Hráč Hlávka Stanislav

Hlávka Stanislav

User Pic
Jméno: Hlávka Stanislav
Oddíl: ŠK Slavoj Velké Pavlovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1703
Elo mezinárodní: 0
ID: 8366
FIDE ID: 383210
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1728 Vrzal Tomáš Poštorná 1634 1767 0
2018/2019 6 Velké Pavlovice 'A' 0 1728 Jeřábek Oldřich Velké Pavlovice 'B' 0 1423 ½
2018/2019 5 Velké Pavlovice 'A' 0 1728 Ševela Josef Brumovice 0 1462 1
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1728 Krystián Josef Poštorná 1763 1665 0
2018/2019 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1728 Pardík Zdeněk Lanžhot 0 1398 ½
2017/2018 11 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Šlosar Jan Pavlov 0 1488 1
2017/2018 10 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Petrla Miroslav Brumovice 0 1432 ½
2017/2018 9 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Němeček Jaroslav Poštorná 'B' 0 1437 ½
2017/2018 8 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Růžička Petr Mikulov 'B' 0 1333 1
2017/2018 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Jurák Stanislav Hustopeče 'B' 1778 1756 0
2017/2018 6 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Horák Martin Velké Pavlovice 'B' 0 0 1
2017/2018 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Sukdolák Radek Lanžhot 1931 1958 ½
2017/2018 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 0 1529 1
2017/2018 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Hrádek Matyáš Hustopeče 'C' 0 1111 ½
2017/2018 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1745 Kaczur Vojta Mikulov 'C' 0 0 1
2016/2017 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1717 1737 ½
2016/2017 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1734 1820 0
2016/2017 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Masařík Jan ŠK 64 Brno A 1962 2007 0
2016/2017 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Kočí Karel ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 0
2016/2017 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Matula Tomáš Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1677 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1899 ½
2016/2017 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Martišek Karel Lokomotiva Brno F 1857 1869 1
2016/2017 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 ½
2016/2017 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 Tajovský Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole C 1515 1543 0
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná 1763 1701 ½
2015/2016 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1717 1737 ½
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 Vavřínková Eliška Lokomotiva Brno F 1739 1732 0
2015/2016 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1746 Masařík Jan ŠK 64 Brno A 1962 2007 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Vrzal Tomáš Tatran Poštorná 'B' 1739 1792 ½
2015/2016 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Bártů Jiří Šach Pavlov 1704 1
2015/2016 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Kučera Petr Galerie Závodný Mikulov 1947 1999 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1666 ½
2015/2016 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1585 ½
2015/2016 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1829 ½
2015/2016 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1746 Kynický František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1874 1818 ½
2015/2016 3 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1746 Bártů Jiří Ĺ ach Pavlov 1704 ½
2015/2016 2 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1746 Ciprys Radim Sokol LanĹľhot 1829 ½
2015/2016 1 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1746 Kučera Petr Galerie ZávodnĂ˝ Mikulov 1947 1999 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1967 1950 0
2014/2015 2 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1587 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Šesták Josef TJ Sokol Lanžhot 1764 ½
2014/2015 7 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1587 ½
2014/2015 6 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Růžička Petr Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1000 1
2014/2015 5 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Trávníček Martin TJ Sokol Brumovice 1701 ½
2014/2015 4 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Šesták Josef TJ Sokol Lanžhot 1764 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1561 ½
2014/2015 2 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1774 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná "B" 1701 0
2013/2014 3 ŠK Velké Pavlovice "B" 1803 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2121 2128 0
2013/2014 2 ŠK Velké Pavlovice "B" 1803 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 1
2013/2014 1 ŠK Velké Pavlovice "B" 1803 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1517 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Slavík Vladimír MKS Vyškov B 1801 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1981 1947 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Šebek Jan VSK Univerzita Brno 1833 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1837 ½
2013/2014 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1832 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1722 1716 ½
2013/2014 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1753 ½
2013/2014 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno F 2019 1961 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1803 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1874 ½
2013/2014 7 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Ševela Josef Sokol Brumovice 1441 1
2013/2014 6 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Prokůpek Marek PM Velké Bílovice 1976 ½
2013/2014 5 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Krystián Josef Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 0
2013/2014 4 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Bártů Jiří Šach Pavlov 1693 0
2013/2014 2 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 'B' 2121 2128 0
2013/2014 1 ŠK Velké Pavlovice 'B' 1803 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1837 0
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2005 1992 0
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Souček Zdeněk TJ Tatran Poštorná C 1664 0
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Votava Jan Šach Pavlov 1788 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 0
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1815 0
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Suk Pavel PM Velké Bílovice 1316 1
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Javůrek Eduard TJ Tatran Poštorná "C" 1720 ½
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1505 1
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1828 Bártů Jiří Šach Pavlov 1670 0
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Všetečka Milan ŠK "64" Brno B 1728 1
2012/2013 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno G 1414 1382 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Kuchařík Jan BK Moravská Slavia Brno B 1843 1855 ½
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Vašíček František TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1567 ½
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Novák Vítězslav Vinohrady Brno A 1932 1960 ½
2012/2013 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Kašpárek František Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1738 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Schottl František TJ Podlužan Prušánky B 1605 ½
2012/2013 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Michalík David TJ Tatran Poštorná B 1535 ½
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1828 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná A 1962 1901 ½
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1841 Javůrek Eduard Tatran Poštorná 'C' 1679 1
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1841 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1920 1898 ½
2011/2012 6 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 Javůrek Eduard Tatran Poštorná "C" 1679 ½
2011/2012 5 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 Bártů Jiří Šach Pavlov 1658 0
2011/2012 4 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče "B" 1920 1898 ½
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1484 1
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1841 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1739 1
2011/2012 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1464 1
2011/2012 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Jeřábek Petr KŠ TJ Bučovice 1440 ½
2011/2012 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Blažek Pavel ŠK 64 Brno B 1850 ½
2011/2012 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1647 ½
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Ciprys Radim TJ Tatran Poštorná A 1797 0
2011/2012 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Sláma Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1548 1
2011/2012 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Prokop Jiří BK Moravská Slavia Brno B 1822 ½
2011/2012 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1841 Pospíšil Antonín TJ Tatran Poštorná B 1604 1
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1901 ½
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Šach Pavlov 1
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná 'B' 1920 ½
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1783 1
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Páral Stanislav Vinohrady Brno A 2069 0
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Hrabal Radek TJ ŠK Veselí na Moravou B 1808 ½
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná 1907 1
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno G 2007 ½
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Čechal Jan Š.K.1923 Sokol Kyjov 1854 0
2010/2011 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2041 1
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno B 1899 1
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Turza Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1815 0
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1797 Kusalík Roman SK Horáček Sudoměřice A 1984 1
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1476 1
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 'B' 1828 ½
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1497 ½
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Votava Jan Šach Pavlov 1813 ½
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1901 ½
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1797 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 ½
2009/2010 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Šafařík Vojtěch TJ Sokol Bzenec 1970 ½
2009/2010 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Malá Anna TJ Tatran Poštorná B 1881 1
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1741 1
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno A 1888 ½
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Vítek Milan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1770 0
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2169 1
2009/2010 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice A 1780 1
2009/2010 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Pisk Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2346 0
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1770 Halámka Radek ŠK Lokomotiva Brno F 1727 ½
2009/2010 6 ŠK Hustopeče 'B' 1770 Svoboda Vladimír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1530 1
2009/2010 5 ŠK Hustopeče 'B' 1770 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1513 ½
2009/2010 4 ŠK Hustopeče 'B' 1770 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1708 1
2009/2010 3 ŠK Hustopeče 'B' 1770 Režný František Tatran Poštorná 'C' 1601 0
2008/2009 3 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1788 ½
2008/2009 2 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1902 ½
2008/2009 1 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Korcián Jan Tatran Poštorná C 1798 ½
2008/2009 7 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Votava Jan Metallan Dobré Pole 1837 0
2008/2009 6 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Korcián Jan Tatran Poštorná C 1798 ½
2008/2009 4 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1902 0
2008/2009 3 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Ševela Josef Sokol Brumovice 1425 1
2008/2009 2 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Suk Pavel Penzion Mlýn Velké Bílovice 1312 1
2008/2009 1 Slavoj Velké Pavlovice B 1769 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1788 0
2008/2009 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1879 0
2008/2009 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Dittrich Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1750 0
2008/2009 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Horák Jaroslav SK STAK Domanín 1888 1
2008/2009 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1574 1
2008/2009 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Vítek Milan TJ ŠK Veselí n./M B 1774 1
2008/2009 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Stuchlík Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče B 1508 1
2008/2009 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Kovárik Oto S.K. Horáček Sudoměřice 1879 0
2008/2009 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Malá Anna TJ Tatran Poštorná B 1886 ½
2008/2009 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1791 ½
2008/2009 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Drgáč Lubor ŠK Dubňany A 1712 1
2008/2009 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1769 Orálek Radek KŠ TJ Bučovice 1763 ½
2007/2008 9 Sokol Šakvice 1743 Petráš Josef Sokol Brumovice 1
2007/2008 7 Sokol Šakvice 1743 Režný František Tatran Poštorná E 1562 ½
2007/2008 5 Sokol Šakvice 1743 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 2021 ½
2007/2008 4 Sokol Šakvice 1743 König Robert Prostor Břeclav 1829 ½
2007/2008 1 Sokol Šakvice 1743 Suk Pavel Velké Bílovice 1293 1
2007/2008 11 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Kašpárek František TJ Baník Šardice 1789 1
2007/2008 10 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Makovička Martin ŠK Hodonín 2007 ½
2007/2008 9 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Kusalík Roman SK Horáček Sudoměřice 1989 ½
2007/2008 8 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Kašák Pavel TJ Tatran Poštorná C 1364 1
2007/2008 7 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Kovář Miroslav TJ Sokol Bzenec 1
2007/2008 6 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Machala Libor Š.K.1923 Sokol Kyjov 1695 ½
2007/2008 5 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. B 1793 0
2007/2008 4 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Drgáč Lubor ŠK Dubňany 1727 ½
2007/2008 3 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1924 ½
2007/2008 2 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2004 0
2007/2008 1 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1743 Kacálek Tomáš Sokol Střelice 1677 1
2006/2007 9 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Malinka Zdeněk Penzion Mlýn Velké Bílovice 1474 1
2006/2007 8 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Bernard Miroslav Tatran Poštorná E 1495 1
2006/2007 7 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Bálka Ludvík Tatran Poštorná D 1810 ½
2006/2007 6 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Ondryska František Sokol Lanžhot 1368 1
2006/2007 5 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1854 ½
2006/2007 4 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Švásta Jaroslav MF Energy Mikulov 1641 1
2006/2007 3 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1749 ½
2006/2007 2 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Furch Tomáš Sokol Šakvice 1409 1
2006/2007 1 Slavoj Velké Pavlovice 1721 Stuchlík Ivan ŠK Hustopeče B 1498 1
2005/2006 11 DDM Vel. Pavlovice 1735 Šerák Jaroslav Podlužan Prušánky 1654 1
2005/2006 10 DDM Vel. Pavlovice 1735 Ledvina Libor Baník Šardice 1725 ½
2005/2006 9 DDM Vel. Pavlovice 1735 Slepánek Jan MKS Vyškov B 1784 0
2005/2006 8 DDM Vel. Pavlovice 1735 Kachlík Vojtěch STAK Domanín 1666 1
2005/2006 7 DDM Vel. Pavlovice 1735 Matula Tomáš TJ Bučovice B 1657 1
2005/2006 6 DDM Vel. Pavlovice 1735 Pavka Antonín Strážnice "Pod Věží" 1826 0
2005/2006 5 DDM Vel. Pavlovice 1735 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1827 0
2005/2006 4 DDM Vel. Pavlovice 1735 Mráka Michal Tatran Poštorná C 1751 1
2005/2006 3 DDM Vel. Pavlovice 1735 Dvouletý Tomáš Veselí n.M. B 1780 ½
2005/2006 2 DDM Vel. Pavlovice 1735 Jelen Jiří ŠK Dubňany 1893 1
2005/2006 1 DDM Vel. Pavlovice 1735 Pláteník Tomáš Prostor Břeclav 1759 1
2005/2006 10 ŠK Hustopeče B 1735 Bártů Jiří Šach Pavlov 1570 0
2005/2006 9 ŠK Hustopeče B 1735 Chura Jan Sokol Lanžhot 0
2005/2006 8 ŠK Hustopeče B 1735 Forman Zdeněk Tatran Poštorná D 1555 0
2005/2006 7 ŠK Hustopeče B 1735 Zajíc Jiří Sokol Šakvice 1740 ½
2005/2006 6 ŠK Hustopeče B 1735 Suk Pavel Velké Bílovice 1
2005/2006 5 ŠK Hustopeče B 1735 Bálka Ludvík Tatran Poštorná D 1690 0
2005/2006 4 ŠK Hustopeče B 1735 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1512 ½
2005/2006 2 ŠK Hustopeče B 1735 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1673 ½
2005/2006 1 ŠK Hustopeče B 1735 Šlosar Jan Šach Pavlov 1520 ½
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 1748 Mráka Michal Tatran Poštorná C 1485 ½
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 1748 Kachlík Vojtěch SK STAK Domanín 1679 0
2004/2005 8 ŠK Hustopeče B 1748 Vlčko Petr ŠK Hodonín 1492 1
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 1748 Sedlář Vlastimil TJ Bučovice B 1539 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče B 1748 Matušina Miroslav ŠK Dubňany 1683 0
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 1748 Lánský Stanislav ŠK ZŠ Brankovice 1635 0
2004/2005 10 ŠK Hustopeče C 1748 Votava Jan Šach Pavlov 1809 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče C 1748 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot 1637 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče C 1748 Bohuslav Pavel Tatran Poštorná D 1712 1
2004/2005 6 ŠK Hustopeče C 1748 Rujzl Bohumil Sokol Šakvice 1922 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče C 1748 Smutný Jiří Velké Bílovice 1735 ½
2004/2005 3 ŠK Hustopeče C 1748 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot 1637 ½
2004/2005 2 ŠK Hustopeče C 1748 Trávníček Petr DDM Vel. Pavlovice 2083 0
2004/2005 1 ŠK Hustopeče C 1748 Votava Jan Šach Pavlov 1809 1
2003/2004 8 SOU Příbram A 1740 Stolz Lubor Spartak Žebrák A 1949 1
2003/2004 7 SOU Příbram A 1740 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2012 0
2003/2004 5 SOU Příbram A 1740 Kuba Milan ALVA Příbram D 1487 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1740 Kocourek Jaroslav Řevnice A ½
2003/2004 1 SOU Příbram A 1740 Špaňhel Antonín Kolešovice A 1687 ½
2003/2004 8 ŠK Hustopeče C 1740 Rumian Karel Šach Pavlov 1633 ½
2003/2004 7 ŠK Hustopeče C 1740 Horáček Pavel Velké Bílovice 1645 ½
2003/2004 6 ŠK Hustopeče C 1740 Veselý Bohumil Sokol Vranovice 1911 ½
2003/2004 4 ŠK Hustopeče C 1740 Hrabě Petr Tatran Poštorná D 2162 0
2003/2004 2 ŠK Hustopeče C 1740 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot 1566 ½