Hráč Kučera Tomáš

Kučera Tomáš

User Pic
Jméno: Kučera Tomáš
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1620
Elo mezinárodní: 1515
ID: 2586
FIDE ID: 383872
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Kovář Zdeněk Unichess G 1776 1717 ½
2019/2020 7 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Stanke Petr SK OAZA Praha F 1611 1579 0
2019/2020 6 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Košťál Zdislav ŠK Loko Praha D 1649 1661 0
2019/2020 5 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Terpstra Wiep Šachový klub Praha 4 B 1803 1803 ½
2019/2020 4 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Vojta Ladislav LR AAA 1434 1369 1
2019/2020 3 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Mesmer Robert Dukla F 0 1726 ½
2019/2020 2 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Gubin Michail ŠK Smíchov B 1739 1651 0
2019/2020 1 ŠK DP Praha F - UniCredit 1515 1631 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha E 0 1633 ½
2018/2019 11 ŠK DP Praha E - VŠFS 1523 1633 Železný Jan Kbel.šach. reprezentace A 1751 1751 0
2018/2019 11 ŠK DP Praha F 1523 1633 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1599 1625 0
2018/2019 9 ŠK DP Praha F 1523 1633 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 1
2018/2019 8 ŠK DP Praha F 1523 1633 Mihál Sergej GROP - E 1851 1908 1
2018/2019 4 ŠK DP Praha F 1523 1633 Židů Jan ŠK Mlejn B 1884 1905 0
2018/2019 3 ŠK DP Praha F 1523 1633 Richtr Karel Dukla E 1853 1808 0
2018/2019 2 ŠK DP Praha F 1523 1633 Nývlt Vlastimil Sokol Praha Vršovice G 0 1721 ½
2018/2019 1 ŠK DP Praha F 1523 1633 Papírník Milan ŠO Praga Praha C 1763 1762 1
2017/2018 11 ŠK DP Praha E 1523 1625 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad H 1768 1780 0
2017/2018 10 ŠK DP Praha E 1523 1625 Martinovský Václav ŠK Loko Praha D 0 0 1
2017/2018 9 ŠK DP Praha E 1523 1625 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1812 1756 0
2017/2018 8 ŠK DP Praha E 1523 1625 Keprta Stanislav TJ Bohemians Praha F 1886 1882 ½
2017/2018 7 ŠK DP Praha E 1523 1625 Kaprálek Martin DDM Praha 6 C 0 1651 1
2017/2018 4 ŠK DP Praha E 1523 1625 Rezek Filip SK OAZA Praha G 1316 1370 ½
2017/2018 3 ŠK DP Praha E 1523 1625 Vosecký Martin Sokol Praha Vršovice G 0 0 1
2017/2018 1 ŠK DP Praha E 1523 1625 Chromovský Hynek ŠK Viktoria Žižkov D 1707 1696 1
2016/2017 10 �K DP Praha C 1515 1620 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1831 1812 0
2016/2017 9 �K DP Praha C 1515 1620 Novák Viktor �K Sokol Vy�ehrad I 1692 1664 ½
2016/2017 8 �K DP Praha C 1515 1620 Leština Petr �K PORG Praha 0 1354 1
2016/2017 7 �K DP Praha C 1515 1620 Hampl Bohumil �K Bohnice D 1339 1365 1
2016/2017 3 �K DP Praha C 1515 1620 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1525 1536 ½
2016/2017 2 �K DP Praha C 1515 1620 Malijevský Anatol �O TJ Dukla Praha E 1630 1669 1
2016/2017 11 �K DP Praha B 1515 1620 Drahorádová Zuzana TJ Bohemians Praha F 1683 1721 1
2016/2017 10 �K DP Praha B 1515 1620 Smolka Josef SK Lokomotiva Radlice A 1762 1786 ½
2016/2017 9 �K DP Praha B 1515 1620 Vrtal Vlastimil TJ Pankr�c E 1927 1952 ½
2016/2017 8 �K DP Praha B 1515 1620 Unichess E 1
2016/2017 6 �K DP Praha B 1515 1620 Schlögl David �K Viktoria �i�kov C 0 1291 ½
2016/2017 4 �K DP Praha B 1515 1620 Macoun Jiří �O TJ Dukla Praha D 1718 1752 0
2016/2017 3 �K DP Praha B 1515 1620 Fejfar Petr �K Mahrla Praha B 0 1581 ½
2016/2017 2 �K DP Praha B 1515 1620 Vogl František �K Praha - Sm�chov B 1575 1620 1
2016/2017 1 �K DP Praha B 1515 1620 Čižmár Štefan �K Bohnice B 1716 1650 ½
2015/2016 11 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Palla Marek SK OAZA Praha G 1191 1211 1
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Skřivánek Roman Unichess G 1291 1
2015/2016 9 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Pilař Radek SK Lokomotiva Radlice C 1689 1646 1
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Kalaidzidis Mikis Sokol Praha-Kobylisy F 1550 ½
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Čižmárová Zdena ŠK Bohnice C 1590 ½
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Procházka Ivan USK Praha C 1725 ½
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha C 1696 1636 Flusser Michal TJ Praga Praha E 1497 ½
2015/2016 9 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron B 1811 0
2015/2016 8 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Kühnmund Ivan Steinitz - Makabi Praha 1787 ½
2015/2016 7 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Voršilka Jiří SK OAZA Praha F 1617 1614 ½
2015/2016 6 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha C 1919 1897 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad I 1648 ½
2015/2016 4 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1695 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Vojtíšek Miloš Kbelská šachová reprezentace C 1727 1749 0
2015/2016 1 ŠK DP Praha - EA Hotels II 1636 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 B 1549 ½
2014/2015 10 Holdia DP Praha D 1696 1686 Kobr Vladimír TJ Praga Praha G 1546 1
2014/2015 9 Holdia DP Praha D 1696 1686 Orna Jan Sokol Kobylisy F 1430 ½
2014/2015 8 Holdia DP Praha D 1696 1686 Kokštein Vlastimil DDM Praha 6 C 1472 1
2014/2015 7 Holdia DP Praha D 1696 1686 Zlesáková Rebeka ŠK PORG A 1000 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha D 1696 1686 Pospíšil Pavel ŠK Smíchov D 1250 ½
2014/2015 3 Holdia DP Praha D 1696 1686 Vaško Pavel Bohemians Praha G 1571 ½
2014/2015 1 Holdia DP Praha D 1696 1686 Černý Karel Kbelská šachová reprezentace B 1761 ½
2014/2015 8 Holdia DP Praha C 1696 1686 Musil Miroslav TJ Praga Praha A 2001 1982 0
2013/2014 9 Holdia DP Praha D 1712 Chvátal Zdeněk SK Újezd nad Lesy A 1000 1
2013/2014 8 Holdia DP Praha D 1712 Šalom Jaroslav ŠK Mlejn A 1905 ½
2013/2014 7 Holdia DP Praha D 1712 Adámek Stanislav ŠK Bohnice D 1363 1
2013/2014 6 Holdia DP Praha D 1712 Kuchta Jiří TJ Praga Praha D 1671 1
2013/2014 5 Holdia DP Praha D 1712 Lavrinčík Radek ŠK PORG E 1343 1
2013/2014 4 Holdia DP Praha D 1712 Sedláčková Janka ŠK Praha 4 A 1641 1
2013/2014 3 Holdia DP Praha D 1712 Bystrickiy Daniil ŠK Aurora A 0
2013/2014 2 Holdia DP Praha D 1712 Kokštein Vlastimil DDM Praha 6 C 1492 1
2013/2014 1 Holdia DP Praha D 1712 Kozbert Tomáš Bohemians Praha G 1604 1611 1