Hráč Kaplan Milan

Kaplan Milan

User Pic
Jméno: Kaplan Milan
Oddíl: OREL jednota Ořechov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1804
Elo mezinárodní: 1787
ID: 16911
FIDE ID: 385093
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Střelice 1787 1809 Hladký Tadeáš ŠK Duras BVK C 1780 1675 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Střelice 1787 1809 Keprt Tomáš ŠK Kuřim C 1531 1601 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Střelice 1787 1809 Mucha Karel Optika Medek TJ Hodonice 1826 1805 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Střelice 1787 1809 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice 0 1849 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Střelice 1787 1809 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno C 1551 1636 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Střelice 1787 1809 Diviš Libor ŠK Bystrc Oilers 1801 1801 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Střelice 1787 1809 Pelikán Ctibor VSK Universita Brno B 1974 1940 1 soutěž
2018/2019 5 OREL Orechov 1823 1820 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1958 1962 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Střelice 1817 1815 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1902 1835 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Střelice 1817 1815 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno 1784 1831 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK Střelice 1817 1815 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno C 0 1808 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Střelice 1817 1815 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1784 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Střelice 1823 1820 Pop Bohumil TJ Znojmo B 0 1720 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Střelice 1823 1820 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1778 1761 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Střelice 1823 1820 Michalčák Lubomír ŠK GPOA Znojmo 2031 2045 0 soutěž
2017/2018 11 Orel Ořechov 1836 1815 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno B 1618 1619 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Střelice 1836 1815 Rachůnek Miroslav ŠK Břežany 0 1561 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Střelice 1836 1815 Pešl Jan ŠK Kuřim "B" 1749 1761 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Střelice 1836 1815 Diviš Libor TJ Slovan Ivančice 1843 1852 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Střelice 1836 1815 Kalod Michal Moravská Slavia Brno "C" 1813 1823 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Střelice 1836 1815 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1798 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Střelice 1836 1815 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 0 1735 1 soutěž
2016/2017 10 Orel Ořechov 1803 1795 Hampel David VSK Universita Brno 2020 2005 1 soutěž
2016/2017 8 Orel Ořechov 1803 1795 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2007 2013 1 soutěž
2016/2017 7 Orel Ořechov 1803 1795 Pešl Jan ŠK Kuřim B 1801 1816 0 soutěž
2016/2017 6 Orel Ořechov 1803 1795 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 1896 1860 0 soutěž
2016/2017 4 Orel Ořechov 1803 1795 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0 soutěž
2016/2017 2 Orel Ořechov 1803 1795 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 0 soutěž
2016/2017 1 Orel Ořechov 1803 1795 Nekula Richard TJ Znojmo 1982 1945 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Střelice B 1803 1795 Kučera Petr Jezdci Jundrov C 1947 1999 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Střelice B 1803 1795 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 1832 1848 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Střelice B 1803 1795 Šebek Jan VSK Univerzita Brno B 1919 1794 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Střelice B 1803 1795 Kopeček Ivan ŠK Duras BVK D 1913 1933 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Střelice B 1803 1795 Nekula Richard TJ Znojmo B 1982 1945 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Střelice B 1803 1795 Sysel Jiří TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1996 1994 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Střelice B 1803 1795 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1879 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Střelice B 1803 1795 Peša Ladislav ŠK Střelice A 1970 1878 0 soutěž
2015/2016 5 OREL Ořechov 1803 1795 Chládek Vlastimil ŠK GARDE Lipovec 2015 2045 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Střelice A 1803 1795 Dobeš Oldřich ŠK Sebranci RH 2015 1979 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Střelice A 1803 1795 Pechan Zdeněk Univerzita Brno B 1874 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Střelice A 1803 1795 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Střelice A 1803 1795 Barák David Duras Brno D 1658 1595 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Střelice A 1803 1795 Diviš Libor TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1887 1869 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Střelice A 1803 1795 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1769 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelice A 1791 1789 Karber Jan Šachy Zastávka 1617 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Střelice A 1791 1789 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno B 1850 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Střelice A 1791 1789 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno G 1632 1678 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Střelice A 1791 1789 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1527 1568 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelice A 1791 1789 Petlák Josef TJ Znojmo A 1974 1930 0 soutěž
2014/2015 11 OREL Ořechov 1791 1789 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2120 2135 0 soutěž
2014/2015 9 OREL Ořechov 1791 1789 Hájek Oskar TJ Podlužan Prušánky 2035 2001 0 soutěž
2014/2015 13 ŠK Střelice "B" 1791 1789 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1512 1 soutěž
2014/2015 12 ŠK Střelice "B" 1791 1789 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1531 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Střelice "B" 1791 1789 Rašovský Vlastimil ŠK Sokol Tišnov "B" 1657 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Střelice "B" 1791 1789 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "E" 1250 1508 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Střelice "B" 1791 1789 Iván László ŠK Lokomotiva Brno "L" 1183 1 soutěž