Hráč Bršťák Ondřej

Bršťák Ondřej

User Pic
Jméno: Bršťák Ondřej
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1741
Elo mezinárodní: 1744
ID: 17559
FIDE ID: 23702680
Rok narození: 1990
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1727 1746 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1729 1692 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1746 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín B 1782 1741 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1746 Radics Robert ŠK Spartak Chodov A 1808 1822 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1746 Tomaščín Petr TJ Baník Habartov B 0 1778 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1741 Čornyj Milan TJ Ostrov 1681 1648 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1725 1741 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1643 1639 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1725 1741 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 0 1639 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1725 1741 KŠ Tietz Karlovy Vary D 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Valdštějn Cheb A 1727 1746 Hajšman Martin KŠ Tietz C 1676 1650 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštějn Cheb A 1739 1746 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov A 1487 1487 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštějn Cheb A 1725 1741 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov A 1616 1610 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1725 1750 Kopecký František TJ Tašovice A 1730 1721 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1759 1750 Ornet Tomáš ŠK Caissa Nová Role A 1632 1665 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1759 1750 Postl Petr KŠ Tietz Karlovy Vary C 2024 1920 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1739 1739 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary A 1748 1751 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb A 1739 1739 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1731 1805 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb A 0 1631 Kuttner Jaromír TJ Sp.Horní Slavkov 1514 1489 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb B 1725 1750 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 0 1576 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1750 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1775 1795 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1750 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1745 1747 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1750 Čornyj Milan TJ Ostrov 1681 1646 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1739 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov 1883 1868 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1739 Vávra David ŠK Spartak Chodov A 1733 1736 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1739 1739 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary D 1659 1681 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 0 1306 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Kasal Radek TJ Baník Habartov B 1696 1705 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1675 1688 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1784 1742 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1610 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1745 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1632 Vojíř Václav ŠK Spartak Chodov 1114 1179 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Valdštejn Cheb B 0 1634 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 0 1661 0 soutěž
2017/2018 5 Šachový klub Valdštejn Cheb A 0 1632 Ďurovič Karel ŠK Caissa Nová Role A 0 0 1 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 0 1632 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1944 1907 0 soutěž
2017/2018 2 Šachový klub Valdštejn Cheb A 0 1632 Chlumský Petr AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1612 1559 0 soutěž
2017/2018 1 Šachový klub Valdštejn Cheb A 0 1634 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz B 2096 2066 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Kodet Jaroslav ŠK Karlovy Vary B 1250 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Černý Vlastimil TJ Baník Sokolov ŠO B 1372 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Vachulka Václav TJ Baník Habartov B 1639 1581 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Šulc František TJ Sokol Teplá 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Sýkora Robert TJ Olympie Hroznětín 1794 1764 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Zbořil Petr Karlovarský šachklub Tietz D 1175 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Žemba Ladislav TJ Tašovice B 1000 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1000 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov 1581 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Valdštejn Cheb C 1000 Kurčíková Monika ŠK Spartak Chodov C 1100 1 soutěž