Hráč Kubizňák Jaroslav

Kubizňák Jaroslav

User Pic
Jméno: Kubizňák Jaroslav
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1530
Elo mezinárodní: 1390
ID: 32699
FIDE ID: 355992
Rok narození: 1946
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 4 ŠK Valdštějn Cheb A 1395 1546 Kačírek Jakub Global Sokolov A 1714 1658 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Valdštějn Cheb A 1395 1546 Loos Bedřich TJ Baník Habartov A 0 0 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Valdštějn Cheb A 1415 1546 Růžičková Helena TJ Tašovice A 1406 1408 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1390 1528 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary C 0 1661 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštejn Cheb C 1390 1528 Bojtár Martin TJ Caissa Nová Role B 0 1074 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb C 1415 1537 Kratochvíl Tomáš ŠK Spartak Chodov B 0 1101 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb A 1415 1537 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary C 0 1617 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1415 1542 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0 1648 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Valdštejn Cheb B 1565 TJ Baník Sokolov ŠO B 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1565 Rams Milan TJ Olympie Hroznětín 1685 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1565 Diviš Marek Karlovarský šachklub Tietz F 1000 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1565 Hájek Jiří TJ Aš B 1531 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1565 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov B 1552 1505 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1565 Bartošová Kateřina KŠ Tietz Karlovy Vary E 1198 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb B 1578 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1375 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb B 1578 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš B 1535 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK K-servis Cheb 1575 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín C 1340 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Cheb 1580 Gárská Lenka ŠK Spartak Chodov B 1100 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Cheb 1580 Sokol Boris ŠK Spartak Chodov C 1000 0 soutěž
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Cheb 1580 Beneš Jan Karlovarský šachklub D 1771 1706 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Cheb 1580 Rezek Jan Karlovarský šachklub E 1250 0 soutěž
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Cheb 1580 Vincíbr Vojtěch ŠK Karlovy Vary C 1100 1 soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Cheb 1596 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1250 1 soutěž
2011/2012 6 Lokomotiva Cheb 1596 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½ soutěž
2011/2012 5 Lokomotiva Cheb 1596 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1100 0 soutěž
2011/2012 4 Lokomotiva Cheb 1596 Frai Patrik Spartak Chodov C 1364 0 soutěž
2011/2012 1 Lokomotiva Cheb 1596 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1768 0 soutěž
2010/2011 8 Lokomotiva Cheb A 1610 Makaj Jiří TJ Baník Hexion Sokolov B 2042 0 soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb B 1610 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1250 ½ soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb B 1610 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1562 0 soutěž
2010/2011 4 Lokomotiva Cheb B 1610 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary C 1513 0 soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb B 1610 Frai Patrik Spartak Chodov C 1314 1 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb B 1610 Janecký Jaroslav TJ Ostrov B 1649 ½ soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb B 1610 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 0 soutěž
2009/2010 6 Lokomotiva Cheb B Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1302 ½ soutěž
2009/2010 5 Lokomotiva Cheb B Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov C 1100 1 soutěž
2009/2010 3 Lokomotiva Cheb B Mottl Michal KŠ Tietz Karlovy Vary D 1382 1 soutěž
2009/2010 2 Lokomotiva Cheb B Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín A 1619 ½ soutěž
2009/2010 1 Lokomotiva Cheb B Vávra David TJ Spartak Chodov B 1535 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lokomotiva Cheb Ungr Daniel Baník HEXION Sokolov 2113 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Lokomotiva Cheb "B" Košťálek Bohumil TJ Olympie Hroznětín "B" 1485 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Lokomotiva Cheb "B" Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov "C" 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Lokomotiva Cheb "B" Brož Jakub ŠK Karlovy Vary "D" 1100 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Lokomotiva Cheb "B" Rosendorf Oldřich Baník Hexion Sokolov "D" 1483 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Lokomotiva Cheb "B" Kříž Jiří TJ Spartak Chodov "B" 1364 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Lokomotiva Cheb "B" Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín "A" 1537 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Lokomotiva Cheb "B" Husák Vasil TJ Ostrov "B" 1595 ½ soutěž
2007/2008 5 Lokomotiva Cheb Husák Vasil TJ Ostrov 1608 ½ soutěž
2007/2008 3 Lokomotiva Cheb Holeš Michal Global Sokolov 1741 0 soutěž
2007/2008 2 Lokomotiva Cheb Svoboda Václav AVZO Františkovy Lázně 2002 0 soutěž
2006/2007 9 Lokomotiva Cheb Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 1782 0 soutěž