0
2013/2014 1 TJ Baník Sokolov B 1000 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1556 ½