Hráč Kvasnička Ladislav

Kvasnička Ladislav

User Pic
Jméno: Kvasnička Ladislav
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1816
Elo mezinárodní: 1799
ID: 9539
FIDE ID: 332615
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 USK Praha A 1799 1816 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1905 1917 0
2018/2019 7 USK Praha A 1799 1816 ŠK AURORA 1
2018/2019 6 USK Praha A 1799 1816 Pergner Jiří LISA A 1884 1906 1
2018/2019 4 USK Praha A 1799 1816 Celba Pavel TJ Pankrác E 1740 1823 1
2018/2019 9 USK Praha B 1799 1816 Akerman Jan ŠO Praga Praha D 0 1617 1
2018/2019 7 USK Praha B 1799 1816 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1676 1656 ½
2018/2019 4 USK Praha B 1799 1816 Barth Vít TJ Bohemians Praha H 0 1295 1
2018/2019 3 USK Praha B 1799 1816 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1501 1509 ½
2018/2019 2 USK Praha B 1799 1816 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha G 1657 1627 ½
2017/2018 7 USK Praha A 1799 1816 Líška Milan �K Loko Praha B 1694 1813 1
2017/2018 3 USK Praha A 1799 1816 Novotný Aleš �K Sokol Vy�ehrad E 1968 1943 1
2017/2018 9 USK Praha B 1799 1816 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 0 1781 ½
2017/2018 7 USK Praha B 1799 1816 Chalupa Vladislav ŠK Praha - Smíchov C 1729 1657 ½
2017/2018 6 USK Praha B 1799 1816 Krajl Zdeněk ŠK Loko Praha C 0 1669 0
2017/2018 5 USK Praha B 1799 1816 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov C 1843 1868 1
2017/2018 2 USK Praha B 1799 1816 Souralová Venuše Unichess Ž 1441 1450 1
2016/2017 3 USK Praha A 1799 1816 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 1
2015/2016 4 USK Praha A 1768 1792 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 0
2015/2016 3 USK Praha B 1768 1792 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1
2014/2015 8 USK Praha B 1768 1792 Mička Tomáš Sokol Nebušice A 1000 1
2013/2014 4 USK Praha B 1808 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice E 1807 0
2013/2014 2 USK Praha B 1808 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy C 2061 2044 0
2013/2014 1 USK Praha B 1808 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1900 0
2006/2007 11 SK Liteň 1597 Klán František ŠK Hostomice 1608 1
2006/2007 10 SK Liteň 1597 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2137 0
2006/2007 6 SK Liteň 1597 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 0
2006/2007 5 SK Liteň 1597 Pokorný Zdeněk TJ Jince B 1956 0
2006/2007 3 SK Liteň 1597 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1885 1
2005/2006 8 ŠK Liteň A 1627 Lysá Petra TJ Jince B 1390 1
2005/2006 5 ŠK Liteň A 1627 Holá Eva TJ SOU Příbram B 1478 0
2005/2006 4 ŠK Liteň A 1627 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1419 1
2005/2006 1 ŠK Liteň A 1627 Sedlák Vratislav ŠK Alva Pb Příbram D 1611 0
2004/2005 11 ŠK Liteň Hroš Augustin Alva Příbram D 1480 1
2004/2005 9 ŠK Liteň Burynak Milan Kovohutě Příbram 1
2004/2005 7 ŠK Liteň Mádlová Tereza TJ Jince C 1
2004/2005 6 ŠK Liteň Saxlová Markéta Alva Příbram E 1518 0