Hráč Korcián Jan

Korcián Jan

User Pic
Jméno: Korcián Jan
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1642
Elo mezinárodní: 0
ID: 3601
FIDE ID: 376337
Rok narození: 1936
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 7 Tatran Poštorná 'B' 1669 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1709 0
2015/2016 6 Tatran Poštorná 'B' 1669 Machuča Miloslav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1000 ½
2015/2016 5 Tatran Poštorná 'B' 1669 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1616 0
2015/2016 4 Tatran Poštorná 'B' 1669 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1758 ½
2015/2016 3 Tatran Poštorná 'B' 1669 Dostál Jiří Galerie Závodný Mikulov 1000 0
2015/2016 2 Tatran Poštorná 'B' 1669 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1562 1531 1
2015/2016 1 Tatran Poštorná 'B' 1669 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1469 0
2015/2016 3 Tatran Postorna 'B' 1669 Svoboda Vladimír Penzion Mlyn Velke Bilovice 1541 1
2015/2016 2 Tatran Postorna 'B' 1669 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1469 0
2015/2016 1 Tatran Postorna 'B' 1669 Krůza Jan SK Slavoj Velke Pavlovice 'B' 1000 1
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 'B' 1711 Růžička Petr Galerie Závodný Mikulov 1000 ½
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná 'B' 1711 Macinka Václav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1669 0
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná 'B' 1711 Petrla Miroslav TJ Sokol Brumovice 1527 1
2014/2015 7 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Macinka Václav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1669 ½
2014/2015 6 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Ševela Josef TJ Sokol Brumovice 1443 1
2014/2015 5 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1899 1862 0
2014/2015 4 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Bártů Jiří Šach Pavlov 1710 0
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Růžička Petr Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1000 1
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Režný František TJ Slavoj Velké Pavlovice 1610 1525 0
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná "B" 1711 Šesták Josef TJ Sokol Lanžhot 1764 0
2013/2014 6 Tatran Poštorná 'B' 1735 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1551 0
2013/2014 5 Tatran Poštorná 'B' 1735 Válek Milan ŠK Velké Pavlovice 'B' 1736 0
2013/2014 3 Tatran Poštorná 'B' 1735 Tuček Zbyněk Sokol Lanžhot 1402 1
2013/2014 1 Tatran Poštorná 'B' 1735 Prokůpek Marek PM Velké Bílovice 1976 0
2013/2014 8 TJ Tatran Poštorná 1735 Lamser Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1941 1962 0
2013/2014 6 TJ Tatran Poštorná 1735 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1874 ½
2013/2014 5 TJ Tatran Poštorná 1735 Hicl Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1707 0
2013/2014 4 TJ Tatran Poštorná 1735 Brtníček Antonín MKS Vyškov B 1564 1
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná C 1805 Bártů Jiří Šach Pavlov 1670 ½
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná C 1805 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 0
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná C 1805 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 0
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1709 ½
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1494 0
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1957 0
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1505 1
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Votava Jan Šach Pavlov 1788 ½
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná "C" 1805 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče "B" 2139 2146 0
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná B 1805 Juránek Petr BK Moravská Slavia Brno B 1815 0
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná B 1805 Hošek Martin Vinohrady Brno A 2027 2072 0
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná B 1805 Gaša Patrik TJ Podlužan Prušánky B 1911 0
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná B 1805 Ciprys David TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 0
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná B 1805 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1869 1921 0
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná B 1805 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1990 1942 0
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná B 1805 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1875 0
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná B 1805 Holušová Táňa ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2064 2023 0
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná B 1805 Masařík Jan ŠK "64" Brno B 1962 2002 0
2011/2012 3 Tatran Poštorná 'C' 1830 Prokůpek Marek Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1955 0
2011/2012 2 Tatran Poštorná 'C' 1830 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 1
2011/2012 1 Tatran Poštorná 'C' 1830 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 'B' 2015 2013 0
2011/2012 6 Tatran Poštorná "C" 1830 Prokůpek Marek Slavoj Velké Pavlovice "B" 1955 ½
2011/2012 4 Tatran Poštorná "C" 1830 Bártů Jiří Šach Pavlov 1658 1
2011/2012 3 Tatran Poštorná "C" 1830 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče "B" 2015 2013 0
2011/2012 2 Tatran Poštorná "C" 1830 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1484 1
2011/2012 11 TJ Tatran Poštorná B 1830 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1863 ½
2011/2012 10 TJ Tatran Poštorná B 1830 Chmelíček Bronislav BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 ½
2011/2012 7 TJ Tatran Poštorná B 1830 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1800 1
2011/2012 6 TJ Tatran Poštorná B 1830 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1792 0
2011/2012 5 TJ Tatran Poštorná B 1830 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 2014 2014 0
2011/2012 4 TJ Tatran Poštorná B 1830 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1838 ½
2011/2012 3 TJ Tatran Poštorná B 1830 Ling Bronislav ŠK Hodonín 1989 1
2011/2012 2 TJ Tatran Poštorná B 1830 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná A 1950 0
2011/2012 1 TJ Tatran Poštorná B 1830 Holušová Táňa ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2081 2048 1
2010/2011 3 Tatran Poštorná 'B' 1765 Bártů Jiří Šach Pavlov 1639 1
2010/2011 2 Tatran Poštorná 'B' 1765 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 'B' 1901 ½
2010/2011 1 Tatran Poštorná 'B' 1765 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1620 1
2010/2011 11 TJ Tatran Poštorná 1765 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno B 1744 1
2010/2011 10 TJ Tatran Poštorná 1765 Eichler Břetislav ŠK Lokomotiva Brno G 1648 1
2010/2011 8 TJ Tatran Poštorná 1765 Brož Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1893 0
2010/2011 7 TJ Tatran Poštorná 1765 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1571 1
2010/2011 5 TJ Tatran Poštorná 1765 SK Horáček Sudoměřice A 1
2010/2011 3 TJ Tatran Poštorná 1765 Jeřábek Petr KŠ TJ Bučovice 1459 1
2010/2011 1 TJ Tatran Poštorná 1765 Morávek Zdeněk TJ ŠK Veselí na Moravou B 1752 1
2010/2011 7 Tatran Poštorná 'B' 1765 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1497 1
2010/2011 6 Tatran Poštorná 'B' 1765 Valoušek Petr ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1571 1
2010/2011 5 Tatran Poštorná 'B' 1765 Bártů Jiří Šach Pavlov 1639 ½
2010/2011 4 Tatran Poštorná 'B' 1765 Soukop Pavel ŠK Hustopeče 'B' 1859 1
2010/2011 3 Tatran Poštorná 'B' 1765 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1797 ½
2010/2011 2 Tatran Poštorná 'B' 1765 Petrla Miroslav Sokol Brumovice 1476 ½
2009/2010 7 Tatran Poštorná 'C' 1798 Sokol Brumovice 1
2009/2010 5 Tatran Poštorná 'C' 1798 Votava Jan Šach Pavlov 1819 0
2009/2010 4 Tatran Poštorná 'C' 1798 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1900 1
2009/2010 3 Tatran Poštorná 'C' 1798 Markovič Ivan ŠK Hustopeče 'B' 2134 0
2009/2010 2 Tatran Poštorná 'C' 1798 Suk Pavel Penzion Mlýn Velké Bílovice 1328 1
2009/2010 1 Tatran Poštorná 'C' 1798 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1781 0
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná B 1798 Balšínek Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2091 0
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná B 1798 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1653 0
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná B 1798 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2031 0
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná B 1798 Halámka Radek ŠK Lokomotiva Brno F 1727 1
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná B 1798 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1912 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná B 1798 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1816 0
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná B 1798 Janota Jiří Moravská Slavia Brno A 1995 0
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná B 1798 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1926 1
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná B 1798 Makovička Martin ŠK Hodonín 2001 0
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná B 1798 Orálek Radek KŠ TJ Bučovice A 1777 0
2008/2009 3 Tatran Poštorná C 1798 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1902 0
2008/2009 2 Tatran Poštorná C 1798 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1788 1
2008/2009 1 Tatran Poštorná C 1798 Hlávka Stanislav Slavoj Velké Pavlovice B 1769 ½
2008/2009 6 Tatran Poštorná C 1798 Hlávka Stanislav Slavoj Velké Pavlovice B 1769 ½
2008/2009 5 Tatran Poštorná C 1798 König Robert Prostor Břeclav 1843 0
2008/2009 4 Tatran Poštorná C 1798 Ševela Josef Sokol Brumovice 1425 ½
2008/2009 3 Tatran Poštorná C 1798 Suk Pavel Penzion Mlýn Velké Bílovice 1312 1
2008/2009 2 Tatran Poštorná C 1798 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1788 1
2008/2009 1 Tatran Poštorná C 1798 Votava Jan Metallan Dobré Pole 1837 0
2008/2009 11 TJ Tatran Poštorná B 1798 Kovárik Oto S.K. Horáček Sudoměřice 1879 1
2008/2009 10 TJ Tatran Poštorná B 1798 Čejka Pavel SK STAK Domanín 1625 ½
2008/2009 9 TJ Tatran Poštorná B 1798 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1824 1
2008/2009 8 TJ Tatran Poštorná B 1798 Drgáč Lubor ŠK Dubňany A 1712 1
2008/2009 7 TJ Tatran Poštorná B 1798 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1778 1
2008/2009 6 TJ Tatran Poštorná B 1798 Čechal Jan Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1831 0
2008/2009 5 TJ Tatran Poštorná B 1798 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno F 1945 1
2008/2009 4 TJ Tatran Poštorná B 1798 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 0
2008/2009 3 TJ Tatran Poštorná B 1798 Vítek František Šach Pavlov 1599 0
2008/2009 2 TJ Tatran Poštorná B 1798 Morávek Zdeněk TJ ŠK Veselí n./M B 1742 1
2008/2009 1 TJ Tatran Poštorná B 1798 Knápek Tomáš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1561 1
2007/2008 8 Tatran Poštorná D 1821 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče B 2005 ½
2007/2008 7 Tatran Poštorná D 1821 König Robert Prostor Břeclav 1829 ½
2007/2008 6 Tatran Poštorná D 1821 Rumian Karel Šach Pavlov 1696 1
2007/2008 4 Tatran Poštorná D 1821 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1520 1
2007/2008 3 Tatran Poštorná D 1821 Sokol Brumovice 1
2007/2008 2 Tatran Poštorná D 1821 Michna Jan Sokol Šakvice 1746 0
2007/2008 1 Tatran Poštorná D 1821 Hicl Martin Tatran Poštorná E 1488 1
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná B 1821 Machala Libor Š.K.1923 Sokol Kyjov 1695 0
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná B 1821 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Mor. B 1783 0
2007/2008 9 TJ Tatran Poštorná B 1821 Drgáč Lubor ŠK Dubňany 1727 0
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná B 1821 Možnar Petr SK Horáček Sudoměřice 1523 1
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná B 1821 Šimek Radek TJ Podlužan Prušánky 1727 1
2007/2008 6 TJ Tatran Poštorná B 1821 Blahák Jan Sokol Střelice 1713 0
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná B 1821 Doxanský Josef TJ Baník Šardice 1793 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná B 1821 ŠK Hodonín 1
2007/2008 3 TJ Tatran Poštorná B 1821 Válek Milan ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1594 1
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná B 1821 TJ Tatran Poštorná C 1
2007/2008 1 TJ Tatran Poštorná B 1821 Vávra Josef TJ Sokol Bzenec 1668 1
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná B 1820 Kašpárek František Baník Šardice 1770 ½
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná B 1820 Vítek Milan ŠK Veselí nad Mor. B 1794 0
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná B 1820 Galuška Petr ŠK Dubňany 1769 1
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná B 1820 Macků Petr ŠK "Pod Věží" Strážnice 1957 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná B 1820 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1731 0
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná B 1820 Bilovský Milan Horáček Sudoměřice 1842 1
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná B 1820 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1917 0
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná B 1820 Bartoš Petr TJ Bučovice 1517 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná B 1820 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1792 1
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná B 1820 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná C 1878 0
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná B 1820 Machala Libor Š.K.1923 Sokol Kyjov 1719 ½
2006/2007 9 Tatran Poštorná D 1820 Šťastný Radek Sokol Šakvice 1923 0
2006/2007 8 Tatran Poštorná D 1820 Jedlička Petr Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2006/2007 7 Tatran Poštorná D 1820 Hicl Zdeněk Slavoj Velké Pavlovice 1787 1
2006/2007 6 Tatran Poštorná D 1820 König Robert Prostor Břeclav 1814 0
2006/2007 5 Tatran Poštorná D 1820 Petráš Josef Sokol Brumovice 1
2006/2007 4 Tatran Poštorná D 1820 Otáhal Václav ŠK Hustopeče B 1630 1
2006/2007 3 Tatran Poštorná D 1820 Slavík Miroslav Tatran Poštorná E 1402 1
2006/2007 2 Tatran Poštorná D 1820 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1688 0
2006/2007 1 Tatran Poštorná D 1820 Vojáček František MF Energy Mikulov 1618 1
2005/2006 11 Tatran Poštorná C 1809 Galuška Petr ŠK Dubňany 1653 1
2005/2006 10 Tatran Poštorná C 1809 Kocáb Jan Prostor Břeclav 1986 1
2005/2006 9 Tatran Poštorná C 1809 Předínský Vladan Podlužan Prušánky 1741 0
2005/2006 8 Tatran Poštorná C 1809 Šereda Vlastimil Baník Šardice 1806 1
2005/2006 7 Tatran Poštorná C 1809 Jandl Miroslav MKS Vyškov B 1832 0
2005/2006 6 Tatran Poštorná C 1809 Šebesta Josef STAK Domanín 2031 ½
2005/2006 5 Tatran Poštorná C 1809 Poláček Jaroslav TJ Bučovice B 1655 ½
2005/2006 4 Tatran Poštorná C 1809 Válek Milan DDM Vel. Pavlovice 1558 ½
2005/2006 3 Tatran Poštorná C 1809 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2004 0
2005/2006 2 Tatran Poštorná C 1809 Šafařík Vojtěch Strážnice "Pod Věží" 1971 0
2005/2006 1 Tatran Poštorná C 1809 Vítek Milan Veselí n.M. B 1802 1
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná A 1809 Hlavinka Zdeněk TJ Vinohrady Brno 1945 1
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná A 1809 Chromeček Oldřich TJ Bučovice 1805 1
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná A 1809 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1880 ½
2005/2006 6 TJ Tatran Poštorná A 1809 Haupt Jaromír Lokomotiva Brno E 1689 1
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná A 1809 Kratochvíl Jiří TJ Tatran Poštorná B 1591 ½
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná A 1809 Bilovský Milan SK Horáček Sudoměřice 1823 0
2004/2005 10 Tatran Poštorná A 1785 Klinkovský Jiří Sokol Rudice 1743 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná A 1785 Kudla Vladimír KME DDM Kuřim 1850 1
2004/2005 7 Tatran Poštorná A 1785 Netopil Martin TJ Bučovice 1760 1
2004/2005 6 Tatran Poštorná A 1785 Handl Martin Garde Lipovec 2023 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná A 1785 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Mor. 1822 0
2004/2005 4 Tatran Poštorná A 1785 Mráka Michal Tatran Poštorná B 1485 1
2004/2005 10 MF Energy Mikulov 1785 Ciprys David Tatran Poštorná E 2002 ½
2004/2005 9 MF Energy Mikulov 1785 Válek Milan DDM V.Pavlovice B 1554 1
2004/2005 7 MF Energy Mikulov 1785 Létal Ivan Sokol Hrušky 1737 0
2004/2005 6 MF Energy Mikulov 1785 Michlovský Libor U Zemčíků Ladná 1544 1
2004/2005 5 MF Energy Mikulov 1785 Kašák Pavel Tatran Poštorná E ½
2004/2005 4 MF Energy Mikulov 1785 Válek Milan DDM V.Pavlovice B 1554 1
2004/2005 3 MF Energy Mikulov 1785 Bažík Petr DDM V.Pavlovice C 1428 1
2004/2005 2 MF Energy Mikulov 1785 Létal Ivan Sokol Hrušky 1737 ½
2004/2005 1 MF Energy Mikulov 1785 Žůrek František U Zemčíků Ladná 1638 1
2003/2004 5 Tatran Poštorná B 1770 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1819 ½
2003/2004 2 Tatran Poštorná B 1770 Konvičková Dana TJ Znojmo B 1825 ½
2003/2004 9 MF Energy Mikulov 1770 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1535 1
2003/2004 8 MF Energy Mikulov 1770 Kozlíček Lubomír Sokol Vranovice 1695 ½
2003/2004 6 MF Energy Mikulov 1770 Lokaj Aleš Tatran Poštorná D 1832 ½
2003/2004 4 MF Energy Mikulov 1770 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1705 1
2003/2004 3 MF Energy Mikulov 1770 Dirgas Josef Sokol Šakvice 1909 0
2003/2004 1 MF Energy Mikulov 1770 Zlámal František Šach Pavlov 1