Hráč Kvasnička Ladislav

Kvasnička Ladislav

User Pic
Jméno: Kvasnička Ladislav
Oddíl: USK Praha
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1810
Elo mezinárodní: 1791
ID: 9539
FIDE ID: 332615
Rok narození: 1974
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 USK Praha A 1799 1816 Steinitz-Makabi Praha 1 soutěž
2019/2020 4 USK Praha A 1799 1816 Gašpar Zdeněk TJ Kobylisy C 1882 1867 0 soutěž
2019/2020 9 USK Praha B 1799 1816 Krotký David Kbel.šach. reprezentace A 1763 1788 ½ soutěž
2019/2020 6 USK Praha B 1799 1816 Rada Miroslav Unichess E 1910 1919 ½ soutěž
2019/2020 4 USK Praha B 1799 1816 Vyskočil Vladimír ŠK Bohnice B 0 1716 0 soutěž
2019/2020 3 USK Praha B 1799 1816 Simonová Adéla Unichess Ž 1837 1792 ½ soutěž
2019/2020 1 USK Praha B 1799 1816 Havrdová Lenka TJ Bohemians E 1903 1867 1 soutěž
2018/2019 9 USK Praha B 1783 1821 Akerman Jan ŠO Praga Praha D 0 1566 1 soutěž
2018/2019 7 USK Praha B 1783 1821 Svoboda Zdeněk ŠK Loko Praha D 1663 1651 ½ soutěž
2018/2019 4 USK Praha B 1783 1821 Barth Vít TJ Bohemians Praha H 0 1307 1 soutěž
2018/2019 3 USK Praha B 1783 1821 Dolejš Jakub TJ Kobylisy F 1483 1516 ½ soutěž
2018/2019 2 USK Praha B 1783 1821 Bílek Vlastimil SK OAZA Praha G 1657 1617 ½ soutěž
2018/2019 11 USK Praha A 1783 1821 Zdeněk Miloš TJ Bohemians Praha D 1903 1916 0 soutěž
2018/2019 7 USK Praha A 1783 1821 ŠK AURORA 1 soutěž
2018/2019 6 USK Praha A 1783 1821 Pergner Jiří LISA A 1919 1935 1 soutěž
2018/2019 4 USK Praha A 1783 1821 Celba Pavel TJ Pankrác E 1747 1821 1 soutěž
2017/2018 11 USK Praha B 1768 1780 Tlamsa Radovan Kbel.šach. reprezentace B 1739 1755 0 soutěž
2017/2018 9 USK Praha B 1768 1780 Šaur František Sokol Praha Vršovice E 0 1816 ½ soutěž
2017/2018 7 USK Praha B 1768 1780 Chalupa Vladislav ŠK Praha - Smíchov C 1745 1650 ½ soutěž
2017/2018 6 USK Praha B 1768 1780 Krajl Zdeněk ŠK Loko Praha C 0 1690 0 soutěž
2017/2018 5 USK Praha B 1768 1780 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov C 1841 1874 1 soutěž
2017/2018 2 USK Praha B 1768 1780 Souralová Venuše Unichess Ž 1453 1469 1 soutěž
2017/2018 7 USK Praha A 1768 1780 Líška Milan ŠK Loko Praha B 0 1842 1 soutěž
2017/2018 3 USK Praha A 1768 1780 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1976 1955 1 soutěž
2016/2017 11 USK Praha C 1768 1792 Peka Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1666 1 soutěž
2016/2017 9 USK Praha C 1768 1792 Doležel Jan ŠK Bohnice C 1603 ½ soutěž
2016/2017 4 USK Praha C 1768 1792 Krobot Jan TJ Bohemians Praha G 1709 1691 0 soutěž
2016/2017 1 USK Praha C 1768 1792 Schmidt Karel SK Lokomotiva Radlice C 1718 1572 1 soutěž
2016/2017 3 USK Praha A 1791 1810 Novotný Aleš ŠK Sokol Vyšehrad E 1968 1943 1 soutěž
2015/2016 4 USK Praha A 1768 1792 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace 1706 0 soutěž
2015/2016 3 USK Praha B 1768 1792 Řehák František ŠO TJ Dukla Praha F 1000 1 soutěž
2014/2015 8 USK Praha B 1768 1792 Mička Tomáš Sokol Nebušice A 1000 1 soutěž
2013/2014 4 USK Praha B 1808 Hýbl Vladislav Sokol Praha-Vršovice E 1807 0 soutěž
2013/2014 2 USK Praha B 1808 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy C 2061 2044 0 soutěž
2013/2014 1 USK Praha B 1808 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1900 0 soutěž
2006/2007 11 SK Liteň 1597 Klán František ŠK Hostomice 1608 1 soutěž
2006/2007 10 SK Liteň 1597 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram E 2137 0 soutěž
2006/2007 6 SK Liteň 1597 Noha Petr ŠK Alva Pb Příbram D 1745 0 soutěž
2006/2007 5 SK Liteň 1597 Pokorný Zdeněk TJ Jince B 1956 0 soutěž
2006/2007 3 SK Liteň 1597 Pelikán Tomáš ŠK Příbram - Baník B 1885 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Liteň A 1627 Lysá Petra TJ Jince B 1390 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Liteň A 1627 Holá Eva TJ SOU Příbram B 1478 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK Liteň A 1627 Franc Ondřej ŠK Řevnice A 1419 1 soutěž
2005/2006 1 ŠK Liteň A 1627 Sedlák Vratislav ŠK Alva Pb Příbram D 1611 0 soutěž
2004/2005 11 ŠK Liteň Hroš Augustin Alva Příbram D 1480 1 soutěž
2004/2005 9 ŠK Liteň Burynak Milan Kovohutě Příbram 1 soutěž
2004/2005 7 ŠK Liteň Mádlová Tereza TJ Jince C 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK Liteň Saxlová Markéta Alva Příbram E 1518 0 soutěž