Hráč Vávra David

Vávra David

User Pic
Jméno: Vávra David
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1718
Elo mezinárodní: 1738
ID: 14921
FIDE ID: 395846
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Spartak Chodov A 1744 1739 Čornyj Milan TJ Ostrov 1681 1648 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Spartak Chodov A 1752 1739 Mazura Karel TJ Sokol Teplá 1606 1596 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Spartak Chodov A 1743 1718 Uhlíř Zdeněk TJ Tašovice B 0 1453 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Spartak Chodov A 1743 1718 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1725 1768 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Spartak Chodov A 1743 1718 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1728 1695 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Spartak Chodov A 1743 1718 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 0 1426 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Caissa Nová Role A 1744 1739 Macho Miloslav ŠK Valdštějn Cheb A 1657 1645 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Caissa Nová Role A 1744 1739 Mazura Karel TJ Spartak Horní Slavkov A 1589 1596 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Caissa Nová Role A 1744 1739 Koblížek Lubomír AVZO Františkovy Lázně A 1736 1743 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Caissa Nová Role A 1752 1739 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín A 0 1396 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Caissa Nová Role A 1752 1718 Folta Jaroslav Global Sokolov A 1828 1830 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Caissa Nová Role A 1743 1718 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1705 1782 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Caissa Nová Role A 1726 1718 Postl Petr KŠ Tietz C 2010 1941 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Caissa Nová Role A 1716 1721 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1921 1913 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Caissa Nová Role A 1716 1721 Schmid Michael ŠK Karlovy Vary A 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Caissa Nová Role A 1733 1736 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov A 1789 1779 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Caissa Nová Role A 1745 1736 Kacr Zbyněk TJ Sp.Horní Slavkov 1512 1529 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Caissa Nová Role A 1759 1736 Burč Zdeněk AVZO Frant. Lázně A 1870 1898 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov A 1726 1721 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1815 1897 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov A 1716 1721 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 0 1617 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov A 1716 1721 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1682 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Spartak Chodov A 1733 1736 Bršťák Ondřej ŠK Valdštejn Cheb B 1759 1739 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov A 1745 1736 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1748 1751 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov A 1745 1736 Baumann Roland TJ Ostrov 1611 1669 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov A 1759 1736 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1829 1820 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov 1741 1729 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1781 1905 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Spartak Chodov 1739 1729 Ehlich Vladislav TJ Tašovice B 1772 1840 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov 1739 1729 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 0 1574 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov 1713 1729 Molnár Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1777 1835 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Spartak Chodov 1741 1729 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary B 1853 1845 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Spartak Chodov 1741 1729 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb B 1995 1969 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov 1715 1731 Haftar Bohdan TJ Sokol Teplá 1276 1301 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 David Ladislav TJ Tašovice A 1717 1731 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 Latislav Milan TJ Ostrov 1729 1799 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Caissa Nová Role A 1739 1729 Halla Josef Karlovarský šachklub Tietz C 1758 1792 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Caissa Nová Role A 1739 1729 Tomáš Josef Baník Habartov A 1750 1846 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Caissa Nová Role A 1713 1729 Šimeček Jan Šachový klub Valdštejn Cheb A 1816 1795 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 1924 1949 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 Jungwirth Jindřich AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1651 1701 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Caissa Nová Role A 1741 1729 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2032 2064 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 1715 1731 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1599 1599 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Přibil Jakub TJ Sokol Teplá 1000 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1531 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Špreňar Petr ŠK Valdštejn Cheb B 1648 1675 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín 1357 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Jahodka Josef Karlovarský šachklub Tietz D 1601 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Nováček Miroslav ŠK Global Sokolov 1689 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1744 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO B 1711 1711 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Spartak Chodov 1713 1736 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1703 1768 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Janek Drahomír TJ Spartak Horní Slavkov 1634 1601 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Pokora Lubomír TJ Baník Habartov A 1866 1840 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Baumann Roland TJ Ostrov A 1638 1684 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Zoufalý Petr Baník Sokolov ŠO A 1688 1697 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Vítek Václav ŠK Valdštejn Cheb A 2035 1988 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Kohout Jiří AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1651 1665 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1778 1805 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1776 1787 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Krupař Petr TJ Tašovice A 1894 1838 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Spartak Chodov A 1713 1736 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2025 2004 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov B 1713 1736 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1711 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov B 1713 1736 Hajšman Martin KŠ Tietz Karlovy Vary E 1644 1682 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov B 1713 1736 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1825 1814 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Spartak Chodov B 1713 1736 David Ladislav TJ Tašovice B 1701 1748 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Spartak Chodov A 1595 Šmid Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov A 1595 Janeček Dieter TJ Tašovice 1624 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Spartak Chodov A 1595 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO A 1884 1859 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov A 1595 Čabart Pavel ŠK Karlovy Vary A 1734 1679 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov A 1595 Bambousek Zdeněk AVZO Františkovy Lázně 1637 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov A 1595 Kasal Radek TJ Baník Habartov A 1725 1725 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov A 1595 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1656 1694 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov A 1595 Kacr Zbyněk TJ Spartak Horní Slavkov 1654 1634 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov A 1595 Rams Milan TJ Ostrov A 1711 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov A 1595 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov A 1810 1767 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov B 1596 Kriegel Karel TJ Olympie Hroznětín C 1457 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov B 1596 Želechovský Petr TJ Ostrov B 1541 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov B 1596 Fomin Oleh ŠK K-servis Cheb 1000 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1596 Doležálek Čestmír TJ Baník Habartov B 1751 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1596 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín 1353 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1596 Vítek Pavel ŠK Mariánské Lázně ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov 1596 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1706 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1596 Straton Nicolae TJ Jiskra Aš 1655 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1596 Hajšman Martin Karlovarský šachklub Tietz D 1618 1672 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Spartak Chodov B 1565 Husák Vasil TJ Ostrov B 1598 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Spartak Chodov B 1565 Macho Miloslav TJ Lokomotiva Cheb 1702 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov B 1565 Šťastný Jiří TJ Tašovice B 1000 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov B 1565 Randák Richard ŠK Spartak Chodov C 1306 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov B 1565 Hajšman Martin Karlovarský šachklub D 1644 1654 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov B 1565 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1557 1612 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov B 1565 Tejček Bohumil TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1639 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov B 1565 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín B 1000 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov 1565 Peuker František AVZO Františkovy Lázně 1723 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov 1565 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín 1453 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov 1565 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary B 1755 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov 1565 Vachulka Václav Baník Habartov B 1645 1624 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Spartak Chodov 1565 Hájek Jiří TJ Jiskra Aš 1524 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Chodov B 1553 Koliáš Filip TJ Baník Sokolov ŠO D 1480 1 soutěž
2011/2012 6 Spartak Chodov B 1553 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín A 1438 0 soutěž
2011/2012 5 Spartak Chodov B 1553 Irovský Adam Karlovarský šachklub Tietz D 1100 1 soutěž
2011/2012 4 Spartak Chodov B 1553 Bača Petr TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Chodov B 1553 Špička Jan ŠK Karlovy Vary C 1100 1 soutěž
2011/2012 2 Spartak Chodov B 1553 Harašta Ivan Spartak Chodov C 1100 1 soutěž
2011/2012 9 Spartak Chodov 1553 Tišer Jiří ŠK Mariánské Lázně 1776 0 soutěž
2011/2012 8 Spartak Chodov 1553 Kaigl Arnošt AVZO Františkovy Lázně 1818 ½ soutěž
2011/2012 7 Spartak Chodov 1553 Mitáček Jiří TJ Jiskra Aš 1000 ½ soutěž
2011/2012 6 Spartak Chodov 1553 Čornyj Milan TJ Ostrov B 1559 1 soutěž
2011/2012 5 Spartak Chodov 1553 Hloušek Milan TJ Baník Sokolov C 1666 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Chodov 1553 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1840 1800 0 soutěž
2011/2012 3 Spartak Chodov 1553 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1598 0 soutěž
2011/2012 2 Spartak Chodov 1553 Žaloudek Jiří Baník Habartov B 1641 ½ soutěž
2011/2012 1 Spartak Chodov 1553 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1717 1 soutěž
2010/2011 9 Spartak Chodov 1542 Liška Jiří TJ Olympie Hroznětín 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Chodov 1542 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1555 1 soutěž
2010/2011 5 Spartak Chodov 1542 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1693 0 soutěž
2010/2011 4 Spartak Chodov 1542 Jungwirth Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1704 ½ soutěž
2010/2011 3 Spartak Chodov 1542 Hrbek Ivan Baník Habartov B 1000 1 soutěž
2010/2011 2 Spartak Chodov 1542 Strejc Pavel TJ Ostrov 1686 ½ soutěž
2010/2011 7 Spartak Chodov B 1542 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Chodov B 1542 Bortlík Gerhard Lokomotiva Cheb B 1000 ½ soutěž
2010/2011 5 Spartak Chodov B 1542 Končil Albert TJ Baník Hexion Sokolov D 1250 ½ soutěž
2010/2011 2 Spartak Chodov B 1542 Srba Stanislav Spartak Chodov C 1100 1 soutěž
2010/2011 1 Spartak Chodov B 1542 Latislav Milan TJ Ostrov B 1621 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Chodov B 1535 Jahodka Josef KŠ Tietz Karlovy Vary D 1563 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Chodov B 1535 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín A 1619 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov B 1535 Skála Miroslav TJ Olympie Hroznětín B 1 soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov B 1535 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1302 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Chodov B 1535 Stuška Jan TJ Spartak Chodov C 1100 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov B 1535 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb B ½ soutěž
2009/2010 8 Spartak Chodov 1535 Doležal Rudolf ŠK Mariánské Lázně 1731 0 soutěž
2009/2010 7 Spartak Chodov 1535 Dušek Jaroslav TJ Jiskra Aš 1758 ½ soutěž
2009/2010 3 Spartak Chodov 1535 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1559 ½ soutěž
2009/2010 2 Spartak Chodov 1535 Růžička Dušan Baník Habartov B ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Spartak Chodov 1517 Bechynský Jan Baník Hexion Sokolov C 1587 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Spartak Chodov 1517 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role 1693 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Spartak Chodov 1517 Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1611 0 soutěž
2008/2009 7 TJ Spartak Chodov 1517 Dubský Lukáš TJ Sokol Teplá 1100 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov 1517 Střela Petr TJ Tašovice B 0 soutěž
2008/2009 4 TJ Spartak Chodov 1517 Klíma Bohumil Baník Habartov B 1521 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov 1517 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1563 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov 1517 Mastík Stanislav TJ Jiskra Aš 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov 1517 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1623 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Spartak Chodov "B" 1517 Hladký Petr Baník Hexion Sokolov "D" 1409 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov "B" 1517 Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín "A" 1537 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov "B" 1517 Latislav Milan TJ Ostrov "B" 1650 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov "B" 1517 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb "B" 1855 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Spartak Chodov 1478 Růžička Jiří TJ Jiskra Aš 1 soutěž
2007/2008 10 TJ Spartak Chodov 1478 Zábrodský Zdeněk Global Sokolov B 1716 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Spartak Chodov 1478 Kužvart Jan ŠK Karlovy Vary C 1360 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Spartak Chodov 1478 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1658 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Spartak Chodov 1478 Vachulka Václav Baník Habartov B 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Spartak Chodov 1478 Mader Roland Karlovarský šachklub Tietz C 1510 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Spartak Chodov 1478 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín 1484 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Spartak Chodov 1478 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1761 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Spartak Chodov 1478 Husák Vasil TJ Ostrov B 1608 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Spartak Chodov 1478 Mitáček Josef ŠK Mariánské Lázně 1795 1 soutěž
2007/2008 1 TJ Spartak Chodov 1478 Bartoš Miroslav Baník Hexion Sokolov C 1628 0 soutěž
2007/2008 9 TJ Vidče B 1478 Pekař Jakub TJ Karolinka B 1 soutěž
2007/2008 8 TJ Vidče B 1478 Karafiát Josef Sok Zašová A 1684 0 soutěž
2007/2008 7 TJ Vidče B 1478 Malčánek Jan CH Rožnov C 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Vidče B 1478 Sucháček Roman Sok Fr Lhota B 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Vidče B 1478 Leština Jan CH Rožnov B 1512 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Vidče B 1478 Vičan Martin Sok Zašová B 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Vidče B 1478 Valíček Arnošt Sok Huslenky B 1652 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Vidče B 1478 Hradil Václav Sokol Branky 1802 0 soutěž
2006/2007 11 Sp.Chodov A 1532 Dědouch Pavel Sokol Teplá 1 soutěž
2006/2007 9 Sp.Chodov A 1532 Slabý Pavel Čechie Dalovice 1401 0 soutěž
2006/2007 2 Sp.Chodov A 1532 Zícha Radoslav Sp.Chodov B 1307 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Vidče B 1532 Múdrý Josef Sokol Huslenky B 1647 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Vidče B 1532 Pobořil František TJ Rožnov B 1436 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Vidče B 1532 Růčka Jiří Sokol Valašská Bystřice 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Vidče B 1532 Pastorek Anton Sokol Branky 1589 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Vidče B 1532 Kalvas Jaroslav TJ Karolinka B 1527 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Vidče B 1532 Mičkal Jiří Tatran Velké Karlovice 1562 0 soutěž
2005/2006 9 Spartak Chodov 1535 Koutecký Jiří Chemacryl Sok. B 1752 1 soutěž
2005/2006 8 Spartak Chodov 1535 Vachulka Jiří Baník Habartov B ½ soutěž
2005/2006 7 Spartak Chodov 1535 Frydrýn Zdeněk DDM Kar.Vary 1359 0 soutěž
2005/2006 6 Spartak Chodov 1535 Mader Roland Tietz K.Vary C ½ soutěž
2005/2006 5 Spartak Chodov 1535 Tišer Jiří ŠK Mar.Lázně 1755 0 soutěž
2005/2006 4 Spartak Chodov 1535 Černoch Vladislav ŠK Kar.Vary B 1614 ½ soutěž
2005/2006 3 Spartak Chodov 1535 Máca Aleš TJ Ostrov B 1456 0 soutěž
2005/2006 2 Spartak Chodov 1535 Roman Jiří Caissa Nová Role 1606 ½ soutěž
2005/2006 1 Spartak Chodov 1535 Jungwirth Jindřich Slavoj Kynšperk 1744 ½ soutěž
2004/2005 2 Sp.Chodov B 1544 Růžek René AVZO Fr.Lazne B 1 soutěž
2004/2005 9 Spartak Chodov 1544 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1567 0 soutěž
2004/2005 8 Spartak Chodov 1544 Bouzek Tomáš TJ Slavoj Kynšperk 0 soutěž
2004/2005 7 Spartak Chodov 1544 Veselovský Miroslav TJ Tašovice 1604 0 soutěž
2004/2005 6 Spartak Chodov 1544 Hloušek Milan B Eastman SokolovB 1698 ½ soutěž
2004/2005 5 Spartak Chodov 1544 Kočí Vladimír Čechie Dalovice 1 soutěž
2004/2005 4 Spartak Chodov 1544 Roman Jiří Caissa Nová Role 1627 ½ soutěž
2004/2005 3 Spartak Chodov 1544 Beneš Jan KŠ-Tietz C 1712 0 soutěž
2004/2005 2 Spartak Chodov 1544 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1733 ½ soutěž
2004/2005 1 Spartak Chodov 1544 Dienelt Emil ŠK Karlovy Vary B 1 soutěž
2003/2004 9 Spartak Chodov Roman Jiří Caissa Nová Role 1649 ½ soutěž
2003/2004 8 Spartak Chodov Kurák Josef B Eastman SokolovC 0 soutěž
2003/2004 7 Spartak Chodov Egri Tomáš KŠ-Tietz C 1557 1 soutěž