Hráč Čermák Tomáš

Čermák Tomáš

User Pic
Jméno: Čermák Tomáš
Oddíl: ŠO MKS Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1695
Elo mezinárodní: 1714
ID: 3633
FIDE ID: 367877
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 MKS Vyškov S 1714 1689 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 0 1523 1
2018/2019 8 MKS Vyškov S 1714 1689 Sládek Vladislav ŠK DDM Slavkov u Brna A 1933 1947 1
2018/2019 7 MKS Vyškov S 1714 1689 Vémola Luděk MKS Vyškov T 0 1643 1
2018/2019 6 MKS Vyškov S 1714 1689 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov, z.s. A 1776 1746 ½
2018/2019 5 MKS Vyškov S 1714 1689 Hruška Marek Sportovní klub Vyškov, z.s. B 1360 1424 1
2018/2019 4 MKS Vyškov S 1714 1689 Blažek Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1745 1786 0
2018/2019 3 MKS Vyškov S 1714 1689 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 0 1230 1
2018/2019 1 MKS Vyškov S 1717 1691 Špilar Martin MKS Vyškov C 0 1305 0
2018/2019 4 MKS Vyškov 1717 1691 Dobeš Oldřich TJ Znojmo 2010 1943 0
2018/2019 9 MKS Vyškov "B" 1714 1689 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1845 ½
2018/2019 8 MKS Vyškov "B" 1714 1689 Polách Josef ASK Blansko 0 1680 0
2018/2019 7 MKS Vyškov "B" 1714 1689 Švancara Vlastimil ŠK Lipůvka 0 1631 1
2018/2019 6 MKS Vyškov "B" 1714 1689 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1710 1723 0
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1717 1691 Zapletal Karel Slavia Boskovice "B" 0 1627 0
2018/2019 4 MKS Vyškov "B" 1717 1691 Matula Pavel ŠK Kuřim "C" 1716 1651 ½
2018/2019 3 MKS Vyškov "B" 1717 1691 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 0 1756 1
2018/2019 2 MKS Vyškov "B" 1717 1691 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1765 1665 1
2018/2019 1 MKS Vyškov "B" 1717 1691 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1667 0 1
2017/2018 9 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Sapák Radoslav ŠK Lipůvka 0 1619 ½
2017/2018 8 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Veselý Jindřich TJ Sloup 0 1812 0
2017/2018 7 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Di Liberti Ivan ŠK Lokomotiva Brno "C" 1792 0 ½
2017/2018 6 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1799 ½
2017/2018 5 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Dvořáková Olga Spartak Adamov "B" 1610 1625 0
2017/2018 4 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "C" 1822 1864 0
2017/2018 3 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Slouka Lukáš ASK Blansko 0 1674 ½
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 1705 1728 Zemánek Jan Slavia Boskovice 1849 1888 0
2015/2016 9 MKS Vyškov S 1705 1727 Slepánková Radka Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 ½
2015/2016 8 MKS Vyškov S 1705 1727 Štrublík Martin TJ Bučovice 1334 ½
2015/2016 7 MKS Vyškov S 1705 1727 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1559 1
2015/2016 6 MKS Vyškov S 1705 1727 Hornoch Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna 1249 1
2015/2016 4 MKS Vyškov S 1705 1727 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1770 ½
2015/2016 2 MKS Vyškov S 1705 1727 Vémola Luděk Sportovní klub Vyškov A 1751 1
2015/2016 1 MKS Vyškov S 1705 1727 Majetič Radim MKS Vyškov C 1735 1
2015/2016 9 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Baláž František TJ Sloup 1705 ½
2015/2016 8 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1792 0
2015/2016 7 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Saida Jan ASK Blansko 1825 ½
2015/2016 6 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 ½
2015/2016 5 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Pešl Jan ŠK Kuřim "B" 1801 1816 0
2015/2016 4 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Nečas Michal ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 ½
2015/2016 3 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1579 1605 1
2015/2016 2 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Vavřínek Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 1766 1791 0
2015/2016 1 MKS Vyškov "B" 1705 1727 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1930 1878 1
2015/2016 7 MKS Vyškov 1705 1727 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2159 0
2015/2016 5 MKS Vyškov 1705 1727 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2134 2137 0
2014/2015 9 MKS Vyškov S 1736 1759 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov B 1428 0
2014/2015 8 MKS Vyškov S 1736 1759 Štrublík Martin TJ Bučovice B 1168 0
2014/2015 7 MKS Vyškov S 1736 1759 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1597 1
2014/2015 6 MKS Vyškov S 1736 1759 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov u Brna A 1606 0
2014/2015 5 MKS Vyškov S 1736 1759 Borovský Lukáš ŠK DDM Slavkov u Brna B 1250 ½
2014/2015 4 MKS Vyškov S 1736 1759 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1761 1
2014/2015 3 MKS Vyškov S 1736 1759 Švejnoha Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1286 1
2014/2015 2 MKS Vyškov S 1736 1759 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1732 ½
2014/2015 1 MKS Vyškov S 1736 1759 Majetič Radim MKS Vyškov C 1764 ½
2014/2015 9 MKS Vyškov B 1736 1759 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov 1919 1904 0
2014/2015 8 MKS Vyškov B 1736 1759 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1969 1874 1
2014/2015 7 MKS Vyškov B 1736 1759 ASK Blansko 1
2014/2015 6 MKS Vyškov B 1736 1759 Vitula Jan ŠK Kuřim B 1906 1936 0
2014/2015 5 MKS Vyškov B 1736 1759 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno D 1884 1856 0
2014/2015 4 MKS Vyškov B 1736 1759 Rumián Libor ŠK Jevíčko 1742 1
2014/2015 3 MKS Vyškov B 1736 1759 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice 2028 1819 ½
2014/2015 2 MKS Vyškov B 1736 1759 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec C 1803 1
2014/2015 1 MKS Vyškov B 1736 1759 Drochytka Josef TJ Sloup 1679 1
2013/2014 7 MKS Vyškov S 1805 1768 Švejnoha Pavel ŠK Svornost Rousínovec 1250 ½
2013/2014 6 MKS Vyškov S 1805 1768 Sysel Michal TJ Bucovice 1970 1973 ½
2013/2014 5 MKS Vyškov S 1805 1768 Němec Josef ŠO TP Habrovany B 1625 1
2013/2014 1 MKS Vyškov S 1805 1768 Mourycová Jana MKS Vyškov D 1589 1
2013/2014 9 MKS Vyškov B 1805 1768 Václavík Aleš ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1949 1931 1
2013/2014 8 MKS Vyškov B 1805 1768 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1948 1956 ½
2013/2014 7 MKS Vyškov B 1805 1768 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1753 1
2013/2014 6 MKS Vyškov B 1805 1768 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno F 1954 1957 1
2013/2014 5 MKS Vyškov B 1805 1768 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1880 0
2013/2014 4 MKS Vyškov B 1805 1768 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1956 0
2013/2014 3 MKS Vyškov B 1805 1768 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1980 ½
2013/2014 2 MKS Vyškov B 1805 1768 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1760 0
2013/2014 1 MKS Vyškov B 1805 1768 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1837 0
2012/2013 11 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B" 1924 1872 0
2012/2013 10 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Plašil Lubomír ŠK Sokol Tišnov 1876 1882 ½
2012/2013 9 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1813 0
2012/2013 8 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Vitula Jan ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1884 1898 0
2012/2013 7 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 2004 0
2012/2013 6 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1848 1765 0
2012/2013 5 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Mráz Pavel ŠK Garde Lipovec "C" 1973 ½
2012/2013 4 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Slepánková Radka MKS Vyškov "C" 2007 1925 ½
2012/2013 3 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "B" 1664 0
2012/2013 2 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Moc Roman ASK Blansko 1777 1
2012/2013 1 MKS Vyškov "B" 1827 1816 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1912 0
2011/2012 11 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1827 ½
2011/2012 10 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Křena Bohuslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2005 1968 0
2011/2012 9 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Grepl Pavel ŠK Jevíčko 1859 1
2011/2012 8 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Ševčík David ŠK Garde Lipovec "B" 1849 ½
2011/2012 7 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1776 0
2011/2012 6 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "C" 1620 ½
2011/2012 5 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Saida Jan ASK Blansko 1825 ½
2011/2012 4 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 0
2011/2012 3 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 1977 0
2011/2012 1 MKS Vyškov "B" 1795 1817 Slepánková Radka MKS Vyškov "A" 2007 1937 ½
2010/2011 11 MKS Vyškov "B" 1799 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1799 1
2010/2011 10 MKS Vyškov "B" 1799 Moc Roman ASK Blansko 1695 ½
2010/2011 9 MKS Vyškov "B" 1799 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 ½
2010/2011 8 MKS Vyškov "B" 1799 Hloušek Dušan Spartak Adamov "B" 1602 1
2010/2011 7 MKS Vyškov "B" 1799 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1922 ½
2010/2011 6 MKS Vyškov "B" 1799 Nečas Michal ŠK Garde Lipovec "C" 1742 1
2010/2011 5 MKS Vyškov "B" 1799 Gubáš Jan ŠK Sokol Tišnov 2052 ½
2010/2011 4 MKS Vyškov "B" 1799 Hnilička Michal Sokol Rudice 1802 1
2010/2011 3 MKS Vyškov "B" 1799 Horák Jan ŠK Jevíčko 1705 ½
2010/2011 2 MKS Vyškov "B" 1799 Kudláček Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1896 0
2010/2011 1 MKS Vyškov "B" 1799 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1826 ½
2009/2010 11 MKS Vyskov B 1746 Hroza Jiří ASK Blansko 1764 0
2009/2010 10 MKS Vyskov B 1746 Antošovský Vlastimil SK Jevicko 1736 ½
2009/2010 9 MKS Vyskov B 1746 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1953 ½
2009/2010 8 MKS Vyskov B 1746 Nečas Michal SK Garde Lipovec B 1756 ½
2009/2010 7 MKS Vyskov B 1746 Matuška Jan Sokol Rudice A 1721 1
2009/2010 6 MKS Vyskov B 1746 Habina Martin SK Garde Lipovec A 2074 0
2009/2010 5 MKS Vyskov B 1746 Sedlák Ivo TJ Sloup 1743 ½
2009/2010 4 MKS Vyskov B 1746 Hubený Pavel Makkabi Boskovice 1849 1
2009/2010 3 MKS Vyskov B 1746 Bartoň Jan SK Sokol Tisnov 1751 0
2009/2010 2 MKS Vyskov B 1746 Klíma Matěj Sokol Rudice B 1000 1
2009/2010 1 MKS Vyskov B 1746 Jakubčík Jiří MKS Vyskov A 1829 ½
2008/2009 11 MKS Vyskov "B" 1724 Hubený Pavel SK GARDE Lipovec "B" 1863 0
2008/2009 10 MKS Vyskov "B" 1724 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 ½
2008/2009 9 MKS Vyskov "B" 1724 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2103 ½
2008/2009 8 MKS Vyskov "B" 1724 Drochytka Josef TJ Sloup 1699 1
2008/2009 7 MKS Vyskov "B" 1724 Holas Jaroslav Sokol Rudice "A" 1916 ½
2008/2009 6 MKS Vyskov "B" 1724 Keprt Jaroslav Sokol Rudice "B" 1376 1
2008/2009 4 MKS Vyskov "B" 1724 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1
2008/2009 3 MKS Vyskov "B" 1724 Stupavský Štefan TJ CKD Blansko 1611 1
2008/2009 2 MKS Vyskov "B" 1724 Šíbl Jan SK GARDE Lipovec "C" 1506 0
2008/2009 1 MKS Vyskov "B" 1724 Rozumek Vlastimil MKS Vyskov "A" 2024 0
2007/2008 11 MKS Vyskov B 1761 Křápek Miroslav KS TJ Bucovice 1802 ½
2007/2008 10 MKS Vyskov B 1761 Kosina Vladimír SK Lokomotiva Brno E 1890 ½
2007/2008 9 MKS Vyskov B 1761 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2008 0
2007/2008 8 MKS Vyskov B 1761 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1824 ½
2007/2008 7 MKS Vyskov B 1761 Klinkovský Jakub Sokol Rudice C 1520 0
2007/2008 6 MKS Vyskov B 1761 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1782 ½
2007/2008 5 MKS Vyskov B 1761 Hloušek Zdeněk SK Garde Lipovec B 1855 0
2007/2008 4 MKS Vyskov B 1761 Pokladník Martin TJ Sloup 1718 0
2007/2008 3 MKS Vyskov B 1761 Jirásek Pavel SK Jevicko 1665 0
2007/2008 2 MKS Vyskov B 1761 Kudla Vladimír SK KME-DDM Kurim B 1934 ½
2007/2008 1 MKS Vyskov B 1761 Kejík František MKS Vyskov A 2079 0
2006/2007 11 MKS Vyškov B 1750 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 0
2006/2007 10 MKS Vyškov B 1750 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec B 1775 ½
2006/2007 9 MKS Vyškov B 1750 Spáčil Leoš ŠK TJ Komořany 1770 ½
2006/2007 8 MKS Vyškov B 1750 Horák Jan ŠK Jevíčko 1722 1
2006/2007 7 MKS Vyškov B 1750 Klíma Oldřich Sokol Rudice C 1642 ½
2006/2007 6 MKS Vyškov B 1750 Nejezchleb Drahoš Sokol Rudice B 1920 ½
2006/2007 5 MKS Vyškov B 1750 Polách Daneš TJ Spartak Adamov A 1962 0
2006/2007 4 MKS Vyškov B 1750 Baránek Tomáš TJ Sloup 1814 ½
2006/2007 3 MKS Vyškov B 1750 Pučálka Vojtěch ŠK Sokol Tišnov A 1953 0
2006/2007 2 MKS Vyškov B 1750 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 0
2006/2007 1 MKS Vyškov B 1750 Pech Václav MKS Vyškov A 2094 ½
2005/2006 11 MKS Vyškov B 1755 Racek Michal STAK Domanín 1837 0
2005/2006 10 MKS Vyškov B 1755 Netopil Martin TJ Bučovice B 1776 ½
2005/2006 9 MKS Vyškov B 1755 Michna Jan DDM Vel. Pavlovice 1746 ½
2005/2006 7 MKS Vyškov B 1755 Věžník Petr Tatran Poštorná C 2056 0
2005/2006 6 MKS Vyškov B 1755 Píštěk Jan Veselí n.M. B 1810 0
2005/2006 5 MKS Vyškov B 1755 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1946 0
2005/2006 4 MKS Vyškov B 1755 Marek Jiří Prostor Břeclav 2002 0
2005/2006 3 MKS Vyškov B 1755 Němec Miloslav Podlužan Prušánky 2013 0
2005/2006 2 MKS Vyškov B 1755 Šmíd Vladimír Baník Šardice 1852 1
2005/2006 1 MKS Vyškov B 1755 Kusalík Roman Strážnice "Pod Věží" 1941 ½
2004/2005 11 MKS Vyškov B 1742 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 ½
2004/2005 10 MKS Vyškov B 1742 Rumián Libor ŠK Jevíčko A 1755 0
2004/2005 9 MKS Vyškov B 1742 Peša Ladislav První Brno B 1919 0
2004/2005 8 MKS Vyškov B 1742 Rada Michal Sokol Rudice B 2047 0
2004/2005 7 MKS Vyškov B 1742 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2053 ½
2004/2005 6 MKS Vyškov B 1742 Kocman Richard TJ Komořany A 1853 ½
2004/2005 5 MKS Vyškov B 1742 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1798 0
2004/2005 4 MKS Vyškov B 1742 Dobeš Dušan Univerzita Brno B 1994 0
2004/2005 3 MKS Vyškov B 1742 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 0
2004/2005 2 MKS Vyškov B 1742 Pecha Juraj Mor. Slávia Brno A 1987 1
2004/2005 1 MKS Vyškov B 1742 Plašil Lubomír Sokol Tišnov A 1900 1
2003/2004 11 MKS Vyškov 1759 Věžník Petr Tatran Poštorná B 1661 1
2003/2004 5 MKS Vyškov 1759 Martišek Karel I. brněnská Brno 1784 1
2003/2004 11 MKS Vyškov B 1759 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1771 0
2003/2004 10 MKS Vyškov B 1759 Bytešník Zdeněk Sokol Tišnov A 1839 0
2003/2004 9 MKS Vyškov B 1759 Nečas Michal Garde Lipovec B 1764 0
2003/2004 8 MKS Vyškov B 1759 Hyrš Martin Duras BVK Brno D 1999 0
2003/2004 7 MKS Vyškov B 1759 Nekuda Jaroslav ŠK Tetčice 1780 0
2003/2004 6 MKS Vyškov B 1759 Setínek Stanislav Lokomotiva Brno B 1950 0
2003/2004 4 MKS Vyškov B 1759 Schuster Petr Mor. Slávia Brno 1968 0
2003/2004 3 MKS Vyškov B 1759 Zejda Karel ŠK 64 Brno B 1886 1
2003/2004 2 MKS Vyškov B 1759 Sysel Jiří Bydo Zakřany 1853 0
2003/2004 1 MKS Vyškov B 1759 Zemánek Jan Makkabi Boskovice 1793 0