Hráč Janeba Petr

Janeba Petr

User Pic
Jméno: Janeba Petr
Oddíl: TJ ČZ Strakonice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1774
Elo mezinárodní: 1782
ID: 6319
FIDE ID: 341924
Rok narození: 1966
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ČZ Strakonice B 1779 1771 Šimeček Josef ŠACHklub Písek B 1906 1918 ½ soutěž
2019/2020 10 ČZ Strakonice 1771 1783 Stluka František Šachový klub Příbram-Baník 2107 2108 ½ soutěž
2019/2020 8 ČZ Strakonice 1764 1783 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "B 2178 2162 0 soutěž
2019/2020 6 ČZ Strakonice 1778 1783 Loskot Petr Sokol Tábor 2069 2055 0 soutěž
2019/2020 4 ČZ Strakonice 1802 1802 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians 2246 2226 0 soutěž
2019/2020 3 ČZ Strakonice 1802 1802 Havlík Jindřich Šachklub Klatovy 2112 2114 0 soutěž
2019/2020 1 ČZ Strakonice 1806 1802 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2044 2061 0 soutěž
2019/2020 8 ČZ Strakonice B 1764 1783 Záluský Matěj Šachklub Písek B 1529 1483 1 soutěž
2019/2020 7 ČZ Strakonice B 1764 1783 Mazur David ŠS Mild Bivoj Bechyně 1929 1926 ½ soutěž
2019/2020 6 ČZ Strakonice B 1778 1783 Olejníček Jiří QCC České Budějovice B 2002 2004 0 soutěž
2019/2020 5 ČZ Strakonice B 1778 1802 Muk Ivo ŠK Český Krumlov 1893 1910 0 soutěž
2019/2020 4 ČZ Strakonice B 1787 1802 Němcová Kamila DDM Písek B 1871 1885 0 soutěž
2019/2020 3 ČZ Strakonice B 1802 1802 Rolinková Lucie VŠTE České Budějovice 1721 1716 0 soutěž
2018/2019 11 ČZ Strakonice B 1794 1831 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 1940 1911 ½ soutěž
2018/2019 10 ČZ Strakonice B 1797 1831 Schuh Patrick Slovan Jindřichův Hradec 2088 0 0 soutěž
2018/2019 9 ČZ Strakonice B 1797 1831 Říha Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1931 1901 0 soutěž
2018/2019 8 ČZ Strakonice B 1798 1831 Drábek Miloslav ŠACHklub NN Písek B 2026 2036 1 soutěž
2018/2019 7 ČZ Strakonice B 1798 1831 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1498 1492 0 soutěž
2018/2019 5 ČZ Strakonice B 1809 1831 Bernáth Štefan ŠS Mild Bivoj Bechyně 1965 1959 0 soutěž
2018/2019 1 ČZ Strakonice B 1834 1853 Bauer Jan VŠTE České Budějovice A 1620 1689 0 soutěž
2018/2019 11 ČZ Strakonice 1797 1831 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2194 2205 ½ soutěž
2018/2019 10 ČZ Strakonice 1797 1831 Hradecký Ivo TJ Spartak Vlašim 2072 2097 ½ soutěž
2018/2019 7 ČZ Strakonice 1809 1831 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2015 2016 0 soutěž
2018/2019 4 ČZ Strakonice 1805 1853 Klíma Matěj Unichess Underground 1937 1889 ½ soutěž
2018/2019 2 ČZ Strakonice 1810 1853 Novotný Martin KŠ Říčany 1925 „B“ 1989 2000 0 soutěž
2018/2019 1 ČZ Strakonice 1834 1853 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram-Baník 1878 1850 0 soutěž
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1841 1817 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1741 1725 ½ soutěž
2017/2018 6 ČZ Strakonice C 1834 1817 Doležalová Lada Šachklub Tábor 1729 1735 1 soutěž
2017/2018 5 ČZ Strakonice C 1792 1817 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2054 2031 1 soutěž
2017/2018 4 ČZ Strakonice C 1792 1817 Krbúšik Marián SK Sezimovo Ústí 1896 1889 1 soutěž
2017/2018 3 ČZ Strakonice C 1796 1817 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1945 1946 0 soutěž
2017/2018 2 ČZ Strakonice C 1796 1817 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1800 1813 0 soutěž
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1796 1817 Rolinek Dominik VŠTE České Budějovice B 1986 1956 0 soutěž
2017/2018 11 ČZ Strakonice B 1841 1817 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2057 2076 0 soutěž
2017/2018 9 ČZ Strakonice B 1792 1817 Dolanský Lukáš ŠK Český Krumlov 2097 2091 0 soutěž
2017/2018 8 ČZ Strakonice B 1792 1817 Bernášek Václav DDM Písek 2011 2019 1 soutěž
2017/2018 7 ČZ Strakonice B 1796 1817 Havlík Jan Tatran Prachatice 2395 2376 0 soutěž
2017/2018 6 ČZ Strakonice B 1796 1817 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2108 2098 ½ soutěž
2017/2018 5 ČZ Strakonice B 1834 1817 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2100 2081 0 soutěž
2017/2018 4 ČZ Strakonice B 1834 1817 Bican Dominik Šachklub Písek B 1810 1782 ½ soutěž
2017/2018 2 ČZ Strakonice B 1822 1839 Lacina Adolf ČZ Strakonice A 2249 2225 0 soutěž
2017/2018 1 ČZ Strakonice B 1822 1839 Jandl Vojtěch ŠS Bechyně 2034 2046 0 soutěž
2017/2018 7 ČZ Strakonice C 1796 1817 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1800 1813 0 soutěž
2017/2018 5 ČZ Strakonice C 1834 1817 Rolinek Dominik VŠTE České Budějovice B 1950 1956 0 soutěž
2017/2018 2 ČZ Strakonice C 1834 1817 Kotál Václav ČZ Strakonice D 2125 2210 0 soutěž
2017/2018 1 ČZ Strakonice C 1822 1839 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1877 1875 0 soutěž
2016/2017 7 ČZ Strakonice C 1851 1892 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 ½ soutěž
2016/2017 6 ČZ Strakonice C 1851 1892 Krátký Milan Jiskra Třeboň 1704 1692 0 soutěž
2016/2017 4 ČZ Strakonice C 1851 1892 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1637 1607 ½ soutěž
2016/2017 1 ČZ Strakonice C 1851 1892 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 1 soutěž
2016/2017 6 ČZ Strakonice C 1851 1892 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1796 1 soutěž
2015/2016 7 ČZ Strakonice B 1851 1892 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1815 1871 ½ soutěž
2015/2016 6 ČZ Strakonice B 1851 1892 Petráněk Marian Spartak Sezimovo Ústí 1883 1852 1 soutěž
2015/2016 5 ČZ Strakonice B 1851 1892 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1882 1874 0 soutěž
2015/2016 4 ČZ Strakonice B 1851 1892 Odehnal Jaroslav Šachklub Tábor 1950 1940 ½ soutěž
2015/2016 3 ČZ Strakonice B 1851 1892 Mareš Daniel Šachklub Písek C 2007 1981 ½ soutěž
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1851 1892 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 0 soutěž
2015/2016 1 ČZ Strakonice B 1851 1892 Kellner Petr DDM Písek 1931 1910 0 soutěž
2015/2016 7 ČZ Strakonice B 1851 1892 Pavlanin Zdeněk Spartak Kaplice 1961 0 soutěž
2015/2016 6 ČZ Strakonice B 1851 1892 Kellner Petr DDM Písek 1931 1910 0 soutěž
2015/2016 4 ČZ Strakonice B 1851 1892 Mareš Daniel Šachklub Písek C 2007 1981 ½ soutěž
2015/2016 3 ČZ Strakonice B 1851 1892 Německý Jan ŠK Blanský les 1577 1553 1 soutěž
2015/2016 2 ČZ Strakonice B 1851 1892 Pavlíček Adam QCC České Budějovice C 1624 1625 1 soutěž
2015/2016 1 ČZ Strakonice B 1851 1892 Janků Jaroslav Royal České Budějovice 1622 1704 0 soutěž
2015/2016 11 ČZ Strakonice 1851 1892 Dolanský Lukáš Šk Český Krumlov 2070 1976 0 soutěž
2015/2016 10 ČZ Strakonice 1851 1892 Mazur David ŠSRH Bechyně 1975 1936 0 soutěž
2015/2016 9 ČZ Strakonice 1851 1892 Sýkora Ladislav Traxler Veselí nad Lužnicí 1856 1859 0 soutěž
2015/2016 8 ČZ Strakonice 1851 1892 Roj Miroslav Tatran Prachatice 2125 2108 0 soutěž
2015/2016 7 ČZ Strakonice 1851 1892 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1882 1874 0 soutěž
2015/2016 6 ČZ Strakonice 1851 1892 Krischke Arnold DDM Písek B 2064 2039 0 soutěž
2015/2016 5 ČZ Strakonice 1851 1892 Rolinek Dominik Hraničář Horní Stropnice 1651 1703 1 soutěž
2015/2016 4 ČZ Strakonice 1851 1892 Kaňka Matěj QCC Č.Budějovice B 1638 1652 0 soutěž
2015/2016 3 ČZ Strakonice 1851 1892 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1758 1756 0 soutěž
2015/2016 2 ČZ Strakonice 1851 1892 Bartoš Alois Sokol Tábor B 1976 2027 0 soutěž
2014/2015 5 ČZ Strakonice C 1867 1879 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1887 1893 1 soutěž
2014/2015 4 ČZ Strakonice C 1867 1879 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1858 1858 0 soutěž
2014/2015 3 ČZ Strakonice C 1867 1879 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2051 2083 1 soutěž
2014/2015 2 ČZ Strakonice C 1867 1879 Vykoukal František Spartak Kaplice 1862 1836 1 soutěž
2014/2015 1 ČZ Strakonice C 1867 1879 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1649 1839 0 soutěž
2014/2015 9 ČZ Strakonice C 1867 1879 Sporka Božetěch Šachklub Písek 1874 0 soutěž
2014/2015 7 ČZ Strakonice C 1867 1879 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1649 1839 0 soutěž
2014/2015 6 ČZ Strakonice C 1867 1879 Tesař Jiří QCC České Budějovice C 1784 ½ soutěž
2014/2015 5 ČZ Strakonice C 1867 1879 Vykoukal František Spartak Kaplice 1862 1836 1 soutěž
2014/2015 1 ČZ Strakonice C 1867 1879 Landa Jiří DDM Písek 1930 1948 0 soutěž
2014/2015 11 ČZ Strakonice A 1782 1774 Hájek Bohumír ČZ Strakonice B 1682 1662 1 soutěž
2014/2015 10 ČZ Strakonice A 1867 1879 Šlajs Pavel ŠO TJ Tatran Prachatice A 1731 0 soutěž
2014/2015 8 ČZ Strakonice A 1867 1879 Dvořák Pavel QCC České Budějovice B 1906 1909 1 soutěž
2014/2015 7 ČZ Strakonice A 1867 1879 Petkov Andon Spartak Soběslav 1810 1756 ½ soutěž
2014/2015 6 ČZ Strakonice A 1867 1879 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1883 1854 0 soutěž
2014/2015 5 ČZ Strakonice A 1867 1879 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek B 1970 1910 1 soutěž
2014/2015 4 ČZ Strakonice A 1867 1879 Landa Jiří DDM Písek B 1930 1948 0 soutěž
2014/2015 3 ČZ Strakonice A 1867 1879 Marek Jan Šachový spolek Reality Bechyně A 1866 1861 1 soutěž
2014/2015 2 ČZ Strakonice A 1867 1879 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1914 1924 1 soutěž
2014/2015 1 ČZ Strakonice A 1867 1879 Růžička Aleš Sokol Tábor 2044 2047 0 soutěž
2013/2014 5 ČZ Strakonice C 1890 1906 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 0 soutěž
2013/2014 4 ČZ Strakonice C 1890 1906 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2278 2238 0 soutěž
2013/2014 3 ČZ Strakonice C 1890 1906 Sýkora Zdeněk QCC České Budějovice C 1724 1 soutěž
2013/2014 2 ČZ Strakonice C 1890 1906 Krch Lukáš ŠS Bechyně B 1919 1919 ½ soutěž
2013/2014 1 ČZ Strakonice C 1890 1906 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1930 1902 ½ soutěž
2013/2014 7 ČZ Strakonice C 1890 1906 Příborský Jan Tatran Prachatice 2357 2334 0 soutěž
2013/2014 6 ČZ Strakonice C 1890 1906 Mejta František DDM Písek 1907 1907 1 soutěž
2013/2014 5 ČZ Strakonice C 1890 1906 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek C 1977 1952 ½ soutěž
2013/2014 3 ČZ Strakonice C 1890 1906 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1930 1902 ½ soutěž
2013/2014 2 ČZ Strakonice C 1890 1906 Krch Lukáš ŠS Bechyně B 1919 1919 ½ soutěž
2013/2014 1 ČZ Strakonice C 1890 1906 Šperger Michal Royal CB 1962 1984 0 soutěž
2013/2014 11 ČZ Strakonice B 1890 1906 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 2056 2017 0 soutěž
2013/2014 10 ČZ Strakonice B 1890 1906 Mindl Josef Sokol Tábor B 2069 2064 ½ soutěž
2013/2014 9 ČZ Strakonice B 1890 1906 Nejdl Eduard Qcc České Budějovice B 2026 2058 0 soutěž
2013/2014 8 ČZ Strakonice B 1890 1906 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1910 1917 0 soutěž
2013/2014 7 ČZ Strakonice B 1890 1906 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2093 2093 0 soutěž
2013/2014 6 ČZ Strakonice B 1890 1906 Mazur David Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 0 soutěž
2013/2014 5 ČZ Strakonice B 1890 1906 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 0 soutěž
2013/2014 4 ČZ Strakonice B 1890 1906 Růžička Aleš Sokol Tábor C 2032 2036 ½ soutěž
2013/2014 3 ČZ Strakonice B 1890 1906 Šourek Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1856 1902 1 soutěž
2013/2014 2 ČZ Strakonice B 1890 1906 Bureš Jiří DDM Písek B 1982 ½ soutěž
2013/2014 1 ČZ Strakonice B 1890 1906 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 0 soutěž
2013/2014 11 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 0 soutěž
2013/2014 10 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2138 2141 0 soutěž
2013/2014 9 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2173 2175 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Janočko Petr TJ Sokol Plzeň Letná 2056 2053 1 soutěž
2013/2014 7 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy 2039 1998 0 soutěž
2013/2014 6 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice 2196 2207 0 soutěž
2013/2014 5 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz B 2017 1983 0 soutěž
2013/2014 4 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Grill Roman ŠACHklub Písek 2148 2147 ½ soutěž
2013/2014 2 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1870 1911 0 soutěž
2013/2014 1 TJ ČZ Strakonice 1890 1906 Hubka Roland ŠK Tachov 1987 1982 ½ soutěž
2012/2013 10 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1782 0 soutěž
2012/2013 9 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Otradovec Luboš Sokol Tábor "C" 1852 1846 0 soutěž
2012/2013 8 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Novák Lukáš Šk Týn nad Vltavou 1626 1683 0 soutěž
2012/2013 7 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Hochmann Vladimír Traxler Veselí nad Lužnicí 1817 1778 0 soutěž
2012/2013 6 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Malý Pavel Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1859 0 soutěž
2012/2013 5 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1936 1938 1 soutěž
2012/2013 4 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Novák Josef QCC České Budějovice "B" 1776 0 soutěž
2012/2013 3 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1919 1927 ½ soutěž
2012/2013 2 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice "B" 1698 1 soutěž
2012/2013 1 ČZ Strakonice "A" 1902 1919 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek "B" 2005 1982 1 soutěž
2012/2013 11 ČZ Strakonice C 1902 1919 Sýkora Ladislav TRAXLER Veselí n/L B 1900 1839 0 soutěž
2012/2013 10 ČZ Strakonice C 1902 1919 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec B 1936 1938 ½ soutěž
2012/2013 9 ČZ Strakonice C 1902 1919 Odehnal Jaroslav ŠACHklub Tábor A 2028 1996 1 soutěž
2012/2013 8 ČZ Strakonice C 1902 1919 Brych Jiří Tatran Prachatice A 1846 ½ soutěž
2012/2013 7 ČZ Strakonice C 1902 1919 Spartak Počátky 1 soutěž
2012/2013 6 ČZ Strakonice C 1902 1919 Hlavsa Filip ŠACHklub Písek C 1866 1885 1 soutěž
2012/2013 5 ČZ Strakonice C 1902 1919 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice C 1871 1816 ½ soutěž
2012/2013 4 ČZ Strakonice C 1902 1919 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1780 0 soutěž
2012/2013 3 ČZ Strakonice C 1902 1919 Malý Pavel ŠS Bechyně B 1859 1 soutěž
2012/2013 2 ČZ Strakonice C 1902 1919 Růžička Vojtěch DDM Písek 1940 0 soutěž
2012/2013 1 ČZ Strakonice C 1902 1919 Zachař Jaroslav Royal Č.Budějovice 1848 ½ soutěž
2011/2012 11 ČZ Strakonice A 1928 1950 Šourek Martin Spartak Počátky 1831 1901 ½ soutěž
2011/2012 10 ČZ Strakonice A 1928 1950 Kříha Pavel SK Royal České Budějovice 1893 1915 0 soutěž
2011/2012 9 ČZ Strakonice A 1928 1950 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1934 1904 0 soutěž
2011/2012 8 ČZ Strakonice A 1928 1950 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1827 1860 0 soutěž
2011/2012 7 ČZ Strakonice A 1928 1950 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1877 1923 ½ soutěž
2011/2012 6 ČZ Strakonice A 1928 1950 Mařík Miloslav Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 ½ soutěž
2011/2012 5 ČZ Strakonice A 1928 1950 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1952 0 soutěž
2011/2012 4 ČZ Strakonice A 1928 1950 Absolon Václav ŠS Bechyně 1967 1985 ½ soutěž
2011/2012 3 ČZ Strakonice A 1928 1950 Hašek Václav Sokol Tábor B 2110 2107 0 soutěž
2011/2012 2 ČZ Strakonice A 1928 1950 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1783 1 soutěž
2011/2012 1 ČZ Strakonice A 1928 1950 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1927 1867 1 soutěž
2011/2012 11 ČZ Strakonice C 1928 1950 Jareš Jiří Šachklub Písek C 1886 ½ soutěž
2011/2012 10 ČZ Strakonice C 1928 1950 Zabloudil František Sokol Tábor C 1927 1867 1 soutěž
2011/2012 9 ČZ Strakonice C 1928 1950 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice C 1979 0 soutěž
2011/2012 8 ČZ Strakonice C 1928 1950 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1766 1 soutěž
2011/2012 7 ČZ Strakonice C 1928 1950 Valtr Filip ŠK Týn n.Vlt. 1915 1907 1 soutěž
2011/2012 6 ČZ Strakonice C 1928 1950 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1988 0 soutěž
2011/2012 5 ČZ Strakonice C 1928 1950 Moronga Jan Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1902 1917 1 soutěž
2011/2012 4 ČZ Strakonice C 1928 1950 Rončák Václav ŠK Blanský les (So Chvalšiny) 1838 1815 0 soutěž
2011/2012 3 ČZ Strakonice C 1928 1950 Janovský Martin DDM Písek 1975 1976 0 soutěž
2011/2012 2 ČZ Strakonice C 1928 1950 Krch Lukáš ŠS Bechyně B 1910 1926 0 soutěž
2011/2012 1 ČZ Strakonice C 1928 1950 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1857 1 soutěž
2010/2011 11 ČZ Strakonice B 1917 Růžička Tomáš DDM Písek 1729 1 soutěž
2010/2011 10 ČZ Strakonice B 1917 Marek Jan Reality Horňák Bechyně B 1873 1 soutěž
2010/2011 9 ČZ Strakonice B 1917 Rödling Robert ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1842 1 soutěž
2010/2011 8 ČZ Strakonice B 1917 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1700 1 soutěž
2010/2011 7 ČZ Strakonice B 1917 Marhoun Václav QCC České Budějovice C 1804 ½ soutěž
2010/2011 6 ČZ Strakonice B 1917 Vaniš Josef QCC České Budějovice D 2037 1 soutěž
2010/2011 5 ČZ Strakonice B 1917 Zachař Jaroslav SK Royal České Budějovice B 1828 1 soutěž
2010/2011 4 ČZ Strakonice B 1917 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1898 1 soutěž
2010/2011 3 ČZ Strakonice B 1917 Novák Lukáš ŠK Týn n.Vlt. 1660 1 soutěž
2010/2011 2 ČZ Strakonice B 1917 Olšan Ivan Spartak Kaplice 1000 1 soutěž
2010/2011 1 ČZ Strakonice B 1917 Čipera Josef ČZ Strakonice C 1792 ½ soutěž
2010/2011 11 ČZ Strakonice 1917 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek B 1861 0 soutěž
2010/2011 10 ČZ Strakonice 1917 Petkov Andon Traxler Veselí n.Lužn. 1791 1 soutěž
2010/2011 9 ČZ Strakonice 1917 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1814 ½ soutěž
2010/2011 8 ČZ Strakonice 1917 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1934 1 soutěž
2010/2011 7 ČZ Strakonice 1917 Bartoš Alois Sokol Tábor C 2028 0 soutěž
2010/2011 6 ČZ Strakonice 1917 Absolon Václav Reality Horňák Bechyně 1878 0 soutěž
2010/2011 5 ČZ Strakonice 1917 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1903 0 soutěž
2010/2011 4 ČZ Strakonice 1917 Brabec Milan Royal České Budějovice 2097 1 soutěž
2010/2011 3 ČZ Strakonice 1917 Pytlik Ladislav Spartak Sezimovo Ústí 1955 1 soutěž
2010/2011 2 ČZ Strakonice 1917 Krystián Josef Spartak Počátky 1721 0 soutěž
2010/2011 1 ČZ Strakonice 1917 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1879 0 soutěž
2009/2010 11 Sokol Pisek C 1894 Jirků Jaroslav Slovan Jindrichuv Hradec B 1774 1 soutěž
2009/2010 10 Sokol Pisek C 1894 Lenc Bohumil Spartak Sobeslav 1920 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Pisek C 1894 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1939 0 soutěž
2009/2010 8 Sokol Pisek C 1894 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Usti 1941 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Pisek C 1894 Moronga Jan Koberce Kajov 1867 0 soutěž
2009/2010 6 Sokol Pisek C 1894 Wimberský Antonín Tatran Prachatice B 1779 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Pisek C 1894 DDM Pisek 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Pisek C 1894 Novák Josef QCC C. Budejovice C 1790 0 soutěž
2009/2010 3 Sokol Pisek C 1894 Krška David QCC C. Budejovice D 1855 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Pisek C 1894 Bernáth Štefan SS Bechyne 1938 ½ soutěž
2009/2010 1 Sokol Pisek C 1894 Melmuk Petr Spartak Pocatky 2060 0 soutěž
2009/2010 11 CZ Strakonice A 1894 Dudlíček Josef TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1884 ½ soutěž
2009/2010 10 CZ Strakonice A 1894 Pekárková Eva Sokol Tabor C 1954 ½ soutěž
2009/2010 8 CZ Strakonice A 1894 Kříha Pavel ROYAL Ceske Budejovice 1876 0 soutěž
2009/2010 7 CZ Strakonice A 1894 Brych Jiří SO TJ Tatran Prachatice 1650 ½ soutěž
2009/2010 6 CZ Strakonice A 1894 Absolon Václav REALITY HORNAK Bechyne 1882 0 soutěž
2009/2010 5 CZ Strakonice A 1894 Drábek Miloslav Sokol Platan Pisek B 2059 0 soutěž
2009/2010 4 CZ Strakonice A 1894 Maříková Jana TRAXLER Veseli nad Luznici 1898 0 soutěž
2009/2010 3 CZ Strakonice A 1894 Ptáčník Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1773 0 soutěž
2009/2010 2 CZ Strakonice A 1894 Pospíšil Jindřich CZ Strakonice B 1724 ½ soutěž
2009/2010 1 CZ Strakonice A 1894 Krška David QCC Ceske Budejovice B 1855 ½ soutěž
2008/2009 11 CZ Strakonice 1872 Theiner Pavel Royal Ceske Budejovice 1909 1 soutěž
2008/2009 10 CZ Strakonice 1872 Ducho Adam Spartak MAS Sezimovo Usti 1700 1 soutěž
2008/2009 9 CZ Strakonice 1872 Erban Štěpán Tatran Prachatice 1969 1 soutěž
2008/2009 8 CZ Strakonice 1872 Beter Arnošt SK Cesky Krumlov 1916 ½ soutěž
2008/2009 7 CZ Strakonice 1872 Sýkora Ladislav Traxler Veseli n.Luzn. 1728 1 soutěž
2008/2009 6 CZ Strakonice 1872 Plášil Vojtěch Slovan Jindrichuv Hradec 1916 0 soutěž
2008/2009 5 CZ Strakonice 1872 Lacina Filip Sokol Platan Pisek B 2068 0 soutěž
2008/2009 4 CZ Strakonice 1872 Hašek Václav Sokol Tabor B 2027 1 soutěž
2008/2009 3 CZ Strakonice 1872 Pekárková Eva Sokol Tabor C 1928 ½ soutěž
2008/2009 2 CZ Strakonice 1872 Machálek Martin SK Tyn n.Vlt. 1810 ½ soutěž
2008/2009 1 CZ Strakonice 1872 Malý Pavel Reality Hornak Bechyne 1864 1 soutěž
2008/2009 11 CZ Strakonice B 1872 Maříková Jana TRAXLER Veseli nad Luznici B 1739 0 soutěž
2008/2009 10 CZ Strakonice B 1872 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice B 1734 0 soutěž
2008/2009 9 CZ Strakonice B 1872 Petkov Andon Spartak Sobeslav 1818 1 soutěž
2008/2009 8 CZ Strakonice B 1872 Trnka Tomáš Spartak Pocatky 1823 1 soutěž
2008/2009 7 CZ Strakonice B 1872 Maryška Václav SK Ceský Krumlov B 1934 1 soutěž
2008/2009 6 CZ Strakonice B 1872 Krška David QCC Ceské Budejovice C 1899 1 soutěž
2008/2009 5 CZ Strakonice B 1872 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1875 0 soutěž
2008/2009 4 CZ Strakonice B 1872 Krbúšik Marián Sokol Tabor D 1932 0 soutěž
2008/2009 3 CZ Strakonice B 1872 Bernáth Štefan Sachový spolek Bechyne B 1952 ½ soutěž
2008/2009 2 CZ Strakonice B 1872 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1785 0 soutěž
2008/2009 1 CZ Strakonice B 1872 Mejta František Sokol DDM Pisek 1818 1 soutěž
2007/2008 11 ČZ Strakonice A 1906 Pekarovič Jaroslav Spartak MAS Sez. Ústí 1914 0 soutěž
2007/2008 10 ČZ Strakonice A 1906 Matějka Radek Sokol Platan Písek B 1909 1 soutěž
2007/2008 9 ČZ Strakonice A 1906 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1969 ½ soutěž
2007/2008 8 ČZ Strakonice A 1906 Kříha Pavel QCC Č. Budějovice C 1865 0 soutěž
2007/2008 7 ČZ Strakonice A 1906 Janovský Martin Beseda Veselí n.Lužn. 1974 ½ soutěž
2007/2008 6 ČZ Strakonice A 1906 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2047 ½ soutěž
2007/2008 5 ČZ Strakonice A 1906 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1918 0 soutěž
2007/2008 4 ČZ Strakonice A 1906 Trita Stanislav ČZ Strakonice B 1755 0 soutěž
2007/2008 3 ČZ Strakonice A 1906 Nejdl Eduard QCC Č. Budějovice B 2027 0 soutěž
2007/2008 2 ČZ Strakonice A 1906 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1930 0 soutěž
2007/2008 1 ČZ Strakonice A 1906 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1985 ½ soutěž
2007/2008 11 ČZ Strakonice C 1906 Bartoš Alois Sokol Tábor D 2069 0 soutěž
2007/2008 10 ČZ Strakonice C 1906 Krška Vojtěch ŠO DKV QCC Č.Budějovice D 1727 ½ soutěž
2007/2008 9 ČZ Strakonice C 1906 Hůlovec Miroslav ŠO TJ Tatran Prachatice 1930 0 soutěž
2007/2008 8 ČZ Strakonice C 1906 Procházka Jiří TJ Spartak Počátky 2058 0 soutěž
2007/2008 7 ČZ Strakonice C 1906 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1903 1 soutěž
2007/2008 6 ČZ Strakonice C 1906 Maryška Václav ŠK Český Krumlov B 1909 ½ soutěž
2007/2008 5 ČZ Strakonice C 1906 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí B 2080 1 soutěž
2007/2008 4 ČZ Strakonice C 1906 Richtr Zdeněk TJ Royal Č.Budějovice 2105 0 soutěž
2007/2008 3 ČZ Strakonice C 1906 Lacina Adolf ŠO Mikrochem Třeboň 2266 0 soutěž
2007/2008 2 ČZ Strakonice C 1906 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1925 1 soutěž
2007/2008 1 ČZ Strakonice C 1906 Karlíček Pavel Sokol Chvalšiny 1944 0 soutěž
2006/2007 11 ČZ Strakonice "B" 1876 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek "B" 2206 0 soutěž
2006/2007 10 ČZ Strakonice "B" 1876 Glaser Jiří Šachklub Velešín 2146 ½ soutěž
2006/2007 9 ČZ Strakonice "B" 1876 Kovář Jiří Spartak Soběslav "A" 1738 1 soutěž
2006/2007 8 ČZ Strakonice "B" 1876 Nosek Stanislav TJ Spartak Počátky 1969 0 soutěž
2006/2007 7 ČZ Strakonice "B" 1876 Tužil Zbyněk Royal České Budějovice 1790 ½ soutěž
2006/2007 6 ČZ Strakonice "B" 1876 Nováková Blanka QCC České Budějovice "D" 1763 1 soutěž
2006/2007 5 ČZ Strakonice "B" 1876 Valdman Jan QCC České Budějovice "E" ½ soutěž
2006/2007 4 ČZ Strakonice "B" 1876 Trčka Václav ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1836 1 soutěž
2006/2007 3 ČZ Strakonice "B" 1876 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1797 1 soutěž
2006/2007 2 ČZ Strakonice "B" 1876 Hejl Jaroslav Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1966 1 soutěž
2006/2007 1 ČZ Strakonice "B" 1876 Pravdík Kamil Sokol Tábor "D" 2005 1 soutěž
2006/2007 11 ČZ Strakonice 1876 Šlajs Vlastimil ŠK Týn nad Vltavou 1944 ½ soutěž
2006/2007 10 ČZ Strakonice 1876 Rödling Robert ŠK Český Krumlov B 1879 0 soutěž
2006/2007 9 ČZ Strakonice 1876 Punčochář Jiří QCC České Budějovice B 1926 ½ soutěž
2006/2007 8 ČZ Strakonice 1876 Hrubý Milan Spartak MAS Sezimovo Ústí 2067 ½ soutěž
2006/2007 7 ČZ Strakonice 1876 Janovský Martin Beseda Veselí nad Lužnicí 1987 1 soutěž
2006/2007 6 ČZ Strakonice 1876 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 0 soutěž
2006/2007 5 ČZ Strakonice 1876 Kukla Petr ŠK Český Krumlov A 2081 0 soutěž
2006/2007 4 ČZ Strakonice 1876 Maxera David QCC České Budějovice C 2035 0 soutěž
2006/2007 3 ČZ Strakonice 1876 Hašek Václav Reality Horňák Bechyně 2085 0 soutěž
2006/2007 2 ČZ Strakonice 1876 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor C 2100 0 soutěž
2006/2007 1 ČZ Strakonice 1876 Kratochvíl Miloš Sokol Platan Písek 2206 ½ soutěž
2005/2006 11 ČZ Strakonice 1848 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2013 0 soutěž
2005/2006 10 ČZ Strakonice 1848 Grill Roman Sokol Písek B 2167 0 soutěž
2005/2006 9 ČZ Strakonice 1848 Borkovec Milan Spartak MAS Sezimovo Ústí 2263 ½ soutěž
2005/2006 8 ČZ Strakonice 1848 Morávek Jiří Loko DKV České Budějovice B 1841 0 soutěž
2005/2006 7 ČZ Strakonice 1848 Blažek Jiří Beseda Veselí nad Lužnicí 2207 0 soutěž
2005/2006 6 ČZ Strakonice 1848 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 0 soutěž
2005/2006 5 ČZ Strakonice 1848 Erban Jiří Tatran Prachatice 1920 ½ soutěž
2005/2006 4 ČZ Strakonice 1848 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2015 1 soutěž
2005/2006 3 ČZ Strakonice 1848 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1970 ½ soutěž
2005/2006 2 ČZ Strakonice 1848 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2101 0 soutěž
2005/2006 1 ČZ Strakonice 1848 Karlíček Pavel Koberce Kájov 1989 0 soutěž
2005/2006 11 ČZ Strakonice "C" 1848 Maxera David TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "D" 1946 1 soutěž
2005/2006 10 ČZ Strakonice "C" 1848 Janošťák Jiří Šachklub Velešín "A" 1801 ½ soutěž
2005/2006 9 ČZ Strakonice "C" 1848 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1947 1 soutěž
2005/2006 8 ČZ Strakonice "C" 1848 Ceplecha Tomáš Sokol Písek "C" 2011 ½ soutěž
2005/2006 7 ČZ Strakonice "C" 1848 Straka Zdeněk Spartak Soběslav "A" 1981 0 soutěž
2005/2006 6 ČZ Strakonice "C" 1848 Lorenc Zdeněk TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1910 ½ soutěž
2005/2006 5 ČZ Strakonice "C" 1848 Hejl Jaroslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 2096 ½ soutěž
2005/2006 4 ČZ Strakonice "C" 1848 Brom Jiří Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 2123 0 soutěž
2005/2006 3 ČZ Strakonice "C" 1848 Pravdík Kamil Sokol Tábor "D" 1982 1 soutěž
2005/2006 2 ČZ Strakonice "C" 1848 Lacina Adolf TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2247 0 soutěž
2005/2006 1 ČZ Strakonice "C" 1848 Kovář Petr ČZ Strakonice "B" 1871 ½ soutěž