Hráč Maršík Vojtěch

Maršík Vojtěch

User Pic
Jméno: Maršík Vojtěch
Oddíl: ŠK Kovohutě Příbram
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1786
Elo mezinárodní: 0
ID: 10626
FIDE ID: 0
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 1
Třída trenéra: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2014/2015 5 ŠK Kovohutě Příbram 1784 Budil Stanislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1396 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kovohutě Příbram 1784 Bažant Tomáš TJ Jince B 1097 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Havelka Jiří ŠK Řevnice C 1488 1510 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Beneš Karel ŠK Příbram Baník B 1688 1658 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Civín Dominik SK Zdice C 1600 1704 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Zadina Tomáš TJ Jince B 1644 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Bažant Tomáš TJ Jince C 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Kovohutě Příbram 1799 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1615 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Kovohutě Příbram 1809 Rosenbaumová Eva SK Zdice B 1444 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Kovohutě Příbram 1809 Klán František MěÚ Hostomice 1499 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Kovohutě Příbram 1809 Balek Filip SK Pyrit Příbram B 1562 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Kovohutě Příbram 1809 Bezwald Petr ŠK Příbram - Baník B 1607 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Kovohutě Příbram 1809 Kučera Josef ŠK KDJS Sedlčany B 1279 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Zadina Jaroslav TJ Jince A 1546 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Hlavsa Miroslav ŠK Příbram - Baník B 1464 1 soutěž
2011/2012 9 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1464 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Vaněček Ivo ŠK při MěÚ Hostomice pod Brdy 1734 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Stružka Vlastimil ŠK Rakovník C 1658 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1634 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Králík Daniel SK Pyrit Příbram C 1000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Křivan Václav Mníšek pod Brdy 1250 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Kovohutě Příbram 1790 Peklo Jan TJ Sokol Hostivice B 1637 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1630 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Jilka Miloslav ŠK Rakovník C 1615 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Klán František ŠK MěÚ Hostomice 1532 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Novák Vladimír Mníšek pod Brdy 1000 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Zadina Václav TJ Jince A 1407 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Matýs Jaroslav Lokomotiva Beroun A 1755 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Soukup Jaroslav Lokomotiva Beroun B 1618 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Kovohutě Příbram 1803 Šinágl Martin ŠK Řevnice B 1431 0 soutěž
2009/2010 10 Kovohutě Příbram 1833 Rotter Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun B 1627 ½ soutěž
2009/2010 9 Kovohutě Příbram 1833 Košnar Karel ŠK Rakovník C 1510 1 soutěž
2009/2010 7 Kovohutě Příbram 1833 Zadina Jiří TJ Jince A 1589 0 soutěž
2009/2010 4 Kovohutě Příbram 1833 Holá Eva ŠK Příbram - Baník B 1484 1 soutěž
2009/2010 3 Kovohutě Příbram 1833 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1565 0 soutěž
2009/2010 1 Kovohutě Příbram 1833 Sladovník Roman TJ Jince B 1412 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Kovohutě Příbram 1837 Matějka Vladimír ŠK Řevnice B 1787 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Kovohutě Příbram 1837 Kunágl Josef ŠK Mníšek pod Brdy 1922 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Kovohutě Příbram 1837 Turický David ŠK Zdice B 1602 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Kovohutě Příbram 1837 Placheta Rostislav ŠK MěÚ Hostomice 1843 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Zadina Jaroslav Zadinovi Jince 1582 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Meduna Pavel ŠK MěÚ Hostomice p.B. 1560 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Šilhavý Miroslav TJ Lokomotiva Zdice B 1333 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice B 1850 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Kraisl Vlastimil Jince A 1745 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Schmidt Jiří ŠK Příbram - Baník B 1576 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Chudáček Vladimír ŠK Mníšek pod Brdy 1506 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Kovohutě Příbram 1815 Saxlová Markéta ŠK Alva Příbram D 1632 ½ soutěž
2006/2007 10 Kovohutě Příbram 1819 Zeisek Václav TJ Jince B 1581 1 soutěž
2006/2007 7 Kovohutě Příbram 1819 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 0 soutěž
2006/2007 6 Kovohutě Příbram 1819 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1737 ½ soutěž
2006/2007 5 Kovohutě Příbram 1819 Fairaisl Dušan ŠK Hostomice 1733 1 soutěž
2006/2007 2 Kovohutě Příbram 1819 Šinágl Martin SK Liteň 1431 1 soutěž
2006/2007 1 Kovohutě Příbram 1819 Šilhavý Miroslav Lokomotiva Zdice B 1000 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Boháč Pavel ŠK Řevnice A 1761 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Mráz Vojtěch ŠK Alva Pb Příbram D 1461 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Veselý Stanislav TJ Lokomotiva Beroun B 1742 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1566 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Kolařík Leoš ŠK Liteň A 1684 ½ soutěž
2005/2006 1 ŠK Kovohutě Příbram A 1802 Lev Pavel ŠK Rakovník C 1318 1 soutěž
2004/2005 11 Kovohutě Příbram 1793 Mráz Vojtěch Alva Příbram E 1393 1 soutěž
2004/2005 9 Kovohutě Příbram 1793 Šinágl David ŠK Liteň 1571 1 soutěž
2004/2005 7 Kovohutě Příbram 1793 Sladovník Tomáš TJ Jince B 1846 0 soutěž
2004/2005 5 Kovohutě Příbram 1793 Jurčovský Zdeněk Alva Příbram D 1579 1 soutěž
2004/2005 4 Kovohutě Příbram 1793 Voráček Antonín Loko Beroun B 1547 1 soutěž
2004/2005 2 Kovohutě Příbram 1793 Holá Eva SOU Dubno B 1520 1 soutěž
2004/2005 1 Kovohutě Příbram 1793 Maršálek Aleš TJ Jince C 1556 1 soutěž
2003/2004 10 Kovohutě Příbram 1804 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice 1929 ½ soutěž
2003/2004 8 Kovohutě Příbram 1804 Klán František ŠK Hostomice 1563 0 soutěž
2003/2004 7 Kovohutě Příbram 1804 Beneš Karel SOU Dubno B 1551 1 soutěž
2003/2004 6 Kovohutě Příbram 1804 Stluka František Alva Příbram E 2116 0 soutěž
2003/2004 5 Kovohutě Příbram 1804 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice 1929 ½ soutěž
2003/2004 2 Kovohutě Příbram 1804 Schmidt Jiří SOU Dubno B 1612 1 soutěž
2003/2004 1 Kovohutě Příbram 1804 Vančát Milan Alva Příbram E 1432 ½ soutěž