Hráč Tiller Jaroslav

Tiller Jaroslav

User Pic
Jméno: Tiller Jaroslav
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: -
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2090
ID: 487
FIDE ID: 4658264
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb A 2090 0 Burč Zdeněk AVZO Frant. Lázně A 1862 1897 1
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 2090 0 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role A 1968 1975 1
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb A 2090 0 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO A 1907 1918 ½
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín A 1969 1975 ½
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary B 2123 2112 1
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2140 2150 ½
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Zbořil Jaroslav ŠK Spartak Chodov A 1907 1918 ½
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1894 1874 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary D 2006 1903 0
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 2090 0 Kačírek Jakub TJ Sokol Teplá 1387 1574 ½
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 2093 0 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1764 ½
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 2100 0 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1920 1912 ½
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 2081 0 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1945 1955 1
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 2081 0 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1943 1929 ½
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 2081 0 Radics Robert ŠK Spartak Chodov 1787 1789 ½
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1926 1952 1
2017/2018 9 Šachový klub Valdštejn Cheb A 2081 0 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1931 1915 ½
2017/2018 8 Šachový klub Valdštejn Cheb A 2081 0 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2024 1999 1
2017/2018 7 Šachový klub Valdštejn Cheb A 2093 0 Šimandl Libor TJ Ostrov 1856 1912 ½
2017/2018 5 Šachový klub Valdštejn Cheb A 2100 0 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role A 2362 2344 0
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 2145 2152 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2197 2195 0
2016/2017 9 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov 1879 1933 ½
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 1749 1
2016/2017 4 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Mestl Martin TJ Olympie Hroznětín 1842 1881 ½
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz D 2074 2054 1
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Ehlich Vladislav TJ Tašovice B 1867 1909 1
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 1989 1980 ½
2015/2016 10 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Soukup Jiří ŠK Caissa Nová Role 2385 2330 ½
2015/2016 9 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary B 2182 2151 ½
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Folta Václav AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1964 2002 ½
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz B 2152 2138 ½
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Ungr Daniel TJ Baník Habartov A 2122 2121 ½
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb A 2145 2152 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 2063 2037 ½
2015/2016 6 ŠK Valdštejn Cheb B 2145 2152 Skokov Jaroslav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1283 1
2014/2015 7 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov B 1835 1
2014/2015 6 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Šimandl Libor TJ Ostrov B 1919 1919 ½
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Vanko Jiří TJ Tašovice B 1976 1976 ½
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš A 1913 1941 ½
2014/2015 3 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary B 1991 1958 1
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz D 1801 1840 ½
2014/2015 1 ŠK K-servis Cheb A 2152 2152 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 1998 1987 ½
2013/2014 6 AVZO Františkovy Lázně 2154 2095 Nový Daniel Karlovarský šachklub C 1995 1987 ½
2013/2014 5 AVZO Františkovy Lázně 2154 2095 Maglia Pavel TJ Tašovice 2028 1982 ½
2013/2014 1 AVZO Františkovy Lázně 2154 2095 Dub Miroslav TJ Baník Habartov 1935 1971 1
2013/2014 3 AVZO Františkovy Lázně 2154 2095 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1727 1785 1
2012/2013 9 AVZO Františkovy Lázně 2095 Mestl Martin ŠK Spartak Chodov 1849 1892 ½
2012/2013 8 AVZO Františkovy Lázně 2095 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov B 1965 1945 1
2012/2013 7 AVZO Františkovy Lázně 2095 Maglia Pavel ŠK Karlovy Vary B 2044 2005 ½
2012/2013 5 AVZO Františkovy Lázně 2095 Vojtěch Jaroslav ŠK Mariánské Lázně 2054 2059 0
2012/2013 4 AVZO Františkovy Lázně 2095 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1681 1659 1
2012/2013 3 AVZO Františkovy Lázně 2095 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2073 2006 1
2012/2013 2 AVZO Františkovy Lázně 2095 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2039 1
2012/2013 1 AVZO Františkovy Lázně 2095 Bajcár Tomáš TJ Jiskra Aš 1983 1
2011/2012 9 AVZO Františkovy Lázně 2095 Dub Miroslav Baník Habartov B 1945 1983 1
2011/2012 8 AVZO Františkovy Lázně 2095 Mestl Martin Spartak Chodov 1785 0
2011/2012 7 AVZO Františkovy Lázně 2095 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1923 1
2011/2012 5 AVZO Františkovy Lázně 2095 Heinrich František TJ Jiskra Aš 1829 ½
2011/2012 2 AVZO Františkovy Lázně 2095 Molnár Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1790 1824 1
2010/2011 9 Lokomotiva Cheb A 2095 Hlaváč Rudolf TJ Tašovice 2103 ½
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb A 2095 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz C 2064 1
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 2095 Dub Miroslav Baník Habartov A 1938 ½
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb A 2095 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2141 ½
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb A 2095 Vanko Jiří ŠK Global Sokolov A 2039 1
2010/2011 9 AVZO Františkovy Lázně 2095 Vítek Václav ŠK Mariánské Lázně 2009 ½
2010/2011 8 AVZO Františkovy Lázně 2095 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1817 ½
2010/2011 7 AVZO Františkovy Lázně 2095 Kvěš Martin TJ Baník Hexion Sokolov C 1771 1
2010/2011 5 AVZO Františkovy Lázně 2095 Šimandl Libor TJ Ostrov 1911 1
2010/2011 4 AVZO Františkovy Lázně 2095 Koller Martin Spartak Chodov 1702 1
2010/2011 3 AVZO Františkovy Lázně 2095 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín 1617 1
2010/2011 2 AVZO Františkovy Lázně 2095 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1934 ½
2010/2011 1 AVZO Františkovy Lázně 2095 Gruss Horst ŠK Global Sokolov B 2016 1
2009/2010 11 AVZO Františkovy Lázně 2085 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov B 2060 ½
2009/2010 10 AVZO Františkovy Lázně 2085 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1933 1
2009/2010 9 AVZO Františkovy Lázně 2085 Maglia Pavel TJ Tašovice B 1985 1
2009/2010 7 AVZO Františkovy Lázně 2085 Dub Miroslav Baník Habartov B 1946 ½
2009/2010 5 AVZO Františkovy Lázně 2085 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary C 1920 1
2009/2010 4 AVZO Františkovy Lázně 2085 Priesol Tomáš Spartak Chodov 1805 ½
2009/2010 2 AVZO Františkovy Lázně 2085 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1913 1
2008/2009 7 AVZO Františkovy Lázně 2078 Lavička Miroslav Spartak Horní Slavkov 1895 1
2008/2009 3 AVZO Františkovy Lázně 2078 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1915 1
2008/2009 2 AVZO Františkovy Lázně 2078 Štádler Pavel ŠK Karlovy Vary A 1922 ½
2008/2009 1 AVZO Františkovy Lázně 2078 Krupař Petr TJ Tašovice A 1766 1
2007/2008 9 Lokomotiva Cheb 2084 Postl Petr Tietz Karlovy Vary B 1794 1
2007/2008 7 Lokomotiva Cheb 2084 Folta Jaroslav TJ Slavoj Kynšperk 1909 ½
2007/2008 6 Lokomotiva Cheb 2084 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2087 0
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb 2084 Delitzsch Jürgen AVZO Františkovy Lázně ½
2007/2008 1 Lokomotiva Cheb 2084 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov B 2092 ½
2006/2007 8 Lokomotiva Cheb 2076 Kratochvíl Jakub Baník Chemacryl Sokolov B 2050 1
2006/2007 7 Lokomotiva Cheb 2076 Delitzsch Jürgen AVZO Františkovy Lázně 0
2006/2007 5 Lokomotiva Cheb 2076 Ungr Daniel Baník Habartov 2117 ½
2006/2007 4 Lokomotiva Cheb 2076 Hlaváč František ŠK Global Sokolov 2044 ½
2006/2007 3 Lokomotiva Cheb 2076 Kovář Petr Spartak Horní Slavkov 2095 ½
2005/2006 3 Loko Most F"" 2052 Hořan Tomáš Loko Most E"" 1785 0
2005/2006 9 Lokomotiva Cheb 2052 Ungr Daniel BCH Sokolov 2136 1
2005/2006 8 Lokomotiva Cheb 2052 Delitzsch Juergen AVZO Fr.Lázně 2213 ½
2005/2006 6 Lokomotiva Cheb 2052 Postl Petr Tietz K.Vary B 2034 1
2005/2006 5 Lokomotiva Cheb 2052 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1881 1
2005/2006 4 Lokomotiva Cheb 2052 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2125 ½
2005/2006 1 Lokomotiva Cheb 2052 Gruss Horst Global Sokolov 1987 ½
2004/2005 9 Lokomotiva Cheb 2048 Vojtěch Jaroslav AVZO Fr.Lazne 2141 0
2004/2005 8 Lokomotiva Cheb 2048 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 1
2004/2005 6 Lokomotiva Cheb 2048 Musil Miroslav Tietz K.Vary B 1786 1
2004/2005 5 Lokomotiva Cheb 2048 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1923 ½
2004/2005 1 Lokomotiva Cheb 2048 Ungr Daniel Banik Eastman 2109 ½
2003/2004 8 Lokomotiva Cheb 2064 Skoupý Jiří KŠ Tietz B 1896 0
2003/2004 7 Lokomotiva Cheb 2064 Kohl Jaroslav AVZO Fr.Lázně 1951 ½
2003/2004 6 Lokomotiva Cheb 2064 Chura Michal Sp.Horní Slavkov 1896 1
2003/2004 2 Lokomotiva Cheb 2064 Tomandl Vladimír TJ Ostrov 1907 1