Hráč Smolík Boris

Smolík Boris

User Pic
Jméno: Smolík Boris
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1988
Elo mezinárodní: 1996
ID: 29649
FIDE ID: 344184
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1982 1988 Wichs Jakub Šachy Povrly 2117 2099 1
2018/2019 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1989 2002 Volek Radomír ŠK Union Louny"B" 2092 2131 0
2018/2019 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1983 2002 Sochor Jiří Šachy Povrly 2199 2206 ½
2018/2019 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1996 2002 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1901 1896 0
2018/2019 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2001 2002 Vágner Tomáš Chess Most"B" 2179 2178 0
2018/2019 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2015 1996 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1883 1960 0
2018/2019 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2010 1996 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2200 2178 ½
2018/2019 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1998 1996 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2087 2090 1
2017/2018 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2003 2004 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O 2189 2206 0
2017/2018 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2009 2004 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2140 2097 0
2017/2018 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2008 2004 Babička Michal SK Děčín"B" 2034 2030 ½
2017/2018 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2008 2004 Häusler Milan ŠK Šachy Chlumec"A" 2011 2013 ½
2017/2018 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2009 2004 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2037 2009 ½
2017/2018 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1994 1993 Pokrupa Marek ŠK Magic Žatec"A" 2155 2138 1
2015/2016 11 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Beran Petr Bystransti jezdci "A" 1522 1484 1
2015/2016 10 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Šimáček Miroslav Sokol Udlice "D" 1498 1508 1
2015/2016 9 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Hutař Josef SO TJ Klasterec n. O. "A" 1727 1724 ½
2015/2016 8 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Dostál Petr SK Magic Zatec "A" 1757 1761 1
2015/2016 7 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Bidovský Petr SK DDM Postoloprty 1642 1675 1
2015/2016 6 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Novák Petr SK UNION Louny "B" 1754 1723 1
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Isteník Petr Slovan Jirkov "B" 1595 1589 1
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Salaba Václav Sokol Udlice "C" 1896 1916 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Kubík Miroslav CHESS Most "D" 1712 1676 1
2015/2016 1 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 1969 1969 Procházka Václav TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1720 1756 ½
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1969 1978 Kalužný Jiří Sokol Údlice "A" 1828 1836 1
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1969 1978 Šebl Jan Chess Most "C" 1713 1752 0
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1969 1978 Gruss Petr ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1765 1774 1
2013/2014 11 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2097 2098 0
2013/2014 10 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Tadlík Petr 1. Novoborský ŠK "C" 1924 1
2013/2014 9 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Chrz Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 ½
2013/2014 7 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2061 2063 ½
2013/2014 6 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Kameník Martin CHESS MOST 2035 2045 1
2013/2014 5 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Franěk Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 1994 2075 0
2013/2014 4 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Kovář Jan ŠK Teplice 2003 2011 ½
2013/2014 3 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Bradáč Daniel Desko Liberec 1914 1920 1
2013/2014 2 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Kánský Pavel SK Děčín 2103 2108 0
2013/2014 1 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 1954 1940 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 1
2013/2014 11 Chess Most "C" 1954 1940 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 0
2013/2014 10 Chess Most "C" 1954 1940 Friml Antonín ŠK Teplice "B" 2093 2101 ½
2013/2014 9 Chess Most "C" 1954 1940 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 ½
2013/2014 8 Chess Most "C" 1954 1940 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 0
2013/2014 7 Chess Most "C" 1954 1940 Grussová Helena ŠO TJ Klášterec n.O. 1984 2001 ½
2013/2014 6 Chess Most "C" 1954 1940 Erban Dušan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 ½
2013/2014 5 Chess Most "C" 1954 1940 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 0
2013/2014 4 Chess Most "C" 1954 1940 Jeníček Emil ŠK Union Louny "A" 2132 2139 ½
2013/2014 3 Chess Most "C" 1954 1940 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 0
2013/2014 2 Chess Most "C" 1954 1940 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 0
2013/2014 1 Chess Most "C" 1954 1940 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2126 2120 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1954 1922 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Kejzlar Luboš ŠAKAL Kozolupy 1940 1944 0
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Husák Antonín ŠK Tachov 1969 1984 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Mišičko Ján ŠK Kladno 2030 2029 0
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Hamala Miroslav Chess Most B 2000 2006 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Kšána Václav Chess Most A 2127 2120 0
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 TJ Sokol Plzeň-Letná 1
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Mareš Václav ŠK Sokol Klatovy 2017 2002 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Palková Kateřina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2022 1999 ½
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 1981 2014 Kovář Jan ŠK Teplice 2015 2021 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1952 2002 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty "A" 2044 2073 0
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1952 2002 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1959 1952 ½
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1952 2002 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek DDM "A" 1928 0
2011/2012 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1952 2002 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice "B" 1956 1964 1
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Hořan Tomáš Chess Most B 1923 1896 1
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 1
2011/2012 9 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Laban Vladimír TJ Chlumec A 1836 1
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Stránský Vojtěch ŠK Teplice B 1856 1911 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2061 2033 1
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Šišák Richard ŠK Union Louny A 2044 2073 0
2011/2012 3 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L B 1797 1797 1
2011/2012 1 TJ Sokol Litvínov A 1952 2002 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany A 1967 1954 1
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 0
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Pletánek Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 2211 0
2010/2011 8 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2010/2011 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2098 0
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2092 ½
2010/2011 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 0
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 0
2010/2011 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1854 Körschner Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 0
2009/2010 11 ŠK Teplice 1840 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy B 1250 1
2009/2010 10 ŠK Teplice 1840 Karel Václav ŠK Líně 1250 1
2009/2010 9 ŠK Teplice 1840 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice 1840 Škuthan Jiří ŠK Most B 1510 1
2009/2010 7 ŠK Teplice 1840 Vykouk Jan Sokol Údlice B 1675 1
2009/2010 6 ŠK Teplice 1840 Novák Miroslav TJ Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 5 ŠK Teplice 1840 Stránský Pavel ŠK Karlovy Vary 1250 1
2009/2010 4 ŠK Teplice 1840 Vlasák Martin ŠK Spartak Ústí n.L. 1825 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice 1840 Čáp Adam ŠK Kladno 1628 0
2009/2010 2 ŠK Teplice 1840 Krchňák Jan TJ Sokol Domažlice 1718 0
2009/2010 1 ŠK Teplice 1840 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2009/2010 9 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Hamala Miroslav KC Kaskáda Bílina "A" 1971 0
2009/2010 8 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1834 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Kotrba Matěj TJ Slavoj Litoměřice "B" 1959 1
2009/2010 6 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Dusbaba Karel ŠK Teplice "D" 2012 0
2009/2010 5 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM"A" 1909 ½
2009/2010 4 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Malý Jiří ŠK Teplice "E" 1812 ½
2009/2010 2 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Mrišo Miloš TJ Slavoj Litoměřice "C" 1882 ½
2009/2010 1 TJ Sokol Litvínov "B" 1840 Beránek Miroslav TJ Lovochemie Lovosice 1898 1
2008/2009 3 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Škapa Jiří ŠK Teplice F 1317 1
2008/2009 1 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Cigáň Karel TJ Sokol Litvínov-Lom C 1563 ½
2008/2009 2 DDM Most "A" 1730 Tilgner Marcel ŠK Teplice "B" 1528 ½
2008/2009 1 DDM Most "A" 1730 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1473 1
2008/2009 7 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Steklý Ladislav KC Kaskáda Bílina B 1547 1
2008/2009 6 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Chovanec Aleš Bystřanští jezdci B 1445 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Kňava Jakub TJ Sokol Litvínov-Lom C 1000 1
2008/2009 4 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Chocholouš Jaroslav ŠK UNION Louny-Opočno 1617 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Rychtařík Václav TJ Slavoj Litoměřice D 1
2008/2009 2 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Němeček Jan ŠK Stropník Osek B 1295 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Litvínov-Lom B 1730 Obršál Josef ŠK Teplice F 1432 1
2008/2009 11 ŠK Most B 1730 Hánl František Montako Kralupy 1281 1
2008/2009 10 ŠK Most B 1730 Kratochvíl Aleš Sokol Domažlice A 1360 1
2008/2009 9 ŠK Most B 1730 Primus Tomáš Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 7 ŠK Most B 1730 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.L. A 1648 0
2008/2009 6 ŠK Most B 1730 Kalista Radek Šachklub Klatovy B 1250 1
2008/2009 5 ŠK Most B 1730 Šiml Oldřich ŠK Líně 1358 ½
2008/2009 4 ŠK Most B 1730 Stránský Vojtěch ŠK Teplice 1705 ½
2008/2009 3 ŠK Most B 1730 Čáp Adam ŠK Kladno 1512 ½
2008/2009 2 ŠK Most B 1730 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1762 ½
2008/2009 1 ŠK Most B 1730 Špaček Jan Union Plzeň 1566 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 1730 MAŠEK ZDENĚK Bystřanští Jezdci "A" 1
2007/2008 7 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Bauer Pavel Bystřanští jezdci B 1664 ½
2007/2008 6 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Rosenberg Miroslav ŠK UNION Louny C 1638 ½
2007/2008 5 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 1542 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Novák Pavel ŠK Stropník Osek B 1590 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Hanzlík Daniel ŠK Most E 1250 1
2007/2008 2 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Kadlec Pavel ŠK Most D 1250 0
2007/2008 1 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Křehla Milan Bonex Teplice D 1
2007/2008 3 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Beran Petr Bystřanští jezdci B 1583 1
2007/2008 2 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Červ Jiří TJ Glaverbel Czech Teplice C 1542 1
2007/2008 1 TJ Sokol Litvínov-Lom 1423 Rosenberg Miroslav ŠK UNION Louny C 1638 1
2007/2008 8 TJ Sokol Litvínov "A" 1423 Svoboda Václav TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1626 1
2007/2008 3 TJ Sokol Litvínov "A" 1423 Němeček Jan ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1297 ½
2007/2008 2 TJ Sokol Litvínov "A" 1423 Písek Karel KC Kaskáda Bílina 1542 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Litvínov "A" 1423 Maščák Milan TJ Glaverbel Czech Teplice"B" 1582 0
2006/2007 7 Šachový klub Most B 1359 Dlohoš Štěpán DDM Praha 6 1250 1
2006/2007 6 Šachový klub Most B 1359 Vodička Přemysl TJ Sokol Kobylisy 1274 1
2006/2007 5 Šachový klub Most B 1359 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice A 1521 0
2006/2007 4 Šachový klub Most B 1359 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n . L. 1521 0
2006/2007 3 Šachový klub Most B 1359 Hlaváček Jiří Auto Škoda Mladá Boleslav 1250 1
2006/2007 2 Šachový klub Most B 1359 Hladký Petr Baník CHZ Sokolov 1250 ½
2006/2007 1 Šachový klub Most B 1359 Novotná Kristýna ŠO DDM Karlovy Vary 1485 ½
2006/2007 7 Šachový klub Most F 1359 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek při DDaM B 1748 0
2006/2007 6 Šachový klub Most F 1359 Pěkný Jaroslav KŠ Štětí B 1
2006/2007 4 Šachový klub Most F 1359 Vašíček Milan Bystřanští jezdci C 1682 0
2006/2007 7 ŠK Most "D" 1359 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2006/2007 6 ŠK Most "D" 1359 Hoke Petr ŠK Štětí "A" 1785 0
2006/2007 5 ŠK Most "D" 1359 Hošek Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 1748 0
2006/2007 4 ŠK Most "D" 1359 Šebl Jan KC Kaskáda Bílina 1810 0
2006/2007 3 ŠK Most "D" 1359 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1651 ½
2006/2007 2 ŠK Most "D" 1359 Orsák Karel TJ Bonex Teplice "C" 1800 0
2006/2007 1 ŠK Most "D" 1359 Vašíček Milan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1682 0
2006/2007 7 Šachový klub Most E 1359 Hlavenka Vojtěch TJ Bonex Teplice B 1100 ½
2006/2007 6 Šachový klub Most E 1359 Grussová Helena TJ DDM Klášterec 1668 0
2006/2007 5 Šachový klub Most E 1359 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1521 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Most C Walzer Václav SS Union Plzen B 4 1
2005/2006 10 Lokomotiva Most C Smolíková Barbora TJ Kralupy 1387 0
2005/2006 9 Lokomotiva Most C Petr Jan TJ Bohemians Praha 1
2005/2006 9 TJ LOKO MOSTD"" Kučera Milan TJ T. PODBOŘANYA"" 1546 0
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTD"" Macák Bernard KC KAS. BÍLINAA"" 1
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTD"" Dvořák Jindřich ŠK MAGIC ŽATECA"" 1546 ½
2005/2006 6 TJ LOKO MOSTD"" Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1668 0
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTD"" Diviš Jiří ŠK STROP. OSEKA"" 1479 ½
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTD"" Řehák Jakub TJ LOKO MOSTC"" 1735 0
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTD"" Marhan Jan TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1567 ½
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTD"" Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 ½