Hráč Pešl Jan

Pešl Jan

User Pic
Jméno: Pešl Jan
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1782
Elo mezinárodní: 1740
ID: 14503
FIDE ID: 332240
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 ŠK Kuřim B 1740 1782 Vašíček Jiří TJ Sloup 0 1639 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Kuřim B 1758 1797 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov B 1943 1937 0 soutěž
2019/2020 10 ŠK Kuřim B 1766 1797 TJ Sloup 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kuřim B 1765 1797 Misorin Vladimír ŠK Hodonín 1857 1857 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim B 1765 1797 Hrádek Matyáš ŠK Agrotec Hustopeče 1498 1517 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim B 1765 1797 Číp Dalibor VSK Universita Brno 2090 2100 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim B 1746 1797 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 1898 1839 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim B 1746 1785 Petlák Josef TJ Znojmo 1938 1936 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim B 1744 1785 Štrublík Martin ŠO MKS Vyškov 1824 1837 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim B 1727 1785 Marek Jiří SK Podlužan Prušánky B 1935 1897 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim B 1727 1785 Hladký Tadeáš Jezdci Jundrov C 1797 1762 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim B 1725 1785 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou 1785 1818 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim K 1745 1784 Štěpánek Petr ŠK Tišnov B 0 1572 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim K 1745 1784 Pehal Luděk ŠK Střelice B 1784 1745 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim K 1745 1784 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim K 1745 1784 Vojtěch Ladislav ŠK Tišnov A 2031 2044 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim K 1745 1784 Smíšek Radovan ŠK Kuřim F 0 1523 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim K 1693 1784 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno F 1686 1722 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim K 1745 1784 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno E 1555 1659 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim K 1745 1784 Prokop Martin ŠK Kuřim E 1551 1698 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim K 1745 1784 Motl Václav Šachy Zastávka B 0 1086 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim B 1745 1784 Farář Václav ŠK Střelice 0 1793 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim B 1745 1784 ŠK Lokomotiva Brno C 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1745 1784 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1675 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim B 1745 1784 Smrčková Světlana ŠK GPOA Znojmo 1626 1685 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim B 1693 1784 Endl Ladislav TJ Znojmo B 0 1691 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1693 1784 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1963 1989 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim B 1745 1784 Lapúník Pavel Moravská Slavia Brno C 0 1750 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim B 1745 1784 Holienka Ladislav Optika Medek TJ Hodonice 0 1638 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1745 1784 Sasková Renata ŠK Kuřim D 1313 1259 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "K" 1749 1761 Lacko Dušan Šachy Zastávka "A" 1583 1515 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "K" 1749 1761 Vavřínková Jitka ŠK Lokomotiva Brno "F" 1637 1592 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "K" 1749 1761 Khadash Kamil ŠK Lokomotiva Brno "G" 1657 1683 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim "K" 1749 1761 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1390 1429 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "K" 1795 1798 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1558 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Wünsch Radek ŠK Lokomotiva Brno "D" 1822 1837 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Mucha Karel ŠK Břežany 1881 1856 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice 1884 1887 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Kaplan Milan ŠK Střelice 1836 1815 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Kacálek Tomáš ŠK 64 Brno 1538 1728 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Fojt Leoš ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1798 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "B" 1749 1761 Doležal Ladislav TJ Znojmo "B" 1847 1859 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "B" 1795 1798 Tioka Zdeněk Jezdci Jundrov "B" 1913 1913 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Kuřim B 1801 1816 Frková Zuzana ŠK GPOA Znojmo 1000 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Kuřim B 1801 1816 Novák Vítězslav ŠK Vinohrady Brno 1967 1967 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Kuřim B 1801 1816 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou 1891 1887 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Kuřim B 1801 1816 Kaplan Milan Orel Ořechov 1803 1795 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Kuřim B 1801 1816 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno B 1825 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Kuřim B 1801 1816 Haupt Jaromír ŠK Lokomotiva Brno C 1740 1754 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Kuřim B 1801 1816 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Kuřim B 1801 1816 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1935 1906 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Kuřim B 1801 1816 Šebek Jan VSK Universita Brno 1919 1794 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Duras BVK D 1801 1816 Kureš Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Duras BVK D 1801 1816 Říčka Petr TJ Znojmo B 1267 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Duras BVK D 1801 1816 Podolský Jan TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1303 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Duras BVK D 1801 1816 Horák Karel ŠK Střelice A 1656 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Duras BVK D 1801 1816 Blata František Jezdci Jundrov C 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Farář Václav ŠK Střelice "B" 1770 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1789 1754 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice "B" 1806 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Vrbík Petr Šachy Zastávka "B" 1250 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Habina Martin ŠK Kuřim "F" 2005 2014 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Krupica Pavel ŠK Kuřim "G" 1908 1849 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "E" 1801 1816 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov "B" 1748 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Dufek Petr ASK Blansko 1573 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Kunc Alois ŠK GARDE Lipovec "B" 1758 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1667 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Veselý Miroslav Makkabi Boskovice 1789 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1705 1727 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Sedlák Ivo TJ Sloup 1723 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Nečas Michal ŠK GARDE Lipovec "C" 1783 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1748 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1801 1816 Němec Jakub ŠK Kuřim "D" 1568 1596 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim C 1817 1841 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1656 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim C 1817 1841 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1777 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1817 1841 Diviš Libor ŠK Tetčice B 1895 1912 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim C 1817 1841 Rösner Tomáš ŠK Sebranci RH 2021 1857 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim C 1817 1841 Tůma Miroslav Moravská Slavia Brno B 1905 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim B 1817 1841 Novák David ŠK Jevíčko 1604 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim B 1817 1841 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1590 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim B 1817 1841 Dufek Petr ASK Blansko 1585 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim B 1817 1841 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec C 1729 0 soutěž
2014/2015 13 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1784 1756 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice 1683 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Horák Karel ŠK Střelice "B" 1675 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1677 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1568 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "E" 1817 1841 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1702 ½ soutěž
2013/2014 14 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 0 soutěž
2013/2014 12 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1734 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov 1645 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Prokeš Karel Šachy Zastávka 1712 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1609 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1734 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1499 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1490 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Kuřim "E" 1780 1817 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov 1737 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Kuřim B 1780 1817 Bar Ondřej MKS Vyškov C 1534 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Kuřim B 1780 1817 Mikulášek Petr TJ Sloup 1634 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kuřim B 1780 1817 Slouka Lukáš ASK Blansko 1581 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Kuřim B 1780 1817 Všetečka Milan ŠK Brno 64 1712 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kuřim B 1780 1817 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec C 1639 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Kuřim B 1780 1817 Šmíd František ŠK Jevíčko 1712 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Kuřim B 1780 1817 Ševčík David ŠK Garde Lipovec B 1861 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kuřim B 1780 1817 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1661 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Kuřim B 1780 1817 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov A 1728 ½ soutěž
2012/2013 14 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1644 1 soutěž
2012/2013 12 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1422 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1654 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1602 1613 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Dumek David Sokol Zastávka 1250 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Dvořák Martin TJ Slovan Ivančice "B" 1685 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Urbanec Vladimír Sokol Střelice "B" 1481 1533 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1791 1829 Sádlík Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1000 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Flašar Jan ŠK Garde Lipovec "C" 1626 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1665 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1776 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Zbořil Radomír MKS Vyškov "C" 1705 1705 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Rimpler Jiří ŠK Garde Lipovec "B" 1437 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Palaš Milan ASK Blansko 1796 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1752 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1791 1829 Němec Karel TJ Sloup 1717 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice "B" 1834 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Hrdina Jiří ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1693 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Šťastný Radek TJ Sokol Vranovice 2012 2028 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Přibyl Radek ŠK Tetčice "B" 1713 1867 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1713 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1744 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Karber Jan TJ Sokol Zastávka 1688 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1786 1773 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1744 1 soutěž
2011/2012 11 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Kladňák Martin SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1597 1666 ½ soutěž
2011/2012 10 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Pehal Luděk Sokol Střelice B 1792 1776 1 soutěž
2011/2012 9 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Fuchs Stanislav Sokol Střelice A 1974 1846 1 soutěž
2011/2012 8 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Endl Ladislav TJ Znojmo B 1761 1 soutěž
2011/2012 7 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Hurta Miroslav Lokomotiva Brno F 1796 1835 ½ soutěž
2011/2012 6 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2072 2065 0 soutěž
2011/2012 5 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Nikodém Gustav SK Tetčice 2004 2009 ½ soutěž
2011/2012 4 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Zikan Karel Lokomotiva Brno E 1808 1833 0 soutěž
2011/2012 2 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Šic Miloš TJ ČECHIE Zastávka 1612 1 soutěž
2011/2012 1 SK KME-DDM Kuřim C 1786 1773 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1545 1 soutěž
2010/2011 11 SK KME-DDM Kurim C 1786 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice 1644 1 soutěž
2010/2011 10 SK KME-DDM Kurim C 1786 Moulis Rudolf SK Duras BVK Brno Kralovo Pole D 1938 0 soutěž
2010/2011 9 SK KME-DDM Kurim C 1786 Přibyl Radek SK Tetcice 1800 0 soutěž
2010/2011 8 SK KME-DDM Kurim C 1786 Pokorný Radovan Sokol Strelice B 1683 ½ soutěž
2010/2011 7 SK KME-DDM Kurim C 1786 Hruška Vladimír Sokol Strelice A 1926 ½ soutěž
2010/2011 6 SK KME-DDM Kurim C 1786 Vitula Jan Lokomotiva Brno F 1877 1 soutěž
2010/2011 5 SK KME-DDM Kurim C 1786 Šic Miloš TJ CECHIE Zastavka 1628 1 soutěž
2010/2011 4 SK KME-DDM Kurim C 1786 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1857 ½ soutěž
2010/2011 3 SK KME-DDM Kurim C 1786 Martišek Karel Lokomotiva Brno E 1861 ½ soutěž
2010/2011 2 SK KME-DDM Kurim C 1786 Janota Jiří BK Moravska Slavia Brno 1961 0 soutěž
2010/2011 1 SK KME-DDM Kurim C 1786 Škaroupka Jiří SPgS Znojmo B 2131 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Továrek Antonín Sokol Vranovice 1742 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Kolačný Josef Sokol Tišnov "B" 1000 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Peška Jan Sokol Střelice "C" 1682 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Lacko Dušan Sokol Zastávka 1440 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1843 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Karber Jan ŠK Tetčice "B" 1682 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1786 Buček Miloslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1541 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2166 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2034 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Číp Dalibor ŠK Tetčice 2189 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno D 2168 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Švehla Karel TJ Spartak Adamov 2158 ½ soutěž
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Veselý Jaromír ŠK Lokomotiva Brno E 2071 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2046 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2109 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1767 Mlénský Dalibor ŠK KME-DDM Kuřim A 2132 0 soutěž
2009/2010 11 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Sojka Oldřich SOKOL STRELICE 1620 1 soutěž
2009/2010 10 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Menšík František SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1676 1 soutěž
2009/2010 9 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Hlavinka Zdeněk VINOHRADY BRNO 1847 0 soutěž
2009/2010 8 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Všetečka Milan SK 64 BRNO "B" 1742 ½ soutěž
2009/2010 7 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Beranec Martin TJ SLOVAN IVANCICE 1531 1 soutěž
2009/2010 6 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Jelen Jiří TJ ZNOJMO "B" 1920 1 soutěž
2009/2010 5 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Hrabec Karel TJ HODONICE 1591 1 soutěž
2009/2010 3 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Maršálek Bohumil BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1771 0 soutěž
2009/2010 2 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Doškař Miloslav SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 ½ soutěž
2009/2010 1 SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1767 Kubíček Jiří BYSTRC OILERS 1928 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1656 Šimek Radek TJ Podlužan Prušánky 1726 0 soutěž
2008/2009 8 SK Kurim KME-DDM "C" 1656 Ondračka Václav SK Lokomotiva Brno "L" 1521 ½ soutěž
2008/2009 7 SK Kurim KME-DDM "C" 1656 Beranek Kamil SK Tetcice "B" 1250 ½ soutěž
2008/2009 6 SK Kurim KME-DDM "C" 1656 Šilha Josef SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1639 0 soutěž
2008/2009 5 SK Kurim KME-DDM "C" 1656 Šulc Michal TJ Slovan Ivancice "B" 1420 1 soutěž
2007/2008 9 SK KME-DDM Kurim B 1661 Probošt Jaroslav Makkabi Boskovice 1497 1 soutěž
2007/2008 8 SK KME-DDM Kurim B 1661 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice C 1000 1 soutěž
2007/2008 5 SK KME-DDM Kurim B 1661 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1361 1 soutěž
2007/2008 4 SK KME-DDM Kurim B 1661 Gajdoš Daniel SK Jevicko 1000 1 soutěž
2007/2008 2 SK KME-DDM Kurim B 1661 Zuzaňák Jiří MKS Vyskov B 1525 ½ soutěž
2007/2008 7 SK Kurim KME-DDM C 1661 Blahák Jan Sokol Strelice B 1713 ½ soutěž
2007/2008 6 SK Kurim KME-DDM C 1661 Buček Miloslav SK Kurim KME-DDM D 1575 1 soutěž
2007/2008 5 SK Kurim KME-DDM C 1661 Blahynka Martin SK Lokomotiva Brno K 1654 1 soutěž
2007/2008 4 SK Kurim KME-DDM C 1661 Karber Jan SK Tetcice B 1672 0 soutěž
2007/2008 3 SK Kurim KME-DDM C 1661 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1849 0 soutěž
2007/2008 2 SK Kurim KME-DDM C 1661 Šilha Josef SK Sokol Tisnov B 1641 1 soutěž
2007/2008 1 SK Kurim KME-DDM C 1661 Kábela Milan TJ Slovan Ivancice 1785 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1659 Brda Vlastimil Sokol Rudice C 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1659 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1338 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1659 Orel Aleš ŠK Bydo Zakřany "B" 2001 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1659 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1687 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1659 Karber Jan ŠK Tetčice "B" 1692 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1659 Hamřík Miroslav ŠK Sokol Tišnov "B" 1742 1 soutěž
2005/2006 11 KME-DDM KUŘIM B 1676 Moc Roman ČKD BLANSKO 0 soutěž
2005/2006 10 KME-DDM KUŘIM B 1676 Šíbl Jan GARDE LIPOVEC B 1420 1 soutěž
2005/2006 6 KME-DDM KUŘIM B 1676 Dráb Tomáš DURAS BRNO E 1737 ½ soutěž
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1676 Derňár Mikuláš MAKKABI BOSKOVICE 1474 0 soutěž
2005/2006 3 KME-DDM KUŘIM B 1676 Hronek Vladimír ŠK JEVÍČKO 1 soutěž
2005/2006 2 KME-DDM KUŘIM B 1676 TJ SLOUP 1 soutěž
2005/2006 1 KME-DDM KUŘIM B 1676 Maršálek Bohumil MORAVSKÁ SLAVIA A 1717 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 Farář Václav Sokol Střelice "B" 1812 0 soutěž
2005/2006 6 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 Cupák Břetislav Sokol Vranovice "B" 1735 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1839 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 Otépka Pavel ŠK Lokomotiva Brno "L" 1855 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1676 Krejčí Dalibor ŠK Sokol Tišnov "B" 1726 ½ soutěž
2004/2005 9 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Mazúr Richard Lokomotiva BrnoG"" 1 soutěž
2004/2005 8 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Kadeřábek Pavel ŠK Bydo ZakřanyB"" 1754 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Zezulák Michal TJ Slovan Ivančice 1 soutěž
2004/2005 6 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Peška Jan Sokol Střelice B"" 1652 ½ soutěž
2004/2005 5 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol TišnovB"" 1627 0 soutěž
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Sedláček Zdeněk ŠK Tetčice B"" 1601 1 soutěž
2004/2005 3 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1676 Mrkos Jaroslav ŠKKME-DDM KuřimC"" 1395 1 soutěž
2003/2004 4 KME DDM Kuřim 1679 Švarc Jiří I. brněnská Brno 1980 0 soutěž
2003/2004 3 KME DDM Kuřim 1679 Masařík Jan ŠK 64 Brno 1910 ½ soutěž
2003/2004 1 KME DDM Kuřim 1679 Sedlák Ivo TJ Sloup 1752 0 soutěž