Hráč Frai Patrik

Frai Patrik

User Pic
Jméno: Frai Patrik
Oddíl: ŠK Spartak Chodov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1828
Elo mezinárodní: 1686
ID: 33751
FIDE ID: 358711
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Spartak Chodov A 1686 1825 Hajšman Ladislav KŠ Tietz Karlovy Vary D 1806 1783 1
2018/2019 6 ŠK Spartak Chodov A 1686 1825 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1643 1646 ½
2018/2019 9 ŠK Spartak Chodov 1686 1818 Vachulka Miloslav TJ Baník Habartov B 1788 1789 ½
2018/2019 1 ŠK Spartak Chodov 1677 1811 Valečka Karel TJ Sokol Teplá 0 1686 1
2017/2018 1 ŠK Caissa Nová Role A 1677 1811 Zoufalý Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1657 1678 1
2016/2017 11 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Dědouch Pavel TJ Sokol Teplá 1299 1
2016/2017 8 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Tamáš Imrich TJ Olympie Hroznětín 1595 1
2016/2017 7 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Kočí Vladimír Karlovarský šachklub Tietz D 1676 1669 1
2016/2017 6 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1643 1665 1
2016/2017 5 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Kornel Vlastimil ŠK Global Sokolov 1788 1755 ½
2016/2017 3 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov ŠO B 1836 1876 ½
2016/2017 1 ŠK Spartak Chodov 1693 1782 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1754 1936 0
2015/2016 11 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Tomášek Radek TJ Spartak Horní Slavkov 1715 1710 0
2015/2016 10 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov A 1770 1742 ½
2015/2016 9 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Vastl Oldřich TJ Ostrov A 1772 1819 1
2015/2016 8 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Kvěš Martin Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 1
2015/2016 7 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Mestl Martin ŠK Caissa Nová Role 1842 1881 0
2015/2016 6 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Rangl Zdeněk ŠK Valdštejn Cheb A 1765 1
2015/2016 5 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Jungwirth Jindřich AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1708 1749 ½
2015/2016 4 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz C 1981 1977 ½
2015/2016 3 ŠK Spartak Chodov A 1693 1782 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1957 1972 0
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Kopecký František TJ Tašovice 1768 1739 ½
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1921 1891 0
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Míšek Jan AVZO Františkovy Lázně 1946 1913 ½
2014/2015 5 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Tomáš Josef TJ Baník Habartov A 1934 1934 ½
2014/2015 4 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Most Zdeněk ŠK Caissa Nová Role 2047 2042 0
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Kurfürst Oldřich TJ Spartak Horní Slavkov 1929 1889 0
2014/2015 2 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1796 0
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov A 1605 1768 Tomčík Alexander ŠK Global Sokolov A 1859 1848 0
2014/2015 9 ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1796 1
2014/2015 7 ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 Skokan Zdeněk ŠK K-servis Cheb A 2007 2010 0
2014/2015 6 ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 Klíma Václav ŠK Karlovy Vary B 1720 ½
2014/2015 3 ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 Pokora Lubomír Baník Habartov B 1893 1896 1
2014/2015 1 ŠK Spartak Chodov B 1605 1768 Heinrich František TJ Jiskra Aš A 1889 1
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Hujsl Jan TJ Olympie Hroznětín C 1613 ½
2013/2014 10 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Tezner Vincenc TJ Tašovice B 1502 1
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Krejčí Tomáš TJ Jiskra Aš B 1612 1
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Doležal Rudolf ŠK K-servis Cheb 1837 1754 0
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Dědek Miloš Karlovarský šachklub Tietz E 1386 1
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1968 0
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Koutecký Jiří TJ Baník Sokolov ŠO C 1728 1722 ½
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov B 1580 1665 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary C 1787 1777 1
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Kacr Zbyněk Spartak Horní Slavkov 1654 1670 1
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1606 1
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Rothanzl Pavel TJ Baník Sokolov B 1872 ½
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Hrůza Miroslav TJ Baník Habartov B 1999 0
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Čornyj Milan TJ Olympie Hroznětín 1598 1
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Šimek Miloslav TJ Jiskra Aš 1770 ½
2013/2014 2 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Žikavský Rudolf TJ Ostrov 1654 1658 1
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1644 1
2013/2014 11 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1597 1522 ½
2013/2014 10 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 0
2013/2014 9 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 ½
2013/2014 8 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1517 1704 ½
2013/2014 7 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Bui Tien Long SŠK HeřNýř 1367 1
2013/2014 6 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Štich Jan CHESS Most B 1654 1726 0
2013/2014 5 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 CHESS Most C 1
2013/2014 4 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1583 1628 1
2013/2014 3 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Krutský Martin ŠK Teplice 1760 1778 0
2013/2014 2 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Krupička Josef ŠK Praha Smíchov 1879 1901 ½
2013/2014 1 ŠK Spartak Chodov 1580 1665 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 ½
2012/2013 11 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Latislav Martin TJ Ostrov B 1543 0
2012/2013 10 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Doležal Rudolf TJ Lokomotiva Cheb 1837 1759 ½
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Müller Vladimír TJ Tašovice B 1664 1682 ½
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Randák Pavel ŠK Spartak Chodov C 1988 ½
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Fiala Rostislav TJ Olympie Hroznětín C 1453 1
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Halla Josef Karlovarský šachklub D 1698 1
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub E 2002 1976 0
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Lusk Jiří ŠK Karlovy Vary C 1755 ½
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Zoufalý Petr TJ Baník Sokolov ŠO C 1732 1735 0
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov B 1614 1551 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín B 1681 1659 1
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1657 1
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Janoušek Ladislav TJ Olympie Hroznětín 1693 1644 ½
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Maťha Josef ŠK Global Sokolov B 1614 1
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Špička Jan ŠK Karlovy Vary B 1557 1612 0
2012/2013 4 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Latislav Milan TJ Ostrov 1637 0
2012/2013 3 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Kasal Radek Baník Habartov B 1606 1
2012/2013 2 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Zachoval Milan TJ Jiskra Aš 1551 ½
2012/2013 1 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Jankovský Josef ŠK Mariánské Lázně 1613 1
2012/2013 11 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1655 1493 0
2012/2013 10 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Simon Lukáš ŠK Kralupy 1573 0
2012/2013 9 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Bělík Jan TJ Slavoj Litoměřice 1250 0
2012/2013 8 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Kuchař Tomáš Chess Most B 1711 1702 0
2012/2013 7 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Fryček David Chess Most C 1561 1
2012/2013 6 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Trejbal Jan ŠK Líně 1333 1
2012/2013 5 ŠK Spartak Chodov 1614 1551 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice 1354 1
2011/2012 11 TJ Spartak Chodov 1364 Kastl Daniel Chess Most B 1640 1646 ½
2011/2012 10 TJ Spartak Chodov 1364 Štich Jan Chess Most C 1489 1532 1
2011/2012 9 TJ Spartak Chodov 1364 Chaloupka Zdeněk ŠK Sokol Klatovy B 1378 ½
2011/2012 8 TJ Spartak Chodov 1364 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1531 1
2011/2012 7 TJ Spartak Chodov 1364 Vokoun Ondřej ŠK Kralupy 1594 0
2011/2012 6 TJ Spartak Chodov 1364 Říha Jaroslav Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 0
2011/2012 5 TJ Spartak Chodov 1364 Brejník Gustav ŠK Teplice 1597 0
2011/2012 4 TJ Spartak Chodov 1364 Pham Roman Chess Most D 1250 1
2011/2012 3 TJ Spartak Chodov 1364 Eret Jonáš ŠK Sokol Klatovy A 1511 0
2011/2012 2 TJ Spartak Chodov 1364 Bruna Martin ŠK Tachov 1449 ½
2011/2012 1 TJ Spartak Chodov 1364 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1579 1627 0
2011/2012 7 Spartak Chodov C 1364 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 1
2011/2012 5 Spartak Chodov C 1364 Ornet Tomáš TJ Olympie Hroznětín A 1627 0
2011/2012 4 Spartak Chodov C 1364 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb 1596 1
2011/2012 3 Spartak Chodov C 1364 Kurák Josef TJ Baník Sokolov ŠO D 1556 ½
2011/2012 2 Spartak Chodov C 1364 Mestl Martin Spartak Chodov B 1785 0
2011/2012 1 Spartak Chodov C 1364 Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz D 1655 ½
2011/2012 4 Spartak Chodov 1364 Pošvář Jiří ŠK Caissa Nová Role 1708 0
2011/2012 3 Spartak Chodov 1364 Polívka Jaromír ŠK Global Sokolov B 1000 0
2010/2011 5 Spartak Chodov 1314 Musil Miroslav ŠK Caissa Nová Role 1928 ½
2010/2011 4 Spartak Chodov 1314 Hodík Petr AVZO Františkovy Lázně 1100 0
2010/2011 7 Spartak Chodov C 1314 Tejkal Václav ŠK Karlovy Vary C 1000 1
2010/2011 6 Spartak Chodov C 1314 Lipták Zdeněk TJ Baník Hexion Sokolov D 1427 0
2010/2011 4 Spartak Chodov C 1314 Grieč Ladislav TJ Olympie Hroznětín B 1000 ½
2010/2011 3 Spartak Chodov C 1314 Kubizňák Jaroslav Lokomotiva Cheb B 1610 0
2010/2011 2 Spartak Chodov C 1314 Cee Josef Spartak Chodov B 1721 0
2010/2011 1 Spartak Chodov C 1314 Majstr Tomáš Karlovarský šachklub Tietz D 1492 ½
2010/2011 11 Spartak Chodov 1314 Průša Vojtěch Sokol Údlice B 1250 ½
2010/2011 10 Spartak Chodov 1314 Pham Roman DDM Most C 1250 1
2010/2011 9 Spartak Chodov 1314 Kalista Radek ŠK Sokol Klatovy 1537 ½
2010/2011 8 Spartak Chodov 1314 Fryček David DDM Most B 1451 1
2010/2011 7 Spartak Chodov 1314 Hanzlík Daniel DDM Most A 1584 ½
2010/2011 6 Spartak Chodov 1314 Kubal Ondřej TJ Sokol Domažlice B 1000 1
2010/2011 5 Spartak Chodov 1314 Holub Jan TJ Sokol Domažlice A 1557 0
2010/2011 4 Spartak Chodov 1314 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 0
2009/2010 7 TJ Spartak Chodov C 1250 Klepal Martin TJ Sokol Teplá 1767 ½
2009/2010 5 TJ Spartak Chodov C 1250 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb B 1470 ½
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov C 1250 Mottl Michal KŠ Tietz Karlovy Vary D 1382 0
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov C 1250 Šrámek Jiří TJ Olympie Hroznětín A 1539 0
2009/2010 2 TJ Spartak Chodov C 1250 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov B 1782 0
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov C 1250 Sedlák Josef TJ Olympie Hroznětín B 1
2009/2010 11 TJ Spartak Chodov 1250 Toman Ondřej Sokol Údlice B 1845 0
2009/2010 10 TJ Spartak Chodov 1250 Šaffová Michaela ŠK Most B 1925 0
2009/2010 9 TJ Spartak Chodov 1250 Fürbacher Milan ŠK Sokol Klatovy B 1250 0
2009/2010 8 TJ Spartak Chodov 1250 Krchňák Jan TJ Sokol Domažlice 1718 0
2009/2010 7 TJ Spartak Chodov 1250 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 0
2009/2010 6 TJ Spartak Chodov 1250 Rubeš Jan ŠK Teplice 2047 0
2009/2010 5 TJ Spartak Chodov 1250 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 0
2009/2010 4 TJ Spartak Chodov 1250 Prokop Štefan ŠK Karlovy Vary 1250 0
2009/2010 3 TJ Spartak Chodov 1250 Krauskopfová Lenka ŠK Líně 1857 ½
2009/2010 2 TJ Spartak Chodov 1250 Čáp Adam ŠK Kladno 1628 0
2009/2010 1 TJ Spartak Chodov 1250 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 0
2008/2009 9 TJ Spartak Chodov "C" Rams Milan TJ Olympie Hroznětín "A" 0
2008/2009 7 TJ Spartak Chodov "C" Müller Miloš Karlovarský šachklub Tietz "D" 1634 ½
2008/2009 6 TJ Spartak Chodov "C" Pilík Jaroslav TJ Lokomotiva Cheb "B" 1463 0
2008/2009 5 TJ Spartak Chodov "C" Nagy Antonín TJ Olympie Hroznětín "B" 1
2008/2009 3 TJ Spartak Chodov "C" Veselovský Miroslav ŠK Karlovy Vary "D" 1611 0
2008/2009 2 TJ Spartak Chodov "C" Tejček Bohumil Baník Hexion Sokolov "D" 1733 0
2008/2009 1 TJ Spartak Chodov "C" Škaloud Zdeněk TJ Spartak Chodov "B" 1624 0