Hráč Michna Jan

Michna Jan

User Pic
Jméno: Michna Jan
Oddíl: ŠK Slavoj Velké Pavlovice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1715
Elo mezinárodní: 0
ID: 3423
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Sláma Miroslav Lanžhot 0 1692 1
2018/2019 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Bártů Jiří Mikulov 'A' 0 1626 ½
2018/2019 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Votava Jan Mikulov 'A' 0 1749 ½
2018/2019 6 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Palka Peter Velké Pavlovice 'B' 0 1400 1
2018/2019 5 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Trávníček Martin Brumovice 0 1644 ½
2018/2019 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Šlosar Jan Mikulov 'B' 0 1491 ½
2018/2019 2 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 0 1498 ½
2018/2019 1 Velké Pavlovice 'A' 0 1719 Sláma Miroslav Lanžhot 0 1692 ½
2017/2018 11 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Pavlíček Miroslav Pavlov 0 1471 1
2017/2018 10 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Ševela Josef Brumovice 0 1448 1
2017/2018 9 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Němeček Radek Poštorná 'B' 0 1005 1
2017/2018 8 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Ivičič Pavel Mikulov 'B' 0 0 1
2017/2018 7 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Kuchynková Lucie Hustopeče 'B' 1531 1577 ½
2017/2018 6 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Rolíšek Dominik Velké Pavlovice 'B' 0 1089 1
2017/2018 4 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Ciprys Jiří Lanžhot 0 1514 1
2017/2018 3 Velké Pavlovice 'A' 0 1716 Damborský Milan Velké Bílovice 0 1425 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1860 0
2016/2017 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Uřičář Zdeněk ŠK Veselí nad Moravou B 1891 1887 0
2016/2017 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno A 1899 ½
2016/2017 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Stuchlík Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče B 1518 1
2016/2017 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Křápek Miroslav Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1799 0
2016/2017 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1739 Krystián Josef TJ Tatran Poštorná 1763 1701 0
2015/2016 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1739 Juránek Petr Moravská Slavia Brno C 1846 ½
2015/2016 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1739 Janás Vladimír ŠK Veselí nad Moravou B 1834 1829 0
2015/2016 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1739 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1847 1849 ½
2015/2016 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1739 Hyrš Martin ŠK Duras BVK Královo Pole C 1940 1907 ½
2015/2016 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1739 Dobrozemský Josef Tatran Poštorná 'B' 1550 ½
2015/2016 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1739 Votava Jan Šach Pavlov 1758 0
2015/2016 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1739 Dostál Jiří Galerie Závodný Mikulov 1000 0
2015/2016 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1739 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1469 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'A' 1739 Machuča Miloslav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1000 1
2015/2016 3 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1739 Votava Jan Ĺ ach Pavlov 1758 ½
2015/2016 2 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1739 Šesták Josef Sokol LanĹľhot 1758 ½
2015/2016 1 Ĺ K Slavoj VelkĂ© Pavlovice 'A' 1739 Dostál Jiří Galerie ZávodnĂ˝ Mikulov 1000 0
2014/2015 3 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Šedý Ctirad ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1899 1862 0
2014/2015 2 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Šlosar Jan Šach Pavlov 1540 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Sláma Miroslav TJ Sokol Lanžhot 1697 0
2014/2015 7 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Šlosar Jan Šach Pavlov 1540 1
2014/2015 4 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Tuček Zbyněk TJ Sokol Lanžhot 1442 1
2014/2015 1 TJ Slavoj Velké Pavlovice 1744 Mlénský Dalibor ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 2102 2111 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1697 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1873 1899 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1760 ½
2013/2014 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Skalka Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1751 1797 0
2013/2014 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1962 1883 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Krolop Petr TJ Podlužan Prušánky B 1773 0
2013/2014 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1689 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1755 Strmiska Pavel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1745 1
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1785 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče "B" 1855 1881 0
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1785 Bártů Jiří Šach Pavlov 1670 1
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1785 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče "B" 1855 1881 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1785 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1709 0
2012/2013 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1785 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1494 ½
2012/2013 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1785 Bezdíček Miloš ŠK "64" Brno B 1678 1760 ½
2012/2013 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1785 Hobza Kristián BK Moravská Slavia Brno B 1609 ½
2012/2013 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1785 Polách Jakub TJ Podlužan Prušánky B 1542 0
2012/2013 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1785 Ciprys Radim TJ Tatran Poštorná A 1815 0
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1764 Kuřil Rudolf Tatran Poštorná 'C' 1512 1
2011/2012 2 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1764 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 'B' 1828 1849 ½
2011/2012 1 Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1764 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1739 1
2011/2012 6 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1764 Pláteník Tomáš Tatran Poštorná "C" 1716 1
2011/2012 5 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1764 Vítek František Šach Pavlov 1616 1
2011/2012 4 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1764 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče "B" 1828 1849 0
2011/2012 3 Slavoj Velké Pavlovice "B" 1764 Svoboda Vladimír PM Velké Bílovice 1545 1
2011/2012 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1764 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno G 1331 1
2011/2012 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1764 Michalík David TJ Tatran Poštorná A 1100 1
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1775 Jurák Stanislav ŠK Hustopeče 'B' 1800 ½
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1775 Šach Pavlov 1
2010/2011 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Sedlář Vlastimil KŠ TJ Bučovice 1581 1
2010/2011 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Varga Marian Vinohrady Brno A 1761 ½
2010/2011 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Skalka Jan TJ ŠK Veselí na Moravou B 1692 ½
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2021 0
2010/2011 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Pelikán Jaromír ŠK Lokomotiva Brno G 1786 0
2010/2011 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Ledvina Libor Š.K.1923 Sokol Kyjov 1735 0
2010/2011 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Merlíček Jiří ŠK 64 Brno B 1740 ½
2010/2011 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1719 ½
2010/2011 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice A 1856 1
2010/2011 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1775 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1708 ½
2009/2010 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Bálka Ludvík TJ Tatran Poštorná B 1729 ½
2009/2010 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Ledvina Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1721 0
2009/2010 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Chmelíček Bronislav Moravská Slavia Brno A 1916 0
2009/2010 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Morávek Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1732 1
2009/2010 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1821 ½
2009/2010 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Růžička Martin KŠ TJ Bučovice A 1730 ½
2009/2010 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Horáček Pavel ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1577 1
2009/2010 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Janás Vladimír SK Horáček Sudoměřice 1905 0
2009/2010 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1491 1
2009/2010 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 1794 Šafařík Vojtěch TJ Sokol Bzenec 1970 0
2009/2010 6 ŠK Hustopeče 'B' 1794 Skoupil Lubomír Penzion Mlýn Velké Bílovice 1502 1
2009/2010 4 ŠK Hustopeče 'B' 1794 Ševela Josef Sokol Brumovice 1451 1
2009/2010 1 ŠK Hustopeče 'B' 1794 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1813 0
2008/2009 3 Slavoj Velké Pavlovice B 1763 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1773 ½
2008/2009 6 Slavoj Velké Pavlovice B 1763 Vajbar Libor Tatran Poštorná C 1716 1
2008/2009 4 Slavoj Velké Pavlovice B 1763 König Robert Prostor Břeclav 1843 0
2008/2009 2 Slavoj Velké Pavlovice B 1763 Jedlička Petr Penzion Mlýn Velké Bílovice 1444 1
2008/2009 1 Slavoj Velké Pavlovice B 1763 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1773 1
2008/2009 11 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1817 ½
2008/2009 10 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Přibyl Radek ŠK Lokomotiva Brno F 1764 1
2008/2009 9 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Nykl Radomír SK STAK Domanín 1734 ½
2008/2009 8 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Strouhal Jan Šach Pavlov 1584 1
2008/2009 7 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Pavka Antonín TJ ŠK Veselí n./M B 1794 1
2008/2009 6 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Knápek Tomáš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1561 1
2008/2009 5 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Schöndorf Josef S.K. Horáček Sudoměřice 1707 0
2008/2009 4 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1798 1
2008/2009 3 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Hasík Zdeněk ŠK Hodonín 1804 ½
2008/2009 2 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Galuška Petr ŠK Dubňany A 1723 ½
2008/2009 1 ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1763 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1677 ½
2007/2008 9 Sokol Šakvice 1746 Ševela Josef Sokol Brumovice 1423 ½
2007/2008 7 Sokol Šakvice 1746 Horáček Pavel Tatran Poštorná E 1587 1
2007/2008 6 Sokol Šakvice 1746 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1783 1
2007/2008 2 Sokol Šakvice 1746 Korcián Jan Tatran Poštorná D 1821 1
2007/2008 11 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Strmiska Pavel TJ Baník Šardice 1759 0
2007/2008 10 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2118 0
2007/2008 8 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Cupalová Eva TJ Tatran Poštorná C 1519 1
2007/2008 7 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1881 0
2007/2008 6 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Hejda Jaroslav Š.K.1923 Sokol Kyjov 1746 1
2007/2008 5 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Symerský Petr ŠK Veselí nad Mor. B 2090 0
2007/2008 4 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Beránek Jaroslav ŠK Dubňany 1655 ½
2007/2008 3 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1991 0
2007/2008 2 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Šebesta Radovan TJ Podlužan Prušánky 2118 0
2007/2008 1 ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1746 Farář Václav Sokol Střelice 1780 1
2006/2007 10 Šach Pavlov 1743 Piťo Vojtěch Baník Šardice 1786 1
2006/2007 9 Šach Pavlov 1743 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. B 1843 ½
2006/2007 8 Šach Pavlov 1743 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1941 1
2006/2007 5 Šach Pavlov 1743 Janás Vladimír Horáček Sudoměřice 1861 0
2006/2007 4 Šach Pavlov 1743 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky 1917 0
2006/2007 3 Šach Pavlov 1743 Hošková Jana TJ Bučovice 2021 1
2006/2007 2 Šach Pavlov 1743 Veselý Bohumil Sokol Vranovice 1896 0
2006/2007 1 Šach Pavlov 1743 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná C 1912 0
2006/2007 9 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Suk Pavel Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2006/2007 8 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Hanáček Zdeněk Tatran Poštorná E 1612 1
2006/2007 7 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná D 1878 ½
2006/2007 6 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1684 0
2006/2007 4 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Bártů Jiří MF Energy Mikulov 1584 0
2006/2007 3 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Ševela Josef Sokol Brumovice 1430 1
2006/2007 2 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Dirgas Josef Sokol Šakvice 1997 0
2006/2007 1 Slavoj Velké Pavlovice 1743 Otáhal Václav ŠK Hustopeče B 1630 ½
2005/2006 11 DDM Vel. Pavlovice 1746 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2088 0
2005/2006 10 DDM Vel. Pavlovice 1746 Šmíd Vladimír Baník Šardice 1852 0
2005/2006 9 DDM Vel. Pavlovice 1746 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1755 ½
2005/2006 7 DDM Vel. Pavlovice 1746 Netopil Martin TJ Bučovice B 1776 0
2005/2006 6 DDM Vel. Pavlovice 1746 Kusalík Roman Strážnice "Pod Věží" 1941 1
2005/2006 5 DDM Vel. Pavlovice 1746 Provazník Michal ŠK Hodonín 2146 ½
2005/2006 4 DDM Vel. Pavlovice 1746 Fic Zbyněk Tatran Poštorná C 1863 0
2005/2006 3 DDM Vel. Pavlovice 1746 Uřičář Zdeněk Veselí n.M. B 2031 0
2005/2006 2 DDM Vel. Pavlovice 1746 Flašar Roman ŠK Dubňany 1859 ½
2005/2006 1 DDM Vel. Pavlovice 1746 Lokaj Marek Prostor Břeclav 1862 ½
2005/2006 10 DDM V. Pavlovice B 1746 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1561 1
2005/2006 9 DDM V. Pavlovice B 1746 Šťastný Pavel Sokol Šakvice 1767 ½
2005/2006 8 DDM V. Pavlovice B 1746 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1541 ½
2005/2006 7 DDM V. Pavlovice B 1746 Votava Jan Šach Pavlov 1774 0
2005/2006 6 DDM V. Pavlovice B 1746 Rujzl Bohumil Sokol Šakvice 1908 0
2005/2006 5 DDM V. Pavlovice B 1746 Svoboda Vladimír Velké Bílovice 1541 1
2005/2006 4 DDM V. Pavlovice B 1746 Kopr Eduard Tatran Poštorná D 1692 0
2005/2006 3 DDM V. Pavlovice B 1746 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče B 1876 0
2005/2006 2 DDM V. Pavlovice B 1746 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1561 1
2005/2006 1 DDM V. Pavlovice B 1746 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1797 1
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 1786 Věžník Petr Tatran Poštorná C 1620 0
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 1786 Machala Libor SK STAK Domanín 1667 ½
2004/2005 9 ŠK Hustopeče B 1786 Vítek Milan ŠK Veselí n.Mor. B 1810 1
2004/2005 8 ŠK Hustopeče B 1786 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2012 0
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 1786 Chromeček Oldřich TJ Bučovice B 1795 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče B 1786 Janás Vladimír Podlužan Prušánky 1874 ½
2004/2005 5 ŠK Hustopeče B 1786 Flašar Roman ŠK Dubňany 1845 0
2004/2005 4 ŠK Hustopeče B 1786 Janošek Martin Prostor Břeclav 1690 ½
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 1786 Křápek Miroslav ŠK ZŠ Brankovice 1818 0
2004/2005 1 ŠK Hustopeče B 1786 Kovárik Otto Horáček Sudoměřice 2100 0
2004/2005 9 DDM Vel. Pavlovice 1786 Hlávka Miroslav ŠK Hustopeče C 1636 0
2004/2005 7 DDM Vel. Pavlovice 1786 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1
2004/2005 6 DDM Vel. Pavlovice 1786 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot 1637 0
2004/2005 5 DDM Vel. Pavlovice 1786 Šlosar Jan Šach Pavlov 1490 0
2004/2005 3 DDM Vel. Pavlovice 1786 Smutný Jiří Velké Bílovice 1735 1
2004/2005 2 DDM Vel. Pavlovice 1786 Hlávka Miroslav ŠK Hustopeče C 1636 ½
2004/2005 1 DDM Vel. Pavlovice 1786 Pospíšil Antonín Tatran Poštorná D 1505 1
2003/2004 11 ŠK Hustopeče 1802 Laštovička František KME DDM Kuřim 1776 0
2003/2004 9 ŠK Hustopeče 1802 Ševčík Jakub I. brněnská Brno 1895 0
2003/2004 8 ŠK Hustopeče 1802 Nový Martin ŠK 64 Brno 1929 0
2003/2004 7 ŠK Hustopeče 1802 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1855 1
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 1802 Veverka František Tatran Poštorná B 1875 0
2003/2004 10 DDM V.Pavlovice A 1802 Létal Ivan Sokol Hrušky 1702 0
2003/2004 9 DDM V.Pavlovice A 1802 Komosný Josef MFEnergy Mikulov B 1528 1
2003/2004 8 DDM V.Pavlovice A 1802 Ševela Josef Sokol Brumovice 1
2003/2004 7 DDM V.Pavlovice A 1802 Štěpánek Martin Sokol Brumovice 1
2003/2004 6 DDM V.Pavlovice A 1802 Tetur Pavel Sokol Hrušky 1771 1
2003/2004 5 DDM V.Pavlovice A 1802 Čejka Tomáš Sokol Lanžhot B 1566 ½
2003/2004 4 DDM V.Pavlovice A 1802 Pavlíček Miroslav MFEnergy Mikulov B 1499 1
2003/2004 3 DDM V.Pavlovice A 1802 Stollin Martin Tatran Poštorná E 1
2003/2004 1 DDM V.Pavlovice A 1802 Hanáček Zdeněk U Zemčíků Ladná 1629 1