Hráč Češek Liboslav

Češek Liboslav

User Pic
Jméno: Češek Liboslav
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1740
Elo mezinárodní: 1955
ID: 2730
FIDE ID: 328499
Rok narození: 1930
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2011/2012 5 Lokomotiva Brno H 1955 1745 Lokomotiva Brno J 1
2011/2012 3 Lokomotiva Brno E 1955 1745 Voborný David SPgŠ+G Znojmo 1925 1844 0
2010/2011 4 Lokomotiva Brno H 1779 Spáčil Stanislav Lokomotiva Brno J 1714 0
2010/2011 2 Lokomotiva Brno H 1779 Effenberger Adam Lokomotiva Brno I 1648 0
2010/2011 1 Lokomotiva Brno H 1779 Fabík Jan Sebastin ŠK Vinohrady Brno B 1375 0
2010/2011 9 Lokomotiva Brno E 1779 Strnad Jiří Lokomotiva Brno F 1690 ½
2009/2010 10 Lokomotiva J 1803 Bednařík Radomír Bystrc Oilers B 1821 0
2009/2010 9 Lokomotiva J 1803 Burýšek Petr ŠK 64 C 1802 ½
2009/2010 8 Lokomotiva J 1803 Havlát Stanislav Moravská Slávia D 1665 ½
2009/2010 7 Lokomotiva J 1803 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1809 1
2009/2010 5 Lokomotiva J 1803 Herz Luboš Vojenská akademie 1780 0
2009/2010 9 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1803 Horák Karel SOKOL STRELICE 1766 ½
2008/2009 11 Lokomotiva H 1858 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1750 1
2008/2009 10 Lokomotiva H 1858 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1838 0
2008/2009 8 Lokomotiva H 1858 Janota Jiří Průkopník-Petria B 1982 0
2008/2009 7 Lokomotiva H 1858 Putna Vladimír Univerzita 1739 1
2008/2009 6 Lokomotiva H 1858 Zůbek Stanislav Moravská Slávia C 1798 0
2008/2009 5 Lokomotiva H 1858 Petlan Ivan Lokomotiva I 2019 0
2008/2009 4 Lokomotiva H 1858 Havlík Jiří Duras BVK E 1824 ½
2008/2009 3 Lokomotiva H 1858 Zikan Karel Lokomotiva J 1766 ½
2008/2009 2 Lokomotiva H 1858 Šípek Oldřich Lokomotiva K 1811 0
2008/2009 1 Lokomotiva H 1858 Štolba Josef ŠK 64 C 1661 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "E" 1858 Dočkal Stanislav MKS Vyskov "B" 1728 ½
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "E" 1858 Šenkýř Miroslav Sokol Rudice "B" 1000 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "E" 1858 Schůrek Miroslav Makkabi Boskovice 1594 0
2007/2008 11 SK Lokomotiva Brno E 1924 Majer Jiří SK KME-DDM Kurim B 2017 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno E 1924 Slepánková Radka MKS Vyskov B 1964 0
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno E 1924 Růžička František KS TJ Bucovice 2128 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno E 1924 Kupčík Zdeněk MKS Vyskov A 2028 0
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno E 1924 Handl Martin TJ Spartak Adamov 2083 0
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 1924 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1824 0
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 1924 Dvořáček Milan Sokol Rudice C 1713 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno E 1924 Nečas Aleš Sokol Rudice B 1882 ½
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno E 1924 Ševčík David SK Garde Lipovec B 1893 0
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno E 1924 Špičák Petr TJ Sloup 1791 ½
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno E 1924 Rumián Libor SK Jevicko 1792 1
2007/2008 11 Lokomotiva Brno H 1924 Chmelíček Bronislav Duras BVK Brno E 1974 ½
2007/2008 10 Lokomotiva Brno H 1924 Dittrich Jiří Moravská Slávia D 1724 0
2007/2008 9 Lokomotiva Brno H 1924 Putna Vladimír Univerzita Brno 1708 ½
2007/2008 8 Lokomotiva Brno H 1924 Roštinský Miroslav ŠK 64 Brno C 1826 ½
2007/2008 7 Lokomotiva Brno H 1924 Bednařík Radomír Petria-Průkopník B 1831 0
2007/2008 6 Lokomotiva Brno H 1924 Řezník Miloslav Vinohrady Brno B 1702 1
2007/2008 5 Lokomotiva Brno H 1924 Ševčíková Marie Duras BVK Brno F 1605 1
2007/2008 4 Lokomotiva Brno H 1924 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1823 1
2007/2008 3 Lokomotiva Brno H 1924 Prášek Ladislav Lokomotiva Brno J 1623 ½
2007/2008 2 Lokomotiva Brno H 1924 Petlan Ivan Lokomotiva Brno I 1997 0
2007/2008 1 Lokomotiva Brno H 1924 Nývlt Zdeněk Vojenská akademie 1823 1
2006/2007 10 Lokomotiva H 2005 Kuchařík Jan Moravská Slávia D 1756 1
2006/2007 9 Lokomotiva H 2005 Brauner Radek Vojenská akademie 1805 1
2006/2007 8 Lokomotiva H 2005 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia C 1663 0
2006/2007 7 Lokomotiva H 2005 Fuchs Stanislav Duras E 1869 1
2006/2007 6 Lokomotiva H 2005 Roštinský Miroslav ŠK 64 C 1796 ½
2006/2007 5 Lokomotiva H 2005 Skála Přemysl Vinohrady B 1743 1
2006/2007 4 Lokomotiva H 2005 Řehůřek Jiří Průkopník B 1708 ½
2006/2007 3 Lokomotiva H 2005 Řehák Lukáš Lokomotiva I 1892 0
2006/2007 2 Lokomotiva H 2005 Kandalec Štefan Lokomotiva K 1584 1
2006/2007 1 Lokomotiva H 2005 Koukolík Antonín Lokomotiva J 1558 1
2006/2007 11 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Hyrš Martin ŠK KME DDM Kuřim 1928 ½
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1752 0
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Schuster Petr BK Moravská Slavia Brno 1947 ½
2006/2007 8 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1976 ½
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče 2113 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Petlák Josef SPgŠ+G Znojmo 2008 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Loubal Pavel Sokol Rudice 1991 ½
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná 1927 0
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1849 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2025 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno E 2005 Šípek Michal ŠK Lokomotiva Brno D 1995 ½
2005/2006 11 Lokomotiva H 2028 Kuřil František TJ Vinohrady B 1691 1
2005/2006 10 Lokomotiva H 2028 ŠK 64 C 1
2005/2006 8 Lokomotiva H 2028 Němec Miroslav ŠK 64 D 1515 1
2005/2006 7 Lokomotiva H 2028 Herz Luboš Vojenská akademie 1785 ½
2005/2006 5 Lokomotiva H 2028 Hála Pavel Lokomotiva I 1623 0
2005/2006 4 Lokomotiva H 2028 Haupt Jaromír Lokomotiva J 1689 0
2005/2006 3 Lokomotiva H 2028 Kandalec Štefan Lokomotiva K 1000 1
2005/2006 2 Lokomotiva H 2028 Schindler Edmund Průkopník B 1535 1
2005/2006 1 Lokomotiva H 2028 Polanský Vlastimil Moravská Slávia C 1250 1
2004/2005 9 Lokomotiva Brno D 1770 Šilha Josef Sokol Tišnov A 1623 ½
2004/2005 7 Lokomotiva Brno D 1770 Tihon Vladimír ŠK Jevíčko A 1
2004/2005 6 Lokomotiva Brno D 1770 Klusák Richard První Brno B 1585 1
2004/2005 1 Lokomotiva Brno D 1770 Uhmann Jan Univerzita Brno B 1772 1
2003/2004 10 Lokomotiva Brno B 1767 Všetečka Milan ŠK 64 Brno B 1763 ½
2003/2004 9 Lokomotiva Brno B 1767 Dvořáček Jiří Makkabi Boskovice 1437 1
2003/2004 6 Lokomotiva Brno B 1767 Hégr David MKS Vyškov B 1777 1
2003/2004 4 Lokomotiva Brno B 1767 Del Favero Karel Bydo Zakřany 1781 1
2003/2004 3 Lokomotiva Brno B 1767 Poláček Jaroslav TJ Bučovice B 1675 1
2003/2004 2 Lokomotiva Brno B 1767 Krejčí Petr Garde Lipovec B 0
2003/2004 1 Lokomotiva Brno B 1767 Mahr Lukáš ŠK Tetčice 1