Hráč Macho Miloslav

Macho Miloslav

User Pic
Jméno: Macho Miloslav
Oddíl: ŠK Valdštejn Cheb
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1685
Elo mezinárodní: 1652
ID: 35369
FIDE ID: 350974
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Valdštějn Cheb A 1659 1645 Molnár Ladislav KŠ Tietz C 1731 1766 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Valdštějn Cheb A 1657 1645 Vávra David ŠK Caissa Nová Role A 1744 1739 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštějn Cheb A 1631 1645 Peuker František AVZO Františkovy Lázně A 1708 1727 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštějn Cheb A 1631 1666 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín A 1520 1578 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Valdštějn Cheb A 1626 1666 Folta Jaroslav Global Sokolov A 1833 1830 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Valdštějn Cheb A 1645 1666 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov A 1676 1686 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Valdštejn Cheb C 1657 1645 Bojtár Martin TJ Caissa Nová Role B 1610 1594 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Valdštejn Cheb C 1657 1645 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš 0 1664 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Valdštejn Cheb C 1730 1710 Vlasák Marcel ŠK Spartak Chodov B 0 1706 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb C 1707 1710 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín C 1681 1646 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Valdštejn Cheb C 1706 1711 Pospíšil Adolf ŠK Karlovy Vary C 1669 1598 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Valdštejn Cheb A 1730 1710 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1889 1886 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Valdštejn Cheb B 1707 1711 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov A 1296 1265 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1706 1711 Tegda Vojtěch KŠ Tietz Karlovy Vary D 1297 1255 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Valdštejn Cheb B 1724 1730 Horna Sáva TJ Sokol Teplá 1456 1456 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Valdštejn Cheb C 1710 1730 Hajšman Martin KŠ Tietz F 1654 1731 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Valdštejn Cheb C 1724 1730 Mottl Michal KŠ Tietz E 0 1589 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1724 1730 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz C 1591 1651 0 soutěž
2017/2018 3 Šachový klub Valdštejn Cheb A 1710 1730 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary A 1827 1719 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Valdštejn Cheb B 1688 1823 Krejnický Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1450 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Valdštejn Cheb B 1688 1823 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Valdštejn Cheb B 1688 1823 Wiedermann Jan ŠK Global Sokolov 1770 1742 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 Šťastný Jiří TJ Tašovice A 1706 1710 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Valdštejn Cheb A 1688 1823 Kvasňovský Pavel TJ Spartak Horní Slavkov 1728 1719 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 Zbořil Petr Karlovarský šachklub Tietz F 1250 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 Mottl Michal Karlovarský šachklub Tietz E 1525 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 1617 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 Gárský Pavel ŠK Spartak Chodov C 1480 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK K-servis Cheb B 1922 1922 Kropáček Jan TJ Jiskra Aš B 1000 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK K-servis Cheb A 1922 1922 Grieč Milan TJ Olympie Hroznětín A 1656 1636 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK K-servis Cheb 1672 Střela Petr TJ Tašovice B 1595 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK K-servis Cheb 1672 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1654 1658 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK K-servis Cheb 1672 Heinrich František TJ Jiskra Aš B 1853 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK K-servis Cheb 1672 Rezek Jan Karlovarský šachklub Tietz E 1278 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Cheb 1702 Vávra David ŠK Spartak Chodov B 1565 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Cheb 1702 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1527 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Cheb 1702 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov C 1322 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Mariánské Lázně 1702 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1614 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Mariánské Lázně 1702 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1647 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Mariánské Lázně 1702 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 1 soutěž
2011/2012 7 Lokomotiva Cheb 1711 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1655 ½ soutěž
2011/2012 6 Lokomotiva Cheb 1711 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Mariánské Lázně 1711 Růžičková Helena ŠK Karlovy Vary B 1658 1548 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Mariánské Lázně 1711 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1100 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Mariánské Lázně 1711 Latislav Martin TJ Ostrov B 1545 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Mariánské Lázně 1711 Rosendorf Oldřich TJ Baník Sokolov C 1497 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Mariánské Lázně 1711 Hajšman Martin ŠK Caissa Nová Role 1629 1647 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Mariánské Lázně 1711 Jacko Pavel ŠK Global Sokolov B 1583 0 soutěž
2010/2011 5 Lokomotiva Cheb A 1250 Ježek Josef Baník Habartov A 1962 0 soutěž
2010/2011 2 Lokomotiva Cheb A 1250 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz B 1651 0 soutěž
2010/2011 7 Lokomotiva Cheb B 1250 Tejček Bohumil TJ Baník Hexion Sokolov D 1683 ½ soutěž
2010/2011 6 Lokomotiva Cheb B 1250 Stuška Přemysl Spartak Chodov B 1752 ½ soutěž
2010/2011 3 Lokomotiva Cheb B 1250 Srba Stanislav Spartak Chodov C 1769 1 soutěž
2010/2011 1 Lokomotiva Cheb B 1250 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín B 1657 1 soutěž
2008/2009 11 SK DDM Slaný "A" Tyban Vladislav ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 0 soutěž
2008/2009 9 SK DDM Slaný "A" Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce "B" 1475 ½ soutěž