Hráč Majetič Radim

Majetič Radim

User Pic
Jméno: Majetič Radim
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1755
Elo mezinárodní: 1837
ID: 4518
FIDE ID: 23738421
Rok narození: 1979
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠO MKS Vyškov 1844 1757 Holík Jakub ŠK GPOA Znojmo 1716 1672 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO MKS Vyškov T 0 1761 Bařina Martin ŠK Svornost Rousínovec 0 1674 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO MKS Vyškov T 0 1761 Netopil Martin Klub šachistů TJ Bučovice 1693 1643 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠO MKS Vyškov 0 1761 Říha Otmar VSK Universita Brno 1908 1877 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠO MKS Vyškov 0 1761 Halbrštat Petr TJ Znojmo 1563 1664 1 soutěž
2019/2020 8 ŠO MKS Vyškov 0 1761 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1906 1940 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO MKS Vyškov 0 1761 Mikulášek Petr TJ Sloup 0 1632 1 soutěž
2019/2020 6 ŠO MKS Vyškov 0 1761 Kunc Petr ŠK Agrotec Hustopeče 1891 1890 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠO MKS Vyškov 0 1759 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1853 1808 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1761 Matuška Jan Sokol Rudice 0 1764 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1761 Ochmanský Vojtěch Slavia Boskovice "A" 0 1305 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1761 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno "B" 1674 1677 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1761 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1904 1879 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1742 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 Trmač Radek Slavia Boskovice "B" 1751 1712 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 Špičák Petr TJ Sloup 0 1820 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 Bednář Petr ŠK Garde Lipovec "C" 1768 1661 1 soutěž
2019/2020 1 ŠO MKS Vyškov "B" 0 1759 Plašil Lubomír ŠK Tišnov 1876 1752 1 soutěž
2018/2019 9 MKS Vyškov "B" 0 1765 Špičák Petr TJ Sloup 0 1839 ½ soutěž
2018/2019 8 MKS Vyškov "B" 0 1765 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1672 ½ soutěž
2018/2019 7 MKS Vyškov "B" 0 1765 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1607 1 soutěž
2018/2019 6 MKS Vyškov "B" 0 1765 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1874 1885 ½ soutěž
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 0 1765 Kulhavý František Slavia Boskovice "B" 1712 1712 1 soutěž
2018/2019 4 MKS Vyškov "B" 0 1765 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "C" 1611 1636 ½ soutěž
2018/2019 3 MKS Vyškov "B" 0 1765 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1743 0 soutěž
2018/2019 2 MKS Vyškov "B" 0 1765 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1683 1 soutěž
2018/2019 1 MKS Vyškov "B" 0 1765 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "B" 1801 1797 ½ soutěž
2018/2019 7 MKS Vyškov C 0 1765 Bařina Martin ŠK Svornost Rousínovec 0 1680 1 soutěž
2018/2019 6 MKS Vyškov C 0 1765 Duda Jiří ŠK DDM Slavkov u Brna A 0 1291 1 soutěž
2018/2019 5 MKS Vyškov C 0 1765 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 1230 1 soutěž
2018/2019 4 MKS Vyškov C 0 1765 Laš Roman MKS Vyškov T 0 1442 0 soutěž
2018/2019 3 MKS Vyškov C 0 1765 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany A 0 1498 ½ soutěž
2018/2019 2 MKS Vyškov C 0 1765 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 ½ soutěž
2017/2018 7 MKS Vyškov "B" 0 1734 Arabo Semir ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1091 1 soutěž
2017/2018 4 MKS Vyškov "B" 0 1734 Matula Pavel ŠK Kuřim "C" 1716 1683 ½ soutěž
2017/2018 3 MKS Vyškov "B" 0 1734 Skula Jindřich ASK Blansko 0 1712 ½ soutěž
2017/2018 2 MKS Vyškov "B" 0 1734 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 0 1768 1 soutěž
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 0 1734 Hubený Pavel Slavia Boskovice 1892 1854 ½ soutěž
2016/2017 6 MKS Vyškov "B" 1735 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1523 ½ soutěž
2016/2017 5 MKS Vyškov "B" 1735 Kirš Dušan Moravská Slavia Brno "C" 1630 1 soutěž
2016/2017 4 MKS Vyškov "B" 1735 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "B" 1758 1 soutěž
2016/2017 2 MKS Vyškov "B" 1735 Buš Miroslav ASK Blansko 1000 0 soutěž
2016/2017 1 MKS Vyškov "B" 1735 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "D" 1730 1663 1 soutěž
2015/2016 9 MKS Vyškov C 1735 Štrublík Martin TJ Bučovice 1334 ½ soutěž
2015/2016 8 MKS Vyškov C 1735 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna 1622 1 soutěž
2015/2016 7 MKS Vyškov C 1735 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1770 0 soutěž
2015/2016 6 MKS Vyškov C 1735 Šperková Kristýna Sportovní klub Vyškov A 1590 1590 ½ soutěž
2015/2016 5 MKS Vyškov C 1735 Slepánková Radka Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 ½ soutěž
2015/2016 4 MKS Vyškov C 1735 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1559 ½ soutěž
2015/2016 2 MKS Vyškov C 1735 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1629 1503 0 soutěž
2015/2016 1 MKS Vyškov C 1735 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1705 1727 0 soutěž
2015/2016 6 MKS Vyškov "B" 1735 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1707 ½ soutěž
2015/2016 2 MKS Vyškov "B" 1735 Ševčík Milan ŠK GARDE Lipovec "B" 1764 1 soutěž
2014/2015 9 MKS Vyškov C 1764 Štrublík Martin TJ Bučovice B 1168 0 soutěž
2014/2015 8 MKS Vyškov C 1764 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna A 1606 0 soutěž
2014/2015 6 MKS Vyškov C 1764 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1732 ½ soutěž
2014/2015 5 MKS Vyškov C 1764 Čermák Milan Sportovní klub Vyškov B 1422 1 soutěž
2014/2015 4 MKS Vyškov C 1764 Zabloudil Ivo ŠO TP Habrovany B 1563 1 soutěž
2014/2015 3 MKS Vyškov C 1764 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 1250 1 soutěž
2014/2015 2 MKS Vyškov C 1764 Švejnoha Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1286 1 soutěž
2014/2015 1 MKS Vyškov C 1764 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1736 1759 ½ soutěž
2014/2015 6 MKS Vyškov B 1764 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1925 1867 0 soutěž
2014/2015 2 MKS Vyškov B 1764 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec C 1729 ½ soutěž
2013/2014 6 MKS Vyškov D 1743 Pluskal Miloš ŠO TP Habrovany B 1582 1 soutěž
2013/2014 4 MKS Vyškov D 1743 Jireš Jan Sportovní klub Vyškov 1250 1 soutěž
2013/2014 3 MKS Vyškov D 1743 Vykoukal Vít ŠK DDM Slavkov u Brna 1250 1 soutěž
2013/2014 2 MKS Vyškov D 1743 Chromý Daniel Jan ŠK Svornost Rousínovec 1100 1 soutěž
2013/2014 6 MKS Vyškov B 1743 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno F 1806 1824 0 soutěž
2013/2014 8 MKS Vyškov C 1743 Šmíd František ŠK Jevíčko 1712 1 soutěž
2013/2014 3 MKS Vyškov C 1743 Drochytka Josef TJ Sloup 1712 1 soutěž
2013/2014 2 MKS Vyškov C 1743 Hroza Jiří ASK Blansko 1774 1 soutěž
2013/2014 1 MKS Vyškov C 1743 Masařík Jan ŠK Brno 64 1934 1983 0 soutěž
2012/2013 7 MKS Vyškov D 1742 Lánský Stanislav ŠK ZŠ Brankovice 1662 1 soutěž
2012/2013 3 MKS Vyškov D 1742 Švestka Jiří TJ Bučovice 1788 ½ soutěž
2012/2013 2 MKS Vyškov D 1742 Matyáš Jiří Šk DDM Slavkov u Brna 1436 1 soutěž
2012/2013 1 MKS Vyškov D 1742 Navrátil Dominik Sportovní klub Vyškov 1100 1 soutěž
2012/2013 9 MKS Vyškov "B" 1742 Mikulášek Petr TJ Sloup 1645 1 soutěž
2012/2013 7 MKS Vyškov "B" 1742 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1665 0 soutěž
2012/2013 4 MKS Vyškov "B" 1742 Zabloudil Radek MKS Vyškov "C" 1398 ½ soutěž
2012/2013 3 MKS Vyškov "B" 1742 Svoboda Vratislav ŠK Garde Lipovec "B" 1503 ½ soutěž
2012/2013 2 MKS Vyškov "B" 1742 Polách Josef ASK Blansko 1744 1 soutěž
2011/2012 7 MKS Vyškov C 1750 Čermák Milan Sportovní klub Vyškov A 1403 1 soutěž
2011/2012 3 MKS Vyškov C 1750 Spáčil Leoš ŠOTP Habrovany A 1976 1927 0 soutěž
2011/2012 10 MKS Vyškov "B" 1750 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 0 soutěž
2011/2012 8 MKS Vyškov "B" 1750 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec "B" 1465 1 soutěž
2011/2012 6 MKS Vyškov "B" 1750 Krejčí František ŠK Garde Lipovec "C" 1511 1 soutěž
2011/2012 4 MKS Vyškov "B" 1750 Hloušek Dušan Spartak Adamov "B 1631 1545 ½ soutěž
2011/2012 1 MKS Vyškov "B" 1750 Kocman Richard MKS Vyškov "A" 1761 ½ soutěž
2010/2011 10 MKS Vyškov "A" 1783 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1598 0 soutěž
2010/2011 9 MKS Vyškov "A" 1783 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1890 0 soutěž
2010/2011 8 MKS Vyškov "A" 1783 Senáši Martin ASK Blansko 1510 0 soutěž
2010/2011 7 MKS Vyškov "A" 1783 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice 1759 ½ soutěž
2010/2011 6 MKS Vyškov "A" 1783 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1506 1 soutěž
2010/2011 4 MKS Vyškov "A" 1783 Mikuš Pavol Spartak Adamov "B" 1423 1 soutěž
2010/2011 3 MKS Vyškov "A" 1783 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1851 0 soutěž
2010/2011 2 MKS Vyškov "A" 1783 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec "B" 1780 1 soutěž
2010/2011 1 MKS Vyškov "A" 1783 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1811 0 soutěž
2009/2010 7 MKS Vyskov C 1777 Reich Štěpán DDM Vyskov B 1100 1 soutěž
2009/2010 4 MKS Vyskov C 1777 Čermák Jan DDM Vyskov A 1501 0 soutěž
2009/2010 3 MKS Vyskov C 1777 Merta Miroslav DDM Slavkov A 1513 1 soutěž
2009/2010 11 MKS Vyskov A 1777 Ševčík Martin Sokol Rudice B 1566 ½ soutěž
2009/2010 10 MKS Vyskov A 1777 Moc Martin ASK Blansko 1408 ½ soutěž
2009/2010 9 MKS Vyskov A 1777 Novák David SK Jevicko 1594 1 soutěž
2009/2010 8 MKS Vyskov A 1777 Hloušek Dušan TJ Spartak Adamov B 1631 1 soutěž
2009/2010 7 MKS Vyskov A 1777 Krejčí Petr SK Garde Lipovec B 1669 1 soutěž
2009/2010 6 MKS Vyskov A 1777 Fránek Stanislav Sokol Rudice A 1600 1 soutěž
2009/2010 3 MKS Vyskov A 1777 Šutera Zdeněk Makkabi Boskovice 1600 1 soutěž
2009/2010 1 MKS Vyskov A 1777 Brázda František MKS Vyskov B 1589 1 soutěž
2008/2009 9 MKS Vyskov C 1765 Mourycová Jana TJ Bucovice B 1535 1 soutěž
2008/2009 7 MKS Vyskov C 1765 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 1 soutěž
2008/2009 6 MKS Vyskov C 1765 Slepánek Jan DDM Vyskov 1782 ½ soutěž
2008/2009 5 MKS Vyskov C 1765 Chaloupka Robin DDM Slavkov 1100 ½ soutěž
2008/2009 1 MKS Vyskov C 1765 Jireš Jiří DDM Vyskov 1480 1 soutěž
2008/2009 11 MKS Vyskov "A" 1765 Brda Vlastimil Sokol Rudice "B" 1315 1 soutěž
2008/2009 10 MKS Vyskov "A" 1765 Ševčík Milan SK GARDE Lipovec "B" 1767 0 soutěž
2008/2009 9 MKS Vyskov "A" 1765 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1594 1 soutěž
2007/2008 9 MKS Vyskov A 1759 Ševčík Milan SK Garde Lipovec B 1776 0 soutěž
2007/2008 7 MKS Vyskov A 1759 Mikulášek Petr TJ Sloup 1660 1 soutěž
2007/2008 4 MKS Vyskov A 1759 Derňár Mikuláš Makkabi Boskovice 1452 1 soutěž
2007/2008 1 MKS Vyskov A 1759 Řehulka Martin MKS Vyskov B 1702 1 soutěž
2006/2007 11 MKS Vyškov A 1777 Toulec Richard Sokol Rudice B 1626 1 soutěž
2006/2007 10 MKS Vyškov A 1777 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1250 1 soutěž
2006/2007 8 MKS Vyškov A 1777 Šíbl Jan ŠK Garde Lipovec B 1478 ½ soutěž
2006/2007 3 MKS Vyškov A 1777 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 ½ soutěž
2006/2007 1 MKS Vyškov A 1777 Vémola Stanislav MKS Vyškov B 1617 0 soutěž
2005/2006 9 MKS VYŠKOV A 1756 Verner Radoslav TJ KOMOŘANY 1577 1 soutěž
2005/2006 8 MKS VYŠKOV A 1756 Kolařík Jan KME-DDM KUŘIM B 1733 ½ soutěž
2005/2006 7 MKS VYŠKOV A 1756 Hrbata Jaroslav ŠK JEVÍČKO 1578 1 soutěž
2005/2006 6 MKS VYŠKOV A 1756 Němec Karel TJ SLOUP 1720 ½ soutěž
2005/2006 3 MKS VYŠKOV A 1756 Ševčík Josef GARDE LIPOVEC B 1672 0 soutěž
2005/2006 4 MKS Vyškov C 1756 Slepánek Jan DDM Vyškov 1784 1 soutěž
2005/2006 3 MKS Vyškov C 1756 Křápek Miroslav ŠK ZŠ Brankovice 1824 ½ soutěž
2004/2005 10 MKS Vyškov C 1755 Šandera Jiří ŠOTP Habrovany A 1808 ½ soutěž
2004/2005 8 MKS Vyškov C 1755 Orálek Radek TJ Komořany C 1751 1 soutěž
2004/2005 6 MKS Vyškov C 1755 Pokorný Tomáš TJ Bučovice C 1500 1 soutěž
2004/2005 4 MKS Vyškov C 1755 Zavadil Roman Brankovice B 1696 1 soutěž
2004/2005 3 MKS Vyškov C 1755 Orálek Radek TJ Komořany C 1751 ½ soutěž
2004/2005 1 MKS Vyškov C 1755 Šandera Jiří ŠOTP Habrovany A 1808 ½ soutěž
2004/2005 11 MKS Vyškov A 1755 Tihon Vladimír ŠK Jevíčko A ½ soutěž
2004/2005 10 MKS Vyškov A 1755 Novák Jaromír První Brno B 1955 0 soutěž
2004/2005 7 MKS Vyškov A 1755 Pinka Jiří MKS Vyškov B 1 soutěž
2004/2005 5 MKS Vyškov A 1755 Trávníček Jaroslav Univerzita Brno B 1666 ½ soutěž
2004/2005 3 MKS Vyškov A 1755 Vávra Michal Mor. Slávia Brno A 1961 0 soutěž
2004/2005 1 MKS Vyškov A 1755 Ševčík David Garde Lipovec B 1720 ½ soutěž
2003/2004 6 MKS Vyškov 1752 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1812 1 soutěž
2003/2004 4 MKS Vyškov 1752 Zejda Karel ŠK 64 Brno 1886 ½ soutěž
2003/2004 3 MKS Vyškov 1752 Michálek Jan ŠK Hodonín 1746 1 soutěž
2003/2004 1 MKS Vyškov 1752 Kučerová Jana ŠK Hustopeče 1868 0 soutěž
2003/2004 11 MKS Vyškov B 1752 Bartoš Petr TJ Bučovice B 1 soutěž
2003/2004 10 MKS Vyškov B 1752 Göndör Tomáš Sokol Tišnov A 0 soutěž
2003/2004 9 MKS Vyškov B 1752 Ševčík David Garde Lipovec B 1584 0 soutěž
2003/2004 8 MKS Vyškov B 1752 Krč Milan Duras BVK Brno D 1664 ½ soutěž
2003/2004 7 MKS Vyškov B 1752 Svoboda Svatopluk ŠK Tetčice 1716 ½ soutěž
2003/2004 4 MKS Vyškov B 1752 Nikodém Gustav Mor. Slávia Brno 1861 0 soutěž
2003/2004 3 MKS Vyškov B 1752 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1763 1 soutěž